Opinie o Express People w Katowice

Międzynarodowa agencja pośrednictwa pracy z 10 letnim doświadczeniem w rekrutacji pracowników produkcji na rynek czeski i słowacki.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Express People w Katowice

Aldona Nowy wpis

Szukam pracowników biurowych — bardzo zależy mi na waszej opinii co do warunków, płacy i atmosferze w biurze. Mam doświadczenie w pośrednictwie pracy, chciałabym tu aplikować, ale nie widze aby na ten moment szukali pracowników biurowych. Może warto samemu wyjść z inicjatywą i podpytać, znajdzie się jakiś wolny etat myślicie?

Saskłacz Nowy wpis

"Nostalgłem" trochę i powspominałem swoje przygody zagraniczne. Przez tę agencje pracowałem w Czechach w 2007 roku... (oj jak ten czas mija) Składałem tam części laptopów po 12 godzin dziennie. Dojazd do pracy trwał godzinę. W umowie były obiecanki cacanki a wyszły zarobki prawie takie same jak w PL. Zwiałem stamtąd po ponad miesiącu. Na plus jedynie ładne okolice zakwaterowania...Pozdrawiam obrażalskiego Wojtka z pokoju.

Elka Nowy wpis

Cześć, a jakie wy tu możecie mieć szkolenia? widzę teraz po zapytaniach, że ktoś o ich finansowanie się zapytał, nie wiem jednak o jaki ich zakres może chodzić? Partner jakby w najbliższym czasie się wybrał to jakiego doświadczenia mógłby nałapać?

Czy firma Express People w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
arturro

Czy może ktoś wyrazić swoją opinię na temat pracy przy produkcji lamp do samochodów w mieście Mohelnice (Czechy) przez Agencję Vonex? Jakie są faktycznie zarobki, warunki zakwaterowania i czy praca na długo i czy testy są ciężkie. Z góry dziękuję

Paula

Od miesiąca pracuje w Czechach pośrednictwem Manuvii. Jestem zadowolona. Zarobki ponad 4 500 na reke, polski koordynator, zakwaterowanie o dobrym standardzie. Moge polecic

Halamahala
@Paula

A gdzie? Jeśli można zapytać...

No,ponad 4000 Kc to chyba niewiele

Ile masz za propagandę?

@Paula

Ale 4'500 Kc to nie jest dużo...

Agnieszka
@Marcin_B.

A skąd wiesz, może to kwota już przeliczona na złotówki?

@Agnieszka

A 4'500 cebulionów to dużo?

Marcin B
@Paula

Ile premii za pozytywne wpisy?

Zofia
@Marcin B

Tylko za pozytywne wpisy miałaby tu przysługiwać? Nawiązujesz teraz do jakiejś uznaniówki, tak? A przysługują tu jeszcze dodatkowe finanse za inne osiągnięcia? W razie czego jakie?

Łukasz

Dajcie spokuj nie jedzcie do Czech a tym bardziej przez Manowie byłem (usunięte przez administratora) pracowałem 2 miesiąc zarobiłem 2300.zl porażka to w holandi teraz na tydzień tyle zarabiam a jak się upomniałem to wyrzucilinie na ulicę pomimo że dobrze pracowałem hotele (usunięte przez administratora) makabra bardzo złe wspomnienia dziwię się że jeszcze ich nie pozamykali Manowie z Katowic a pracowałem w faurecja automotive Pisek makabra jedzcie do Niemiec Holandii bez języka są prace i domki godne warunki a i tygodniowe wypłaty ok.2000zl na TYDZIEN Manowie omijajcie bo stracicie pieniądze a może i zdrowie.pozdrawiam serdecznie a manowi życzę wszystkiego najgorszego niech was spodka.krzywda za nasze meki

@Łukasz

W częsci opinii o Manuvii całkowicie się zgadzam. Jednak nie czyń raju z Niemiec i Holandii dla osób nieznających języka. Miałeś szczęście, to dobrze trafiłeś, ale tu też zdarzają się "manuvie".

Łukasz

Szymon
@Łukasz

Naprawdę tylko 2300 zł za cały miesiąc pracy? Strasznie słabo. O co się właściwie upomniałeś, że za mało płacą? Niemożliwe, że tak po prostu Cię za to wyrzucili. Może wydarzyło się coś jeszcze?

siema

czy ktoś pracuje albo pracował w słowacji w firmie embraco jako pracownik produkcji prosze o info czy są przyjęcia teraz

Greg

Zaaplikowałem z ciekawości. Praca na Słowacji. ROZCZAROWANIE !! Po rozmowie z rekruterem dowiedziałem się że 1100 E/m to brutto, Zakwaterowanie jak w kibucu 4 osoby w jednym pokoju. A najzabawniejsze że po wysłaniu aplikacji zadzwonił do mnie jakiś "badacz opinii". Tz. że agencja handluje naszymi danymi. Czy nie tak?

@Greg

Ta agencja to w ogóle lepsi kombinatorzy

@Greg

nie

Marcin_B.

Ile masz pensyjki za bronienie (usunięte przez administratora)?

Pp

Witam, potrzebuje kontakt do biura ,albo ksiegowej z express people , ponieważ mam problem z urzędem skarbowym ,bo nie rozliczyli mnie z podatku. Nw czy ta agencja jeszcze istnieje lub jest pod inną nazwą ,ale pracowałem tam z 3 lata temu i nr kontaktowe które posiadam są nieaktualne

@Pp

Witam, rozliczenie kazdy pracownik robi sobie sam. Do tego sluzy tzw. POZP (potvrzeni o zdanitelnych prijmech) ktore zanosisz do swojej ksiegowej w celu rozliczenia

Marcin_B.

Kolejny raz unikacie odpowiedzialności, (usunięte przez administratora)...

Przeczytaj do końca

Neutralna opina tylko dlatego, że mieszkanie było naprawde super. Organizacja dno i sto metrów mulu .Praca - bez problemu mogliby wykonywać ludzie niepelnosprawni umysłowo, wystarczy dobry wzrok, szkolenie polega na pokazaniu, że to jest dobre a to jest nie dobre. Zarobki ??? biorac pod uwagę ceny w Czechach, beznadziejnie niskie. Zaliczka 1000 koron na tydzień to śmiech na sali przy tych cenach. Czesi nie lubia Polaków, kto zna historie wie dlaczego. Drą mordy i patrza z pogardą, zwalniaja za... a bo tak i co mi zrobisz... Nie ma co się ropisywać. Manuvia Dreem Work - Express People, kurde ale to ładnie brzmi i nic wiecej. Kandydatów powinni kierować najpierw na testy i badania do psychologów i psychiatrów żeby stwierdzic czy dany pacjent jest psychicznie zdrowy, czy jest w pełni świadomy dokonanego wyboru decydując się na taką prace i żeby stwierdzic czy taka osoba nadaje się do funkcjonowania w zorganizowanym społeczeństwie tu mowa o współlokatorach. Tak, wiem co sobie myslicie to po co jechaleś ??? Pojechałem bo wiedziałem co to za praca i z czym się to je, Co do współlokatorów - nigdy nie wiadomo na kogo się trafi - zbieranina ludzi z całej Polski chyba, że jedziesz z rodziną albo batrdzo dobrymi znajomymi i znacie się jak łyse konie. Moje błędy: Nie sprawdziłem opini na temat firmy. Nie sprawdziłem jakie są ceny w Czechach. Jeszcze plus za wypłacalność.

Gabriela
@Przeczytaj do końca

a na jakiej umowie jechałeś? Miałeś wsparcie jakiegoś dedykowanego dla Ciebie opiekuna? Jak z ubezpieczeniem?

@Gabriela

Czeska umowa o pracę, ubezpieczenie czeskie zdrowotne i socjalne. Tak, mieliśmy swojego koordynatora do dyspozycji.

Helena

Ta czeska umowa jest jakaś bardzo charakterystyczna? Czy ogólnie podobna do polskich umów?

@Przeczytaj do końca

"Czesi nie lubia Polaków, kto zna historie wie dlaczego." - niestety Polacy sobie na to nielubienie zapracowali. Ale mylisz się, potwierdzając idiotyczny stereotyp. Pracowałem z Czechami w Polsce, Czechach, Słowacji i Irlandii. I nigdy nie czułem, żeby "nie lubili Plaków, kto zna historię, wie dlaczego"...

Chudy112

Lipa jak niewiem co robaki na pseudo hotelu smród syf kiła i mogiła. Wody na herbatę niema w czym zagotować. Patologia!!! Jeśli ktoś niema gdzie mieszkać to by tam pasował a tak normalnym obywatelom nie polecam. Nie dajcie się w ten bałagan wciągnąć bo przez telefon to jest wszystko miód malina. Nie polecam.

Mirosław
@Chudy112

O jakim mieście mówisz? Bo może nie wszędzie jest tak źle jak piszesz?

Chudy112
@Mirosław

Ostrava.

@Mirosław

Widziałem ich kilka kwater. Wszędzie jest (usunięte przez administratora) kiła i mogiła

Ile jest etapów w procesie rekrutacji w Express People? Jak długo trzeba czekać na ostateczną decyzję?

Marcina Szewczyk

Ta firma nie istnieje znaczy zmieniła już kilka razy nazwę. Banda (usunięte przez administratora)

Helena
@Marcina Szewczyk

Dlaczego tak źle o niej piszesz?

@Marcina Szewczyk

Firma zmienia nazwę, jak tylko wychodzą na jaw wałki

wszystko zgodne z przedstawiona oferta

Marcina Szewczyk

Były pracownik. Zostałem zatrudniony 2016 w listopadzie w zakładach Skoda w Kvasinach. Ubytowanie (czyli mieszkanie) w Pardubicach w podłym motelu 4 osobowe pokoje filmik z łazienki można do dziś zobaczyć na Internecie jakie rybactwo w niej było. Dojazd autobusem był raz nawet podczas zapalił się silnik jeśli by ktoś chciał to mam potwierdzenie z policji. W marcu 2017 ta agentura została wyrzucona z Skody A ja musiałem na własną rękę znalesć pracę.Bo pracodawca miał to w głębokim zaufaniu. Jeszcze jedna sprawa musiałem się tłumaczyć się przed skarbówka czeską bo mnie nie roziliczyli. I karę również musiałem zapłacić.

Lukasz S.

Pracowałem w Foxconn v Pardubicach, dobre kilka lat temu (2010-13). I już wtedy zauważyłem że robi się syf w Express People. Najpierw niebieskie koszulki, a później czarne.. a na koniec czarne a na plecach.. opis.. OPERATOR. No cóż widzę ze nic się nie zmieniło przez tyle lat.. ciągle burdel i robienie w ch... jak czytam te stawki 4.500tys Kč to aż wstyd że Polacy tam jadą. Koszmar. Ps. Mieszkałem wtedy na Veselce, Hurce potem na čoskovej, melina goni menela.

Agnieszka
@Lukasz S.

Ale te 4500 to na rękę czy brutto?

haha

Bardzo dobre biuro"Manuvia"czy jak tam zwał ...Warunki wspaniałe zamieszkania,kołderki,poduszki,pościel w pachnącym zapaszku po nie wiadomo kim ...Towarzystwo(rodacy)cudowni na poziomie ...Element przyciąga element...Polecam tam serdecznie nie jechać no chyba,że ktoś jest zdesperowanym durniem i się do niczego nie nadaje:)Idealne miejsce na nabranie nałogów i niechęci życia.Jadą tam ci,którzy nawet na kasę do biedronki się nie nadają...

@haha

A czego oczekujecie po "łowcach frajerów"?

But

Czy ktoś po foxconie ma problem ze znalezieniem pracy?

Jozef

Moge polecic prace w Pradze przy oponach. Wszystko zgadza sie z przedstawionymi warunkami. Pozdrawiam panie z Katowic, Józek

Czy w Express People możliwa jest wypłata wynagrodzenia w częściach, częściej niż raz w miesiącu?

Jozef

Mozna pobierac zaliczki z wynagrodzenia

Zostaw merytoryczną opinię o Express People - Katowice

• Jak się pracuje w Express People?

Zobacz opinie na temat firmy Express People tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 44.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Express People?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 32, z czego 16 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Express People?

Kandydaci do pracy w Express People napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Express People