Maximus

Katowice

Opinie o Maximus

były "pracownik" 2010-12-05 18:12:33
No więc firma ta zmieniła swoją nazwę. Każdemu kto szuka nędznej, słabo płatnej, pracy w 100% ją polecam.

Jak to w takich firmach bywa jest oczywiście sztab ludzi którzy zaraz będą odpisywać jak to jest u nich cudownie - wierzcie mi nie jest.

Jako szary człowiek - student, szukałem pracy. Pewnego dnia złożyłem CV i mnie przyjęto. Szkolenie 6/10. Opowiadali o kokosach a jest kupka. Cele miesięczne wyrabia około 10-15% pracowników. A i tym premia się nie zdarza, ponieważ w momencie jeśli ich rozmowy nie spełniaja standartów nie dostają premii. A standart rozmowy to kosmos.

Premia - zabójcza stawka 10 zł brutto oraz 7 zł za każda przedłużoną umowę oraz 15 - 20 zł za nową sprzedaż.(nie martwcie się kurierzy często "nie wyrabiają" się w czasie i jest dużo rezygnacji)

Co do liderów. Lider od szaraka różni się wynagrodzeniem i niczym wiecej.

Tak pięknie mówią o elastycznym czasie pracy. Ja zostałem z tego powodu zwolniony gdyż jako student dzienny dałem możliwą dla mnie dostępność. 30 godzin / tydzien - mało. ( w 1 dniu pracujesz max 6 h)

Kasa - UWAGA 6.5 zł na godzine na ręke.

Wszystko co miało być powiedziane na ten temat zostało napisane a ja powtarzać się nie lubię. Dla dociekliwych polecam zobaczyć opinie na temat (tego samego) call center Opal ( aktualnie Maximus) na tym samym portalu. Widać zmiana nazwy musiała nastąpić

Nowi robotnicy, żal mi Was. OMIJĄJCIE Z DALEKA (usunięte przez administratora)!!!
Zostaw swoją opinię o Maximus - Katowice
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Maximus