Opinie o McDonald's w Piotrków Trybunalski

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie McDonald's. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w McDonald's o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o McDonald's w Piotrków Trybunalski

Czy w McDonald's zatrudniani są obcokrajowcy?

Hubert Nowy wpis

Ogólnie to nie polecam obsługa jest niegodna polecenia ze względów takich że nie jest to pierwszy raz gdy brakuje czegoś w zamówieniu jak teraz było zamówione zestaw royal to brakowało coli i sosu także nie polecam

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w McDonald's?

IGOR663 Nowy wpis

Dzisiejszego wieczoru po godzinie 22 pracownik niechlujnie spakował moje zamówienie wrzucając saszetki ketchupu do frytek. Pan jednocześnie oobslugując kasę nie pomyślał o zmianie rękawiczek i pakował zamówienia w starych rękawiczkach więc gdzie higiena? Moje zdanie jest takie że jak place to wymagam by moje danie ładnie wyglądało i smakowało lecz na widok co ten pan robi odechciało mi się jeść waszego jedzenia. Proszę o natychmiastową zmianę. Pozdrawiam

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie McDonald's? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Kierowca w Transporcie Międzynarodowym na cysterny chemiczne
Piotrków Trybunalski
ROOS SPEDITION SP. Z O.O.
logo firmy Elektryk / 1 zmiana
PPT Sp. z o.o.
Damian

Obsługa bardzo miła , dziewczyny na Drive bardzo miłe i profesjonalne . Zawsze dostaje zamówienie zgodne z oczekiwaniem . Jeden minus Pani Ewelina chyba przełożona bardzo nie miła , i okropnie traktująca swoich pracowników .

D

Śmierdzący mac wrap .żałuję,że nie wróciliśmy się oddać. Całe kanapki poszły do kosza. 29.12. G 10.10.

Edward
@D

Twoja opinia jako klienta jest bardzo ważna, bo wpływa na wizerunek firmy. Jeśli nie byłeś zadowolony z zakupionego jedzenia zawsze możesz je zareklamować. Pierwszy raz kupowałeś tego typu potrawę, czy korzystałeś wcześniej z jedzenia w McDonalds i wszytko było w porządku?

Jacek

Przestaliście korzystać z forum i zastanawiam sie jaki jest powód?

Zofia

Kto jeszcze wypowie się o McDonalds w Piotrkowie od strony pracownika? jaka jest atmosfera wśród pracowników? Czy polecacie? Każda wasza rada i opinia będzie bardzo cenna dla osób szukających zatrudnienia.

gość

Pogratulować kierownictwu tak miłej obsługi w Piotrkowie na ul. Słowackiego ...

gość

W czwartek 05.04.2018, byłam z siostrą na kawie w McDonalda w Piotrkowie Tryb. na ul. Słowackiego, byłyśmy zaskoczone bardzo miłą obsługą.Pani na stanowisku obsługi bardzo przemiła osoba, wyszłyśmy na zewnątrz aby usiąść przy stoliku, siostra się potknęła się wylała kawę, Panie które były na zewnątrz (dwie Panie) zareagowały wspaniale, przesympatyczne, opanowane , nie spotkałyśmy się jeszcze z tak miłą obsługą. Serdecznie Panie pozdrawiamy i życzymy wszystkiego co najlepsze????

ert

a Mc Donalds to chyba caly czas trwa jakas rekrutacja :D ale duzym plsuem u nich jest to ze swoim pacownikom wlasnie oferuja elastyczne grafiki i umowy o prace

zawiedziona

jako osoba zawiedziona mam na myśli McDonalds w Piotrkowie Tryb. przy trasie DK1.

zawiedziona

witam ten McDonalds to pomyłka. Byłem tam dwa razy i już nigdy tam nie wrócę. W zestawach na wynos zimne posiłki i nieświeże. Kolega, który też nie jest zadowolony, był świadkiem zastraszania klienta przez menagera.

skromniutka :)

uwazam,ze McDonald's w Piotrkowie jest godny podziwu. Kadra jest wyjątkowa, w szczególności menager i kierownictwo !!!! Pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o McDonald's - Piotrków Trybunalski

McDonald's