Opinie o Mondi International w Kliniska Wielkie

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Mondi International. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Mondi International na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja artykułów kartonowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mondi International w Kliniska Wielkie

Użytkownicy czekają na odpowiedź 48 dni.

Czy w Mondi International jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

Co jest wymagane od potencjalnego pracownika?

Nick Nowy wpis
@Kasia

Siedzieć cicho, jeść z ręki, przytakiwać i nie mieć własnej godności oraz honoru. Wiem to z doświadczenia. Już tam nie pracuję NIE POLECAM! Szybciej się zwolnisz niż się przyjmiesz.

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w Mondi International?

Kandydat Nowy wpis

Czy są przyjęcia na kontrolę jakości? Jaka na tym dziale jest stawka minimalna?

Pracownik Biurowy

Poziom bardzo slaby. Zaczynajac od instrukcji od ochrony jak dostac sie na miejsce po sama rozmowe. Nie polecam nikomu. Sztywna atmosfera. Ps. wezcie z domu z soba wode ;)

może pracownik

Witam , na czym polega praca na produkcji ? czy jest dużo noszenia ciężaru ? jaka jest średnia płaca na produkcji czy 3500 do 4000 tys da rade wyciągnąć z premią itp jeżeli taka jest xd?

Czy można liczyć w Mondi International na prywatną opiekę medyczną?

galon

nie

xxx

Witam zadam proste pytanie. Ile zarabia się w Mondi na produkcji , na kontroli jakości makulatury itp.

Julita

Już dawno nie pisaliście o pracy w Mondi International, dlaczego? Czy jest to znak zadowolenia? Napiszcie, czy możecie polecić tego pracodawcę. Może wiecie coś o aktualnie prowadzonych rekrutacjach?

Julita

@rura@Jobmanwidzę, że niestety nikt do tej pory nie udzielił Wam odpowiedzi na pytania. Zdecydowaliście się na aplikację do firmy? Jeśli tak, to chętnie dowiemy się więcej na temat tego jak wygląda proces rekrutacyjny oraz czego należy spodziewać się podczas rozmowy.

rura

Ile zarabia pracownik na wydziale EC-PLAC BIO PALIW. proszę o szybka odpowiedź.

Jobman

A jak wygląda praca w biurze? Atmosfera i zarobki? Warto.

Jobman

A jak wygląda praca w biurze? Atmosfera i zarobki? Warto.

Wieczko

Muszę powiedzieć, że generalnie całkiem przyjemna praca się tutaj klaruje, obserwuje Mondi International od jakiegoś czasu i powiem Wam, że to naprawdę dobra firma i całkiem przyjemnie się w niej pracuje, mój teść robi tam już 5 lat na logistyce, fajnie

rozczarowany

Nie polecam szambo. Przechodzisz rekrutację, obiecują dobrą stawkę a na miejscu czeka cię inna praca za mniejszą stawkę.Jedziesz 800 km i szok. I nawet sowa przepraszam!!! Mimozy z biura nie odbierają telefonów albo wiecznie im brakuje dokumentów, nic nie są w stanie załatwić. Koordynatorki brak w Niemczech siedzi w biurze w Poznaniu i tak naprawdę nie ma pojęcia jakie tu są warunki. Ludzie siedzą do pierwszej wypłaty bo nawet nie maja na paliwo żeby zwiać albo pozostają zdesperowani.Rotacja non stop ponieważ ludzie stąd nagminnie uciekają. Obiecane zaliczki to mit, każdy koordynator je wypłaca wedle własnego humoru. Do dziś nie otrzymałem żadnej zaliczki a przecież to są moje zarobione pieniądze. Nie polecam szkoda waszych nerwów. Ubrań roboczych zero, o zaliczke doprosić się nie można, internet który miał być nadal go nie ma, jedna mała lodówka na tyle ludzi, jedzenie trzeba wyrzucać bo nie ma gdzie trzymać a za łóżko płacimy 300 euro. W umowie najniższa krajowa, stawka godzinowa a na hali majster podchodzi i podkręca tempo na maszynie bo robisz na akord!!! Jedna wielka ściema i pomyłka nigdy więcej gdyby mi nawet złote góry obiecywali. Jestem kolejną osobą która rzuca wypowiedzenie dość tego bagna.Ludzie czytajcie opinie to jest ważne!!!

Mondi Szczecin
@rozczarowany

Jeszcze raz podkreślam. Mondi Szczecin nie ma nic wspólnego z Mondi polska z Poznania. Nie jesteśmy Agencją Pracy tylko producentem tektury.

Łoo matko!!

O czym Wy tu piszecie? Firma Mondi Szczecin, to jest tylko z nazwy, a do centrum Szcecina to jest z 15km :-)i co możecie zobaczyć w centrum to GALERIE HANDLOWE! Firma Mondi Szczecin(Kliniska WIELKIE) zajmuje się produkcją tektury falistej i opakowań z tejże tektury i nie wiem kto takie głupoty nagadał, że to jest praca w centrum Szczecina, chyba na konserwatora pow. płaskich albo hostessę w galerii.

do nieznajoma

nieznajoma, zanim napiszesz sprawdź o jakiej firmie piszesz. Mondi z Poznania to agencja pracy i z Mondi w Kliniskach nic wspólnego nie ma. Logo też mają całkiem inne.

micho

Witam Was Drodzy, napiszcie coś proszę, czy w dalszym ciągu robi jeszcze ta linia maszyn Agniati? Spędziłem na niej w BIG CARTON 7 lat. Jak tam Goleniowiacy,czy robi jeszcze Antek na falownicy,Janek Mucha,Włodek Kobiela,Kazik Szembel,Flaming ze Stargardu jest dalej Walkowicz chyba to był no i Kołodzieje Paweł i Wojtek?... to były czasy Artura Burdasha :) Pozdrawiam i życzę lepszych warunków

wwww

prawda jest inna ludzie z doświadczeniem odchodzą bo firma nie dba o załogę z doświadczeniem bo z czasem trzeba z tego tytułu ponosić koszty ,a ludzie znają swoją wartość i tu tkwi problem oszczędności i cięcie kosztów wynikiem tego firma w ostatnim czasie naraża si na coraz częstrze reklamacje PS. JEDNA WIELKA ŚCIEMA NIE POLECAM(MORDE JABŁKIEM ZAPCHAĆ) babiniec

aaa

To nie jest agencja pracy Mondi tylko Mondi produkujące tekturę i opakowania z tektury... a warunki pracy na pewno lepsze niż 7 lat temu :)

hahaaha

Tak wychodzi na plus, że już starych pracowników z doświadczeniem to nie uświadczysz. A jak tam ich jest paru to tylko operatorzy pod.....alacze i lizuski pani Dajrektor, którzy za jej przyzwoleniem urządzają sobie mobbing na swojej załodze z którą pracują na jednej zmianie i maszynie. Operatorzy Altaira, którzy to chwalą się, jakie to mają układy i mogą tyle że ktoś może wylecieć!!! I paru innych takich cwaniaczków. Prawda czy fałsz? Pozostawiam do oceny.

pik

tak czytam te wasze posty i z niektórych boki zrywać,ja pracowałem w tej firmie 7 lat i wiem doskonale co tam się wyprawiało kierownictwo do bani,BOBER ROMANIUK I MARIUSZ BIUROWIEC ale i dyrektor Krzysiu który zapomniał jak dowoził mi na maszynę wykrojniki,polimery itp woda sodowa do głów im odwaliła,tam cały czas ręka rękę myje

Zostaw merytoryczną opinię o Mondi International - Kliniska Wielkie

• Jak się pracuje w Mondi International?

Zobacz opinie na temat firmy Mondi International tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Mondi International?

Kandydaci do pracy w Mondi International napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Mondi International