ODIN Piotr Gawryś

Wołomin

Opinie o ODIN Piotr Gawryś

anonim 2010-12-04 22:47:48
Nie polecam tego pracodawcy, Firma zajmuje sie w zime odsniezaniem dachów w Warszawie i okolicach, [usunięte przez moderatora] ... !!!NIE POLECAM !!!! byly pracownik E.W
MAGNO 2010-12-06 15:51:26
Pan Piotr Gawryś firma ODIN był moim pracownikiem. Obecnie wykonuje te same prace pod własnym szyldem z moimi klientami. Nie chcę oceniać jakości wykonywanych przez niego prac. Pracując dla firmy MAGNO był solidnym kierownikiem robót - jednak forma rozstania się ze mną i przejęcie klientów powinno Państwa uczulić przed podjęciem współpracy z Panem Gawrysiem.

Właściciel Grupy MAGNO
W. Kubik
ODIN Piotr Gawryś 2010-12-18 20:47:51
Jest to mój pierwszy, jedyny i ostatni wpis do tego portalu. Nie będę także wrzucał anonimowych paszkwili czy kontr-opinii jako "były pracownik". Jeżeli Pan Kubik potrzebuje uciekać się do tego typu posunięć i szkalować swoich podwykonawców (bo pracownikiem Firmy MAGNO nigdy nie byłem) i kontrahentów na forach internetowych, sam wystawia sobie świadectwo w jaki sposób prowadzi interesy. Na argumenty dotyczące braku badań, problemów z wypłatami wynagrodzenia nawet nie będę się wypowiadał, ponieważ oczywiście są bezpodstawne. ODIN Piotr Gawryś
noga 2016-04-19 18:49:11
hej hej, od dawna nikt tu nie pisał... czy firma w ogóle jeszcze istnieje? Bo to dość dziwne żeby tyle czasu nie poszukiwali pracowników do firmy??
Zostaw swoją opinię o ODIN Piotr Gawryś - Wołomin
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ODIN Piotr Gawryś