baler pol

Kielnarowa

Opinie o baler pol

anonim 2010-12-06 11:00:02
jak widze ludzi tam pracujacych to szlak mnie trafia. rozladunek towar czy to drob czy mieso czy wędliny na polu zero zadaszenia leje wieje slonce świeci niewazne byle rozładować wózek jedzie pcha go dwóch bo sam nie daje rady.hale do sprzedaży detalicznej otwarte dla wszystkich jak dobrze pokombinujesz to wyjdziesz z towarem i nikt tego nie zauważy.możesz nawet wylac się na to mięso nikt tego nie pilnuje smierdzi na tych korytarzach jakby się skunsy ganialy. ceny na halach nieaktualne no bo po co .na 1 modne odmrażanie tego co stare w mrożni wali ze hej! no i jeszcze jest roabiór drobiu one meno nielegalny dziewuchy w swoich stojach bez fartucha bez nakrycia glowy a potem kupujesz fileta z wlosami. z sanepidem są tam za pan brat bo żadnej kontroli. daaty na drob i mięso odbijane na ksero.Porażka aż dziw bieże ile sklepów od nich bierze i jeszcze ci ludzie dychają. ja po dostawie kilka razy smierdzącego drobiu zrezygnowałem bo poszedl bym na dno przez ich praktyki. albo śmierdzi albo wedlina po dacie albo daty zmazane a jak zamawiasz 10 kilo to dostaniesz 15 i dostawa zamiast rano jest po południu. ięcej uganiania z nimi niż handlu.
anonim 2010-12-06 13:18:42
SYF KILA I MOGILA ! ZERO SZACUNKU DLA PRACOWNIKOW ! [usunięte przez administratora]W NAJCZYSTSZEJ POSTACI !
*** 2011-12-07 16:32:59
Witam co do jakości towaru teraz to nie wiem. Dopuki kierowniczką była[usunięte przez administratora] to jakość była super. Hala zakupowa w fatalnym miejscu a jeśli chodzi o ksero świadect to tak niestety musi być bo firma dostaje jedno świadectwo do faktury zakupowej. Ten oryginał jest zawsze do wglądu dla kupującego. Kiedyś ta firma miała klasę w tej chwili chyba wiele się zmieniło. Mam nadzieję że szefowa przegląda informacje i opinie o Swojej firmie i coś w niej zmieni bo to bardzo inteligentna kobieta może tylko zaufała nie tym osobom co powinna.
anonim 2013-05-30 20:10:13
@*** - a co się zmieniło, że piszesz że kiedyś firma miała klasę a teraz jej nie ma? To po pierwsze, a po drugie: czy w ciągu ostatnich dwóch lat coś zmieniło się na lepsze? Jak jest dobra i mądra szefowa to zakładam, że ogarnęła ;)
Zostaw swoją opinię o baler pol - Kielnarowa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie baler pol