NOMET sp. zoo

Opinie o NOMET sp. zoo

BMW

Wielkie brawa dla firmy że realizuje program pracy dla młodzieży. Uczy ich od młodych lat jak wygląda praca fizyczna i poszanowania tej pracy i zarobionych pieniędzy. Każdy młodzieniec powinien przejść taką ,"szkole". Szacun wielki!

@BMW

Dziękujemy :-)

Były124

@Pracodawca mam pytanie czy już problem z brygadzistami na Równinnej rozwiązano? Ale wydaje mi się że nie skoro ponoć brygadzistą zostaje ktoś kto nie ma pojęcia o kierowaniu zespołem produkcją nie zna indeksów super gratulacje zwłaszcza dla kierownictwa a zwłaszcza dla głównego kierownika chociaż on nie ma o niczym pojęcia bo niczym się nie zajmuje tak na prawdę dla niego liczy się tylko pakownia reszta nie ważna pewnie że liczy się kolesiostwo kiedyś usłyszałem że wszyscy traktowani są jednakowo nie prawda Ukraina wlazła na głowę Polaków się nie szanuje dobrym i pracowitym i znającym się na rzeczy ludziom pozwala się odejść i jeszcze robi się z nich najgorszych

Pracownik Nowy wpis
@Były124

Jak mają być rozwiązane problemy z brygadzista mi jeżeli ich nie stać żeby utrzymać Polaków, ci lepsi odeszli więc zastępują kim.sie tylko da. Polak w polskie firmie zarabia najniższą krajowa a taki Ukrainiec co chodzi z telefonem cały czas ma 6 tys, widać kto jest ważniejszy

Aaa Nowy wpis

Ta najniższa krajowa to jakich stanowisk dotyczy? Bo wydaje mi się, że taki mechanik/elektromechanik powinien zarabiać jednak więcej niż pomocnik mechanika. Mnie właśnie interesuje stanowisko mechanika/elektromechanika. Ile na tym stanowisku można wyciągnąć?

Mechanik/elekromechanik Nowy wpis
@Aaa

Pracownicy techniczni zarabiają więcej niż najniższa krajowa . Kwestia wynagrodzenia zależy przede wszystkim od posiadanych kompetencji oraz umiejętności. Najlepiej wysłać CV, przyjść porozmawiać.

???? Nowy wpis

Mam pytanie, czy ta oferta pracy dla pomocnika mechanika to aktualna jest. Umowę o prace dają, robota na jedną zmianę tylko, to chyba warto się przyjąć. No chyba że coś z zarobkami jest nie halo? Dajcie znać czy wszystko ok i czy pomocnik może awansować na mechanika.

Gigi

Te godziny pracy to takie typowe 8-16 czy jakoś inaczej przychodzicie? Piszę do osób na stanowisku mechanika. Jestem zainteresowany ogłoszeniem ze strony i właśnie pasuje mi to, że jest jedna zmiana, tylko no żeby te godziny były takie, jak myślę. Albo podobne

@Gigi

Pracownicy na stanowisku mechanika pracują na jedną zmianę. Godziny pracy do uzgodnienia. Zapraszam do aplikowania na to stanowisko. Pozdrawiam

Polak

Brygadziści mają wszystko gdzieś kierownicy niestety też A Pan prezes wychodzi na to że albo naprawdę nic nie wie co się dzieje u niego w firmie albo udaje wielka SZKODA! taki duży zakład na równinnej a nie funkcjonuje tak jak powinien może pora się zastanowić dlaczego nie ma zamówieni itd, itp zamiast zrobić coś dla firmy lepiej uczciwych pracowników oskarżać że kłamią tak właśnie jest szanowany pracownik w tej firmie Dziękuję pozdrawiam.

MBDK
@Polak

Kto to jest brygadzista ? Ktos kto nie ma pojęcia o produkcji, (niewspominając o zarządzaniu zespołem) zostaje brygadzista mimo że nie zna żadnego wyrobu ani jego indeksu . Pracownicy maja wieksza wiedzę niż przełożony. Niestety kolesiostwo i układy rządzą w tej firmie. Jak nie po po rodzinie to po koleżeńsku zostaniesz kimś. Jak nikt z twojej rodziny bądź kolegów nie jest wyżej postawiony będziesz zarabiał grosze chyba ze wkręcisz się w NOMETowską familie ????

Pra
@MBDK

Oj tak zgadzam się są ludzie bardziej doświadczeni na te stanowisko

Czy rozmowa kwalifikacyjna w NOMET sp. zoo odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
Były123
Użytkownicy czekają na odpowiedź 40 dni.

@Pracodawca Mam pytanie czemu ludziom zarzuca się nie prawdę w sprawie pieniążków na święta dostawaliśmy tylko po 300 lub 400zł gdzie inne zakłady dostają po 800 a pewne sklepy nawet po 2000 tyś ale co się dziwić Pan prezes na narty musi mieć to ważne a co na zakładach się dzieje to już mało ważne a zostało zrobione coś z brygadzistami ,brygadzistami oczywiście na Równinnej a i kierownictwo też chyba nie do końca sobie radzi bo są równi i równiejsi a najlepszym pracownikom dali odejść

Dima

Panie prezesie czy na te święta będzie niespodzianka czy tradycyjnie jak co roku pobranie benefitu będzie wiązało się automatycznie z mniejszą premią?

Rockefeller
@Dima

Pytanie retoryczne za każdym razem jest tak samo z premii ucięte 200zł na święta dostajesz 400 więc firma tylko połowę kosztów ponosi . Ciekawe tylko dlaczego później nikt nie skacze z radości po otrzymaniu dodatku. Właśnie dlatego że zanim zobaczy kwitek to już wie że premia będzie mniejsza . Także trochę jak z kotem Schrodingera . Niby jest a niby go nie ma :)

Misza
@Dima

Panie Dima premia była i nima. Co to za benefit skoro zabierają z premii? Będzie Kinder niespodzianka albo metalowy zajączek. Ukraincy będą wniebowzięci bo coś dostaną od firmy.

@Dima

Szanowny Dima proszę nie pisać nie prawdy, bo premia nie ma nic wspólnego ze świadczeniem świątecznym! Kłamstwem jest to, że zabierana jest premia na poczet benefitu. Jeśli miałeś zabraną premie, to zapewne z innego Twojego powodu.

@Misza

Szanowny Misza nie chcesz nie bierz niespodzianki, ale też nie pisz kłamstw, że zabierana jest premia na poczet benefit, bo to wierutna bzdura!

Dima
@NOMET sp. zoo

Nie mam pojęcia jak mają pracownicy biurowi ale my jako pracownicy fizycznie mamy tak za każdym razem poza tym kwitki nie kłamią i ludzie też

Denis 123

Najlepiej tylko narzekać i czekać czy firma da coś czy nie da na święta . Ja jak pracowałem to zrobiłem parę nadgodzin i miałem na święta i premia była wyższa. Ciężko o dobrego pracownika .

Zgredek
@Denis 123

Może kiedyś tak było ale teraz ledwo jest pracy na 8h A co dopiero nadgodziny

RONALDO Cr7

Witam serdecznie czy tylko ja po podwyżce nie zauważyłem żadnej powyższej zmiany ? Mógł by ktoś wyjaśnić poszczególną rubrykę z tym ile kto ma wyjść do toalety lub jak wyjdzie z danego stanowiska czy to nie podlega restrycja prawnym ? Prawa obywatela RP Pomysł totalnie do bani zamiast pytać góry i brygadzistów spytajcie pracowników czy im sie podoba pracuje tu od dobrych paru lat i człowiek nie został dobrze doceniony za swoją pracę dla przykładu na innych zakładach produkcyjnych PS. Trakotwanie ludzi tutaj to jak w latach 90tych tylko z mamy 2024 ile można klepać po plecach i mówić że nic sie nie stało zmienimy to lub tak tutaj jest

@RONALDO Cr7

Drogi Pracowniku, obecnie firma jest na etapie uzupełniania informacji do systemu MRP produkcji a rubryki wyjść/przerw zostały wprowadzone tymczasowo do zbadania właściwego czasu produkcji detalu na poszczególnych stanowiskach pracy, możliwości monitorowania informacji związanych z procesem produkcji, planowanymi zleceniami itp. Absolutnie nie jest naszym zamiarem kontrola i rejestracja wyjść pracowników do toalety. Nadmienię, że u nas w zakładzie kodeksowa przerwa śniadaniowa zamiast 15 min wynosi 20 min. Poza tym jest kilka krótkich 5 minutowych przerw. Zatem Szanowny Pracowniku do przemyślenia zamieszczony przez Ciebie wpis. Pozdrawiam serdecznie.

@RONALDO Cr7

Niestety nie tylko ty. Większość pracowników produkcji nie jest zadowolona ze swoich wypłat i śmiesznych podwyżek. Gadamy tylko między sobą albo gdzieś w szatni narzekamy. Niestety czasy świętej pamięci prezesa już nie wroca . Mi do emerytury dużo nie zostało ale młodym radzę omijać szerokim łukiem nomet .

A szkoda, że rozmawiacie w szatni a nie przyjdziecie z tym do Prezesa. Musimy popracować nad komunikacją. Tak na marginesie-skoro pamięta Pan czasy za Ś.P. Prezesa, to tak szczerze - chyba zapomniał Pan ówczesnego szefa produkcji. Otrzymywał Pan wtedy benefity jakie są teraz?! Sytuacja się jednak zdecydowanie poprawiła na korzyść pracowników. Pozdrawiam serdecznie i zachęcam wszystkich do otwartej komunikacji i nie koniecznie w internecie.

@NOMET sp. zoo

Tak pamietam czasy Ś.P. prezesa i zarabialem wredy wiecej niz najnizsza krajowa. Teraz mam nakjnizsza krajowa. Pamietam szefa produkcji nie mial dobrych opinii. Ale ja jako pracownik bylem ceniony. Jakie benefity? Jako 60 letni dziadek mam wziac karte eurosport? My chcemy godziwie zarabiac!!! Jaka komunikacja ? Świętej Pamięci prezes sam przychodził i rozmawial z pracownikami. Obecny tylko patrzy gdzie by uciąć koszta. Zamiast rozmow w szatni pojdziemy do prezesa i co da nam większe stawki ? Wątpię. Każdy siedzi cicho i wylewa swoje zale tutaj anonimowo. Ważne jest sponsorowanie sportów,pole golfowe, produkcja nagród statuetek i tym podobnych żeby nomet mial renomę w toruńskim świecie sportu. A pracownicy nie są ważni. Niestety tak jest i rozmowy raczej tego nie zmienia

CRISTIANO CR7
@NOMET sp. zoo

Dziękuję za szybką odpowiedź w sprawie rubryk wprowadzonych w komputer :) lecz pytania były 2 co z pieniążkami chce zaznaczyć że ludzie nie idą do góry bo się już nasłuchiwali pomyślimy później dam ci znać może ja po podwyżkę byłem 3 razy dostałem ta sama odpowiedź a może czas zobaczyć jak pracownicy robią, starają się, są i nie rezygnują po 20latach z firmy na ca im benefity oni chcą godnie wyjść z rodzina na kolację lub iść z dzieckiem do parku to co powiem mu benfit jest idz na siłownię wam naprawdę nie poszło przez myśl żeby porozmawiać osobno z pracownikiem co chce dalej z tym robić? Niż tylko czekać aż ktoś się odezwie ? Prowadzę z panstem retoryczna debatę aczkolwiek wychodzi z tego że nikt podwyżki nie dostanie teraz jak już ktoś napisał to jedynie wypowiedzenie dostanie a nie podwyżkę chciałbym prosić państwa szanowny nomet oraz szefostwo żeby przeprowadziła chociażby z pracownikami rozmowę czy cieszą się z swojej stawki i czy to jest godne wynagrodzenia dam przykład państwu Inne zakłady Świąteczne od 800 po 1000zl dostają tym czasem my 300zl Benefity na rozne rzeczy super ale przy zarobkach niskich z dzieckiem nie pójdę gdzie mnie prosi więc wnioski proszę państwa o rozmowę z pracownikiem co myśli o firmie i czego oczekuje od firmy są tu ludzie którzy zarabiają bardzo niskie pieniądze a chcą tylko szacunku z drugiej strony którego niestety nie otrzymują życzę miłego dnia

...

23,50 żenada i to pracownicy którzy siedzą wieki w firmie.

Wieloletni pracownik Nometu
@...

Mi jest wstyd dzieciom powiedzieć ile zarabiam bo zarabiaja wiecej ode mnie. Co tu więcej pisać?

...
@...

23.5zl ale brutto! Dla wyjaśnienia

@RONALDO Cr7

Nie do końca rozumiem. Jak po podwyżce nie zauważyłeś powyższej zmiany? Jeżeli nie miałeś zmiany zarobków, to znaczy nie miałeś podwyzki, bo nie można mieć podwyżki o zero zł. :) A tak w ogóle, to ile podstawa wynosi?

@John

W tej firmie wykształcenie ani staz pracy nie mają nic do rzeczy i pensja taka sama cały czas czyli najnizsza i nikogo to nie obchodzi

Galileusz
@@John

Tutaj akurat muszę się zgodzić staż pracy oraz to co ktoś potrafi nie ma przełożenia na wynagrodzenie . Stawka równa dla wszystkich więc jak to kiedyś się mówiło czy się stoi czy się leży 1000zł się należy .

@Galileusz

Oczywiście zgodzę się że stażowe powinno być dla wieloletnich pracowników ale jak ja widziałem że jeden przychodzi żeby uczciwie pracować i starał się aby coś osiągnąć a drugi tylko aby odwalić 8 godzin .Czy to jest uczciwie żeby mieli takie same wynagrodzenie chyba nie. Poprostu uważam że jesteś leniem nie masz nic, pracujesz uczciwie masz dodatki.

Zadowolony .pl

Po co się użalasz ,zasada prosta jak nie pasuje to zmień pracę, nie jeden odchodził i wracał z podkulonym ogonem.W obecnych problemach rynkowych dobrze że jest praca Pozdrawiam.

@Zadowolony .pl

Zgadzam się droga wolna

Denis 123

Byłem pracownikem tej firmy ponad 20lat i ogólnie nie mogę złego słowa powiedzieć oczywiście były czasy za ponowania innych szefów produkcji którzy nie mili dobrej opinii. Problemem jest komunikacja pracownika z brygadzistami którym brakuje troszeczkę kultury oczywiście nie mówię o wszystkich. Oczywiscie mam na myśli przekleństwa i wyśmiewanie się. Jedną z nielicznych osób jest brygadzista z polerni Pan Stanisław. K. z którego powinni brać przykład. Jeżeli jakiś pracownik ma problemy takiego rodzaju to najlepszą z osób do której może się udać jest aktualny szef produkcji, jest to naprawdę osoba która potrafi załatwić takie sprawy. Mam nadzieję że przydadzą się wszystkim moje spostrzeżenia i wyjdzie to na dobre w komunikacji .Pozdrawiam

Sprawiedliwość

To prawda, może powinni się rozliczać Z czasu pracy jak operatorzy. Ile im zajmuje przezbrajanie maszyn?Mają pomocników, co robią przed komputerami tyle godzin? Słuchawki w uszach i filmy oglądają? A premię pewnie 2x większe niż operatorzy, zero kontroli produkcji dopiero na pakowni wychwytują że coś nie tak a detalu złego zrobione setki, i oczywiście operator winny ( Na prawdę wielki problem sprawdzić co jakiś czas czy wszystko ok) a zdarza się że operator zwraca uwagę i słyszy rób jest ok. Lepiej posiedzieć przed kompem albo telefonem.

Manager ds. exportu na rynek niemiecki miewa podróże służbowe do Niemiec? To plus wysokość zarobków mogą być - nie ukrywam - dla mnie wabikami tej ofert pracy. Proszę o podpowiedzi.

@anonimowy mam pytanie dlaczego moja wiadomość została usunięta co wyświetlacie tylko to co wam pasuje żeby kogoś oczerniać tak jak panią która pracowała za trzech wszystkim była życzliwa na nikogo nie plotkowała to widać był jej błąd bo wystarczyło kiedyś potknięcie i już nie ma ludzi klepiących po ramieniu nawet kierownictwo nie próbowało nic zrobić było na rękę że wylała się fala nienawiści i kobieta poszła po wypowiedzenie bo jakby ktoś myślał inaczej ta pani sama chciała się zwolnić i zakład też źle to napisał a inni co robią a zwłaszcza brygadziści jeden wiecznie za biurkiem śpi drugi często jest jak to się ładnie mówi wczorajszy huh jak smok wawelski a skąd mam wiedzieć czy wczoraj czy rano jeszcze się ngondo pracy dowozi inny (usunięte przez administratora) stosuje ile Ukrainek się przez niego zwolniło no ale to jest ok brawo brawo

Bardzo proszę o zgłoszenie tych zachowań do kierownika lub do działu kadr a nie wypisywanie oskarżeń w internecie.

@anonimowy i co nikt nie zauważył nikt nie był przeciw jeszcze się do pracy przywoziło

Użytkownicy czekają na odpowiedź 56 dni.

@anonimowy doszedłem do wniosku że chyba nie wyraziłem się precyzyjnie pisząc brygadzista ale pisałem bez osobowo no brygadzista to brygadzista ale po przemyśleniu jednak trzeba płeć rozróżniać bo można komuś nie chcący krzywdę zrobić ten brygadzistą z huhem smoka to kobieta

Xxx

Ile jest zmian na lakierni ?

@Xxx

Dzień dobry, praca na trzy zmiany. Pozdrawiam.

Zadowolony .pl

RonaldoCR7 Ty zatrzymałes się w latach 90,zapoznaj się z obecną sytuacja rynkową, my nie produkujemy żywności tylko mamy branżę metalową gdzie wyroby nie są potrzebą codzienną jak żywność.Rynki wschodnie zablokowane więc trzeba się mocno naginać z cenami żeby wyroby sprzedać i mieć zysk.

Xxx

@Uk Nie rozumiem po co wypisywać takie rzeczy w internecie i co ma na celu tak naprawdę ten komentarz. Obwiniasz niewinną osobę ponieważ takie sytuacje nie mają wogole miejsca. Jeżeli masz dowody i twierdzisz że tak jest zgłasza się to do biura a nie pisze na stronie gdzie każdy może wejść i przeczytać.Następnym razem zanim odważysz się anonimowo w internecie wypisywać takie bzdury zastanów się dwa razy.

Xbx
@Xxx

Jak ta osoba jest niewinna to ta Ukraina która ją oskarża powinna być zwolniona. Ponieważ dojdzie do tego że będzie każdego o coś oskarżała mimo niewinności i ta osoba przez tą Ukrainkę zostanie zwolniona, lub będzie miała przez to problemy. A wiem że Ukraińcy są zdolni by kłamać na temat drugiej osoby.

@Xbx

Jakieś niewinności ? Skoro z kim nie porozmawiasz to odrazu wie o jaką osobę chodzi . Mam nadzieję że nie będzie to zamiecione pod dywan i każdy będzie równo traktowany bez taryfy ulgowej. Niech idzie pracować do Henkela na ul.Mazowieckiej tam mają dużo %%% :)

prac. równinna
@Xbx

Można... można... alkomat i prawda wyszła na jaw... jednak to nie pomówienia Brawo za interwencję szkoda, że na publikę ludzie musieli wpisywać żeby się coś zadziało.

Xbx
@prac. równinna

Wystarczyło zgłosić to kierownikowi lub prezesowi, a nie żalić się w internecie. A myślę że prezes by zareagował na takie coś. Może najlepiej wypisywać wszystkie "brudy" na internecie, a wtedy będzie fajnie postrzegana firma.

Zz
@Xbx

Otóż to. Popieram w pełni. Najpierw przełożonemu takie informacje a nie forum publicum. W krajach skandynawskich, gdzie bezpieczeństwo w pracy to podstawa, jeden na drugiego "donosi" do przełożonych aby nie stał się wypadek.

Aśka ????

,@Pracodawca odnośnie do komentarzy na temat Pani Edyty z lakierni na ul. RÓWNINNEJ. Owa Pani niejednokrotnie przychodziła do pracy pod wpływem alkoholu, piła też w pracy. Przychodzi sobie do pracy kiedy chce i wychodzi kiedy chce. Twierdzi że nikt jej nic nie zrobi bo ma "PLECY".... Z ostatniego badania alkomatem uciekła, jestem ciekawa czy sprawa po raz kolejny zostanie zamieciona pod dywan.... To wszystko jest do czasu, do czasu kiedy pijana zrobi krzywdę sobie bądź komuś na terenie zakładu pracy.... A "PLECY" ma każdy jeden grubsze, drugi chudsze ale są ????

@Aśka ????

Z tą panią została rozwiązana umowa o pracę!

@Aśka ????

Z tą panią została dziś rozwiązana umowa o pracę!

@NOMET sp. zoo

Zgadza się została rozwiązana umowa ale po jakim czasie? To nie trwało od miesiąca tylko ciaglo się od paru lat. Proszę się nie bronić że nikt nic nie wiedział bo o tym wiedział cały zakład. A zgłaszanie takich przypadków do brygadzisty czy też kierownictwa nie przynosi efektów

Kordian

Serio nikt nie reagował jak ktoś był w pracy pod wpływem alkoholu? Na wejściu nie ma ochrony która weryfikuje takie sytuacje? Jak są inne problemy zgłaszane do brygadzisty to też zero reakcji?

Dzień dobry, dziękuję za informację lecz jest mało precyzyjna. Nie wiemy o który dział lakierni chodzi czy w zakładzie na ul. Kanałowej czy na ul.Równinnej i czy jest to pracownica lakierni. Poproszę o dokładniejsze informację i to najlepiej bezpośrednio do działu kadr lub do skrzynki na ścianie przy portierni. Dziękuję i pozdrawiam.

Pracownica

Droga pani ukrainko jak zaobserwowała pani jakieś niedozwolone zachowanie powinna pani niezwłocznie zgłosić to kierownikowi lub brygadziscie. A nie wypisywać anonimowe komentarze które nie wiadomo czy są prawda. Następnym razem proszę zgłosić swoje podejrzenia przełożonemu który powinien odpowiednio zareagować.

Pracownica
@Pracownica

Dla sprostowania nie jestem pracowniczka żadnej z lakierni, pracuje w Nomecie. Jestem przeciwniczka alkoholu tym bardziej w pracy i uważam że takie sprawy powinno się rozwiązywać od razu żeby złapać kogoś na gorącym uczynku.

Uk
@Pracownica

Sroka pani Pracownico pisze na tłumaczy więc tak jak jest pani polką to zapraszam to niezłocznego powiedzenia Brygadzisicie pracuje palę miesięcy i to ne pierwsza sytuacja i jakoś Polacy nie reagują a ja mam dosc traktowania negatywnie przez tą panią

Pracownicy
@Uk

Rozumiem że problem z alkoholem just nie na miejscu ale pragnę zauważyć że to nie dotyczy tylko Polaków, nie jedno krotnie pracownicy z Ukrainy negatywnie podchodzą do pracy czy innych pracowników lecz nic z tym nie jest robione nikt na to nie reaguje (od samego poczatku)

Z panią, o której zrobiło się tak głośno została rozwiązana umowa o pracę!

PL

Ooo w końcu ktoś poruszył ten temat ale to nie tyczy się tylko równinnej na kanałowej, na całym zakładzie jest ten sam problem jeżeli chodzi o alkohol Mam nadzieję że w końcu zrobią z tym porządek

Pola

W sieci pojawiła się oferta pracy na stanowisko przedstawiciela handlowego. Widzę, że jest to praca mobilna i wymagane jest prawo jazdy wraz z doświadczeniem w prowadzeniu auta. Firma oferuje niezbędne narzędzia pracy. Czy samochód firmowy też jest na tej liście? Jeśli chodzi o umowę o pracę, to na jak długo się ją dostaje?

@Pola

Tak, oferta jest aktualna. Poszukujemy przedstawiciela handlowego najlepiej ze znajomością naszej branży. Samochód jest składową niezbędnych narzędzi do pracy. Pierwsza umowa o pracę jest na okres próbny a później długość umowy zależy od przełożonego. Preferujemy związanie się z pracownikiem na dłuższy czas  Zachęcam do złożenia CV. Pozdrawiam

No i jak, dostaliście te nowe stawki? Tak jak ktoś tu liczył ostatnio, że coś się zmieni. O co w ogóle chodzi z tym wyrównywaniem premią? Dokładnie mam na myśli stanowisko lakiernik, bo ogłoszenie nie wyjaśnia tak szczegółowo. Tylko o benefitach ogólnikowo wspomina, a o konkretnych warunkach wynagrodzenia nic. Dlatego w sumie prosiłbym czarno na białym, ile podstawa ile premia i od czego zależy.

We

Jesli chcesz wegetować to składaj papiery . Stawka po podwyżce to np. 23.50 plus 20 % premii konie. No ewentualnie jako nowy dostaniesz 22 plus 20 % premii. (Premia jest uznaniowana umowie nie masz ile procent dostaniesz no ale tyle premii co by najniższa krajowa wyszka po dodaniu wszystkiego)

Jako zwykły pracownicy dostaliśmy podwyżek aż o 1.90, jeśli chodzi o przyuczenie na stanowisko lakiernika to firma będzie obiecywać złote góry a i tak będziesz pomiatany (już nie raz było to przerabiane). A co do premi to nie ważne czy ja masz czy nie i tak masz te same zarobki, bo jeśli zabiorą ci premi 650zl(brutto) to dostaniesz 600 wyrównania krajowego pozdrawiam :)

Dorota

To co obiecują podczas rekrutacji na stanowisko lakiernika, co później faktycznie nie sprawdza się w rzeczywistości? Jesteś w stanie podać przykład? Daj znać, bo widzę, że negatywnie wypowiadasz się na temat pracy w tej firmie, a chciałabym poznać szczegóły, jeżeli faktycznie miałoby tak być. Pytam dla męża.

Ale za co w ogóle można dostać tę premię uznaniową ? Są jakieś konkretne wytyczne , które trzeba zrealizować , aby ją otrzymać ? Jeśli możesz , to wyjaśnij , bo zastanawiam się , czy warto tutaj aplikować . ;)

Zostaw merytoryczną opinię o NOMET sp. zoo - Toruń

• Jak się pracuje w NOMET sp. zoo?

Zobacz opinie na temat firmy NOMET sp. zoo tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 45.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w NOMET sp. zoo?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 27, z czego 3 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 11 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

NOMET sp. zoo