brak logo

autowaw

Warszawa

Opinie o autowaw

radek 2010-12-09 07:43
Jeżeli chodzi o opinie poprzednika to się z tym absolutnie nie zgodzę.Firma pracuje na serwisowym sprzęcie. Czyściej to chyba tylko w szpitalu jest. Pracują tam ludzie po studiach lub w trakcie, elektryk to magister informatyki. Dziwne ze tyle negatywnych komentarzy w ciągu tygodnia, warsztat działa od 5 lat.Prawdo podobnie konkrecja to napisała, nie wiem . Reklamacje to za wiele ich nie było. Jak coś pójdzie nie tak to są zwracane pieniądze, Warsztat posiada ubezpieczenie na wykonane usługi. Nie przypominam sobie kogoś kto by był aż tak niezadowolony z usług jak piszą niby klienci powyżej. Pozdrawiam, pracownik po podstawówce.
stanislaw 2010-12-10 09:54
zgadzam sie z negatywnymi opinniami tez nialem niemile doswiadczenia z tym warsztatem
radek 2010-12-10 22:29
Tak czytam to i zastanawiam się kto to pisze i komu zależy na takiej opinii o warsztacie. Ale niech sobie pisze zresztą o wszystkich tak można pisać to jest urok internetu. Wszystkich dzisiaj krytykują najlepiej wszystko pozamykać i nic nie robić ciekawe czym się zajmują ludzie którzy to piszą, czy w swojej pracy są tak rzetelni i solidni. Pozdrawiam krytykantów najlepsze rozwiązanie dla nich to naprawiać samochód samemu.
anonim 2010-12-18 17:10
JAK SIĘ MOŻNA ŁATWO DOMYŚLEĆ ZŁE KOMENTARZE PISZE TU INA INNYCH SERWISACH JEDNA OSOBA I JUŻ WIEM KTO. NIESZCZĘŚLIWY I PANIE TAKSÓWKARZU X DA PAN NA LUZ. BO TO SIĘ ROBI NUDNE TAKIE PISANIE I PODAWANIE SIĘ ZA INNE OSOBY. ZASTANAWIAM SIĘ CZY TO NIE JEST KARANE.
noname 2011-04-11 19:46
Dla mnie warsztat jak najbardziej OK. Gdy ponownie przytrafi mi się awaria na pewno skorzystam z ich usług.
lem 2016-05-20 22:44
Cześć Wam. W poprzednie firmie zaprzepaściłem swoje szanse, ale może nie ma co o tym opowiadac. Szukam nowych wyzwań i zastanawiam się czy to odpowiednia ku temu firma? no i oczywiście oby kasa była ok.
Zostaw swoją opinię o autowaw - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie autowaw