Opinie o CES Sp. z o.o. w Gdańsk

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy CES Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie CES Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Maszyny i części do maszyn - produkcja maszyn przemysłowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o CES Sp. z o.o. w Gdańsk

T. Nowy wpis

Witam, Szukam informacji dotyczących ww. firmy. Zalegają nam sporą kwotę. Czy ktoś wie co dzieje się aktualnie z zarządem / właścicielami tej spółki? Czy można ich gdzieś złapać?

staszek Nowy wpis

hej! jak wygląda u nich teraz praca jeśli chodzi o oferte jako Specjalista ds. sprzedaży Urządzeń Napędowych?

Pomyłka Nowy wpis

Kurna, a to się pomyliłem. Myślałem, że chodzi o Centrum Edukacji Seksualnej. A tu jednak nie. Szkoda, szukam dalej.

Marketing Nowy wpis

Wszystkie opinie od 2011 do 2013 dotyczą firmy CES Sp. z o.o. z Gdańska Opinie nie dotyczą Centrum Elektroniki Stosowanej CES Sp. z o.o. z Krakowa, są to dwa różne podmioty. Błąd lokalizacji został zgłoszony adminom z gowork.pl pozdrawiamy Marketing

Czy pracodawca podczas rozmowy kwalifikacyjnej w firmie CES Sp. z o.o. na stanowisko Ratowniczka Medyczna/ Ratownik Medyczny bardziej zwracał uwagę na Twoje kompetencje twarde, czy miękkie? Jakie odniosłeś wrażenie? Daj znać innym, jakie cechy pracodawca ceni w kandydatach najbardziej.
tomek

noo, to coś dla mnie w końcu Specjalista ds. prefabrykacji urządzeń energoelektrycznych, tylko ciekawe jest własnie jakie mają konkretnie wymagania, mam nadzieje, ze nie są jakieś z kosmosu, tylko człowiek z normalnym stażem pracy podoła tym zadaniom.. no mam nadzieje jeszcze, że tak naparwde coś dla mnie się znajdzie.

Atmosfera

Zarabia się tysiaka brutto a atmosfera jest mega stresująca. Pasuje ? ;)

CES= Nieporozumienie

No i co Ty człowieku tu[usunięte przez administratora]? Ta firma to jedno wielkie nieporozumienie. Dobrze, że już jej nie ma bo aż żal dupę ściskało jak się na to patrzyło. [usunięte przez administratora]. Tragedia z katastrofą. Tak upadli,bo [usunięte przez administratora] się w stadion i Imtech ich oszukał. Swoją drogą, wchodzić w biznes z [usunięte przez administratora] ( Wiadomo, że Imtech nie płaci podwykonawcom, wystarczy poczytać opinie) to trzeba nie mieć mózgu. Pozdrawiam

młody

miałem przyjemność tam pracować przez 8 miesięcy do samemego końca az wszyscy dostali wypowiedzenie. Nie moge powiedziec złego słowa o Ces ie. Wypłata była na czas a to że nie płacili wam za soboty extra i nadgodziny to tylko wasz winna. Trzeba było bardziej siedziec cicho i słuchac pastucha i trześć portkami na jego widok. Ja złego słowa nie moge powiedzieć. Dynamicznie rozwijająca sie firma tylko projektanci słabi. Pozdrowienia dla ekipy od monterów sanitarnych.

Ciekawe, może w Gdańsku jest inna firma o tej nazwie, w której tak się pracowało.

sivy

Bardzo dobra firma była,żadnego wyzysku,przyzwoite pensje(3200 na rękę) jak na montera urządzeń sanitarnych i wod-kan.Bardzo miła atmosfera.Płacili za nadgodziny,pracowało się 8-16.30 za to w piątek do 14-tej,prawie wszystkie weekendy wolne,W związku z narodzinami dziecka dostałem od firmy 1200zł.Bardzo dobry socjal.Szkoda że firma upadła

Wyzyskany

Sam bzdury wypisujesz pajacu, zwolniłeś się bo nie mogłeś tam wytrzymać !!! Sentyment ? ? Ja jebię, do czego ? Jesteś (usunięte przez administratora) .

bartek

Pracowałem w ces 2 lata. Zwolniłem się, ale nie ze względu na zarobki, ani z powodu tzw [usunięte przez administratora]. Doszło do konfliktu między mną, a pewnym dżentelmenem (podwykonawcą - niech sczeźnie:). Atmosfera dobra, szczególnie w dziale sanitarnym. Szkoda, że upada. Mam do CES pewien sentyment i sporo kolegów, parę koleżanek. Bzdury wypisują chłoptasie do pomocy, nie mający wiele wspólnego z branżą cesu

Gall Anonim

Witam Również nie polecam. Każą pracować w weekendy za marne grosze. [usunięte przez administratora] i ciągły opierdol za byle gówno jest na porządku dziennym. Wypłaty opóźnione, jak masz Swoje zdanie to Cię zwalniają. Masz być tam białym murzynem wykonującym szybko i sprawnie bezsensowne rozkazy. Z mózgiem możesz się pożegnać bo tam nie będzie Ci potrzebny. Szczerze nie polecam i odradzam !!!!

Witam. Nie polecam tej Firmy jako pracodawcy. Totalny wyzysk na pracownikach. Starasz się , robisz nadgodziny a co do czego przychodzi, to płacą za 8 godzin. Jak się upomnisz o swoje to cię zwalniają z Twojej winy.

Zostaw merytoryczną opinię o CES Sp. z o.o. - Gdańsk

CES Sp. z o.o.