Logowanie dla kandydatów/kursantów

Rejestracja pracodawcy | Zapomniałem hasła

Nowe zasady dotyczące cookies

plus Dodaj ofertę pracy | Logowanie
Praca opiekunka
Kursy / Szkolenia - zobacz wszystkie 199!
Praca w Niemczech dla opiekunek - płacimy o 1000 zł więcej niż konkurencja
Sortuj: Najnowsze | Najstarsze

Opinie o łucz bud

Pracowałeś w firmie łucz bud i chcesz podzielić się opinią o niej? A może chciałbyś w niej pracować i zastanawiasz się, jakie warunki oferuje pracodawca? Dodaj wpis - może on pomóc Tobie i innym zainteresowanym osobom w uzyskaniu poszukiwanych informacji.

zdjecie uzytkownika
anonim - 2010-12-04 17:31:33 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Nareście baza ŁUCZ-BUDU działa tak jak powinna działać a nie jak to było dotej pory kiedyś [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] teraz wmiare normalnie mam nadzieje że budowy się poprawią bo organizacja na niektórych jest jeszcze słaba ... pozatym łucz-bud ok
Ogłoszenia pracy odpowiedz
2014-07-29
Żródło: gazetapraca.pl
Radom
(mazowieckie)
Firma P.H.U. Budownictwa "Łucz-Bud" Sp. z o.o. zatrudni na dogodnych warunkach osoby na stanowisku: PRAWNIK (bez aplikacji) Wymagania: Wykształcenie wyższe prawnicze, administracyjno-prawne; Doświadczenie w zawodzie min. 3-letnie (mile widziane w branży budowlanej) Oferty kwalifikacyjne prosimy przesyłać na adres: e-mail: sekretariat@lucz-bud.com.pl Firma zastrzega sobie prawo do przeprowadzenia rozmów kwalifikacyjnychz wybranym
zdjecie uzytkownika
bioły - 2011-11-19 09:44:46 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
łucz bud jest nie wypłacalny i robi ludz w (usunięte przez administratora) a ten prezasa synalek jest całkowica (usunięte przez administratora) na głowe i nic nie umie tylko sie sra ze unie jest tempy ze niewiem
zdjecie uzytkownika
ania - 2012-05-06 20:19:15 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Ty gamoniu jeden. Naucz się najpierw pisać poprawnie po polsku. Bo twoja polszcyzna jak i twoja robota nic nie potrafisz. Ponadto taka firma jak łucz bud istnieje tylko jedna. Odnośnie synalka prezesa to chciałbyś mieć takiego jak on czlowieka i mlodego fachowca.
zdjecie uzytkownika
kowal - 2012-10-03 20:49:24 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
z czytanych komentarzy wynika że to dobra firma daję 6 gwiazdek
zdjecie uzytkownika
walek - 2013-06-29 20:41:10 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
a ma ktoś w miarę nowe opinie, wie co się TERAZ dzieje w firmie? zastanawiam się nad słaniem do nich CV, dzięks
Zostaw swoją opinię
Powiadomienia
o nowych wpisach
Obserwuj ten wątek!
Akceptuję Regulamin
captcha
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie łucz bud

Twoj email:
Wiadomość: