TESCO

Wrocław

Opinie o TESCO

anonim 2011-10-27 14:58:34
powiem wam jedno wszystko sie popierdzieliło na tesco marino wszystkim kierownikom odbija a naj bardziej zaczęło odbijać (usunięte przez administratora)
pewt 2011-11-24 19:08:30
no sa zmiany połowa ludzi została przezucona na trzebnice od marca . roszady na stanowiskach .czyli coraz wiekszy młyn . (usunięte przez administratora)
doroti 2011-11-24 19:35:28
heheh widze ze marino sie ruszyło jest dalej słynna (usunięte przez administratora)dalej siedzi i dalej ludzi poniza mszłyszeliscie że (usunięte przez administratora) ona wysiudała bo bała sie stracic posade ale spoko i na nia przyjdzie czas (usunięte przez administratora)
toni 2011-11-24 21:30:44
szok wszyscy wiedzą co ona robi na kasach a dalej pracuje dziwne .pewnie ma jakies układy z (usunięte przez administratora),,,, ;]
anonim 2011-11-27 16:49:49
ludzie to co sie wyprawia z pracownikami w tym sklepie to normalny cyrk ,powyrzucali kasjerow a teraz oraja ludzmi z dzialow ktorzy ze swoja robota nie moga nadażyć ,normalna masakra pracowac tam sie odechciewa jak mozna w takim okresie przedswiatecznym wpadac na takie mądre pomysły, pogratulować na kasach siedzą spoceni zalatani pracownicy działow którym daleko do wiedzy i umiejetnosci kasjerów a propos a moze by tak samo kierownictwo tam usiadło i pokazało co potrafi -bo nas wysyłają a sami się bronią rekami i nogami ,są tacy co nawet kasy nie umieją obsługiwać a wielcy kierownicy z nich to oni powinni umieć wszystko a nie tylko swoje mądrości wygłaszać
daro 2011-12-10 12:28:54
Dla mnie to szkoda jest pracowników tesco marino są wykorzystywanie prze kierowników jak sie da (usunięte przez administratora). Patrza tylko jak tu ludzi gnębić i zniszczyć ich jak z błotem po są pewni że jak by doszło do sprawy sądowej to i tak mają wygraną przeciesz tesco stać na najlepszych prawników a takiego pracownika na ochłapa!!!!! LUDZIE UCIEKAJCIE
lucynka 2012-01-18 20:38:10
zgadzam się to prawda że co niektuzi kiero... nieumia kas obsługiwać . ;]

widze ze wczesniej pojawia się temat pani (usunięte przez administratora). otrym ze jest wredna to widać a szczegulnie teraz zwyklemu pracownikowi nawet cześć niepowie a jak juz coś to odpowiada jak by niewiadomo co byłq . może nowy derektor coś znia zrobi
ole ole ole nie damy sie ! 2012-02-11 20:17:00
jak dla mnie to ludzie wypisujący tutaj raz nie maja kompetencji bo sposób w jaki się wypowiadają i popełniający takie błędy ortograficzne są po prostu żałośni i śmieszni ! po drugie czemu nie powiedzą niczego wprost? nie podpiszą się imieniem i nazwiskiem? każdy w internecie jest tym kim chce więc może niech każdy patrzy na swoja [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] ę i robi to co do niego należy!
papierosy są uzależnieniem i nie tylko kierownicy ale również pracownicy wychodzą na papierosa !
osobie zwolnionej życzę powodzenia w znalezieniu pracy gdzie ona sama będzie super hiper szczęśliwa ! a nie okazywała anonimowe zazdrości,
pozdrawiam :)
gienia 2012-02-27 09:55:27
zarzucasz, że ktoś pisze anonimowo a sama się nie podpisałaś...
opi 2012-06-17 14:15:55
co nic nie piszecie? ja pracuje w magazynie w Teresinie i mówię wam jak mamy (usunięte przez administratora)
zainteresowana. 2012-08-10 17:37:24
Ja pracuje wystarczająco długo w marino żeby wiedzieć ze każdy kto ma taką okazje przecenia sobie na co ma tylko ochotę okradając przez to Tesco, Zahert od skarg ludzi do dyrektorki troszeczkę zmienił się ale za to inni przejmują pałeczkę pani zastępca Mikołajczyk drze ryja na każdego kto sie jej nawinie na pantałyk,mąż chyba już jej nie daje ze sie wyżywa na ludziach ale to sie szybko zmieni bo z tego co wiem już 3 osoby sie zmówiły na wizytę w inspekcji pracy i będą chciały zakładać sprawy o mobbing, bo starczy tego dobrego dla tej żmiji nie liczy sie szacunek dla człowieka. Mają nagrania z jej pyskówkami i w końcu ktoś zamknie ten szalony krąg poniewierania ludźmi.
zainteresowana 2012-08-10 17:41:18
Pan mądry się odezwał zaczynać zdanie z małej litery ;D gratuluje skończonej podstawówki.
ktoś 2012-11-01 19:57:23
Tesco Marino. Wszyscy pracownicy,kierownicy,ochrona to [usunięte przez admina słowo niecenzuralne]. Nie ma tam normalnych ludzi i dlatego nie idźcie tam do pracy.
MAR 2012-11-22 19:28:03
Co tu dużo pisać coraz cięzej pracuje sie w Marino . a wszczegulności z powodu braku ludzi , i każdy to widzi nie zatowarowany sklep brak norm , bo kim , od pewnego czasu widzi sie ze sam Derektor i kierownicy towaruja , a Szefostwo Tesco tego niewidzi jak (usunięte przez administratora) zasuwa tylko . jakiś (usunięte przez administratora)wysyła żeby go [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] , . a może byście mu pomogli a NIE CAŁĄ MASE REGJONALNYCH WYSYŁALI NANAS , ;[
wro 2012-11-25 14:12:29
Tak zgadzam się z tym że to podłe ze strony góry że czepiają się (usunięte przez administratora)ze są słabe wyniki a ludzi do pracy nie chcą przyjąć . Przecież kazdy widzi ze jak ma sklep przynosic zyski jak niema rąk do pracy . Chciałabym zeby tak na miesiąc pan (usunięte przez administratora)przyszedł donas i pokazał czy coś by wskrzesał tom iloscia ludzi . bo oceniać to widze potrafi . ;[ wstyd
tescowiec 2012-12-31 13:10:44
spojrzcie na moje wpisy tescowiec na tesco teresin, z grudnia.
pozdrawiam w walce o lepsze jutro.
Desperat 2013-02-02 19:43:22
Zaczyna robić się coraz głośniej o Tesco, polecam artykuł http://praca.wp.pl/title,Ile-zarabiaja-pracownicy-Tesco,wid,15295224,wiadomosc.html czytając go poczułem się jak gdybym był w pracy:)

Szczególnie wzruszył mnie ten tekst "- Zatrudnieni skarżą się na przepracowanie, mobbing, który jest trudny do udowodnienia, gdyż pracownicy boją się mówić głośno o tym, co ich spotyka na co dzień. Mówią też o wyzysku, nieuczciwym traktowaniu. Narzekają również na chaos panujący w zarządzaniu, sprzeczne polecenia. To wszystko prowadzi do stresu. W Tesco, w zakresie obowiązków pracowników zapisane jest, kto może wydawać polecenia. W konsekwencji wszyscy kierownicy rządzą i nie wiadomo kogo słuchać. Pracownik podstawowy ma być uniwersalny, ma pracować za siebie i za kierownika, ma wiedzieć jak pracować w każdym dziale. Ma to być pracownik od wszystkiego, z pensją podstawową. Wymagania są tak wygórowane, że zatrudnieni nie są w stanie temu sprostać. Pracodawcy często przeprowadzają kontrole, a gdy coś nie gra, wiadomo kto jest winien."

Nawet nie wiedziałem że istnieje to forum:) Ale jaja, fajnie się czytało. Szkoda tylko że jedziecie tutaj po sobie, może lepiej jakimś pomysłem rzucić jak poprawić naszą obecną sytuację. To może ja zacznę: "Kierownik stoiska XXX proszony o podejście na linię kas"
I Nikt mi nie wmówi że jesteście bardziej zapracowani niż My pracownicy:)

Pozdrowienia dla całego Marino.
Piotr 2013-03-05 18:14:05
Witam. Mam pytanko na jakie wynagrodzenie +/- może liczyć Kierownik obsługi klienta? Z góry dziękuję za odpowiedz Pozdrawiam.
ktoś 2013-03-26 22:53:57
Na marne. Wierz mi. Lepiej zatrudnij się w firmie produkcyjnej - zarobisz przyzwoicie
ktoś 2013-03-27 16:27:24
a kto to niby ma z tym zrobić? Najlepiej samemu działać, przecież jest bezpieczna linia Tesco! Dzwońcie tam!!!
wiolka 2013-10-08 18:13:28
Dokładnie , ta bezpieczna linia to dobra żecz , unas (usunięte przez administratora)tak pojeżdzała po ludziach że ktoś zadzwonił i dostało sie jej od Derektora teraz to całkiem inna osoba .
ada 2013-10-09 17:37:40
(usunięte przez administratora) niejest wcale taka zła tylko wydaje mi się że żle robi że nie widzi
tak naprawde za kogo się wziąć zeby zaczeły niektóre osoby zajmować sie pracą a nie plotami przekrętami i obrabianiem [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] innym . niebędę mówił ktoto taki ale większość pewnie się domyśla . ;]
Mar 2013-10-10 18:37:10
HaHa widzę że Marino znowu powraca ;] dobre dobre . ale macie racie na początek to powinni zrobić porządek z ta (usunięte przez administratora) bo coto ma byc zeby jednym dawała więcej a drugim mniej coto ma być jedni są gorśi od drugich .
2013-10-10 19:31:10
tesco to super firma, za 5 lat , czekoladki i uścisk kierownika!!!!
WP 2013-10-28 06:29:17
Witam.
Zna ktoś może, i może podrzucić widełki w jakich mieści się wynagrodzenie kierownika regionalnego ?
Beauty Advisor 2013-12-12 21:14:51
Mam pytanie odnośnie Tesco Polska. W UK w Londynie płacą na najniższym stanowisku Ł7,50/h w dzień, niestety jest mało pracowników i atmosfera nie wszędzie jest ciwkawa, bo od lat tylko tną zatrudnienie a nie zatrudniają nowych ludzi.
W Polsce przeraziło mnie, że na sklepie formatu Extra pracuje 4 razy mniej ludzi niż w Londynie na takim samym sklepie, a nadal wszystko ma być zrobione-jak można czegoś takiego wymagać od pracowników?
anonimII 2013-12-12 21:31:41
jakie skanowanie 2100 jakie 700 przepustowosć? Co za bzdury? W UK wymagają żeby przeskanować dużo, nawet 350-500 produktów-ile kto może, ale żeby pomóc pakować klientowi i żeby się mile do niego odnosić, można sobie porozmawiać z klientem, płacą marnie bo Ł7,48/h-ile płaca w Polsce?
Anka 2014-01-01 22:09:11
Premii nie ma nigdy. Bony na Boże Narodzenie do 700 zł. Po roku pracy karta zniżkowa 10% na zakupy i 100 zł podwyżki(potem już nie ma podwyżek oprócz inflacyjnych).
Dostawca Dot-Com 2014-02-12 11:40:47
700 zł. w bonach + super paczka było w grudniu 2012 r. W 2013r. bodajże 160 zł w bonach + mała paczka - nie pamiętam dokładnie . Pracuję od 2012 r więc WTEDY byłem pod wrażeniem . Tesco ma dobry socjal więc zdarzają się jakieś bony po 100 zł. dla dziecka na początek szkoły lub pomoc dla rodzin gdzie jest troje lub więcej dzieci - też po 100 zł. Nie bez znaczenia jest że jesteśmy zatrudnieni na uczciwych umowach o pracę , a to rzadkość w naszym kraju . Pracuję w Warszawskim Dot-Com jako dostawca . Piszę wprost - zarabiamy po 2200 do 2400 zł na rękę z nadgodzinami , ale jest to naprawdę BARDZO CIĘŻKA PRACA . Na dwa wyjazdy bierzemy łącznie często po 1500 kg , a większość klientów zamawia do mieszkań mieszczących się na 3 lub 4 piętrze więc biegamy w tą i z powrotem po schodach wnosząc na raz po kilkadziesiąt kilo . Zdarza się że dostajemy dodatkową / trzecią trasę którą mamy zrobić razem z drugim wyjazdem . Kierowcy są na skraju buntu . Każdy szuka innej roboty , ale wiadomo jak jest ... Ciężka sprawa żeby zachęcić lub zniechęcić do tej pracy . Są pieniądze żeby dać zjeść dzieciakom , ale nie mam już siły do tej roboty .
K 2014-07-11 10:06:02
Nie polecam, pracy w TESCO Magnolia. Byłam tam na stażu (kierownik stoiska)i niestety ale z takim prostactwem nie spotkałam się jak żyję. Kierowniczka sklepu to taka zblazowana i zarozumiała kobita, która obrzydzi każdemu pracę. A staż kierowniczy? Praca głownie na magazynie i targanie towarów na półki+ wyrzucanie śmieci :) Atmosfera tragiczna. Dla każdego kto zastanawia się nad programem Ekstraklasa ODRADZAM.
Pyz. 2014-09-23 23:47:09
A jak jest z kasjerami w Tesco na długiej? Dostałam ofertę i nie wiem czy sure zdecydować... Pozdrawiam.
Nick 2014-11-22 19:24:47
tesco polska to tylko nazwa a w rzeczywistosci to [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] tak jest na bielanach personalna nie reagoje na nic liderzy lini kas multiskilerow jak pracownikow lini kas maja zanic ublizaja przy klientach
Nick 2014-11-22 19:28:43
BIELANY to teraz sklep o naj gorszej renomie przez kasy i kadre zarzadzajacom kasami
majpiast 2015-03-13 22:01:26
Praca nie jest aż taka straszna jak to niektórzy malują. Większość ludzi spoko, zarówno na kasach jak i na stoiskach. zmiana nocna też o.k. Zarobki też nie najgorsze:)
sesa 2015-03-26 18:17:33
Tesco Magnolia Wrocław, stoisko z żółtymi serami jeden wielki koszmar, kupiłam żółty ser, pokrojony, wyłożony w lodówce na stoisku, po przyjściu do domu i rozpakowaniu okazało się, że ser pomiędzy pokrojonymi plastrami jest cały w pleśni, ale żeby było weselej jest upaprany..... we krwi, ludzie,czy naprawdę laski, które to kroiły muszą obcinać sobie przy tym palce, a potem ładować taką pokrwawioną ręką towar klientowi, gdybym mieszkała bliżej, to wróciłabym i kazała zjeść im ten ser na miejscu.
bielany wroclawskie 2015-04-06 19:47:24
bielany sie staczaja na dno przez kasy bo tylko multiskiling a nie kasjerki i przesto sklep pusty
pancogito 2015-09-24 12:00:11
Jedna wielka masakra pracuje na 3/4 etatu jako magazynier pensja to kpina jak dobrze pójdzie to 1088zł... Kierownicy nie patrzą na to na jakim stanowisku pracujesz i tak musisz towar rozkładać. Nadgodziny nie są płatnę trzeba sobie uzbierać 6 albo 8 godzin żeby dostać dzień wolny. Nic tylko uciekać
byłam tam i widziałam 2015-11-04 12:08:52
W Tesco Trzebnica to dopiero jest ciekawie.... Lider lad ma więcej wpływów i "uprawnień" niż kierownik działu..... A jak już ma przyjść na drugą zmianę to kręci mąci i już grafik zmieniony..... Potrafi być 8 grafików w ciągu pierwszych dwóch tygodni miesiąca..... Lider i kierownik siedzą tylko w biurze i kombinują grafik, wykorzystują osoby postronne do zapychania zmian na ladach przy pełnej możliwej obsadzie (nikt nie ma L4, ani urlopu). I tak co miesiąc..... Pracowałam od otwarcia Tesco Trzebnica i wiele rzeczy widziałam. Poza tym super ekipa- żal było odchodzić.....
byłam tam i widziałam 2015-11-05 12:17:12
Chodziło o to, że rózne dziwne rzeczy się dzieją podczas gdy wszyscy są obecni, gdy akurat nikt nie jest na urlopie ani L4. Z urlopami i zwolnieniami nie ma problemu.Zarobi się do 1500 zł...... Atmosfera między pracownikami rzeczywiście spoko ;)
Paula 2015-11-12 17:52:59
Ja powiem tak "tonący brzytwy się chwyta" byłam odradzam . niech ta firma zginie. precz z tymi wszystkimi ****** wykorzystującymi ludzi
klient 2015-12-02 13:33:32
Witam
Będąc na zakupach w Tesco Magnolia - zapytałem się pracownicy czy kabiny (przymierzalni) były sprzątane bo w środku są tumany kurzu. (było chwile przed godz. 19) Uzyskałem odpowiedź, że kabiny są sprzątane codziennie rano tylko klienci tak tam nabrudzili.
Brak słowa przepraszam czy choćby chęci sprzątania.
Mam propozycję, żeby pomóc utrzymać extra TESCO w Magnoli - prosimy nie wchodzić i nie brudzić.
OCENA CELUJĄCA ZA INICJATYWĘ A OCENA TESCO ??
999sos 2016-02-23 19:30:02
Nie szanują czyjejś pracy, ciągle kontrolują, zastraszają. Ogolnie odechciewa się tam pracować. Nie polecam za te marne grosze.
kajko 2016-03-18 22:21:56
Czy ktoś składał skargę na kierownika? Mamy koszmarna babe, gdy jest szczęśliwa to mamy być szczęsliwi, gdy jest wściekła, to traktuje wszystkich jak śmieci. Nie wydaje opiek na dzieci, nie wypłaca bonów na dzieciaki z wielodzietnych rodzin, grafik zmienia bez poinformowania. Wchodzisz na rano i dowiadujesz sie, że jutro nie masz wolnego. Czy tak można?!
klient 2016-07-10 21:40:34
Bielany wroclawskie to teraz oboz pracy niema ludzi na stoiskach ,a ci ktorzy sa musza chodzic na kasy po kilka godzin tam siedzec co odbija sie na kliencie bo stoiska sa nie za towarowane a klient wychodzi zniesmaczony , bo zmarnowal czas w sobote czynne tylko 3 kasy a u konkurenci wszystkie tesco bielany zeszlo na psy przez kadre zarzadzajacom a wszczegolnosci dyrektora obecnego ktory ma chyba w swoim planie zniszczyc to co tyle lat tak pieknie funkcjonowalo
Były pracownik Tesco 2016-09-03 16:16:00
W Tesco na Kiełczowskiej we Wrocławiu jest coraz gorzej, pracy od cholery a ludziom ograniczają pracę na etat w ramach oszczędzania. Nie wiem jak jaką jeszcze głupotę musi popełnić kierowniczka Paulina by została zwolniona. Przeżyłam wielu kierowników i pracowałam w wielu hipermarketach, ale pomysły tej Pani przebijają każdą głupotę z jaką miałam do czynienia. To raczej nie przypadek że sklep zaczął mieć problemy od razu po zmianie kierownika. Będzie to naprawdę duże zaskoczenie jak sklep wytrzyma do końca roku.
Agata 2016-10-08 18:46:29
Zgadzam się, szkoda naszego sklepu , ta Panna doprowadzą go do ruiny. nieudolne działania i decyzje powodują że mamy coraz mniej klientów, nie umie zarządzać ludźmi, nie ma pojęcia o planowaniu tylko chaotyczne ruchy podyktowane sytuacją. Bałagan, nikt nie może sobie ułożyć pracy bo ta "niby menadżer" w panice wymyśla zadania z minuty na minutę hehe totalna improwizacja, brak pojęcia o handlu..... szkoda gadać, przykro mi patrzeć jak moje miejsce pracy idzie na dno. Nie miałam takiego nieudacznika za szefa nigdy.
xyz 2016-11-04 09:36:37
Nie chcę robić sobie problemów,ale naprawdę sporo racji jest w tym,co zostało napisane.Jest od praktycznie końca października nowa menadżerka sklepu,z tego,co jest mi wiadomo-przyszła z Marino i wcale nie jest różowo.A co do pewnych osób z kierownictwa sklepu też trzeba uważać,bo nigdy nic nie wiadomo,co się stanie.
Anonim 2016-11-09 20:22:40
Na Bielanach tragedia. Pracuje na nocki, na szczescie tylko na kilkanascie dni. Kierowniczka okropna, traktuje ludzi jak smieci, jak ma zly humor to lepiej nie podchodzic. Ostatnio wpadlana cudowna mysl, ze przerwy nam sie nie naleza i powinna je odejmowac od czasu pracy
Anonimowa 2016-11-15 14:53:03
Też pracowałam na nocki, szybko się przeniosłam na zmiany dzienne- jest dużo lepiej, polecam. Jestem zatrudniona przez agencję ITC, czy wie ktoś może coś o podwyżce stawki od listopada 2016?
Kalina 2016-11-21 18:40:49
Pracuje w tesco marino praca jest przyjemna czasami sa nerwy ale rzadko przynajmniej u mnie bo lubie swój zawód. Nigdy se nie wyobrazałam ze bede na tym stanowisku pracowac. Ludzie z poczuciem humoru a grafik tez dopasowany jest do potrzeb pracownika chodz czasami jest ciezko ale zawsze do kompromisu sie dochodzi. Co do zarobków jestem zadowolona. Klijenci tez lubia żartowac...
Zostaw swoją opinię o TESCO - Wrocław
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie TESCO