Grafikus -Systemy Graficzne Sp. z o.o.

Opinie o Grafikus -Systemy Graficzne Sp. z o.o.

ktoś z zewnątrz 2013-02-27 21:23:36
Wojciech - 2010-11-20 07:01:23

Co pracownik to inna opinia, a jaka jest Twoja? Opinia zatrudnionych ludzi to siła przetargowa wielu firm w miejscowościach takich jak Warszawa , pozostaw swoją opinię o firmie Grafikus - Systemy Graficzne. Czy ta spółka ogólnie rzecz biorąc prowadzi rekrutację? Jeżeli tak to na które miejsca najbardziej się opłaca aplikować? Pomóż innym podjąć prawidłową decyzję i idealnie dobrać pracodawcę do osobistych oczekiwań.
Smiało mogę polecić Tego pracodawcę - swogo czasu był przeze mnie świadczony stosunek pracy. Dużo szkoleń, dobra atmosfera pracy, zgrany zespół pracowników. Ale to było kiedyś. Jak jest teraz?
byly 2013-10-11 19:22:22
No niestety ale w firmie wymaga się dużo jednak szkoleń brak. Ogólnie w firmie panuje chaos i cóż wszystkim wydaję się że to oni żądzą - niestety jak wiadomo gdzie jest wielu do rządzenia tam wyniki marne tak jest i w tym przypadku. Jedyny plus to niezłe zarobki ale atmosfera raczej zła. Ogólna ocena - nie polecam!
tajemnicza 2014-09-03 23:44:00

Niestety masakra ,Pani (usunięte przez administratora)specjalistka od zarządzania a zrzuca winę na wszystkich. szkoda bo mają fajne produkty
Tomasz 2014-09-23 16:29:12
Z wierzchu lukier, w środku syf. Większość obsadzona krewnymi i znajomymi królika, kadra kierownicza bez kwalifikacji nie ogrania tematu. Płace OK, pracownicy niższego szczebla również. Właściciel określa załogę mianem "jego białych murzynów" a parcie na rosnące słupki coraz większe.
joigo 2016-04-19 17:37:44
Wiadomo, że najpierw lepiej jest zatrudnić zaufanych pracowników i ludzi, ale są też osoby trzecie w firmie, no i także normalnie są zatrudnione na umowę o pracę
Zostaw swoją opinię o Grafikus -Systemy Graficzne Sp. z o.o. - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Grafikus -Systemy Graficzne Sp. z o.o.