NGK Ceramics Polska Sp. z o.o.

Opinie o NGK Ceramics Polska Sp. z o.o.

Wszystko widze

Szkoda ze tak nie gadalisvie jak czerwonych z DPF przerzucali na mocy.Wyxhodzilo na to że czerwona koszulkę mają az do śmierci.Przychodzili,trzeba bylo ich szkolić i On zostawał twoim liniowym albo plusowym.Nie mając o niczym pojęcia.A ludzie którzy rozkręcali od pocatku produkcje nie mieli przez nich szans na jakikolwiek awans.Tak samo teraz będzie.Wszystko rozejdzie się po kościach,może kilku zdegraduja,a większości znajdą takie same ciepłe posadki.

To tylko 12h

A ja tam lubię marnować swoje życie w tym zakładzie. Lubię patrzeć jak czerwoni popijają kawkę przy biurku. Lubię jak mi oceny obniżają. Piękny widok jest też jak biegnę do WC i mogę zerknąć jak siedzą sobie na kantynie 2h. Nieraz myślę że chyba napiszę list żeby moje zarobione PLN dawali + i -. Tak by było oczciwie. Ja i inni powinniśmy się cieszyć że mamy pracę a nie nażekamy. Ja to chyba im nawet będę kanapki przynosić z domu i jakieś owoce.

Biały kieł

Cześć dzieci z NGK ...Jak tam wasze Związki Zawodowe , myślałem że zanim zakład ogłosi podwyżki to będziecie zatrzymywać linie i stać przed bramą jak w opisie gazetkowym , walczyć o lepsze przywileje a tym czasem mamusia zrobiła kanapki i potulnie do pracy po 12 godzin autobusem firmowym oczywiscie w weekendy i święta , widze płasko macie między nogami nic zero męskosci tylko wylewać negatywne żale o firmie anonimowo ...

Pies burek

Dlaczego kolejne osoby zwalniają sie z nox zm (usunięte przez administratora) Moze ktoś sie tym zainteresuje i dojdzie do wniosku ze to może czerwoni są problemem. Jak nie jestes (usunięte przez administratora) to niestety ocen brak, jak nie chcesz kupic termomixa albo wysluchiwac opowiadan o wycieczkach do wloch ingdzie kupic tanie bilety lotnicze, to nie jesteś wart zebybtam pracowac. A jak niemasz iphone to już calkiem jestes bezwartosciowy.

Noxy dzieje się
@Pies burek

Dobre pytanie❓ ludzie mają dość tego co tam się dzieje co gorsza nikt nie reaguje na ten bajzel. Może im to pasuje że pracownicy z długim stażem się zwalniają. Oni wolą trzymać czerwonego randkującego na parkingu z koleżanką z linii lub czerwoną co kryła swojego czerwonego plusa który w tracie pracy wychodził sobie do domu(usunięte przez administratora). Obydwoje czerwoni pracują bez żadnych konsekwencji ciekawe co by było jakby operator wywinął im takiego psikusa jak ta dwójka

Siwa co nie lubi psa Burka
@Noxy dzieje się

Podobno ludzie się zwalniają przez (usunięte przez administratora)Niby biały rozważa zwolnienie albo nagany. Czas aby zrobić z tym bajzlem na hali i na parkingu porządek ha ha ha

Zbulwersowany
@Noxy dzieje się

Czerwoni noxiarze tylko patrzą wysłużyć się operatorami plaszczenia (usunięte przez administratora) na krześle mają swoich przydupasòw ktoś powinien się temu przyjrzeć i zrobić z tym porządek . Już za dużo na tym dziale się dzieje i nikt nie reaguje.Samowolka....

Hahaha
@Siwa co nie lubi psa Burka

Jak ludzie zwalniają się przez kolesia co tam już ponoć nie pracuje, to sl+ musi być (usunięte przez administratora) Jak nie umie zapanować nad brygadą. Ale w głowie termomix i iphony

Była
@Pies burek

Noxy generalnie mają słaba kadrę zarządzająca... Może warto temu się przyjrzeć na początek. Czerwoni a i owszem, jednak ja Wam powiem że problem zaczyna się znacznie wyżej. Czerwoni to wybór tych wyżej, do tego od tych wyżej dostają wytyczne. Także kto wie o co chodzi to zrozumie

Ciekawy
@Pies burek

Jak to jest że wszyscy narzekają ale nikt nic nie robi macie związki czemu z tym nic nie robią ? Jeśli nic z tym nie robią wypisać się z nich i wypad z zakładu skoro nic nie robią a po to powstały proste proste!!! Poza tym co za problem wielu z was ma nagrane jak zachowują się przełożeni względem podwładnych napisać pismo zgrać wszystkie filmiki na pendrive włożyć do koperty i wrzucić do skrzynki niech sobie góra zobaczy jak traktuję się pracowników w tym zakładzie a najlepiej żeby związki osobiście wręczyły to prezesowi japońskiemu i czekać na reakcję góry jeśli nic się nie stanie tzn. że Japonia ma to gdzieś jak się tu traktuje pracowników tylko zyski się liczą proste!!! Poza tym ludzie przyjmijcie do wiadomości że Ngk to nie jest jedyna firma na świecie jest dużo firm w których jest lepsza praca pamiętajcie że siła jest w grupie ale na to trzeba też mieć odwagę a u pracowników Ngk najwidoczniej jej brakuje szczególnie u starych pracowników a szkoda.Pozdrawiam i życzę więcej odwagi i walki o swoje.

Co racja to racja
@Ciekawy

Zgadzam się z Tobą kolego. Jest dokładnie tak jak napisałeś. I tak to się kręci. Osobiście jak mnie potraktują w taki sposób przełożeniu wystawie kawę na ławę. Dokładnie wiem gdzie i co trzeba wysłać. Włącznie w języku japońskim. Pozdrowionka. Czas pokaże.. .

@Pies burek

A ja powiem ci o pewnej ciekawostce , którą stosują noxy na nowej hali mam tutaj na myśli właśnie czerwoną ekipę. Jak ktoś ze starej hali ma przyjść do nich albo z innych biznesów to wyszukują sobie zdjęcia w komputerze No i oczywiście lukają kto jak wygląda czy jest atrakcyjny pod względem fizycznym bo intelektualnym to ich chyba nie bardzo interesuje. Wtedy robią sobie tak zwany casting i wybierają osoby które ewentualnie mogłyby u nich pracować. No i oczywiście jak nie bierzesz udziału w ich tak zwanych pogaduchach o wycieczkach zagranicznych o remontach w mieszkaniu o aucie które właśnie zakupili bo co dwa lata trzeba zmienić to odstajesz i to strasznie. Najstraszniejsze jest to że jak się nie dopasujesz to wszyscy jadą po tobie jak po (usunięte przez administratora). Nikt ci nie pomaga wręcz przeciwnie 0odkladają ci świnie przestawiają maszyny tak żeby buły wyjeżdżały, zasypujesz się buforem nie umiesz z tego wyjść a wszyscy dookoła się z ciebie śmieją i mają niezły ubaw to naprawdę nie jest fajne znam osoby które przez to przechodzą nawet w tej chwili i zgłaszają to czerwonym nawet sprawa trafiła do kierowników i nikt i tak z tym nic nie robi więc o czym my tutaj mówimy.

ciekawe
@Ciekawy

W DG jeden operator zostawił w biurze w szafce telefon i włączył nagrywanie....czerwoni przeklinając obrażali operatorów.Operator zwolniony a czerwoni dalej nic

Faktycznie
@@powiemci

Wiem o czym piszesz,do tego castingu jeszcze jest wywiad,wołają opków którzy mogą znać osobe i wtedy jest wypytywanie ,jesli tamten krytycznie się wypowie to kandydat wypada na inną zmiane,co do sabotażu na maszynach 100%prawdy,przed przerwą wyłącznie masYny,ogarnięcie i bieg na kantynę,lykniecie śniadania popicie kawą i bieg na hale podchodzisz na maszyne a tam już czerwony stoi i cEka na ciebie,czujnik na podłodze leży,wiadomo jakie konsekwencje,nie masz szans na obronę bo fakty są na ziemi i to nic nie zmieni że wiesz jak zostawiłeś wózki i porEdek. i co ciekawe skąd wiedział że niby akurat przy twojej maszynie leży czujnik? To jeden z wielu prYkladow,tak jest na starej,nowej hali,jeśli wejdziesz miedzy wrony musisz krakac tak jak one

Suchy
@Pies burek

Nikt się tym nie interesuje bo w tym zakładzie jest jedno wielkie kolesiostwo. Kierownicy kolegują się prywatnie z czerwonymi wycieczki, grille itp i to się przekłada na pracę że czerwoni mają "parasol ochronny" Czerwony może robić co chce ze swoimi parobkami a kierownik nic nie reaguje bo przecież czerwony to jego kumpel

Rybka
@@powiemci

Pogląd w te zdjęcia powinnien być zablokowany Job Matrixa usunęli z tablicy bo rodo a na kompie można sobie oglądać kto jak wygląda i tutaj rodo nie obowiązuje. Powinni czerwonych co roku rotować między brygadami by zlikwidować kolesiostwo które panuje na Noxach. Czerwoni na starej i nowej hali na Noxach to jeden wielki szwindel.

Pati
@Faktycznie

Dokładnie tak jest na Nowym budynku noxow dany operator wyraża swoją opinie na Twój temat i teraz czy przejdziesz na nowy budynek zależy od tego jakie masz relacje z operator jeśli cię lubi jest ok a jeśli nie to brama zamknięta jest dla ciebie. I nie ważne jakie masz oceny jak pracujesz tu się liczy czy dany operator cię lubi Tam decydują operatorzy którzy swego czasu pracowali na starym budynku noxow

Oczko
@Pies burek

No niestety w tym zakładzie nikt nie pójdzie po rozum do głowy bo po co lepiej zwolnić operatora lub go przerzucać na różne brygady bo tak jest łatwiej. Czemu operatorów tak przerzucają nie patrząc na nic kiedy to czerwoni będę tak zmieniać brygady ich życie prywatne też powinno być wywrócona do góry nogami jak nasze

Mysliciel
@Suchy

O czym my tu piszemy czerwona z noxow co kryta plusa jak wychodził sobie do domu w trakcie pracy oczywiście powiedziała że o niczym nie wie nadal pracuje na swoim stanowisku a co więcej próbowała awansować na plusa . Do tej pory tak naprwdę nie poniosła żadnych konsekwencji mimo tego że tak naprawdę pomagała plusowi okradać firmę a powinna ten proceder zgłosić a ona go tylko kryła

Noxanin
@Faktycznie

Co najlepsze Ty w biegu musisz jeść i pysk parzyć gorąca kawą a czerwoni mają czas iść zjeść na Euresta nie wspomnę że na biurku mają pojemniki z jedzeniem i jedzą przy biurku popijając kawą

Automatyk

Najpierw krótki test jednokrotnego wyboru (a, b, c, d). Pytania mocniej nastawione na wiedzę praktyczną, aniżeli teoretyczną (np kolory kabli za co przeważnie odpowiadają, charakterystyka czujnika, szybki dobór rezystora do układu elektrycznego). Po napisaniu testu sprawdzał go jakiś automatyk który dodatkowo zadaje pytania do testu z np. uzasadnij swoją odpowiedź. Poszło mi całkiem dobrze dlatego dostałem pare dodatkowych zadań do rozwiązania z programowania sterowników PLC. Pytania raczej tak ułożone że każdy kto ma już jakiekolwiek doświadczenie na takim stanowisku powinien sobie bez większych problemów poradzić. Dodatkowo oczywiście gadka szmatka o poprzednim miejscu pracy, wymaganiach finansowych itd.

Prawo Ohma, działanie silnika asynchronicznego, czujniki i ich rodzaje, falowniki, moduły bezpieczeństwa, schematy elektryczne...

Belzebub

Witam wszystkich Czy ktoś wie co się dzieję na noxach (stara hala) Na jednego mistrza zmiany + jednego liniowego + jednego techera przypada garstka ludzi ( ok 10 operatorów) o co chodzi? Kiedyś tulu rządzących miało pod sobą dwie linie a teraz mają jedną linie i jeszcze operatorzy wykonują za nich częściowo ich pracę

Zmęczony odpoczywaniem
@Belzebub

Żeby to było faktycznie dziesięciu operatorów... Tam na mistrza zmiany, liniowego i teachera przypada trzech "quality runowców" i trzech "line keeperów" którzy zamieniają się robotą zgodnie z kolejnością jaką sobie ustalili tzn. jeden robi - dwóch siedzi na kantynie/palarni/warsztacie zależnie od pory dnia i ogląda filmy a na następny dzień zmiana. Prawdziwych operatorów pracujących na linii jest może czterech, tylu wystarczy żeby ta linia jechała. Na tej brygadzie od dawna pracują tylko na jednej maszynie. Z korytarza widac wszystko co dzieje sie na hali, polecam podejść i zobaczyc przez okienko. Zwykli operatorzy 12h na linii a ci z kantyn to żony czerwonych, chrzestni ich dzieciaków, znajomi "nowego białego" z dawnych lat i tak dalej. Dziwnym zbiegiem okoliczności jest to akurat ta brygada na której pracował słynny już na całą firmę kolega od nadgodzin. Sam nie rozumiem w jaki sposób przez tyle czasu może to tak funkcjonować. Zauważyłeś to Ty, widzę to ja i pewnie sporo innych osób też. Szkoda, że odpowiedzialny za ten dział "biały" zauważyć nie chce. Wystarczy spacer wzdłuż kantyny na starych noxach na nocnej zmianie żeby zobaczyć jak to wygląda.

Iks
@Zmęczony odpoczywaniem

Oj niedługo na nowych nox umowy się kończą niektórym ,to będą ich pewnie przerzucać więc kwestia paru ms jak się to unormuje

@Zmęczony odpoczywaniem

Jakby biały miał to widzieć to musiałby zauważyć też kto ma oceny wyniesione w kosmos ,a wiadomo kto wszyscy którzy mają kogoś tam w czerwonej koszulce. Temat ocen jest poruszany od wielu lat i od początku były niesprawiedliwe dlatego, że w bardzo małej mierze odzwierciedlają to jak kto pracuje. Bardziej uwidaczniają kto jest bliżej koryta... Niestety. Są też czerwoni ,którzy mieszkają ze swoją "konkubiną" ona ma dziecko,ale w oświadczeniu podaje tylko swoje dochody bo przecież tylko mieszkają razem i w cale nie prowadzą wspólnego gospodarstwa...???? A wiadomo jakie profity z tego mają. Jest dużo takich (usunięte przez administratora) nazwijmy to po imieniu i nikt tego nie sprawdza,a wystarczy,że pracownik , który przez długie lata pracował rzetelnie chodził na nadgodziny dołożył swoją cegiełkę do rozbudowy innych biznesów teraz niestety zaczyna chorować bo został wyeksploatowany na maksa idzie na l4 potem na zasiłek rehabilitacyjny i w podziękowaniu od firmy dostaje wypowiedzenie umowy o pracę bo jest już zwyczajnie niepotrzebny. Jest taki tak zwany w cudzysłowie"kurnik"na nowych noxach mogłyby tam pracować właśnie osoby które nie dostały zdolności do pracy po 12 godzin ze względu na swoje schorzenia które nabyły oczywiście w firmie NGK. Praca tam jest na 8 godzin nie jest ciężka lecz kto tam pracuje w głównej mierze żony czerwonych lub w inny sposób spowinowaconych z wyżej wymienionymi. Ale łatwiej jest pozbyć się takiej osoby dać jej wypowiedzenie i jeszcze oczekiwać podziękowania z jej strony że mogła przez 18 lat pracować dla firmy NGK i doczekać się właśnie takiej sytuacji.

Amelka córka czerwonego
@@powiemci

Jak (usunięte przez administratora) i poświecił swoje życie i zdrowie korporacji w zamian za okruchy ze stołu pańskiego to takich nie żal. Znam wielu co tylko praca praca setka praca praca setka dalej bidny ale bez zdrowia ave cesarz królestwa kwitnącej wiśni. No poczytali, to teraz wracać do zajęć żeby mi targety wykręcić. Dostaniecie teraz 100 zł brutto podwyżki to przynajmniej będziecie chętniej do montownii na 12 h przychodzić

????
@@powiemci

Oczywiście że (usunięte przez administratora) jest mnóstwo i od lat wpisują ten sam próg dochodowy. Zweryfikować i (usunięte przez administratora) dać dożywotni zakaz korzystania z socjalna.

@Amelka córka czerwonego

Nikt nie mówi o poświęcaniu swojego życia i zdrowia tylko o pracy na rodzinę i byt. Niektórzy mają kredyty i dzieci i muszą (usunięte przez administratora)na to ,a niestety nie zawsze podstawa wystarcza. Jak dorośniesz to zrozumiesz...

@Belzebub

Dzieje się to ,że odchodzą do lamusa i na razie pewnie nie mają co zrobić z czerwonymi ???? Może trzeba im podpowiedzieć... zdegradować i na linię postawić niech w końcu popracują trochę ????

@Belzebub

Nie wiem po co tam trzymają teachera jak on nie ma co robić. Dwa szkolenia na tydzien to liniowa może za niego zrobić.

Nox
@Hahaha

Na zmianie A 3 linie i brak teachera dwóch lioniowych i jeden zmianowy i działa. To ja się pytam po co na zmianie C przy jednej lini trzymacie teachera

Ktos
@Nox

Bo taka jest struktura firmy i tego wymagają. Tak jak tego że może jechać jedna linia ale musi być minimum jeden mistrz linii i jeden mistrz zmiany. Pracujecie w korporacji i korporacja ma swoje wymogi i widzimisię.

Maruda
@Ktos

Jasne jeden liniowy i jeden plus a na co ten teacher skoro na A nie ma teachara i doskonale sobie radzą

Happycow

I co w koncu z tymi umowami dla kobiet? Mieli nie przedluzac, teraz niby przedluzaja... czeski film

jpi
@Happycow

Podobno umowy dostają na Dabrowe

@jpi

Nie prawda. Te forum to zbieranina plotek wyssanych z palca. Ile wy tu robicie? Dajcie przykład z tego co tu piszą było prawda.

Plotka
@Oko

Że niskie zarobki, że 12 h system pracy to dramat dla zdrowia fizycznego i psychicznego, że czerwoni to banda nierobów, że kolesiostwo na każdym stopniu, że oceny jako wykładnik wkładu pracy to nieporozumienie.... I tak można dalej ale nie mam czasu pisać bo trzeba wracać do pracy. Także jak widać to są przykłady tego co okazuję się prawdą, i co jest napisane na tym forum

@Plotka

Masz rację to wszystko prawda. Ja miałem na myśli umowy i podwyżki. Mój błąd nie zaznaczyłem tego.

dwa1
@Oko

Tylko że tak praktycznie wszyscy w pracy mówia.Coś te laski z assemblingu podpadły chłopakom. A może dlatego że tak dużo ludzi traci prace a one ????? 3-4 hala automatyzacja a 2 do zamkniecia tam anwet niema miejsca dla nich :D

Happycow

Chyba masz na mysli te stare (usunięte przez administratora), ktore się "swoje w tej firmie narobiły" i "niech mlodzi robia". Prawda jest taka, ze jest duzo kobiet które lepiej pracuja niz nie jeden facet... Ale no tak, ego boli jak trzeba przyznac ze kobieta jest lepsza w niektórych przypadkach :)

dwa1
@Happycow

Nie Tu jest mowa o tych, które mają dostać teraz rzekomo umowy na stałe. Osobiście jestem zdania, że to, co firma teraz(usunięte przez administratora) to brak słów I każdy, kto chce i godzi się pracować w tym (usunięte przez administratora) powinien mieć taka możliwość. Ale : Nawet jedna z nich przez 3 lata pracy na P4 nie miała szpachelki w ręce. A osoby z 17-letnim stażem są rzucane gdzie sie da. Zwalniaja bez litośći jak leci.

@dwa1

Masz na mysli oczyszczanie? Sa kobiety ktore uwielbiaja oczyszczanie, potrafia obserwowac, ogarniaja alarmy itp Te kobiety z 17letnim stazem tylko siedza na (usunięte przez administratora) i nawet dysz w preco nie wymienia, "bo nie umia".

Japer

Dla nowych 5000zl brutto, dla stałych będzie specjalna podwyżka. Informacje z hovera

Karel Gott
@Japer

W zależności od ocen 125, 150, 180 i 220 brutto + podstawa dla nowych 300 brutto w górę. Pewne info od osoby blisko Zarządu NGK.

Druzfild
@Karel Gott

To by się ośmieszyli. Będą widełki jak w tamtym roku. Większość 350zl i wypad ładować kable albo kamienie

Piectysi

Ta podwyżka za kreatywność

he-man
@Karel Gott

jak piszesz głupoty to sie wysil .kazdy wie ze niema progow

Karel Gott
@Druzfild

Wyjdzie więcej bo 300 brutto podstawy więcej + premie za oceny, które będą ciut niższe niż w zeszłym roku. Łącznie ktoś może dostać nawet 520 brutto do podstawy więcej, choć większość (oceny 3,6-3,9) to 300 z wyrównania podstawy + 180 z ocen. Przy mojej podstawie to ok.12% podwyżka. Tragedii nie ma.

@Japer

Przecież to nawet nie jest napisane poprawną polszczyzną a wy łykacie jak pelikany ???? od kiedy info o podwyżkach jest w połowie miesiąca? Dostaniecie maila jak zwykle w ostatnim tygodniu marca i skleicie mordy ????‍♂️

turkmen

Nie trzeba od razu takimi słowami. tu jest wiele stanowisk. Może Japer ma taką sytuację i nie koniecznie ona musi dotyczyć twojej.

Dpf
@turkmen

Chyba tutaj chłopcze nie pracujesz jak wierzysz w takie coś. Jeżeli nie pracujesz to nie wypowiadaj sie

@Hahaha

Zgadza się a wszystkie teorie jaka będzie podwyżka to wróżenie ze szklanej kuli.Równie dobrze można zadzwonić do wróżbity Macieja.

zdezorientowan

nie wiem po co tak narzekacie. W okolicy pełno firm które dają 5-5,5 koła brutto na start na produkcji czy magazynach. Nikt was w NGK nie trzyma. Wystarczy poszukać

Horst Wessel

Też coś się obiło o uszy. Docelowo firma skurczy się o kilkaset osób w najbliższych latach, a ma to związek z gwałtownym hamowaniem na rynku silników spalinowych. Dobre czasy minęły w tej firmie bezpowrotnie.

@Horst Wessel

Akurat duża część produkcji idzie na Azję a tam nie ma ekoświrów chcących wprowadzać same elektryki. Zwolnienia są prędzej związane z planami wprowadzenia systemu 70/30 - 70% NGK i 30% pośrednik

KANTYNIORZ
@Pp

Na Azje to produkcja idzie w Azji i Europejskie zakłady nie mają z tym nic wspólnego. W Europie tylko duże gabaryty i 1/3 przynajmniej załogi do wyrzucenia. Na pierwszy ogień Ukraina i agencyjni.

Operator produkcji

Coś ta wasza aplikacja nie działa. Chyba wam coś nie wypaliło.

Nowak

Nic nie działa aplikacja nie wysyła kodu do logowania...kolejny raz coś nie wyszło w firmie

RogerFederer

Siemano ziomy, mam pytanie odnośnie urlopu. Marzec lipa nie chce mi sie isc na nadgodziny, opłaca się isc na l4 na 2 tyg? Pozdro

G...g

Witam.Pytanko . W pon ide na rozmowe do Powerjobs odnosnie pracy w NGK Gliwice . Jakie są zarobki , jaka jest praca i czy faktycznie po 12 h i weekendy tez? Pozdr

@G...g

Jak dobrze kojarzę to nowi mają 4k brutto na start plus premia i dodatek za pracę 12h(tak, pracuje się po 12h średnio 15dni w miesiącu). Jaka jest praca to zależy jak zawsze od działu i zmiany na jaką się trafi ale chyba każdy sobie poradzi. Weekendy to zależy czy dany dział pracuje na 4brygadówce to wtedy masz 2weekendy w miesiącu w pracy bo niektóre działy pracują w systemie meksykańskim i im mało kiedy weekendy w pracy wypadają

***** ***
@G...g

Robisz 2 dni po 12h dwa wolnego 3 po 12 h 3 wolnego .3400 na początku na rękę chyba że nie masz 26 lat to ci podatku nie wezmą i wzrośnie ci pensja o ten podatek.

Pelikan
@G...g

Przyjmą Cię na dwa lub trzy miesiące, a potem jak już nie będziesz im potrzebny, to Papa NGK.

PozaUkladem

System oceniania to po akcji z lewymi nadgodzinami kolejny element ukazujący jak kliki rządzą w tym zakładzie. Ludzie stanowiący układ celowo zaniżają ludziom z poza układu oceny po to żeby dać wyższe swoim i żeby średnia się zgadzała bo wiadomo że nie mogą być za dobre oceny dla wszystkich. Możesz pracować na 110%, angażować się ale jeśli nie jesteś rodziną/nie chodzisz razem na imprezy/nie hadlujesz różnymi rzeczami to niestety ale ocena wiadomo jaka będzie.

Oceny aut
@PozaUkladem

U nas na dziale jak nie jesteś kolegą czerwonego ,to choć byś wykonywał 150/ normy i robił 2 razy lepiej od jego funfli to i tak będziesz mieć dużo niższe oceny od nich,te oceny tylko utwierdzają naprawdę pracowitych ludzi w przeświadczeniu że choć byś stawał na rzęsach to i tak to nic nie da , dlatego te nie sprawiedliwe oceny powinny być już dawno zlikwidowane bo tylko psują dobre imię firmy.

Outsider
@PozaUkladem

Smutna prawda. Jeszcze jedna afera z (usunięte przez administratora)się dobrze nie skończyła a już kombinatorzy zdążyli się zaadoptować. Tym razem wyciągnęli wnioski i już własnoręcznie odbijają karty jednak tym razem wytwarzają fikcyjne zapotrzebowanie na pracę i przychodzą się wyspać lub ewentualnie schować się w swoim boxie i oglądać meczyki i seriale. Bardzo motywujące obrazy dla załogi obciążonej coraz większymi targetami. Jeśli nie będzie gruntownych porządków od liniowych wzwyż to czeka nas ostry rajd w dół.

Ludwik XV
@Oceny aut

Dokładnie, u nas to samo. Konfidenci oceny ponad 4,a reszta się nie liczy, wszystko samo się robi.,, i tak dajemy wam wysokie " bo byście mieli 3,30. Koniec podziałów i dyskryminacji, koniec ocen.

...
@Outsider

E tam, ci co chodzą na trójkąty na nadgodziny to dopiero mają labę...

@Outsider

Zlikwidować nadgodziny, wszystkie dodatki, wszystkich powyżej 10 lat pracy na terenie NGK zwalniać. To tylko za dużo zarabiający operatorzy, młodych na 3/4 stawki przyjąć. Ewentualnie dołożyć obowiązków bo się popaśli jak świnie a chcą podwyżek

Tak

Dokładnie, (usunięte przez administratora)się w (usunięte przez administratora) poprzewracało. Liniowego można zastąpić człowiekiem z pośredniaka po kilku tygodniach szkolenia. Każdy (usunięte przez administratora)potrafi wbijać dane do tebelki w excelu. Kasjerka w McDonaldzie ma więcej kompetencji i zna więcej języków.

profile

Wiadomo. Nic nie robisz, a kasiora wpada. Zapisujcie się na profile bo firma daje darmowe pieniążki

Robol
@profile

Najlepsze nadgodziny, jakie można zrobić. Żyć nie umierać.

Janusz

Kiedy można przyjść?

@Ludwik XV

Więc jak inaczej przyznawać podwyżki? A może w ogóle nie ma być podwyżek?

Ktoś
@profile

Jak się nic nie robi to dlaczego tu nie przyjdziesz? Lepiej napisz,że byłeś raz może dwa razy i przez swoje lenistwo dostałeś zakaz przychodzenia tu na nadgodziny i teraz w ramach zemsty wypisujesz takie bzdury. Szkoda mi takich ludzi ????

Profil
@Ktoś

Dużo ludzi o tych nadgodzinach mówi, że na te nadgodziny warto przychodzić ponieważ jest na nich totalny luz i że się nie narobisz a zarobisz.

Ksg
@Profil

A co tam się robi i gdzie można się zapisać?

Osiemstow

Jak tam podwyżki? Jak nie będzie wyrównania 800zl netto (usunięte przez administratora). Nie podwyżka. Wszędzie mieli 15% 20% ale w tym syfie predzej daja nowym niż komuś co robi 3 lata.

Pogromca Januszy
@Osiemstow

Dostaniesz 300 zł i wracasz na linie

Zarobki

Chciałbym się zatrudnić,bo widziałem ogłoszenie na olx.Tylko proszę o normalne odpowiedzi bez hejtu. Ile zarabia na ten moment świeżo przyjęty pracownik produkcji NETTO,ze wszystkimi premiami i dodatkami,BEZ NADGODZIN. Robię na ten moment w Unilever i zarabiam 2500 netto więc myślę nad zmianą pracy.

Robotnik
@Zarobki

Na ten moment bez nadgodzin ze wszystkimi dodatkami jest ok 3500-3600 zł netto.

Teresa
@Robotnik

czyli stawka wychodzi jakoś 21/22? czy źle liczę? ile tych godzin w miesiącu wychodzi i za weekendy ile można doliczyć?

Yyyy
@Robotnik

Chyba troche za duzo Ci wyszlo, realnie 3300 maks 3400

@Teresa

Za weekendy nic nie doliczasz bo z grafiku robisz dwa weekendy w miesiącu. Jak robisz na systemie 4 brygadowym to za pracę w dni świąteczne i weekendowe nie ma żadnej dopłaty. Robisz wszystko bo taki masz gragik.

@Yogi

(usunięte przez administratora) prawda im więcej świat przerobisz tym więcej masz „zetek” wiec nie (usunięte przez administratora) robisz bo wypada ci z grafiku, tylko w danym miesiącu możesz przerobić dana liczbę godzin odejmując od tego święta, skoro jesteś w pracy firma rozkłada ci to na „zetki” czyli według grafiku robisz 12 godzin z czego 4 godziny masz 100% płatne, zdarza się często (zależy od brygady) ze masz tych zetek po 6/7 wtedy dodatkowo masz licząc 6x4 =24 nadgodziny liczą je razy 100% nie ma tak, ze wyjdzie ci z grafiku to robisz firma się rozlicza z tego ze pracujesz w święta i daje ci w to rozłożony sposób w zetkach, zawsze można wybrać i iść do domu po 8 godzinach .

Dokładnie tak
@.

Ale barany i tak nie wiedza dlaczego maja zetki. Przychodzi miesiąc bez zetek i gadają dlaczego nie ma zetek ?!

@Teresa

A najlepsze jest to że po 10 latach pracy masz 18 dni urlopu zamiast 26 ,bo ci liczą 1,5 dnia urlopu za 1 dzień,a do tego we wszystkie świata pracujesz,czyli policz sobie o ile więcej dni w roku jesteś w pracy od normalnego pracownika który robi w normalnym systemie , czyli 8 godzin,tyle w temacie.

@Ania

W każdej firmie gdzie się robi po 12 godzin urlop jest liczony 1.5 za dzień pracy. To nie jest wymyśl naszej formy tylko tak jest w kodeksie pracy.

nm
@Yogi

poczytaj lepiej kodeks pracy , bo widac ze malo wiesz

Joanna

Czyli nie pracować po 12 h i po problemie

@nm

Oświeć mnie. Bo w moim kodeksie jak robię 12 h to mi zabierają 12 h z urlopu. No chyba że wychodzi z to 8 ????

NoxPan
@Zarobki

Nie polecam tego zakladu pracy. Na nox jest bardzo źle, czerwoni mają swoich ludzi co im kapują i w zamian nic nie robią. Kobiety z długoletnim starzem pracy są traktowane jak 3xp. Przynieś podaj pozamiataj. Zero szacunku. Sami siedzą przez 3/4 zmiany u kolegów z ur. Są też tacy czerwoni co chodzą po liniach i sprzedają termomixy(tak to prawda hahaha) jak domokrążca. Albo chwalą się że mają prywatne jeziora w włoszech(haha). Wiec kolego jeżeli kapujesz i lubisz wchodzić w pupe to ta praca jest właśnie dla Ciebie. Co do reszty działów sie nie wypowiem bo na nich nie pracowałem. Ale jest tu pełno opinii o tych działach. Ja bym raczej nie brał tej firmy na poważnie

ByleDo19
@NoxPan

A słyszałem o tym co sprzedaje(a raczej wciska ludziom kit na temat tego sprzętu) kolo jest czerwonym na zmianie (usunięte przez administratora) Ale podobno cala ta zmiana jest wykolejona przez czerwonych i keeperów. Jeden lepszy od drugiego. Jak będziesz po pracy jeździć na Squash to już będziesz lubiany, a jak będziesz a raczej jak nie będziesz mieć swojego zdania tylko bedziesz przytakiwać czerwonym to zajdziesz daleko

@Yogi

Jakoś agęcyjni mogą mieć 1 dzień urlopu za 1 dzień ,tak więc da się ?

@Ewa

Czyli jak się chce więcej urlopu to trzeba zostać w agencji.

DePeeF
@Ewa

bo to wynika z kodeksu pracy... na prawdę ludzie pracują kilkanaście lat i nie zadają sobie minuty trudu wygooglowania jakie są warunki urlopów na Umowie o Pracę, a jakie na umowie o pracę tymczasową... pod agencją jesteś (usunięte przez administratora) many na wszystkich dodatkach i to jest jedyny plus, ale wynika z kodeksu pracy, jest też minus tego, bo gdy trzeba będzie przyjść na 4h, jeśli zabraknie h w ujęciu miesięcznym to zabiorą 1 dzień jeśli weźmiesz urlop. Ten postulat Kontry to strzał w kolano, zamiast skupić się na tym co jest na prawdę istotne dla operatorów, to wyjeżdżają z takim czymś...

Irena Irena
@Ania

A czy w innych zakładach mają wolne w tygodniu?Weźmiesz w tyg ,gdzie idziesz do pracy 2*12 h i masz tydz.wolnego.Policz to wolne?nie pisz bzdur

Ble
@Irena Irena

Co ? Ludzie wy nie potraficie sklepać porządnie zdania a macie jakieś pretensje WTF xD

Mariusz z lsh koło dk88
@Irena Irena

Albo idziesz 5x 12 policz dobrze, do tego jeszcze nadgodziny często robią i cały tydzień w pracy. Niewolniczy tryb pracy, niestety fizyczny z pokolenia na pokolenie nie zrozumie że jest (usunięte przez administratora)

Jokipoki
@Irena Irena

Wolę pracować 5 razy w tygodniu po 8godz.i mieć weekendy wolne niż tyrać jak (usunięte przez administratora) po 12 nikt z nami tego nie uzgadniał wielbiciele 12 i jeszcze na nadgodziny przychodzicie i tak wam życie mija pomysł troszkę bo to nie boli

10pln
@Zarobki

Czemu zostały usunięte wpisy ludzi z nox?!?!?!?!. To chyba przesada ze strony firmy jeżeli chce ukryć prawdę o swoich czerwonych. Nie spodobał sie tekst o tym jak czerwony z zmiany D sprzedaje termomixy na liniach. Czy też może o tym że kobiety muszą tyrać jak samochodziki a panowie po niepełnej podstawówce przychodzą do pracy pograć na tel i zapalić. A może jeszcze trzeba napisać o 3 pozostałych zmianach co sie tam odprawia. Ludzie chętnie się wypowiedzą

Uwolnić cycuszki
@10pln

Co za różnica czy ktoś ma niepełną podstawówkę czy nie? To nie praca w biurze gdzie mimo wszystko trzeba coś sobą reprezentować. To tylko zwykła małpią praca na montowni.

NoChybaNie
@Uwolnić cycuszki

Czyli też masz 6 klas widzę. Osoby z takim wykształceniem powinny rowy kopać albo ulice zamiatać, a nie siedzieć na (usunięte przez administratora) i brać kase za nić nierobienie. Ale to pokazauje jaką polityką kieruje się firma NGK. Nie masz masz ambicji nie masz wykształcenia zapraszamy do nas, damy Ci jako taką wypłate i będziemy wmawiać ze wszystko jest super a praca po 12h to najlepsze co mogło Cię spotkać

Haha
@Zarobki

I znowu wpis usunięty o tym co sie dzieje na nox nowy budynek. Widzę ze kogoś bardzo boli prawda. O mobbingu i straszeniu operatorów. O wysługiwaniu sie kobietami przez dzieci co mają po 20 lat i niepełną podstawówke. O tym ze czerwoni całe 12h siedzą na ur i piją kawusie. A w między czasie sprzedają termomiksy i zanudzają o swoich prywatnych jeziorach. Nawet kierownik L.G woli nie widzieć co robią czerwoni. Możecie usuwać sobie wpisy. Ale musicie pamietać ze my jesteśmy zdeterminowani

Jacek
@Irena Irena

Co mi z wolnego w środku tygodnia ,skoro większość rodziny i znajomych jest wtedy w pracy,a jak przyjdzie weekend, gdzie można by się z kimś spotkać,czy wyjść na jakąś imprezę to wtedy trzeba iść do pracy ,ot taki to system antyrodzinny.

Love 12stki
@Jacek

Nie ma lepszego systemu niż po 12h, więcej czasu spędzam z rodziną. Mogę załatwić coś w tygodniu, co drugi weekend gdzieś wyjechać. Jak nie pasuje to eloooo

Ser z napleta
@Jacek

Właśnie, że to jest system mocno prorodzinny. Pilnuje, żeby nie zachowywać się jak (usunięte przez administratora) chodzące tylko na imprezki. Normalni ludzie nie potrzebują innych do prawidłowego funkcjonowania.

Nox

Na inspekcji na nowej fabryce te termomixy ? Hahah

TamSiedzi
@Nox

Zmianowy z d sprzedaje. Na hasło lubie Cię. Dostajesz zniżke.

@TamSiedzi

A ile tej zniżki by było?

Trzeba złożyć papiery

Tomasz
@Ser z napleta

Haha ,prorodzinny system gdy w tygodniu sam siedzisz w domu a cała reszta pracuje,jak czytam taką idiotyczną odpowiedź to tracę nadzieję że kiedykolwiek będzie lepiej,no niestety takich (usunięte przez administratora) tutaj nie brakuje.

Mariola
@Tomasz

Weź rodzinę, znajomych poleć do NGK i wszyscy razem będziecie pracować, spędzać wolny czas, a do tego zarobisz na poleceniu pracownika.

Lulteo
@Mariola

Już są pracujące rodziny w NGK hahahaha

Doinformowany
@.

Weź ludzi nie ogłupiaj piszac takie głupoty o zetkach, chyba pracujesz na A albo C skoro tak ci dobrze i tyle tych zetek. C i D jakiś cudem zawsze ma mniej i dzięki temuvmusimy chodzić wiecej na nadgodziny żeby zarobić jakąś normalną kase. Bez limitów w miesiącu to wypłata kiepska i wiekszość to wie. Albo chodzisz i tyrasz po dodatkowe +- 30h miesięcznie albo martw sie tego 10-tego. Dodatkowo teraz jeszcze to (usunięte przez administratora) na stołówce co inne zakłady potrafią miec za 1 zł. Jest kiepsko a bedzie jeszcze gorzej, do końca 2024 Hala A będzie goła tak jakby jeszcze ktoś nie wiedział... ciekawe więc jakie będą podwyżki skoro wcale nie beda musieli sie martwić na brak pracowników

Zadowolony klient zmianowego
@Nox

Thermomixy thermomixami, ale jak jeszcze robił na starej fabryce to handlował garnkami Zeptera. Super jakość, do dzisiaj ich używam!

Prawda
@Zarobki

Skoro go work jest głównie informacją dla chcących się zatrudnić w Ngk to wiadomość dla was nie jest to firma pro rodzinna jak się opisują a zatrudnią was tylko na 33 miesiące a potem zwolnią bo od tego roku zwalniają wszystkich którym kończą się umowy i następną powinni dostać na czas nieokreślony także emerytury tu nie dorobicie się.Kobiet też nie zatrudniają bo mają jakieś dziwne uprzedzenia do nich (usunięte przez administratora).W skrócie tylko czekać aż któraś wytoczy proces firmie o molestowanie.Co do zwolnienia z pracy to nie dowiecie się od przełożonego że firma wam umowy nie przedłuży w miarę wcześniej żeby móc sobie pracy innej poszukać tylko w ostatni dzień pracy lub co ostatnio jest bardziej preferowane przez firmę dostaniecie list polecony do domu że zostajecie zwolnieni z pracy.Mam nadzieję że pomogłem choć trochę w podjęciu decyzji odnośnie pracy w Ngk pozdrawiam…

Papug
@Prawda

a pomyśleć, że kiedyś pod APT mogłeś pracować i po 8 lat, bo po tyle rekordziści pracowali, i za chiny nie mogli się dostać pod NGK. Czemu? BO NIE, zresztą zawsze kierownictwo mówiło: o co ci chodzi? APT to to samo co pod NGK. Jak jednemu odpowiedziałem, żeby wobec tego zmienił zatrudnienie z NGK na APT skoro to to samo - sami wiecie, było po premii, bo kij w mrowisko trafił.

Dobre młoda ładna
@Prawda

Młodych ładnych pań na noxach jak na lekarstwo także wybacz większość kobiet to pracowniczki DPF ze stażem 15 lat i więcej które miały dość tego (usunięte przez administratora) na starej fabryce ????

Sedzia
@Prawda

Nie jest to prawda aby firma nie dawała umowy na stałe, po prostu w końcu robi porządek z l4, żądła itp. Każdy z nas chce urlop, a ile razy ciężko go dostać bo 3,4 stałych bywalców l4 leży sobie w domku smacznie pije browarki. Jeśli jesteś dobry to nie ma co się martwić o kolejna umowę.

@Sedzia

Powiedz to kobieta z asemblingu gdzie kierownik już dawno im powiedział że nie ma szans na umowę na stałe i mają szukać se innej pracy. I gdzie te twoje brak l4?

Sędzia
@Yogi

Bardzo fajnie że wcześniej ich o tym informuje. Myślę że każdy z nas wie że kobieta nie może pracować na każdym stanowisku, zwiększanie targetu tym bardziej nie pomaga więc ilość miejsc jest ograniczona. Z resztą kobiety które były przyjmowane, tak jak przez ost lata nawet mężczyźni są informowani że NGK potrzebuje tymczasowych pracowników. Asembling to dział który najbardziej przechodzi w automatyzacja. Myślę że zdobyte doświadczenie oraz CV produkcja w NGK pomoże odnaleźć inna praca i to nawet z większym zarobkiem.

@Sędzia

Że zwiększa zarobki w nowej pracy to bardzo prawdopodobne. Bo pewnie po podwyżkach w kwietniu pracownik z kilku letnim stażu będzie miał parę dych więcej jak nowym.

Xyz
@Sędzia

Och, dziękuję łaskawej firmie, że pozwoli mi pracować przez X miesięcy, po to, żebym mógł szukać zatrudnienia w normalnej firmie

@Sędzia

Dokładnie, nie każda praca jest dla nas...

Belgium
@Zarobki

Jedz do Belgi tam w ngk mają 16 EUR u nas tylko 16 zł :)

Mariano
@Zarobki

Zależy ile zetek w miesiącu ale możesz liczyć gdzieś w granicy 1000 więcej niż masz teraz ale świątki piątki robisz po 12 h

***** ***

3400 netto

Do Zarządu na temat podwyżek p

Kiedy firma zmieni politykę przyznawania podwyżki? Dlaczego zamiast ciągnąć mniej zarabiających w górę, firma tworzy między ludźmi coraz większość przepaść jeśli chodzi o zarobki? Jeden zarabia 4000 zł, inny 6000, a jeszcze inny 8000. Nie dla każdego więc 10% to te same pieniądze. Pytanie zasadnicze w czym jest gorszy pracownik dostający 10% w wysokości 400 zł, od tych co dostaną 600 zł i 800 zł? I nie mówię tu wcale o ludziach, którzy dopiero zaczęli pracę w firmie. To są często ludzi z kilkuletnim lub kilkunastoletnim stażem. Drogi Zarządzie, obudźcie się i zacznijcie myśleć bo od tego jesteście.

Znawca
@Do Zarządu na temat podwyżek p

Pewnie masz tu na myśli ludzi z biur,bo produkcja dostaje podwyżki z ocen,więc nie ma mowy o równych 10% dla wszystkich ,stąd się właśnie biorą te różnice w stawkach na produkcji ,ludzie taki sam staż a stawki jakże różne A jak są przyznawane oceny to już wszyscy wiedzą;)

Podwyżka
@Do Zarządu na temat podwyżek p

Ci co teraz mają 8000 tys. Też na początku mieli dużo miej i też mogli narzekać. Jak będziesz mieć staż 15 lat to też się zbliżysz do tych 8 tys i twoja podwyżka będzie większa. Nigdzie nie jest tak że ludzie ze stażem kilku letnim zarabiają tyle co ci co robią już tu jakieś 19 lat.

@Do Zarządu na temat podwyżek p

Taka jest polityka firmy żeby nie było jedności bo w jedności jest siła,a tak to Ci ci zarabiają 8000 mają w (usunięte przez administratora) tych co zarabiają 4000. Podzielonym narodem się łatwiej steruje i zarządza i w NGK właśnie tak jest. Dlatego nigdy nie ma strajków itp... bo ludzie są podzieleni i tak ma być. A siła jest w JEDNOŚCI!!!

Wojciech Zawszański
@@powiemci

Jakiej jedności? Jak ktoś poświęcił kilka lat nauki jakiejś dziedziny a potem kolejne lata dalszej nauki i praktyki żeby być specjalistą ma zarabiać tyle co fizyczny, któremu się albo nie chciało nic w życiu osiągnąć albo jest zbyt głupi? Przecież to by było naplucie w twarz osobom wykształconym. Tak wiem, zaraz ktoś będzie płakał, że na produkcji są ludzie z wyższym wykształceniem - okej, ale chyba kiepski z niego specjalista jeśli nie robi w zawodzie i pracuje za głodową stawkę.

Podwyżka

Dlaczego?

Lsh obok dk88
@Do Zarządu na temat podwyżek p

Oczywiście że tak, masz 100 % racji. Dlaczego za wykonywanie tej samej czynności jeden ma 4 brutto drugi 6. Wyrównać stawki i zlikwidować oceny bo to jest jakiś dramat. Mi np. nie chce się pracować jak zarabiam 4600 brutto a gość obok mnie ma 6000 brutto i robimy dokładnie to samo. Tłumaczenie że dłużej pracuje do mnie nie dociera, robimy dokładnie to samo a ja nawet lepiej bo szybciej i dokładniej.

@Lsh obok dk88

Bo równość to była za (usunięte przez administratora) albo w wojsku "wujowo ale jednakowo". Jak ktoś pracuje x lat i firma daje przez te x lat podwyżki to jest logiczne, że pracujący dłużej zarabia więcej. Wyższą stawke można nazwać namiastką "wysługi lat". A to czy wykonuje swoją robote lepiej/tak samo/gorzej od kogoś kto pracuje krócej to już inna kwestia.

Pogromca Januszy
@Lsh obok dk88

Myślisz (usunięte przez administratora)że ktoś kto robi z 5-6 lat dłużej od Ciebie mamie taka sama stawkę ? Chyba ci się w głowie pomieszało coś

Czerwoni z asemblingu.

Mam pytanie o czerwonych z asemblingu ze zmiany A. Jak to jest, że oni mają po kilka przerw na zmiane i to GODZINNYCH ? Często można spotkać ich w stadzie na kantynie, na rano sie boja kierownictwa ale już po 15 i na nockach to nie praca tylko odpoczynek dla nich za który dostają nie małe pieniądze. Może jakiś kierownik się  zajnterrsuje czy ich przypadkiem nie ma ich za dużo na zmianę (a jest ).

Administrator ngk
@Czerwoni z asemblingu.

Do tego te bambaryły przychodzą po 3 na nadgodziny i siedzą sobie 12h za nie małe pieniądze przy biurku jest ich tylu a tylko 2 krzesła ???? jeden grubszy od drugiego bo tyle przerw godzinnych na zeepelinie

Żółty

Gratulacje panie "czereony" ukończenia szkoły zawodowej. Wybitne osiągnięcia. To nie biadolenie a zwrócenie uwagi na typowych małych polaczkow, którzy dostali trochę władzy i czują się panami. Typowe polskie zachowanie maluczkich.

Prezes
@Czerwoni z asemblingu.

Oj ale macie ludzie smutne życie ze w pracy patrzycie co kto robi i jak długo...trzeba było być ambitnym i też zostać czerwonym ,a do kibla też chodzisz za swoim brygadzista i sprawdzasz ile był czasu w kiblu czy wchodzisz z nim do kabiny?

Master Don
@Prezes

Jakiś czas temu pytam kolegę czemu chcesz zostac czerwonym, odpowiedział :,, też nic nie chce robić ". Większość nie dostała koszulki za wiedzę czy jak ktoś użył słowa ambicja, tylko za donoszenie, wchodzenie bez masła, wykonywanie roboty za Pana (minus lub plusa) i służenie mu. Dla większośći to był szczyt marzeń.

As
@Prezes

,,Trzeba było być ambitnym” ???? Moje kilkuletnie doświadczenie pokazuje, że raczej ,,trzeba było donosić na kolegów”, bo lwia część tak zwanych SL to ex-niebiescy, którzy donosicielstwem i (usunięte przez administratora)zdobyli awans na te jakże prestiżowe stanowisko. Banda śliskich typów, którzy zamiast 1000€ zarabiają 1200 i uważają, że stanowią elite społeczną dalej będąc w jej dolnych segmentach. Nie jest mowa oczywiście o wszystkich bo trafiają się i porządni, przyziemni goście pełniący te funkcje, ale przeważnie schemat jest taki jak opisałem wyżej. PS. Ambitni to są kierwa architekci, neurochirurdzy czy piloci myśliwców, a nie proste chłopy, którym udało się opanować proste funkcje w Excelu, wypisywanie kart urlopowych czy zaopatrywanie szafek w lateksowe rękawiczki z magazynów.

Pan nox
@As

Widać że za wiedzę wybieraja ostatni wybór zmiana (usunięte przez administratora) Nic wiedzy po kilku miesiącach i ucieka od pracy nikt nie umie się z nią dogadać. Najlepiej potrafi zrobić postój na lini lub ng i mówić że to my.

na spokojnie
@Administrator ngk

Na assemblingu juz sie zaczęły czystki. Duże redukcje etatów.Od menagera kończąc na niebieskich, Na zmianie C samymch kobiet które stracą pracę było 10. Na inne działy są wysyłani ludzie którzy mają 17 letni staż,maszyne w malutkim paluszku. Masa czerwonych wróci na linie od kwietnia.

Boro
@na spokojnie

To ile osób z każdej zmiany ?

Irena
@Czerwoni z asemblingu.

Powinni wszystkich czerwonych brygadami wymieszać,był by na chwilę spokoj

P6
@Irena

Kiedy macie zamiar zamontować kamery nad stolikami na dziale reperingu?. Czas się wziąć za ten dział

Zabawny
@P6

Nie ma takiego działu jak repering to odnoga coutingu

Wieloletni pracownik
@Czerwoni z asemblingu.

Czerwoni w tej fabryce są nietykalni. Cokolwiek się zdarza to winny jest operator. Im wolno wszystko....siedzieć godzinami z telefonem ,albo zmieniać jedną kantynę na drugą często gęsto na nockach bezczelnie spać. Może zamontować im kamery nad ich stanowiskami i rozliczać z ich "ciężkiej "pracy za którą biorą niemałą kasę

K

Niestety to prawda

Ble

Na gpfz są OK

Obalić system
@Wieloletni pracownik

To prawda że są nie tykalni, ale jak by ktoś ich chciał zdegradować to była by to obraża dla tych którzy ich tam posadzili. Tak jak było z czerwonym co wpisywał sobie nadgodziny na które sobie nie przychodził, i co biuro zrobiło. Nic, tylko nagonkę na pracowników. Czepiają się że kartę odbijają za szybko. Firma jest zepsuta do szpiku kości. Dużo ludzi szuka pracy dużo już znalazło i sobie chwalą. Najgorsza jest ta propaganda siana przez biura. Że praca po 12h uszlachetnia i możesz więcej czasu spędzać z rodziną w domu. A tematy które tu wypływają gakie jak romanse, handel agd, (usunięte przez administratora)to jest już dla biura mało istotne. Tam jest inne rozumowanie target ma być, a ludzie i tak będą robić beż względu na wszystko, smutne ale prawdziwe. Sami jesteśmy sobie winni chyba powinniśmy przyjść do pracy i powiedzieć że nie wykonamy swoich o owiązków dopóki coś z tym nie zrobią

Ktoś
@P6

Wszyscy to widzą nikt z tym nic nie robi. Sprostowanie (to nie repering tylko P5) Jak istniał repering to się tam (usunięte przez administratora)....(usunięte przez administratora) Teraz nikt sie tym nie interesuje czerwoni wolą mieć spokojną głowę i zajmować się spacerami po kantynach. Ludzie tam "pracujacy" skoro nie ponoszą żadnych konsekwencji, korzyają z tego i tyle w temacie. Jedyne czegotam potrzeba to więcej gniazdek by można było ładować telegony

Ciekawski

Czy ktoś wie jak zakończyła się sprawa ze zmianowym z P6 który spowodował stłuczkę na parkingu podczas przestawiania samochodu w godzinach pracy ? Podobno dogadany jest z ochrona żeby nie odbijać się na bramkach :))))) afera goni aferę :))) ale to dobrze skoro wszyscy mamy być równi to powinni to ukręcić :)))

Nieważne
@Ciekawski

Ten czerwony ma plecy dużo dużo wyżej Wiele rzeczy uchodzi mu płazem. Chyba nikt z kadry Japońskiej nie ma o tym pojecia bo do nich takie rzeczy nie dochodzą. Gdyby na tym dziale był poprzedni kierownik może byłoby inaczej. NIESTETY ????

Belzegorg

Nie polecam firma chwali się prorodzinnym systemem pracy a tak naprawdę jest to 4 brygadowych system wykorzystujący na maksa maszyny i ludzi , skutki to brak jakich kolejek sensownych przeglądów kaszy połowa wózków nie działa a przełożeni rozkładają ręce po 50 razie jak słyszą od białego ze budżet firm typu porób 2 lata i uciekaj , ukrywanie i częste afery z białymi i czerwonymi a tu nadgodzinom a tu ktoś miał Lepkie ręce …

Zostaw merytoryczną opinię o NGK Ceramics Polska Sp. z o.o. - Gliwice

• Jak się pracuje w NGK Ceramics Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy NGK Ceramics Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1060.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w NGK Ceramics Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 940, z czego 129 to opinie pozytywne, 319 to opinie negatywne, a 492 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy NGK Ceramics Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w NGK Ceramics Polska Sp. z o.o. napisali 7 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

NGK Ceramics Polska Sp. z o.o.