CHEMIK S.C

Poznań

Opinie o CHEMIK S.C

agrobud 2015-05-31 09:14:20
Czy wy nie widzicie co sie dzieje na oddziale w Szamotułach jaka tam obsługa kobiety w kasie pojęcia nie mają braki na magazynach płatne dowozy bez rachunku (lewizna)do 300 zł zakupu kurs na Szamotuły 20 zł !!!! kiedyś brałem towar na zeszyt rozliczałem sie na koniec miesiąca kwota podana do mojej informacji rozliczyłem sie z klientem ide regulowac do kasy na następny dzień a tu 160 zł za dowozy !!! mówie daj pani rachunek na te wywozy to może jeszcze od klienta odzyskam kase, ale panie nie ma mowy my usługi transportowej nie mamy!!! śmiech na sali z tego co wiem tam są ogromne braki na węglu i oni z tych lewych za wywozy i z worków wegla sprzedawanych bez rachunku 1000 zł na tonie (5zł na worku)kryją braki a kiedyś sprzedawali jak gadałem z magazynierem średnio po 30 worków na dzień czyli 150 zł lewizny dziennie co daje w miesiącu 3 tys plus te z lewych wywozów daje coś koło 5 tys !!! na miesiąc to na rok koło 70 tys walą tego Krigra w rogi strasznieha ha ha
Zostaw swoją opinię o CHEMIK S.C - Poznań
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie CHEMIK S.C