Akademia Morska

Gdynia

Opinie o Akademia Morska

Mesa 2014-12-12 13:16:48
Pracowałem tam jako informatyk. Nie polecam stanowczo , sprzęt z przed 10 lat i serwery polisingowe. Ogólnie bałagan. Brak licencji oprogramowania na wielu komputerach , tego bałaganu nie ogranie już nikt chyba. Pan G.W obsługujacy kwesturę - beznadzieja. Sam robi fuchy i nie ma na nic czasu. Ty rób wszystko za niego. Wynagrodzenie 2100 na rekę. Dużo się nie narobisz ale też nic nie nauczysz. Po awarii komputera nie ma z czego zlepiać. Na nowe mogą liczyć tylko niektórzy. Sam zlepiałem 1 komputer z 3,4 sztuk starych. Masakra byłem 4 informatykiem w przeciągu 4 lat. dobra fucha w sumie na przeczekanie i poszukanie lepszej i lepiej płatnej pracy.
julia 2015-01-22 21:34:22
Praca w biurze na najnirzszej krajowej. Dobrze ze sa 13 i wczasy pod gruszą. Najczesciej prace dostaje rodzina i znajomi niestety i moze oni dostaja lepsze wynagrodzenie niewiem
mariusz 2016-07-19 14:15:02
Witam. Mam kilka pytań.
1. Czy jest możliwość odbycia stażu np. z PUP w biurze?
2. Jak wyglada typowy dzień pracy, jakie wymagania trzeba spełnić oraz jaki jest zakres obowiązków na tym stanowisku?

Byłbym wdzięczny za odpowiedź.
Zostaw swoją opinię o Akademia Morska - Gdynia
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Akademia Morska