Opinie o TESCO w Wrocław

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie TESCO. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w TESCO na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TESCO w Wrocław

Grzegorz Nowy wpis

O i Tesco na Kiełczowskiej poszukuje frajera do wykładania towaru , widzę że już nawet z dwóch agencji ludzie omijają szerokim łukiem ten bałagan na Kiełczowskiej , jedyną ogarniętą osobą w tym bałaganie jest chyba tylko kierownik sklepu ale sam jeden facet wszystkiego nie ogarnie i musi się męczyć z bandą nieudaczniczek ( pseudo zastępcy kierownika sklepu czy kierownicy dyżurni którzy nie wiedzą sami czego chcą ). Zresztą wynagrodzenie jakie sie oferuje za jakby nie było bardzo ciężką pracę jest poniżej krytyki , wieczny brak sprzętu do pracy , ( dosłownie jeden wózek paletowy na cały sklep , wiecznie zagubione stołki ,w 90 % czasu nieogarnięty magazyn zanim dostaniesz się po swoją paletę to najpierw przestaw sobie pół magazynu , pozastawiane przejazdy . Można by było napisać bardzo wiele . Tesco to niestety kolejna firma która stawia na wyzysk pracownika i nie liczy się z nim i go nie szanuje .

Gutek

Dobra praca i zarobki w miarę przyzwoite pod warunkiem sumienności, polecam.

Joanna Nowy wpis
@Gutek

Ty zarobki przyzwoite < chyba sobie raczysz żartować > - bo to przyzwoite jeynie jak a się zrozumieć to tylko jako SARKAZM .

Grzegorz Nowy wpis

Szkoda sobie strzępić język na to co się dzieje , pracy ogrom ( chcieliby aby pracę 2 czy nawet 3 osob ogarniała jedna osoba ) , na wszystkim oszczęzaja brak podstawowego sprzętu do pracy wózki paletowe ,, wózki do pracy z towarem , itp itd , o sprzęcie do sprzątania to juz w ogóle nie wspomnę , zarobki to też totalna mizeria pracownicy etatowi mają niecałe 3000 zł Brutto na miesiąc , pracownicy umowa zlecenie 17 zł brutto /h .Dziwię się że są ludzie którzy chcą tam jezzcze pracować .

Joanna Nowy wpis
@Grzegorz

Tesco jakby mogło to z oszczędnośći wycierało by D..Ę szkłem i myło , jakby tylko było taniej .Oszczędzamy na wszystkim a najbardziej na pracownikach .

...

Oj to prawda Pani (usunięte przez administratora).wiecznie niezadowolona i niemiła, widocznie musi zmienić pracę ????

Tesco Bielany Wrocławskie dział wysyłki internetowej porażka. Kasa mała, a wymagają nie wiadomo czego ????‍♀️ i jeszcze ta wiecznie nie zadowolona kierowniczka szok.

Stasia

Jakie warunki pracy dla kasjerów? Ile godzin,co ile i jak długie ( i czy płatne) przerwy, jaki rodzaj umowy?

Xxx

Bielany Wrocławskie, hmmmm aż ręce opadają co się dzieje... nowy dyrektor masakra, ciagle pogania pracowników,!mówi ze za dugo szorujemy pułki choć nie były myte chyba od początku( a wymaga blasku),słyszymy tylko ,, Tępo ,szybciej, ruchy” masakra ludzie padają na pysk!!!! Nigdy jeszcze się spotkałam się z czymś takim

Adrianno

No nareszcie normalnie w Legnicy z szefostwem Chociaż myślałem że nas zamkna tyle teraz sklepów poszło

Klient niezadowolony

TRAGEDIA, kolejki jak za komuny, czeka się po 2 godziny do kasy gdzie z 20 kas otwarte są dwie, a ludzi jest full. Żadnej obsługi klienta, poprostu mają gdzieś że ludzie czekają do kas a kolejki zawijają się w głąb sklepu. Chyba tyle kas jest poprostu dla picu

były klient,
@Klient niezadowolony

w Legnicy kierownik nadaje się do zwolnienia z zakazem zajmowania stanowisk kierowniczych ,(usunięte przez administratora)

Były Pracownik

Co słychać na Tesco Kiełczowska?

Młoda miss
@Były Pracownik

Nic się nie dzieje. Szefa mamy buraka. Gosciu niekompetętny, chytry, zakłamany, ma skleroze, burak, do tego z Legnicy gdzieś. No i nieudacznik. Nie wiem dlaczego go wyrzucili do nas. Może zatykają dziure tylko. Facet wgl sie nie nadaję. Oskarza kazdego i zwalnia ludzi. Na kiełczowskiej juz jest tylko garstka ludzi.

BYŁY PRACOWNIK
@Młoda miss

A wyjaśniło się cokolwiek związanego z ta kamera nielegalnie zamontowana?

Osa

Sanepit na mrozonki na wage !!!

Ryszard Paluch

tesco ul. długa: minimalna krajowa a pracuje się, jak wół roboczy i poganiają i okropna atmosfera w pracy

Tomasz

Chodza pogłosy ze Dyrektora z Długiej chcą zwolnic ,rzekomo za nie dos dobre wyniki , słyszeliście coś ?

Osoba która już nie robi zakup

Tesco Bielany Wrocławskie to porażka a szczególnie kasy samoobsługowe tej pani ochrony to chyba coś się poprzestawiało bo teraz to przy każdym klienckie powinna być kasjerka bo nie wyobrażam sobie stania w kolejce w 21 wieku a Tesco zmusza ludzi to cofania wstecz i powrotu do czasów stanu wojennego z kolejkami

Nikt

Jako pracowanik z agencji pracy mam z góry gorzej. Ruch jest, chcą żebyś został dłużej, nie ma to karzą iść do domu. Gdy Ty się źle czujesz, nie zwolnią. Gdy nie możesz przyjść do pracy, mają problem z tym. Rozmowa z kimś z pracy, kończy się pójściem do domu lub dostaniem jakiś zadań, ale jeśli ktoś z koordynatorów rozmawia, a Ty potrzebujesz pomocy, to problemu nie ma. Nie raz trzeba czekać 15min żeby przyszedł. Na dodatek, dają 5h i 45min, żeby nie mieć przerwy. Pracownicy też nie mają lekko, ale wszyscy boją się przeciwstawić.

Maja

@bebde Czy próbowałeś o tym rozmawiać ze swoim przełożonym? Może ta sytuacja była wyjątkowa i wynikała z przyczyn niezależnych od pracodawcy. @Stały klient Mobbing to poważny zarzut wobec pracodawcy. Mobbing to na przykład długotrwałe nękanie pracownika, lub jego ośmieszanie przed innymi. Czy byłeś świadkiem lub uczestnikiem takiej sytuacji? Takimi sprawami zajmują się odpowiednie organy państwowe.

bebde

Niestety Kierownictwo na legnickiej tesco odwołuje zmiany prawie dosłownie przed zaczęciem pracy i nawet nie przeprosi, bo po co? Zero poszanowania pracownika tymczasowego. Nie polecam tego miejsca.

Stały klient

Bielany to porażka i mobing stosowany na pracownikach urlopy wtedy kiedy oni chcą a wszystko inne to tak jak kierownik powie to tak ma być ale niech nie myślą że tak będzie bo jaszcze jest pip i kodeks pracy najwyższy czas żeby zainteresowal pip

Stały klient i były pracownik

Ja pracowałam na Bielanach wrocławskich ludzie którzy tam pracowali byli super a teraz serce się kroi jak widzę to co tam się dzieje i jak wygląda teraz sklep i odzież która zawsze była wizytówkę ład i porządek a teraz??? !!!

Buzka

Ja tam lubię swoją pracę. Pracuje w Tesco na Paprotnej i nie narzekam uważam że pracuje z dobrymi ludźmi a chodź wiadomo nie zawsze jest idealnie. Nie ma co narzekać tylko do pracy się brac

Zostaw merytoryczną opinię o TESCO - Wrocław

• Jak wygląda rekrutacja do firmy TESCO?

Kandydaci do pracy w TESCO napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

TESCO