Biuromarket

Katowice

Opinie o Biuromarket

anonim 2010-12-04 20:53:48
rekord głupoty bije biuro market w Katowicach Giszowcu przy ul. Adama 1, gdzie siedzą dwie wredne motyki, wielkie panie rekruterki od 7 boleści, wypytują o przeszłość zawodową co tak naprawdę g...je interesuje przecież wszystko mają przed sobą w cv ( a może nie umią czytać). Szczyt szczytów że kolejnym durnym etapem jest spotkanie z psychologiem, co to za kretyński wymysł szatana? Po jaką cholerę mam gadać z jakimś durnym psychologiem, frajerem, co oni tam z góry każdego traktują jak socjopatę z nizin społecznych??? i testy psychologiczne...a to wszystko na stanowisko Pracownik Obsługi Klienta...i to ich kretyńskie pytanko JAKI MA PANI CEL W ŻYCIU ZAWODOWYM(usunięte przez administratora) W życiu nie byłam na tak stresującej rozmowie, babony wredne tworzą straszną przepaść w mrocznej sali, między sobą a osobami, które przychodzą w końcu szukać tam pracy, a nie po to żeby im zapewnić rozrywki...ta firma to nędza i bida, jakieś chore miejsce, porażka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
anonim 2011-11-21 16:59:44
Popieram firma bez perspektyw chory system i na dodatek nie płacą wypłat w terminie bo nie maja kasy porażka...bardzo odradzam
anonim 2012-07-24 12:18:05
Sekretarka też niczego sobie. Dzwoniłem, żeby zapytać o jedną rzecz, a że dzwoniłem z telefonu służbowego to wypadałoby się przedstawić, a babeczka do mnie z tekstem "nie jesteśmy zainteresowani, do widzenia" i łup słuchawką. Nie dziwie się, że takie bezrobocie panuje, skoro ludzi traktuje się jak śmieci.
izxa 2016-04-30 10:29:04
jeżeli chodzi o akcesoria biurowe takie jak tusze i tonery to spokojnie możesz moim zdaniem u nich się zaopatrywać, naprawdę korzystnie cenowo moim zdaniem
Zostaw swoją opinię o Biuromarket - Katowice
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Biuromarket