marco-pol POD KOPUŁĄ

Świdnica

Opinie o marco-pol POD KOPUŁĄ

Mirek 2010-12-10 21:14
widzę,że nie jestem sam kto ma takie samo zdanie o tym PANU
popieram w 100 % wypowiedziane każde słowo Nicoli
mira 2010-12-30 17:41
tak to racja,pracowałam tam i bardzo tego żałuję
[usunięte przez moderatora]
;) 2011-01-07 12:48
dajcie spokój ,szkoda gadać na ten temat
RACJA ŻE TO SYF,
ale to już każdy wie
daniel 2011-03-01 01:22
dzieki bogu ze weszlem dzis sprawdzic onpinie bo chcialem isc tam o prace spytac ale odrazu mi sie odechcialo [usunięte przez moderatora] .... tez w mexicanie jest wiec przestrzegam !!! [usunięte przez moderatora]
Aśka 2016-04-22 15:15
Widzę, że ostatnie komentarze były dodawane dość dawno, ktoś wie co się teraz dzieje z firmą Marco-pol POD KOPUŁĄ?
tom @ wp i pl 2017-02-27 23:02
wlasciciel pan marek obiecuje zlote gory pracowalem tam piec dni nie zaplacil mi daje 8 zl w pierwszym tygodniu pote niby podwyzka za ten tydzien nie placi co obiecal po osiem zl syf na kuchni mrozone jedzenie odgrzewane w mikrofali ucina godziny pracy wymaga jezdzenia po swidnicy 80 km /h picca mrozona bieze 2zl za sos do pizcy zaden pip itp nie zjmie sie ta spraw samochody do rozwozu piccy brut zatrudnia na czarno wekorzystuje urzad pracy
Zostaw swoją opinię o marco-pol POD KOPUŁĄ - Świdnica
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie marco-pol POD KOPUŁĄ