Minit Polska

Opinie o Minit Polska

OSZCZĘDNY 2012-12-03 10:53:21
W PUNKCIE AUCHAN PIASECZNO WYMIENIONO BATERIĘ W PILOCIE SAMOCHODOWYM ZA CENĘ 38 ZŁ GDY SAMA BATERIA DOSTĘPNA JEST NAP MA ALLEGRO ZA CENĘ 2,80ZŁ.
REZYGNACJA Z USŁUGI ORAZ PROTEST NA WYSOKOŚĆ CENY WYWOŁAŁ IRYTACJĘ USŁUGODAWCY I ODMOWĘ USUNIĘCIA NOWEJ BARDZO KOSZTOWNEJ BATERII ORAZ ZWROTU KLUCZA GDYŻ USŁUGA TRWAJĄCA MOŻE MINUTĘ ZOSTAŁA WYKONANA.
MYŚLĘ ŻE TAKIM SPOSOBOM ZARABIANIA PIENIĘDZY MOGŁA BY ZAINTERESOWAĆ SIĘ INSPEKCJA HANDLOWA BĄDŹ ORGANY OCHRONY KONSUMENTÓW.
ASO 2013-03-01 00:39:58
a ile kosztuje w ASO ? 80ZŁ
polk 2014-08-04 10:29:38
Również chciałbym sie więcej dowiedzieć o tej firmie. O szkoleniu, umowie, wynagrodzeniu itp.
kelso 2016-05-08 09:58:57
To już nawet na nazwę stanowiska będziecie tutaj narzekać @olek. Ważne przecież jest to, że pracownicy mają umowę o pracę, że są szkolenia co jakiś czas. No i atmosfera też jest przyjazna, myślę, że właśnie dzięki temu też warto się nimi zainteresować
Zostaw swoją opinię o Minit Polska - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Minit Polska