Opinie o Italux w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Italux. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Italux o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Italux w Warszawa

Pracuje od ponad 6 lat, jeśli cenisz sobie atmosferę i stabilizację zawodową to myślę, że odnajdziesz się w tym miejscu. Nie ma atmosfery corpo / na szczęście oraz owocowych wtorków ale jak masz problem to bez problemu znajdziesz wsparcie.

Lalanalana

Atmosfery brak, stabilizacja owszem za głodową pensję, czy brak atmosfery corpo, owszem jesteś tylko robolem na zawołanie. Zgodzę sie, brak owocowych wtorków, brak szkoleń, brak wsparcia, brak profesjonalizmu na najwyższym szczeblu zarządzania. Narzędzia do pracy przestarzałe, nowe tylko dla wybranych.

Maja

Co tu taka cisza? Niech któryś z pracowników napisze aktualną opinie jak się teraz w firmie pracuje? Interesuje mnie ich ogłoszenie na stanowisko Specjalista ds. e-commerce oraz sprzedaży z językiem niemieckim i angielskim. Jak wygląda rekrutacja? Z ilu etapów się składa? Czy tylko w formie zdalnej?

QWERTY
@Niezatrudniony

Te podwyżki to jakieś konkretne kwoty? :) A co z rozwojem, awansami?

Zastanawiają mnie opinie tych wszystkich osób / trolli dodających negatywne opinie korzystające z anonimowości. Jeśli faktycznie byłoby tak zle to firma co chwile prowadziłaby różne rekrutacje a patrząc po liczbie ogłoszeń chyba jest wręcz przeciwnie? Ja pracuje od 4 lat i cieszę się bo znalazłem stabilne miejsce z dobrą atmosferą pracy gdzie zawsze mogę liczyć na wsparcie. A jeśli ty jesteś tak bardzo nieszczęśliwy to chociaż miej odwagę podpisać się, po co być anonimowym :)

Lalanalana

Sam piszesz jako anonim. Ja pracowałem w tej firmie kilka dobrych lat i takich lizusów jak Ty jest więcej. Jeżeli wymagasz aby ludzie nie byli anonimowi to sam podpisz się z imienia i nazwiska. W ciągu ostatnich dwóch lat zwolniło się około 12 osób w tym kluczowi pracownicy, więc chyba tak słodko nie jest. Czytelniku, Jeżeli jesteś ambitny i szukasz pracodawcy, który doceni Twoje zaangażowanie przeczytaj komentarze i zastanów się czy warto zatrzymać się w tej firmie i stracić kilka lat rozwoju zawodowego.

benek Nowy wpis

Witam. Firma oferuje w ogłoszeniu bardzo dobre warunki pracy. Niestety nie ma to pokrycia w rzeczywistości. Bardzo dobre warunki pracy trzeba sobie tam samemu stworzyć ale nie spodoba się to innym co zaprzedali duszę firmie. praca 8-16 i trzeba robić nadgodziny bo inaczej zwalniają ,wynagrodzenie to stała podstawa i premia. w zimie jest tragedia w magazynie ,starzy pracownicy to zwykłe łobuzy ,a pracownicy serwisu wychodzą na magazyn żeby puszczać bąki ,które to filtrują magazynierzy. smacznego. Pozdrawiam.

on Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 24 dni.

dobra bez kitu ile na magazynie dostane 4500netto??da rade?

Na swojej stronie napisali że w związku z rozwojem mają pracę dla magazyniera. Niestety nie ma informacji o warunkach i wymaganiach. Jeszcze w zeszłym roku ktoś pisała o głodowych pensjach. Nadal zarobki na tak niskim poziomie czy coś poszło do góry. Były w między czasie podwyżki?

Robert

Nawet nie wiesz jak miło czyta się takie opinie, bo mam wrażenie że w dzisiejszych czasach mało kto jest zadowolony ze swojej pracy. Widzę że firma rzeczywiście stawia na pracownika. A podpowiesz czy organizowane są jakieś kursy/szkolenia, które rzeczywiście pomagają w pracy? :)

Lalanalana Nowy wpis

Brałeś udział w rekrutacji do Italux. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Rejestratorka medyczna / Rejestrator medyczny
Reh-Medica Centrum Rehabilitacji
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień

Małgorzata

Już czekam aż ktoś Ci napisze, że Ty też anonimowy jesteś jako argument anty. ;p No 4 lata to spoko. Po takim czasie to pewnie spore podwyżki lub nawet awans?

Można się dowiedzieć, jak jest z podwyżkami i awansem? Bo odpowiedź na pierwszy wpis, przyszła dosyć szybko od Małgorzaty, a dalej cisza od ponad miesiąca..

Małgorzata

Też się właśnie nad tym zastanawiałam. Może zadałam w zły sposób pytanie? Chociaż myślałam, że w każdej firmie to są jawne kwestie, może tu jest inaczej?

Wasz Ex

Muszę ci przyznać twoje opinie są lepsze niż wiadomości na tvp! Daj ten fascynujący przykład odwagi który wytknąłeś Ludziom. Czekają Wszyscy. Pozdrawiam Serdeczne Ekipe. :)

Maja

@Maja

Rekrutacja to rozmowa z kimś z zarządu w biurze firmy. To nie korporacja tu nie ma tu etapów i rekrutacji zdalnej. Jak się pracuje? Ile pracowników tyle opinii. Aplikuj, przyjdź na rozmowe i sama wyrób sobie zdanie jak zostaniesz zatrudniona.

@Niezatrudniony

Czyli jest tylko jedna rozmowa i od razu wiadomo czy zostanie się przyjętym? Ty mógłbyś coś podpowiedzieć jeśli chodzi o warunki? Ktoś pisał że jest stabilnie. To znaczy że ludzie maję długoterminową umowę o pracę i nie ma zbyt dużej rotacji?

@Mariusz

Tak jest tylko jedna rozmowa. Odpowiedź dostaniesz po spotkaniu. Pierwsze 3mce umowa na okres próbny potem na czas nieokreślony. Nie kojarzę sytuacji aby ktoś został zwolniony, więc można powiedzieć że jest stabilnie. Rotacja jest. Niektórzy szukają lepszej płacy, inni bliżej domu, ktoś inny chce spróbować czegoś nowego.. Nic szczególego. Każdy kiedyś zmienia pracę bo może trafi się coś lepszego

@Niezatrudniony

Wiadomo że każdy szuka jak najlepszej dla siebie opcji ale fajnie że tu dają dobrą umowę. A jak z zarobkami? Możesz podać widełki jakie proponują na początek? Byłoby to bardzo pomocne.

@Mariusz

Myślę ze ciężko będzie zacząć od przysłowiowej 4 (netto) z przodu.

Miki
@Niezatrudniony

To od ilu się realnie zaczyna? Nawet z premią się nie wyciągnie czwórki? Ostatnio były jakieś podwyżki czy wypłaty od dawna stoją w miejscu?

@Miki

Tutaj nie ma czegoś takiego jak premia. Otrzymujesz stała pensje i pracujesz za nią aż do kolejnej podwyżki (rok, półtora, dwa). Podwyżki są bo inaczej ludzie odchodziliby, więc muszą być. Nie ma jednak żadnego regulaminu ich przyznawania. Nigdy nie wiadomo kiedy dostaniesz i ile dostaniesz.

QWERTY
@Niezatrudniony

Te podwyżki to jakieś konkretne kwoty? :) A co z rozwojem, awansami?

Czy nowo zatrudnione osoby w Italux otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

Jan

Tak na 3mce na okres próbny. Kolejna zazwyczaj jest już na czas nieokreślony.

Pytania dotyczace oferty specjalisty ds. obslugi i esklepu: Jakie możliwości rozwoju zapewnia italux? jakie są świadczenia socjalne? czy pracodawca wymaga pracy jednocześnie w sklepie stacjonarnym, sklepie internetowym oraz allegro? z góry dziękuję za odpowiedzi

Odpowiedź
@Pytania

W firmie nie ma możliwości rozwoju. Ze świadczeń socjalnych masz opiekę medyczną i kartę multisport, ale musisz sam zapłacić. Jedyny benefit, który otrzymasz to wypłata tzw. wczasy pod grusza. Tak, w ramach jednego etatu praca na trzech stanowiskach.

Weronika
@Odpowiedź

Nie każda firma daje mozliwosc multisporta i opieki medycznej wiec to jakis plus, to ze trzeba za to samemu placic nie jest niczym nadzwyczajnym. Szkoda jedynie ze ogrom obowiazkow nie jest dodatkowo platny skoro pracuje sie za 3 a nie za 1 osobe ...

Beata
@Odpowiedź

Sam zapłacić za multisport czy opiekę medyczną? Jeśli tak to ile? Może to tylko część dopłaty? Wczasy pod gruszą wychodzą jak dodatkowa pensja czy niebardzo? A skoro mówisz o 3 stanowiskach da się z tym wyrobić w 8h czy trzeba robić nadgodziny?

Gary
@Odpowiedź

Firma nie zapewnia dostępu do opieki medycznej. Chyba, że mówimy o NFZ..

@Gary

To słabo bo zależy mi na prywatnej opiece lekarskiej a nie NFZ. A na świeta coś rzucają? Bony albo paczki dla dzieciaków?

Ilona
@Gary

A te wczasy pod grusza to chociaż prawda? :D

Komentarz
@Mariusz

nie ma żadnych dodatków premiowych, bonów, ani paczek, tylko gruszka

@Komentarz

Chyba jednak "aż" zamiast "tylko". Jakoś gruszka brzmi fajniej niż jakaś paczka z pewnością wypełniona słodyczami. Chyba że tylko ja to tak widzę?

Małgorzata

Według mnie nie, a według Ciebie? Mobbing to nie żarty, chociaż uważam, że czasami za często ludzie nadużywają tego stwierdzenia to naprawdę niszczy ludzi. Rozumiem, że każda z tych cech według Ciebie należy bezpośrednio przypisać firmie?

Co powiecie o aktualnej ofercie na stanowisko specjalisty do obsługi klienta? Czy pomimo tylu negatywnych opinii jest warta uwagi? Czy możecie powiedzieć jakie jest realne wynagrodzenie na tym stanowisku?

Walter White
@Kandydat

Praca 6 dni w tygodniu, o czym poinformują Ciebie jak zostaniesz zatrudniony. Opcjonalnie, powiedzą o tym na rozmowie rekrutacyjnej, ale wtedy usłyszysz coś w stylu, że to tylko na chwilę, a będzie to trwało pewnie ileś lat. Wynagrodzenie niskie, bez prowizji od sprzedaży i jakichkolwiek dodatków. Nie warto tracić czasu na pracę w tej firmie.

Ganfalf

Tak, jak sam sobie opłacisz.

Gandalf

Tak, ale poza firmą. Firma nic od siebie nie daje. Żadnych integracji, nagród, premii, czy nawet choinki na święta w firmie nie ma. :))

Stefan

Jesteś radosnym, pełnym motywacji pracownikiem? Italux zadba o to, żeby stopniowo, z każdym cudownym dniem spędzonym w królestwie iluminacji twój tlący się zapał gasł i gasł... aż zgaśnie doszczętnie. Mentalność pracodawcy nieadekwatna do naszych czasów. Zapamiętaj! Pracując w Italuxie masz okazywać wdzięczność godną XIX-wiecznego lokaja. W końcu elitarna rodzina pozwoliła ci na obsługiwanie swojego dworu za sakiewkę z trzema kołami. Ale żeby ci się za milusio nie zrobiło, to w gratisie dostaniesz nerwicę! Bezgraniczna lojalność, konformizm oraz umiejętność przebywania w dwóch miejscach na raz to cechy nadrzędne idealnego pracownika. Zimna i nieprzyjemna atmosfera. Jeśli lubisz trzymać głowę nisko i nie mieć absolutnie żadnego wpływu na nic - polecam. (Ale znajdą się też spoko ludzie, więc można sobie razem ponarzekać).

Wiecie, czy Italux udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

Fakt

Przede wszystkim w italuxie, tutaj zacytuję słowa szefostwa "nie ma czegoś takiego jak praca zdalna", więc odpowiadając na pytanie, nie, italux nie udostępnia sprzętu do pracy zdalnej. :)

Spokój

Zacznijmy od pracowników (biuro). Spora część zachowuje się opryskliwie, prześmiewczo jak i wywyższa się ponad innych. Dział księgowości wyjątkowo naburmuszony. Przy jakimkolwiek zapytaniu bądź prośbie odpowiedź zwrotna zawsze przekazywana z łaską. Scedowanie obowiązków z pracownika na pracownika szczególnie kiedy temat jest „problematyczny” lub trzeba się nad nim trochę pochylić, a by znaleźć rozwiązanie. Podstaw Excela czy innych programów MS Office trudno się doszukać. Duża część procesów odbywa się ręcznie. Próby podejmowanych zmian czy wprowadzania modernizacji, aby praca była sprawniejsza i szybsza zazwyczaj kończą się na niczym. Pracownicy nie wykazują chęci angażowania się w ewentualnie wprowadzane zmiany. Jeśli chodzi o urlop. To wszystko jest w porządku jeśli weźmiesz go od 1 lipca do 15 sierpnia. Jeśli myślisz o wrześniu/ październiku lub w okresie zimowym to licz się z komentarzami na ten temat ze strony osób zarządzających firmą. Urlop może finalnie dostaniesz, ale to ile się nasłuchasz na ten temat to twoje. Nie zdziw się również kiedy na urlopie dostaniesz telefon z prośbą aby go przerwać, bo w jest tyle pracy, że reszta zespołu się nie wyrabia. Nie ma co liczyć na spektakularne podwyżki. Nawet jeśli zapytasz to z łaski być może dostaniesz (usunięte przez administratora)zł brutto. (oczywiście nie obędzie się bez komentarzy). Nie dostaniesz więcej niż (usunięte przez administratora) netto co czasami chyba jest uważane za szczyt marzeń i jeszcze powinieneś za to dziękować. (usunięte przez administratora) Pamiętaj, że nie możesz zarabiać więcej niż starsi stażem nawet kiedy potrafisz więcej niż oni. Jedynym plusem może rabat jaki możesz dostać na produkty firmy jeśli się ładnie uśmiechniesz. Szefostwu nie zależy na pracownikach, są w stosunku do nich nieprofesjonalni i czasem wybuchowi. Traktują pracowników jak gorszy sort. Komentarze z ich strony są na porządku dziennym ( dla przykładu pracując na stanowisku recepcji możesz zostać nazwany „służbą”). Tematy związane ze zdrowiem pracowników (informację które powinny być tylko do wiadomości pracodawcy) są rozpowszechniane na forum. Pracujące soboty, bez uwzględnienia tego zapisu w umowie. Owszem płatne, ale za zbyt niską stawkę. Dla zainteresowanych plusem może być karta Multisport. Szanuj siebie, swoje umiejętności oraz swój czas. Stać Cię na dużo więcej i nie daj się zgnoić w tej firmie.

Blok

Na plus: pewna pensja, multisport. Na minus: praca na dwóch stanowiskach za jedną niewygórowaną pensję, brak prowizji, niechętnie udzielane przysługujące urlopy wypoczynkowe, brak zrozumienia w kwestii L4, nie ma pracy zdalnej w przypadku Covid - konieczność wybierania urlopu. Zapomnij o podwyżkach pensji, dodatkach na święta, brak imprez firmowych i integracji, czy z klientami czy pracownikami firmy. Złe traktowanie pracowników wręcz obelżywe podejście. Nagminna spychologia i zwalanie winy, jest to wszechobecne zjawisko w całej firmie z wyłączeniem serwisu i dz. reklamacji. Jeśli stawiasz na rozwój to... Kadra nie słuchającą Twoich sugestii i zgłaszanych problemów, które traktowane są lekceważąco.

Filip

O firmie jest dużo dobrych opinii, profesjonalizm i wysokie standardy a jak się pracuje może ktoś podzieli się opinią?

Pracownik123
@Filip

Raz lepiej raz gorzej jak wszędzie. Jeśli potrzebujesz wyjść z pracy i o niej nie myśleć to dobry wybór. Jeśli chcesz do czegoś dojść i zarabiać dobre pieniądze to szukaj dalej.

Eryk

Macie tak dobra pracę i dlatego nikt nie zagląda na forum? Szkoda ludzie szukając pracy liczą na forum.

Zuza

Podpowie mi ktoś czy firma potrzebuje aktualnie ludzi do pracy?

nikt

na multisporta sie nie zalapiesz bo nie ma

ona
@nikt

już jest. płatny 50%

Xyz

@Administrator. Nic się nie zmieniło. Zarobki stoją w miejscu na niskim poziomie.

Zostaw merytoryczną opinię o Italux - Warszawa

• Jak się pracuje w Italux?

Zobacz opinie na temat firmy Italux tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Italux?

Italux