Grupa Mokate

Opinie o Grupa Mokate

Irena

Cześć, chcę do nich aplikować na pracownika produkcji, ale trochę się obawiam, bo po komentarzach widzę, że ciężko z wdrożeniem pracownika...czy rzeczywiście praca u nich na produkcji jest dość mocno skomplikowana, że ludzie mają problem z nauczeniem się swoich obowiązków? Napisali też w ogłoszeniu, że praca w systemie 12 godzinnym, podacie godziny pracy? Czy poza ubezpieczeniem oferują pakiet medyczny? Jak często ktoś z produkcji awansuje?

Lila
@Irena

Produkcja 3 zmiany, praca 6-18, 18-06. Pakiet medyczny, bony na święta. Praca nie jest skomplikowana tylko skomplikowani są starzy pracownicy i kierownictwo. Ale to wszyscy akurat wiedzą

Obecny
@Lila

O jakich ty bonach piszesz chyba że są na biurowcu i tam pracujesz bo na produkcji dostajesz 23 grudnia przelew na konto 163 zł i za te tak zwane bony możesz sobie zrobić święta 30 lat temu może i tak ale nie w dzisiejszych czasach

Lila
@Obecny

@Obecny bon to wsparcie a nie koszt Twoich świąt. Poproś w kadrach o niewypłacanie bonu w tym roku bo 163zł to z nosa sam/a wydłubiesz i nie potrzebujesz wsparcia.

@ciekawy

Jak wyglada praca biurowa, czy jest bardzo stresująca i jak atmosfera panuje ? Czy zarobki są powyżej najniższej krajowej? Czy są premie uznaniowe ? Czy jest szansa rozwijania się ?

Biurko
@@ciekawy

Stresująca? To zależy czy jesteś zestresowany/a czy spokojna dusza. Swoje trzeba zrobić jak wszędzie. Atmosfera ogólnie w firmie przyjazna. Zarobki powyżej najniższej na pewno, resztę szczegółowo na rozmowie przekażą.

Czemu w Mokate nie jest tworzony Fundusz Świadczen Socjalnych, co ze związkami zawodowymi czy one wogóle działają? Ktoś coś?

Związki zawodowe teoretycznie sa. Niestety gdy właściciele dostana informacje o tym że pracownik sie zapisał ma pewne zwolnienie.

Związek z kim

Co za głupota... Pierwsze słyszę żeby kogoś zwolnili bo do związku się zapisał... "Zgodnie z treścią art. 32 ustawy o związkach zawodowych, pracodawca bez zgody zarządu zakładowej organizacji związkowej nie może: wypowiedzieć ani rozwiązać stosunku prawnego ze wskazanym uchwałą zarządu jego członkiem lub z inną osobą wykonującą pracę zarobkową będącą członkiem danej zakładowej organizacji związkowej, upoważnioną do reprezentowania tej organizacji wobec pracodawcy albo organu lub osoby dokonującej za pracodawcę czynności w sprawach z zakresu prawa pracy; zmienić jednostronnie warunków pracy lub wynagrodzenia na niekorzyść osoby wykonującej pracę zarobkową będącą członkiem danej zakładowej organizacji związkowej, upoważnioną do reprezentowania tej organizacji wobec pracodawcy albo organu lub osoby dokonującej za pracodawcę czynności w sprawach z zakresu prawa pracy – z wyjątkiem przypadku ogłoszenia upadłości lub likwidacji pracodawcy, a także jeżeli dopuszczają to przepisy odrębne. Zobacz więcej: https://poradnikpracownika.pl/-zwolnienie-czlonka-zwiazku-zawodowego" Ludzie, zanim palniecie głupotę, zorientujcie się w temacie bo się pogrążacie. Kity cisnąć to My a nie nam. Kolejny jakiś prosty człowiek ze wsi dostał komputer i chciał anonimowo zaświecić w sieci

Nowa

Pracowałam chwilkę, ale nie polecam. Pracowałam na nowej hali i byłam traktowana jak zło konieczne.. Pracuje tam dzieeczyna - Monika... Bardzo niesympatyczna osoba.. Wydaje polecenia albo krytykuje w taki sposób, że czujesz się jak(usunięte przez administratora)! Podziękowałam wymigując się L-4, bo wracałam do domu w potwornym nastroju! Kurcze, trochę dobrego słowa na wstępie! Nikt nie jest idealny! Nie polecam!

@Nowa

Dokładnie.... Atmosfera fatalna,właśnie przez osoby które "rządzą" na nowej hali. Na B zmianie jest (usunięte przez administratora),arogancka pozbawiona szacunku dla ludzi,zwłaszcza starszych. I nie piszcie,że od tego jest brygadzista,bo wielokrotnie było jej zachowanie zgłaszane do brygadzisty i dyrektorki i nic. Tam niestety jesteś nikim, masz robić i się nie odzywać,a jak taka stoi nad tobą i się wydziera i obraża to kierownictwo nie reaguje,dlatego Polki nie chcą tam pracować, 80 procent załogi to już teraz Ukrainki i hinduski

A od kiedy przełożony ma prawo krzyczeć,obrażać i upokarzać?????

Niestety na starej hali jest nie lepiej wieczne pretensje, (usunięte przez administratora) i zero wsparcia dla nowych pracowników.

Pati
@pracownik

Co masz na myśli, że zero wsparcia dla nowych pracowników? Firma nie oferuje Wam szkoleń?

@Pati

Niestety szkolenia bardzo często wyglądają w ten sposób, że podchodzi brygadzista: w skrócie wiecie do czego jest sprzęt taki i taki? Bla bla dwa zdania, ok podpisz mi się ;)

Była

Wytrzymałam krótko na nowej hali na B zmianie właśnie przez K. Najgorsze jest to ,że brygadzistką wogóle nie reaguje na skargi na nią. Ta dziewczyna powinna wrócić na maszynę,bo osoba tak traktująca ludzi nie powinna być na takim stanowisku,trzeba mieć szacunek do ludzi ,a ona nie ma go do nikogo. Cieszę się że się zwolniłam,teraz pracuje w zakładzie w którym ludzi się szanuje ,a nie wydziera po nich.

A potem się dziwią dlaczego Polacy nie chca pracować... Śmiesznie pieniądze i brak szacunku...

Pracownik alfa beta i omega
@Nowa

Pracuję ale na innym dziale. Ale mogę potwierdzić, trochę znając niektóre wyjadaczki produkcyjne i innych cwaniaków, atmosfera okropna a pracownice mają być jak automaty a nie ludzie. Na szczęście są Ukrainki, hinduski a za chwilę inne wschodnie kraje zaatakują a jedyni Polacy to będą mechanicy, magazynierzy częściowo i kadra kierownicz i biurowiec :-D

Stinger

Najniższa krajowa brak wczasów pod gruszą podwyżki kosztem premii w dodatku pracownicy którzy pochodzą z tzw.trójwsi mają dojazd do pracy za darmo a reszta niech się troszczy samą nie pozdrawiam państwa M.

@Stinger

Tak mówią że sa premie, a robia wszystko żeby nie dać ani grosza. Przełożoni chodzą po halach i wytykają cokolwiek potem mówiąc że za kare nie dostaniesz premi. A jak premia jest to jest symboliczna.

@Stinger

Stinger Z tego co mi wiadomo to nie za darmo bo płacą co miesiąc a z busa korzystają pracownicy także od Wisły do Drogomyśla .

Dla firmy pracownik jest tylko cyferką. Nie ważne jak dobrze wykonujesz swoją pracę, możesz być najlepszy w tym co robisz jednak nie zostaniesz za to docenionym. Stawki są niskie, na prośbę o podwyżkę słyszysz że no coś tam ma być, tylko kiedy?, powtarzają to zdanie od początku roku. Składasz wypowiedzenie – nawet nie próbują zatrzymać. nie zależnie od tego jak dobry jesteś. Dla zarządu jesteś cyfrą, masz dużo pracować ale już niekoniecznie zarabiać. Chcesz więcej? Do widzenia, zatrudnimy kogoś kto będzie robić za grosze. Przyjdzie, za parę miesięcy będzie chciał podwyżkę, to powtórzymy poprzedni krok. Góra nie widzi z czym borykają się pracownicy, jak brygadziści/kierownicy kombinują żeby połatać zmiany, żeby na każdej zmianie było choć kilku pracowników znających się na rzeczy, pomiędzy całym tabunem nowych ludzi którzy są tylko na chwilę. Szanowne MOKATE śledzicie gowork, brawo dla Was, jednak róbcie to nie tylko po to by usuwać nie wygodne dla Was wypowiedzi lecz zacznijcie naprawdę wyciągać wnioski z komentarzy. To jest pewien sposób naszej pracowniczej komunikacji z Wami. Czyż nie lepiej (jak i również wbrew pozorom oszczędniej) dać pracownikom wyższą stawkę i ograniczyć ich rotację? Bierzecie pod uwagę ile błędów popełniają nie raz nowi pracownicy i ile kosztuje Was korygowanie błędów? Czasem trzeba przeklejać całe palety, czasem przepakowywać bo nowy mechanik daty nie zmienił. Sporo niepotrzebnej pracy, którą ostatnio trzeba coraz częściej wykonywać.

Stifi

Cała prawda co piszą ,na magazynach jest to samo

Fajna merytoryczna opinia. Zgadzam się (niestety) w 100% szkoda tylko, że zostanie to przeczytane przed administratorów i niestety usunięte. Ubolewam ogromnie nad tym jak szefostwo manipuluje faktami..

Cała prawda gdyby mogli to by jeszcze pracownika podzielili na pół tam gdzie ma być dwóch pracowników to jeden (usunięte przez administratora) i liczy się ilość a nie jakość bo to nie jest do ogarnięcia żeby dopilnować wszystkiego na maszynach które są na całą halę które trzeba oblecieć na wet 100 razy a jak jest coś złego to tak i tak wina pakowaczki. Może Mokate wypowie się na ten temat bo najlepiej usunąć nie wygodne komentarze a ostatnio to ludzie są traktowani jak powietrze wiele wspaniałych ludzi zrezygnowało z pracy .A co do wynagrodzenia to najlepiej żeby jedna osoba robiła za dwie.

Jacek

Czyli robota za dwóch a wypłata jedna. Aż tyle obowiązków? Nie docenia się wkładu pracy jak ktoś się stara? Np. finansowo?

@Jacek

Niestety nie doceniaja pracownika, zamiast szacunku jest tu ciągła presja... Wymagają dużo a z wynagrodzeniem tez licho.

Marzena

Ile proponują? Chociaż kilka stówek więcej niż minimalna? No ale jednak pracujecie w tym miejscu, to chyba firma ma jakieś plusy? Znajdzie się coś? Co do tej presji, to co takiego się dzieje, że ją odczuwają pracownicy?

Do pracowników wiecie ,że nawet jakbyście mieli 40 zł brutto na godzinę to firma by przynosiła i tak spore zyski ale oni wolą zatrudniać Ukraińców zamiast podnieść stawkę o kilka zł z tej najniższej i mieć wydajniejszych pracowników i lepszy produkt. Takie jest myślenie Polskie jak najtaniej byle jak ważne, że ludzie robią za grosze.zacznijcie płacić normalnie bo jesteście firmą na standard europejski .

Były
@Zainteresowany

Niestety racja! Dodam jeszcze tylko, że ludzie z którymi się współpracuje to jakaś porażka.. Mało kto pomoże, podpowie ale gadania i obgadywania mają ile wlezie. Do tego na nowej hali pracuje Pani M. która traktuje ludzi jak przedmioty - z górki, czasem nawet nie spojrzy na Ciebie czy odpowoeyna pytanie. Pracowałam króciutko, bo człowiek czuł się fatalnie. Szkoda, że ludzie awansują że względu na staż, bez żadnego szkolenia. Praca nie była zła, ale samopoczucie okropne. Nie polecam!

@Były

A to fakt! Jeśli chodzi o Panią M., doskonale miałam okazję ja poznać! Po komentarzu domyślam się, że zmiana C.. Możesz się uśmiechnąć, coś powiedzieć - reakcja zawsze taka sama! Mumia! Nie podchodź, nie dotykaj, nie odzywaj się.. Czujesz się, jakbyś miala do czynienia z manekinem i ta pogarda w oczach ???? Koszmarna osoba! I ten wzrok jak czegoś nie wiesz! Oczywiście, jeśli w życiu nie robiłeś nic innego poza pracą w Mokate, to każdy nowy może wydawać się imbecylem.. Cóż, taka natura! Nie przeskoczysz! Ale, za to ile ma do powiedzenia na temat nowych? Nie zna, ale tyle wie, że aż boli... Trzeba strawić czoła i nauczyć się bronić. Taka dobra rada!

Ja nie pracuje długo ale nie szczęśliwa. Nie dobrze w pracy czuje. Ta dziewczyna złośliwa jest i nie bardzo milo. Dziewczyny mówiły zeby byc daleko od niej ale nie da się. Szukamy innego miejsca.

Kolorowa

Nie wiem co macie do tej Dziewczyny mnie się wydaje że Bardzo Dobrze wykonuje swoją pracę a jeśli nie chce się pracować na produkcji bo jest zapierdziel to trzeba starać się o pracę w biurze a z tym pomaganiem każda pani ma maszynę więc nie zostawi swojej roboty by za drugiego zapier.....ć bo nowe pracownice mają taką stawkę jak te co pracują kilkanaście lat tyle w temacie a jeśli ktoś ma coś do niej to niech sobie do niej podejdzie i sobie wyjaśnieni Pozdro

@Były

Nie wiem co macie do tej Dziewczyny mnie się wydaje że Bardzo Dobrze wykonuje swoją pracę a jeśli nie chce się pracować na produkcji bo jest zapierdziel to trzeba starać się o pracę w biurze a z tym pomaganiem każda pani ma maszynę więc nie zostawi swojej roboty by za drugiego (usunięte przez administratora) bo nowe pracownice mają taką stawkę jak te co pracują po kilkanaście lat tyle w temacie jeśli ma ktoś ma coś do niej to niech podejdzie do niej i sobie wyjaśni pozdrawiam

@Kolorowa

Nikt nie czepia się tego, jak ta dziewczyna wykonuje swoja pracę a raczej o traktowanie innych, jak wynika z komentarza . Nikt tez starym pracownikom nie każe odchodzic od swoich maszyn i pracowac za innych! Nikt tez tego nie oczekuje.. Pomoc to czasem podpowiedz, zwrocenie uwagi na cos, co moze uciec pod wpływem stresu - wszystko na początku jest nowe i moze przerażać.. Po cxasie okazuje sie, ze nie taki diabeł straszny, ale ja cieszę sie, ze trafilam na osoby życzliwe! Teraz po kilku latach moge pracowac wszędzie bez problemu. Niestety z tego co slysze, nie wszyscy mieli to szczęście! Na tym polega cały problem!

Agata

Ale jak czytam, to nie wiem jednej rzeczy. Czy ci starsi stażem pracownicy mają obowiązek wdrażać nowicjuszy i czy za to mają płacone? Bo jeżeli nie, to w sumie trudno mieć pretensje, może stara się pracować dobrze na swoim stanowisku i nie chce się rozdwajać dla czyjegoś komfortu?

Kolorowa

Z tego co wiem to zawsze pomoże jeżeli się o coś zapytasz to zawsze odpowie nie widziałam jeszcze u niej aż tak groźnej miny by się można bać.A pracownik nie ma obowiązku szkolić nowo przyjętych bo za to nie ma płacone

@Kolorowa

Zgadzam się że pracownik nie ma płacone za to żeby dziennie szkolić nowych pracowników ,dziennie przychodzą nowi pracownicy i starszy pracownik ma poprostu dość tłumaczenia dziennie tego samego po dziesięć razy

Niestety, co ja się natłumaczyłam…. Szkoda, że nie ma dodatku za szkolenie nowych pracowników…

Trzeba napisać pomysł pracowniczy kto lepiej wytłumaczy młodemu pracownikowi robotę ten dostanie super premię. ????????

@pracownik

A pozbiej zdziwienie, ze młodzi przychodzą na dzien lub dwa i znikają! Patrz na te Ukrainki, które biegają za swoimi nowymi ludźmi i tłumaczą, pytają o samopoczucie.. Jak któraś ma maszynę, którą moze zacząć sprzątać dopiero po skonczinej pracy, to zaraz sa dwie - trzy do pomocy! Polacy to jednak dziwny naród! Az przykro jak sie czyta takie rzeczy - kazdy sobie, bo nie ma płacone - chociaz na szczęście nie wszyscy sa juz tacy wypaleni, ze nie chce im sie odezwać z czystej życzliwości. Jak ktos poczyta te wypociny, na temat młodych pracowników i dylematów starych na temat tłumaczenia czegos czy tez nie tłumaczenia, to na pewno przyfrunie do Makote na skrzydłach! A ostatnim czasem wlasnie tak jest, ze dziewczyny przychodzą do pracy i za chwilkę juz ich nie ma. Myślę, ze to ta fantastyczna atmosfera!

A ja myślę że to nie wina stoi po stronie pracowników tylko wyżej na start najmniejsza krajowa premia może raz w roku. jak się uda oczywiście

Nie wiem w jakiej firmie pracujesz bo piszesz jak pomagają sobie Ukrainki jest KILKA takich co naprawdę pomagają i to obojętne czy Polce czy Ukraince a co do reszty to porażka tłumaczenie a ona ci powie że Nie Panimaju nie widać tego żeby jedna do drugiej podchodziły zapytać jak się czuje non stop nowe ręce opadają tłumaczenie każdy dzień a co do dziewczyn Polek to te które chcą pracować to będą a te które uznają że jest ciężko to naprawdę przepracują jeden góra dwa dni i odchodzą bo za te pieniądze nie będą tyrać a nie odchodzą z powodu starszych pracownic które są zadowolone że zostają bo nie muszą dużo tłumaczyć

Stifi

Wszysty opisujecie pracę na produkcji a nikt nie pisze o magazynach (usunięte przez administratora)a co do doswiaczonej załogi to się nie zgodzę że zajmują miejsce bo bez nich magazyny by poległy

Witam mam bardzo dziwne uczucie do wypowiedzi mokate jeżeli jest tak jak opisuja pracownicy to jest prawda oni tam pracują i podpowiadają innym jak jest z pracą na tym zakładzie to wy wypisując taki komentarz jesteście smieszni jest tam niesympatyczna osoba (usunięte przez administratora) A po to jest ta strona do wyrazania swoich doświadczeń jeśli usuniecie ten komentarz strona go work jest nieprofesjonalna Pozdrawiam

Aktualność
Drodzy Użytkownicy, z uwagą obserwujemy Waszą komunikacją na gowork.pl. Staramy się z każdego konstruktywnego komentarza wyciągać wnioski i wykorzystywać je w tworzeniu jeszcze lepszego miejsca pracy.  Prosimy pamiętajcie, że swoboda wypowiedzi nie oznacza wolności do świadomego kłamstwa, do obrażania kogokolwiek, czy naruszania czyjejś godności. Godność osoby ludzkiej, jej dobre imię i dobra osobiste są pod ochroną prawa. Prawo zakazuje m.in. wypowiedzi mogących obrazić uczucia religijne, zawierających pomówienia i oszczerstwa, znieważających inne osoby lub grupy ludzi, zawierających treści obraźliwe, kłamliwe, szkalujące czyjeś imię, propagujących faszystowski lub inny totalitarny ustrój państwa. Komentarze zawierające treści niezgodne z prawem będą usuwane przez administratora.
Do.mokate

Zawaliliście całą stronę Olx ofertami zacznijcie płacić ludziom to niebedziecie szukać to nie te czasy że człowiek przyjdzie wam do pracy za najniższą janusze biznesu .co już ukraincy powyjeżdżali niema komu robić jakbyście płacili normalnie niemusielibyscie szukać proste.

Nowa

Jakiś czas temu był wakat do KJ. Jak tam jest ? Atmosfera ? Kierownictwo? Chciałabym aplikować. Słyszałam, że dużo pracy, ale warto bo atmosfera dobra. Ktoś może odpowiedzieć?

Szczery
@Nowa

Firma porzadna, stabilna. Atmosfera znośna w KJ, Kierowniczka jest ok. Zarobki nie najgorsze. Aplikuj.

@Szczery

Nie wiem w jakie ty firmie pracujesz bo ja tam pracuje i twoja opinia to jakaś kpina i robienie ludzi w balona no chyba że najniższa krajowa ci odpowiada

Produkcja
@Stifi

Stifi dziewczyna pyta o pracę w dziale kontroli nie produkcji... atmosfera raczej ok, wychodzą na hale co jakiś czas, czasem zwrócą na cos uwagę taka ich praca

200 zł brutto „premii” świątecznej. Tak to wy pracowników w firmie nie zatrzymanie.

Cześć, jak tam warunki i atmosfera w dziale marketingu? :) Kiedyś firma szukała Specjalista ds. marketingu, myslicie, że jakieś stanowiska juniorskie też się znajda? :) Można poznać jakieś widełki? Co z rozwojem, firma finansuje jakieś szkolenia?

Bączek Marian

Nie polecam firmy mokate . Jeżeli szukasz rozwoju nie w mokate . IT'S NOT FAMILY BISSNES ;). Płacą mało, przepracowałem tam 4 lata i żałuje. Śmieszne stawki . Premie do stawki a podwyszki to śmieszne 0,40zł . Unikać. Mechanicy śpią na wartatach (nie wszyscy) jak coś trzeba było naprawić to z bólem (usunięte przez administratora) musi przyjść żeby naprawić awarie . Chcesz zarobić musisz iść nadgodziny .. ale jak nie ma nadgodzin nie zarobisz . Nadgodzin mało jedynie w sezonie urlopowym . Tak to stawka goła . Brak benefitow. Paczki świąteczne wartość 50zl ????. I premia świąteczna (USIĄDŹCIE PROSZE BO SPADNIECIE Z KRZESŁA) Szalone 175zl karpiowe . Ogólnie firma to jeden wielki **** jest dużo lepszych firm i odradzam tę firmę .

Ze 2 lata temu pracowałem na sortowni jak chciałem przejść na inny dział żeby się rozwijać to kierownik mówił że musi pomyśleć a później że nie będzie miał kto mnie zastąpić. W końcu i tak się zwolniłem gdzie zaproponowali mi lepszą i spokojniejszą pracę. W Mokate co 2 osoba to (usunięte przez administratora) lub lizus kierownika czy Brygadzistki.

Magazynier

Zrobiło się więcej kierowników i dyrektorów niż pracowników, za niedługo nie będzie kto miał tam robić, wszyscy będą tylko zarządzać. Braki w kadrze (przynajmniej na produkcji i magazynie) uzupełniają tania siła robocza w postaci Ukraińców, a ostatnio nawet zaopatrzyli się w hindusów :) Jeśli ktoś szuka pracy dzięki, której można godnie żyć to nie w MOKATE, zwykły wypad do kina będzie musiał poprzedzić wizyta u Providenta. Socjal, a w sumie jego brak… (inaczej tego nie można określić) jakaś tam opieka zdrowotna + dwa razy w roku premia, taka ze jakby sumować kwoty może starczyło by na zatankowanie pełnego baku paliwa w matizie. Atmosfera w pracy dziwna, wszyscy narzekają i ogromna rotacja, sporo wypowiedzeń ostatnio poleciało. Od lat tylko obiecywali poprawę i nic się nie zmieniło. Jeśli ktoś szuka swojej przyszłości w tej firmie, radzę odpuścić i poszukać czegoś innego. Szkoda czasu…

Zadowolony

Firma jest w porządku. Starzy pracownicy są problemem. Nie nie wnoszą oprócz plotek. Blokują młodych z pomysłami. Trzymają się stołków bo nigdzie roboty nie znajdą. Polecam firmę pomimo to. Jest kilka osób którym się chce i można budować nową przyszłość.

Ciekawski

A co się stało z Panami z marketingu ? Znowu jakieś zmiany ?

Uciekinier
@Ciekawski

Uciekli z tego (usunięte przez administratora) tak jak uciekają wszyscy inni z innych działów, a reszta rozgląda się już za możliwością odejscia.

Xxbbhxkhv
@Uciekinier

A to nie ich czasem wywalili ? Taka ogromna firma a marketing leży całkowicie... Ja nie wiem co oni tam robią przecież o firmie się nie słyszy nigdzie Na nich to są pieniądze a na ciężko pracujących?!?!

Spokój duszy
@Xxbbhxkhv

Nie. Jeden złożył wypowiedzenie, a drugi nie przedłużył umowy choć sama "Góra" chciała ponoć go zatrzymać.

Pan y
@Spokój duszy

Tak, potwierdzam M. złożył wypowiedzenie. Nie dziwne że go chcieli zatrzymać. To furiat. W dodatku niekompetentny. Właśnie takich ludzi szukają w tej firmie.

Dżejson

Wypowiem się jako pracownik wieży. Jeśli chodzi o rodzaj wykonywanej pracy, zależy od stanowiska. Pakowacze prosta robota ale najniższe zarobki. Mieszacze trochę lepsze zarobki ale duża odpowiedzialność. Czasem mają luz a czasem pot z (usunięte przez administratora) leci, że aż się odechciewa. Mechanicy mają fajna fuchę, zarabiają jeszcze więcej, ale trzeba się znać. Operatorzy to już wyższa szkoła jazdy, ale trzeba parę lat porobić żeby się wyszkolić. Atmosfera między ludźmi jest spoko, normalni goście, idzie się doagadaj, kierownik tak samo, w porządku facet. Zarobki ogólnie słabe, naprawdę tu firma mogłaby się postarać. Największa bolączką to brak jakiegokolwiek socjalu. Przypominam, że Pani T. Jest najbogatsza kobieta na Śląsku, a jedyne co jest to Multisport i i ubezpieczenie za które sami płacimy. Ludzie uciekają, sa spore braki w brygadach i będą jeszcze większe. Nagminnie się słyszy że ktoś szuka innej pracy. Nie ma się co dziwić.. Inne firmy nawet jeśli dają podobna stawkę to zapewniają stołówkę, karty przedpłacone, regularne deputaty produktowe, KONKRETNE premie świąteczne, a nie 200zl BRUTTO. Wystarczyło by tak niewiele żeby poprawić komfort pracy. Ale polityka firmy jest jaka jest, więc ludzi coraz mniej. Sporo osób odchodzi choćby do prymatu, czy innych firm gdzie opinia na portalu sięga opinii ledwo 2. To daje do myślenia..

Zostaw merytoryczną opinię o Grupa Mokate - Żory

• Jak się pracuje w Grupa Mokate?

Zobacz opinie na temat firmy Grupa Mokate tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 89.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Grupa Mokate?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 53, z czego 5 to opinie pozytywne, 18 to opinie negatywne, a 30 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Grupa Mokate?

Kandydaci do pracy w Grupa Mokate napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Grupa Mokate