Tomar Sp. z o.o.

Lotyń

Opinie o Tomar Sp. z o.o.

Tomar Okonek 2011-02-01 20:36
Nie mozemy narzekac. Pensje dostaje na czas, szef wyrozumialy - trzeba zostac dluzej nie ma problemu zostajemy - nie zawsze za to jest placone ale w wiekszosci przyadkow otrzymujemy gratyfikacje. Rotacji nie ma bo mysle ze jezeli komus chce sie pracowac to zostanie to docenione. Wystarczy spojdzec na rotacje - a raczej jej brak. Do tomaru ludzie raczej tylko przychodza
Marek 2011-05-16 20:00
Pracowałem ale już nie pracuję (przeniosłem się do innego miasta). Firmę wspominam dobrze. Prezes firmy Tomasz W. konkretny facet wiec jak rozmawiac z ludźmi. Pozdrowienia dla ekipy z oddziału Lotyn (dział chemii).
obecny 2011-06-13 18:07
Polecam zdecydowanie. Takiej rodzinnej atmosfery jak jest w Tomar ciezko znalezc gdzie indziej. Prezes dba oj dba o ludzi.
nowy 2011-07-27 21:39
Jestem nowym pracownikiem od kwietnia 2011. Myślałem, że opinie znajdujące się tutaj są naciągane. Po tych 3 miesiącach mogę potwierdzić, że dawno nie widziałem tak ułożonej firmy. To w jaki sposób pan Tomasz W. zarządza firmą przeszło moje najśmielsze oczekiwania. Jestem tylko trybikiem w tej sprawnej maszynie ale jestem z tego dumny bardzo!
moze byc 2012-06-09 13:26
Moze byc. Najgorsze ze zadnej soboty nie mialem jeszcze wolnej i do mnie dobija. Kasa ponad srednia krajowa
anonim 2015-09-13 14:37
Płaca na papierze za najniższą krajową, reszta do ręki, 9 godz.dziennie + wszystkie soboty do 14,00
kiram 2016-02-16 13:42
Pracuje jako kierowca ciezarowki. Nowa Scania G450 prosto z fabryki. Wszystkie ciagniki sa fabrycznie nowe. Jedynie szef nie do konca rozumie ze ciagnik to nasz drugi dzien i nie pozwala na wlasnie urzadzenie. Na pensje nie narzekam. Dla mnie wzorzec
szef 2016-02-20 10:38
WITAM-TOMASZ WRZESZCZ-PROSZE PISAC PRAWDE-ILE DO REKI?MALO DUZO?JA NIKOGO NIE TRZYMAM NA SILE-PROSZE NATYCHMIAST SIE ZWOLNIC BEZ WZGLEDU NA FUNKCJIE-JA NIE KRZYWDZE LUDZI-POZDRAWIAM
toemikeo 2016-05-20 14:59
Tomar Sp. z o.o. jest młodą firmą działającą w branży rolniczej zajmującą dystrybucją środków ochrony roślin i nawozów, ale teraz chyba mieli jakieś nowości wprowadzane na stronkę i to dlatego nie działała właśnie, wiec to wiele wyjaśni kolego jednak.
Obserwator 2016-12-08 15:24
Kasa ok , auta ok , ale teraz zaczyna się psuc w firmie. Zaczynają zmuszać , nie liczą się z ludzmi. Jeszcze trochę , będzie kolchoz, kierowcy zaczną odchodzić . Będzie rotacja duża to nikt nie będzie chciał jeździć. Jak p. Tomasz dalej będzie tak ślepo zapatrzony w niektórych podwładnych to się źle skończy dla firmy.
pomidorowa8 2016-12-30 23:35
poszukuję pracy jako kierowca c+e bez doświadczenia , mam 38 lat jakie mam szanse na pracę w tomarze
taki tam 2016-12-31 16:05
jedź, spytaj, może akurat Cie przyjmą. Od nowego roku mają nowi przyjść.
On 2017-01-30 11:51
Koledzy chyba troszke zbyt rozpieszczeni. Zanim przyszedlem do Tomaru pracowalem w kilku firmach. Problem to czasami z platnosciami to czasami z terminami platnosci to jakies wymyslone potracenia a to auto juz dosc wiekowe. Ja dostalem praktycznie fabrycznie nowa skanie i pensja zawsze w terminie a mlode chlopaki sie wyrobia w biurze w koncu haha. Nie moge narzekac tak uczciwie piszac. Jak wszedzie sa jakie perypetie wieksze lub mniejsze ale mi pasuje. Jak nie bedzie mi odpowiadac to po prostu poszukam innej pracy.
Zostaw swoją opinię o Tomar Sp. z o.o. - Lotyń
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Tomar Sp. z o.o.