brak logo

Swarzędz Meble SA

Warszawa

Opinie o Swarzędz Meble SA

admin 2015-05-19 13:58:13
Wielu osobom szukającym pracy pilnie potrzebne są informacje na temat firmy Swarzędz Meble SA. Możesz pomóc. Dodaj komentarz na forum.
smz 2015-12-13 01:53:03
jeśli chodzi o pracę w tej firmie, to każdy mówi co innego, ale większość generalnie mówi, że nie jest źle. warto popracować, praca nie jest wymagająca i ciężka, co prawda na początku pracuje się za najniższą krajową, aczkolwiek atmosfera jest znośna, nie ma jakiegoś strasznego szefa, ludzie piszą że jest wyrozumiały, co prawda jest to tylko opinia jednego człowieka, no ale to już może o czymś świadczyć. warto w sumie spróbować!
ilka 2016-04-30 09:59:00
smz' nie zawsze jest tak kolorowo, ale pociesze ci bo byc moze to na poczatku tak jest, nie ma co opierac sie tak bardzo na komentarzach powyzej bo nie wiadomo ile ktoś pracuje czy ma podwyzki i jakie umowy.
Zostaw swoją opinię o Swarzędz Meble SA - Warszawa
test
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Swarzędz Meble SA