Opinie o cersanit.pl - Cersanit S.A. w Kielce

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Cersanit. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Cersanit na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Cersanit w Krasnystaw Leśna 6

Były marek

Ja wam powiem jedno , 17 lat w cersanicie z początku mi się podobało, później nawet mniejsze zarobki nie były problemem bo były Inne plusy prcay. Ale z ,czasem zarobki zaczęły odbiegać od rynkowych , władza zakładu była butna ślepa na potrzeby doświadczonych pracowników, woleli zatrudnić nowego za 21 zł na godz niż dać staremu podwyżkę z 17 na 18.50 . Ale nie ma tego złego, teraz mam w nowej formie niecałe 35 zł na godz po 3 latach i dalej rozwojowo.

Div

Już jakiś czas pracuje w tym zakładzie. Oprócz tego, że dość szybko dostałem te prace (właśnie na ciągłości finansowej mi zależało) żadnych innych plusów nie widzę. Myślę że ten zakład byłby bardzo ciekawym tematem do magazynu ,,Uwaga!" Rozgłoszenie tego, co się dzieje w tym zakładzie powinno w końcu zostać przedstawione czarno na białym. Brak przerw, robienie ponad normy, często dochodzi do tego mobbing, poniżanie pracownika jest tam codziennością. Strach usiąść na chwilę, bo będzie że nic nie robisz.. Gdzie jest przerwa 15min która się istnie NALEZY wg prawa? Sam myślałem, ze ludzie wyolbrzymiają jak słyszałem takie opinie. Przekonałem się jak tam zacząłem pracować. Na początku wszyscy mili, uśmiechnięci a później? Potrafią ci powiedzieć że jesteś (usunięte przez administratora) i nic nie potrafisz robić. Nie tak się powinno traktować pracowników.

Ddd
@Div

Firma (usunięte przez administratora)...........Kielce ślepe nic nie widzą . Majstry bez wiedzy wysługujący się ludźmi z produkcji bo sami nic nie umieją ..... szkoda czasu na ten namiot cyrku..,.

gadgad

Witam. Chciałbym się dowiedzieć, czy warto tam iść do pracy? Jaka jest tam sytuacja, czy przyjmują kogoś nowego, czy zwalniają? Słyszałem, że ostatnio ograniczyli produkcję. Jak wyglądają zarobki w tej cegielni? Chodzi mi oczywiście o Krasnystaw. PS. Doszły mnie słuchy, że duże jubileuszówki ludzie podostawali

@Elivis

Bo oni nie liczą okresu próbnego ani umów na 1 rok.. Drugi rok.. Tylko od 3 roku liczą i wychodzi 15 lat. A tak naprawdę pracuje się już ponad 17

Kokolina Nowy wpis

Po wielu latach pracy w tej firmie mogę powiedzieć że jedyne co dobrego mnie tam spotkało to nawiązane przyjaźnie z wartościowymi ludźmi na różnych stanowiskach. Na sposób zarządzania i traktowania pracowników lepiej opuścić zasłonę milczenia. Niestety bardzo wielu wartościowych ludzi odeszło samych lub zostało do tego zmuszonych.

gadgad

taak
@gadgad

250 zł za 17 lat pracy

Elivis
@taak

Ale 17 lat pracy to nie jubileusz. Jak dasz radę to poczekaj do 20 lat pracy. Podziwiam was że pracujecie tak ciężko fizycznie mając w perspektywie pracę do 60 lat. Trzeba mieć końskie zdrowie.

Okok
@taak

Tak jubileuszowi to śmiech na sali. Po 30 latach 500 zł. Po 5 dyplom i kubek hahahha

Pracownik Nowy wpis
@Elivis

Artur Nowy wpis

Ja uciekłem z tej firmy kilka lat temu . Jescze kierownik produkcji mnie straszył wizytą w sądzie za porzucenie tego (usunięte przez administratora) . Nie polecam . Wyzysk , oszukiwanie pracownika . Pensje niskie . Ta firma to dobry materiał do programu , Uwaga,

Mart

(usunięte przez administratora) wyzysk,brak kontaktu z ludźmi, (usunięte przez administratora) zastraszanie. Wszyscy na stanowiskach którzy tam pracują ,powinni pójść siedzieć, na czele z dyrektorami..Ten zakład powinien trafić na pierwsze miejsce (usunięte przez administratora) i do telewizji .. wszelkie kryteria są notorycznie łamane . Wszyscy dźwigają ponad normę , osoby z kontroli są przekupywanie , że nie ma zapylenia.. Wystawiają zakładowi kwit że wszystko w normie...Ludzie w młodym wieku zmarnowali kregosłupy , zakład im podziękował zwolnieniem ich... W tym zakładzie czlowie ma tyrać jak (usunięte przez administratora)

NPDupa Nowy wpis
@Mart

Tak jeszcze nigdy nie było, ostatnie kilka miesięcy to dramat , rozwalone wszystko, ludzie zgnębieni, wygląda to na szabrowanie w biały dzień.

Kierownik Sprzedaży

Konkretna,rzeczowa rozmowa, kompetentna profesjonalna Pani prowadząca z działu HR (Małgorzata Litwińska) oraz współprowadzacy/uczestniczący zadając konkretne pytania (nie bicie piany)

Zakres obowiązków,przebieg kariery wszystkie inne związane ze stanowiskiem której dotyczyła rekreacja.

logo firmy Specjalista IT
logo firmy Pracy przy kwiatach doniczkowych - storczyki/orchidee
Noordwijkerhout
READY_STEADY_GO
logo firmy PRACOWNIK SOCJALNY (SPECJALIZACJA OSÓB STARSZYCH I NIEPEŁNOSPRAWNYCH) [DS. 130.26.2024]
Katowice
Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Katowicach
logo firmy Konsultant w Dziale Wsparcia Sprzedaży z językiem czeskim
Polenergia Fotowoltaika S.A.

Ile jest etapów w procesie rekrutacji w Cersanit? Jak długo trzeba czekać na ostateczną decyzję?

Julia
@Div

czyli pracujesz 8 czy 12h bez żadnej przerwy ? jak to naprawdę wytrzymujecie, przeciez w taki upał się nie da nie iśc do wc czy czegoś nie zjeśc ?

Pracownica
@Julia

Nie przesadzajmy. Trzeba sobie dobrze zorganizowac prace to jest czas na papierosa , na pojscie do toalety czy zjedzenie kanapki. Toaleta tez nie jest nie wiadomo jak daleko ze sie nie zdazy pojsc.

@Pracownica

Oczywiście, że jak zorganizuje sobie czas to jest chwila.. minuta? Dwie? Czy ktoś może sobie na dłuższą przerwę oprócz brygadzistow pozwolić? Ty jesz w biegu i pośpiechu a jest ustawowe 15 minut pracy

@Div

Nie no jak minuta lub dwie? Bo jak tak mało no to faktycznie trochę gorzej to wygląda... Ale w praktyce raczej do 10 min dojdzie skoro tak ze spokojem to opisała?

Ddd

Czy w Cersanicie obecne na produkcje zatrudniają kobiety ? Pilnie szukam pracy

Czy Cersanit zatrudnia studentów?

Poszukujący

Cześć, Aplikowałem na przedstawiciela handlowego i dostałem zaproszenie na rozmowę. Chciałem zapytać o możliwe pytania i o ewentualne warunki współpracy. Z góry dzięki

Merytorycznie

Połowa zakładu stoi i rdzewieje, aż strach pomyśleć jak ten złom przyjdzie uruchomić bo po UR to już tylko wspomnienie.

Eciepecie

Ile czeka się na wypłatę świadczenia wczasowego po złożeniu wniosku?

BYŁY Pracownik dział UR

Witam . Trudno mi pisać o tej firmie napewno jest trudna sytuacja na zakładzie ciągłe zmiany na stanowiskach kierowniczych mocno odbijają się na chaosie jaki panuje w strukturach na niższych stanowiskach . W tym roku dział utrzymania ruchu opuściło bardzo wielu doświaczonych ludzi którzy zwolnili sie sami a nawet zostali zwolnieni przez przełożonych przez rewolucje które podobno miały pomóc . Bardzo dużo stresu codzienny wszechobecny mobbing . Wielkim problemem w tej firmie jest brak szkoleń rozwijających dział UR oraz brak szkoleń okresowych co uważam za niedopuszczalne żeby elektryk robił Uprawnienia prywatnie bo każdy wie ze firma zrobi to raz na 5 lat zbiorowo Brak uprawnień na podnośniki , wózki i inne pojazdy wystepujące w zakładzie.Masa maszyn w opłakanym stanie gdzie awarie pojawiają sie notorycznie , nie ma pieniedzy na kompleksowe naprawy czy wymiane sprzętu , Wszystko jest naprawiane doraźnie , po kosztach . . Dział UR napewno ma za dużo obowiązków w odniesieniu do zarobków . Mówię to wszystko świadomie jako były pracownik i każdemu kto czyta ten post radze sie 3 razy poważnie zastanowić nad pracą tam.

Były marek

Aaa

Firma (usunięte przez administratora). Pensje oderwane od rzeczywistości, no poza HR i dyrektorami oczywiście. Atmosfera żenada, nie ma żadnej. Wyzysk w każdym calu przez biznesmena który uważa się za światowego a zatrzymał się raczej w latach 80.

Czy firma Cersanit udziela pożyczek pracowniczych? Na jakie dodatkowe wsparcie może liczyć pracownik?

Oper

W Wałbrzychu były takie pożyczki

Nn

Tak, udziela. Jednak musi być jakaś konkretna liczba osób chętnych do wzięcia pożyczki

hej

Witam. czy może ktoś się podzielić opinią i doświadczeniem na temat pracy na stanowisku LABORANT ????

Urszula
@hej

A to szukają teraz? Możesz powiedzieć, gdzie znajdę jakieś informacje, ofertę, cokolwiek? No chyba, że pytasz tak po prostu.

krzyś
@hej

A gdzie jest oferta? ponoc jeden z najlepszych działów w zakładzie, dlatego ofert brak:)

@krzyś

Ponoć? ;) A co tam u nich takiego super, że najlepsi? Ile osób tam w zespole jest?

@hej

Pracuje i praca jak praca, wiadomo, że okej bo nie fizyczna, ale o dostaniu się tam zapomnij ????

Qwerty

Witam mam pytanie czy teraz jest jakiś nabór do pracy ?

Mała.
@Qwerty

Jednych zwalniają, dużo przyjmują. Na każdej brygadzie są nowi.

Lidia

Pozostanie na rynku rosyjskim budzi niesmak. Zaczynam remont mieszkania i dla zasady nie wybiorę płytek tej firmy.

Xyz

Moja rodzinę na Wołyniu wymordowali Ukraińcy z UPA i ludność ukraińska cywilna z sąsiednich wsi. Zabili w straszny i okrotny sposób małe dzieci i dorosłych z naszej rodziny. Nigdy nie pozwolono nam odnaleźć i pochować szczątków (władze ukraińskie zabranialy a nasze na to pozwalały) . Dzieci żywcem na widłach w ogień wrzucali. Dorosłych kobiety i dzieci, mężczyzn torturowali. Robili tonawet znajomi Ukraińcy. Możesz sobie wyzywać od trolli od putinowskich k... i h... a taka jest prawda. Szczęście miał ten kto zginą od kuli od razu. Dziś czczą tych "bohaterów" na Ukrainie a Lwów ogłosił rok 2022 rokiem "bohaterów upa". Ciekawe jakby Tobie ktoś tak rodzinę zabił czy też byś tak wzywał za mówienie prawdy.

były i obecny
@Xyz

Zbrodni ukraińskich na Polakach i polskich na Ukraińcach nie neguję. Co do samopoczucia to mógłbym opisać Ci jak bez sądu ludzie z AK zastrzelili dwóch Polaków z mojej rodziny, obrońców Lwowa z 1920 r. tylko dla tego, że uznali ich za Ukraińców. Poczytaj sobie o zbrodniach AK. Były takie. Ale to zostało w latach 90 wzajemnie przebaczone w imię pojednania miedzy narodami. Wzywały do tego kościoły Polski i Ukraiński. To tak w ramach miłosierdzia chrześcijańskiego jak byś nie wiedział. A przypominanie zbrodni teraz kiedy Ukraina bohatersko walczy z najazdem rosyjskim jest jak najbardziej na rękę Putinowi. Tak jak prowadzenie działalności przez Cersanit w Rosji.

End
@były i obecny

Mam inne zdanie na ten temat . Pojednanie polsko - ukraińskie się nie udało za bardzo skoro na Ukrainie czci się Banderę UPA i do dziś wszechobecna jest flaga czarno - czerwona a rodziny do dziś nie mogą pochować zmarłych z Kresów po ludzku.... ale jak to mówią Ukraińcy "Polacy im bohaterów nie będą wybierać". Więc i nam Polakom niech nie mówią, że mam zapomnieć o rodakach na Kresach i kto i jak ich zabił (nawet 200 tys Polaków w tym głównie dzieci, kobiet, starców torturowanych często potwornie przez Ukraińców /ich obecnych bohaterów ) Polska to wolny kraj i każdy ma prawo do swojej opinii na temat ukraińskiej polityki czy tej wojny. Ja nie życzę Ukraińcom źle ale nie uważam ich za żadnych bohaterow . Sami Ukraińcy mają co do tej wojnie różne zdanie i nie wszyscy bezgranicznie wierzą w to co podają media i nie wszyscy popierają obecną politykę (jak w każdym kraju) . Niedługo Ukraińcy i Rosjanie sami wznowią handel i poprawią wzajemne relacje... i co też ich będziecie za to piętnować i wyzywać??? Może już to robią ale przecież media tego nie ujawnią... Przecież w Rosji i na Ukrainie po obu stronach pełno jest rodzin, przyjaciół, przedsiębiorców, pracowników i będą musieli żyć ze sobą w zgodzie ( i to jak najszybciej) ... Też ich za to będzie się ścigać i wyzywać? ?? Ludzie mają oczy i widzą, że nie wszystko jest takie czarno - białe nawet w tej wojnie... Niedługo każdy będzie trollem co myśli i mówi inaczej niż to co "nietrollom" się podoba... to mi przypomina ustrój, który nie miał nic wspólnego z wolnością... Taki "folwark zwierzęcy"...

do byłegi i obecnego
@były i obecny

Jeśli jesteś obecnym pracownikiem to się zwolnij na znak protestu może Ci ulży bo widać ,że masz problem z tym ,że w Rosji jest Cersanit.

Kot Leon
@Lidia

Ukraińcy za chwile się z Ruskimi zgadają i dogadają jak tylko będą mieć w tym doby interes a w telewizji czarne zamieni się na białe.Nie ma sensu dokładać pracującym ciężko ludziom problemów bo to na pewno nie pomoże nikomu ani w Polsce ani na Ukrainie ani w Rosji.

@Kot Leon

Pewnie masz rację, ale z tego co widzę temat już chyba na szczęście ucichł. Ludzie w firmie już nie są z tego powodu podzieleni?

jm
@Lidia

głupia pizda

Ktoś

Jak to w zakładzie jest? Gdy pracownik przyjdzie pod wpływem do pracy to od razu za bramę, a brygadzista PAN i WŁADCA jest nietykalny. Chodzi konkretnie o jednego sotosuje mobbing i wyzywa się na pracownikach, często od niego czuć alkohol na dodatek ostatnio przyszedł (usunięte przez administratora) i wywalili go do domu. Nie z roboty jak szaraka!!! Na następny dzień przyszedł normalnie do pracy!!! Jaki to przykład dla innych pracowników? Niebieska bluzka daje już nietykalność? Współczuję dziewczynom które tam z nim pracują. Każdy wie o kogo chodzi już pół zakładu o tym mówi...

PięknaImłoda
@Ktoś

Plecki,plecki,plecki się ma haha.Mowisz (usunięte przez administratora)?Przez jego psiapsiułe (ten o aparycji sadysty) dziewczyny porezygnowały w czasie kiedy kadry były w desperacji znalezć kogokolwiek do obsady avi. Współczuje wam naprawdę.

Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej w firmie Cersanit?

Pracownik Cersanit

Na jakie stanowisko aplikujesz ? Tak czy siak proponuje ci poszukać innej pracy bo w zakładzie są zwolnienia i nie przedłużają umowy na prawdę daj sobie spokój. Pieniądze małe praca po 12 godzin w zapyleniu i wysokiej temperaturze szczerze nie polecam.

Natalia
@Pracownik Cersanit

To na jak długo dają umowę? Ciekawa jestem czy to stabilna praca :p

Pracownik Cersanit
@Natalia

Na 3 miesiące okres próbny, jeżeli coś by sie w firmie zmieniło na lepsze co sie nie zapowiada to kolejna umowa na rok lub 2 lata.

Zostaw merytoryczną opinię o Cersanit - Krasnystaw

• Jak się pracuje w Cersanit?

Zobacz opinie na temat firmy Cersanit tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 43.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Cersanit?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 31, z czego 2 to opinie pozytywne, 21 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Cersanit?

Kandydaci do pracy w Cersanit napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Cersanit
2.2/5 Na podstawie 210 ocen.

Cersanit