Grupa Mokate

Opinie o Grupa Mokate

Pracuś

Witam mam pytanie.... Czy w najbliższym czasie stawki zostaną dźwignięte??? Jak benzyna zdrożeje do 8zlto mnie nie będzie stać a dojazd do pracy... Firmo Mokate proszę o odpowiedź!?

@Pracuś

Dzień dobry, Dziękujemy za pytanie. Oczywiście Firma Mokate cały czas monitoruje i będzie monitorować sytuacje rynkową tak aby zapewnić optymalne warunki zatrudnienia. Pozdrawiamy serdecznie. Grupa Mokate.

????
@Grupa Mokate

A przepraszam bardzo, a co tu jest do monitorowania skoro oferujecie najniższa krajowa? Na wszystko są pieniądze od reklamy po inwestycje tylko nie na pensje. Trzy lata pracowałem w tym zakładzie i moja syswka przez cały ten okres wzrosła o 1zl brutto. Jedynie czego można się dorobić to fajnych znajomości bo ludzie nsprawde są ok. Oni zaczynali karierę w innych czasach więc tacy ludzie juz tam zostaną. Brak świadczeń socjalnych a na święta paczka z towarami waszej firmy co uważam za żałosne. Pozdrawiam wszystkich pracowników a wy monitorujcie dalej;)

Ph
@????

Bo to prawda

ArminB123
@????

Mokate Sp. z o.o. monitorować to sobie możecie. Żadnych podwyżek nie ma. Socjalu brak. Premii brak. Pączek świątecznych brak. Zyski firmy rosną, co widzą nie tylko pracownicy.(usunięte przez administratora) Ludzie już Wam się zwalniają niemalże lawinowo. Może warto by było przemyśleć, co jest bardziej opłacalne. Zatrudnianie nowych pracowników, droższych - bo taki mamy rynek, których na dodatek trzeba przeszkolić. Czy może jednak docenić tych, którzy są i chcą pracować. Tyle że za godne wynagrodzenie. Adekwatne do aktualnej sytuacji rynkowej.

Konkretny

Witam wszystkich pracowników jak i wszystkich na forum. Chcialbym zapytac na jakie zarobki moze liczyc nowy pracownik i ile wynosi premia.czy jest szansa na 2600 bez nadgodzin? Chodzi o nowego pracownika z malym stażem. Obecnie pracuje na czechach i mysle nad praca gdzies bliżej. Za kazda odpowiedz bede wdzieczny i pozdrawiam.

Ross
@Konkretny

Niestety nie ma,kilka dni temu odbyto że mną rozmowę,praca po 12h przy wszystkich dodatkach 2300 na rękę,to jest dramat taką pensja to nawet nie starczy na to by zde..nąć Chwalą się ile to na świat exportują a pracownikom co dają ,jałmużnę

Zoe
@Konkretny

O ile pytasz o pracę na produkcji, ja nie polecam pracy biurowej. Spora ilość zwolnień mówi sama za siebie. Brak podwyżek, wymagania za kilka osób i ogólne podejście 300 zł a jak się nie podoba to dziękujemy, powoduje że nie będzie za chwilę nikogo do pracy w biurze. Droga firmo Mokate, o tym że zapominasz o świątecznych premiach, to już wszyscy wiedzą, jednak czy monitorujesz medianę rynkowa ? To pytanie retoryczne...

Fenix 222
@Zoe

A co nie tak z pracą biurową ? Ja zarobki na rękę?

renata

Jak wygląda sprawa paznokci na terenie zakładu?

@renata

Niestety nie można mieć pomalowanych paznokci

Natalia
@Agis

Można gdzieś z Panią porozmawiać o pracy w Mokate? Może Facebook? Mam pare pytań.

@Natalia

Jeśli jakieś pytania to proszę tutaj

Jak to wygląda z paznokciami na terenie produkcji? Nie mogą być nawet umalowane?

Agis

Witam, niestety nie można mieć zrobionych paznokci, również nad tym mocno ubolewam ????

@Agis

Jest możliwość porozmawiania z Panią na Facebooku o warunkach i o samej pracy w firmie Mokate? Pozdrawiam

Xx
@Anonim

Nie polecam tam pracy, dramat!

@Anonim

Jeśli masz jakieś pytania to wal tu śmiało :)

Mam pytanie. Właśnie dostałem propozycję pracy w tej firmie na mieszalni. Jakieś opinie ? Dzięki z góry za odpowiedzi :)

Dzień dobry. Czy firma przyjmuje przyjęcia na dział produkcji w najbliższym czasie?

Winda Bogusław

Nie polecam

Xx
@Winda Bogusław

Też nie polecam

Firmo Mokate! Od lipca słyszeliśmy, że będą GODNE podwyżki. Czy wyrównanie do najniższej krajowej Zarząd uważa za godną podwyżkę??? Czy po kilkunastu latach pracy w hałasie i zapyleniu naprawdę nie zasługujemy na nic więcej? Jak tak dalej pójdzie, wkrótce zostaną sami Ukraińcy. Zobaczymy jaka będzie wtedy produkcja...

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w MOKATE Sp. z o.o.?

Agis

Umowa o prace, najpierw dostaje się na 3 miesiące, a później przynajmniej na rok :)

Luzik

Umowa o pracę. Trzy miesiące próbne a potem zależy od kierownika działu, bo jest różnie. Rok, nie raz od razu trzy lata.

monika

Jak wygląda sprawa z noszeniem bizuterii, z paznokciami itd.?

@monika

Witam mam pytanie czy jeżeli wcześniej pracowalam w mokate ale się sama zwolniłam czy jest szansa zeby mnie przyjęli 2 raz i czy jest szansa pracować z grupą inwalidzka na 8 godzin .proszę o odpowiedź

@monika

Niestety na obszarze produkcji nie można mieć założonej biżuterii ani zdobień paznokci

Witam mam pytanie pracowałam kiedyś w miarę ale się zwolniłam czy jest szansa o ponowne przyjęcie do pracy i czy dalej przyjmujecie z grupą inwalidzka po 8 godzin .Proszę o odpowiedź pozdrawiam

Magda

Jak wygląda teraz praca praca w mokate zarobki i weekendy czy trzeba zostawać nadgodziny?

Bb

Witam Czy praca na stanowisku pakowacz jest ciężka? Nie jestem już najmłodszą osobą i chciałbym wiedzieć czy dam radę?

piesek
@Bb

Dasz radę.

warto?

Jaki jest dokładnie system pracy w Mokate? To prawda, że pracuje się po 12 godzin? Czy to jest 6-18, 18-6, dwa dni wolnego? Jak to wygląda?

Na rozmowie mowili ze zmiany są 6-18 i 18-6 ale są raz 2 dni wolne lub 3 dni

kaz
@warto?

Poczytaj o równoważnym systemie pracy, pracujemy trzy, czasem cztery dni w tygodniu.

Nowa
@Misia

A jak weekendy też pracujące mówili cos

@Nowa

Jak trzeba to się idzie do pracy ale oni pytają czy się chce iść do pracy w sobote i niedziele.

@warto?

Zależy jaki dział? Hala produkcyjna to 3 brygady po 12h pracy, od poniedziałku do piątku. Wieże to 4 brygady po 12h pracy - cały tydzień. Magazynierzy od exportu to 8h pracy od poniedziałku do piątku

Czy firma MOKATE Sp. z o.o. w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

Ha ha ha jakie szkolenia, tam nie ma żadnych szkoleń.

Tak... BHP

kaz

Tak

Niki

Czy są autobusy pracownicze?

Pracownica
@Niki

Tak

Mariusz
@Pracownica

Każdy pracownik zatrudniony w tej firmie może korzystać z takiego właśnie busu pracowniczego, który dowozi pracowników do pracy? W niektórych firmach jest to uzależnione od stopnia doświadczenia danego pracodawcy, stąd też chcę ustalić, jak kwestię tę rozwiązuje firma MOKATE. Czekam na rzetelną odpowiedź od Ciebie.

@Niki

Nie ma

specialist

Aplikuję na stanowisko specjalisty ds. planowania produkcji. Jaka jest atmosfera w tym dziale/firmie? Czy występują nadgodziny? Na jakie zarobki można liczyć na tym lub podobnym stanowisku?

Jaki jest wkład kierownictwa MOKATE Sp. z o.o. w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

Umowy o pracę, terminowa pensja, stale rozbudowywany socjal (Multisport, ubezpieczenie grupowe). Wiele zależy od samych kierowników działów, ale i tu jest wiele osób godnych polecenia, którzy tę atmosferę w Mokate budują

Miki

Ty serio pytasz? Czy chcesz nas rozbawić ?

fokus
@Miki

Pracowników na produkcji jest coraz mniej widać inwestycję w nowe maszyny ale pracownicy na tym cierpią brak dodatków za nie chorowanie a kiedyś się dostawało co 6 miesięcy , na każdej zmianie były osoby wyznaczone do sprzątania hal ale z braku ludzi i zwiększeniu produkcji nie ma kto pilnować porządku, praca na sortowni jest coraz cięższa bo układa się dzień w dzień same ciężkie kartony. często zdarza się że taśmociąg którym są transportowane stoi po pół godziny i nie ma go kto naprawić. nie polecam pracy w tym zakładzie

Rafał
@pracownik

Umowa i pensja, resztę można pominąć.

Fix

Brak wsparcia

Julita

Czy praca na pakowaniu jest ciężka? Jak wygląda?

Rr

Cześć jak praca na magazynie i wózki widłowe chciałbym jakieś konkretne info

Fila

Ja uważam ze praca o kasa ok i ludzie także jak nie pozwolisz sobie niektórym wejść na głowę a z brygadzista nie zadzierasz i robisz yo co do Ciebie należy :-)

Zostaw merytoryczną opinię o Grupa Mokate - Żory

• Jak się pracuje w Grupa Mokate?

Zobacz opinie na temat firmy Grupa Mokate tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 89.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Grupa Mokate?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 53, z czego 5 to opinie pozytywne, 18 to opinie negatywne, a 30 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Grupa Mokate?

Kandydaci do pracy w Grupa Mokate napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Grupa Mokate