Opinie o Abimex Sp. z o.o. w Łódź

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Abimex Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Abimex Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Abimex Sp. z o.o. w Łódź

odpowiedź do pytanie

Powiem Ci prawdę wogóle nie możesz awansować, oni szukają ludzi, którzy będą pracować i nie podskakiwać tylko przytakiwać. Więc jeśli ktoś oczekuje czegoś więcej, jakiś ścieżek rozwoju, możliwości awansu itp itd to nie jest to dobry adres. Wpis TG zamieścił, ktoś komu nie zależy na prawdzie lecz na dobrym imieniu tej firmy, stąd za bardzo popłynął z możliwością awansu. Wystarczy spojrzeć na drugie forum, gdzie też wypowiedział się pracownik ,, firma ma dobrą opinię wystarczy poczytać w internecie'' na pytanie gdzie do dziś nie ma odpowiedzi. Kochani pracownicy firmy Abimex - te fora służą do obiektywnej oceny, a przesadne negowanie tej firmy czy chwalenie jest bez sensu, ponieważ w bardzo łatwy sposób można każdą wypowiedź zweryfikować. Trzeba jasno (bez emocji) przedstawiać zalety i wady pracy w tym zakładzie, wówczas potencjalni kandydaci będą świadomiej podejmować decyzję o współpracy i nie będą to ludzie, którzy mają wysokie aspiracje, a po zderzeniu z rzeczywistością rozbiją się o ścianę. Na koniec dodam, że w każdym zakładzie są wady i zalety, a od pracownika tylko zależy, które wady jest w stanie zdzierżyć, ja np nie znoszę obłudy i dlatego prawda, otwarte, szczere relacje są dla mnie najważniejsze i na pewno nie jest to zakład dla mnie.

nik
@odpowiedź do pytanie

Aniu czy to ty?

Albert Nowy wpis
@odpowiedź do pytanie

Zgadzam się z tą opinią ponieważ mam podobne podejście do pracy.

Kamila Nowy wpis

Nawiązując do poprzedniej wypowiedzi to nie bardzo interesuje mnie możliwość romansu w pracy, ale już awansu tak :) Jak wygląda forma zatrudnienia, jaka umowa jest zawierana i na jakie wynagrodzenie można liczyć na początek. Czy mogę liczyć na jakaś informację od obecnych pracowników?

Czy istnieje możliwość romansu w pracy?

Albert
@Paweł

To zależy, czy szukasz pracy, czy romansu. Dla mnie zadanie takiego pytania dyskwalifikuje Ciebie jak przyszłego pracownika. Ale to nie ja o tym decyduję. Spytaj w dziale HR.

nik Nowy wpis
@Albert

jak nie ma... a blondyn i blondyna? Albercik jest chyba kobietą i poczuł się urażony???

Albert Nowy wpis
@nik

Zmartwię Ciebie - jestem mężczyzną. Nie jestem i nigdy nie byłem pracownikiem tej firmy, natomiast kilkanaście lat temu jej stałym i dużym klientem. Nie mam więc powodu być urażonym. Dysponuję dosyć dużą wiedzą na temat stosunków międzyludzkich w pracy z racji długoletniej pracy w dużych zespołach ludzi, również w środowisku międzynarodowym. Warto tutaj pisać wtedy, gdy ma się coś do powiedzenia. Dla klienta jest to prężna firma potrafiąca zaspokoić duże wymagania i dobrze doradzić. O zarządzaniu wewnętrznym powinni się rzetelnie wypowiadać pracownicy firmy.

Florian

Taki spokój zapanował na forum czyżby istniał jakiś powód? Firma dobra więc jest dobrze.

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Abimex Sp. z o.o.? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Młodszy Telefoniczny Doradca Klienta
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Ala

@TG a ile trzeba mniej więcej pracować aby dostać awans?

TG

Bardzo dobre zarobki, miła i przyjazna atmosfera, możliwość rozwoju i awansu.

alibaba

Witam, porażka pracować w tej firmie,mało płacą ,jak w kołchozie.

admin

Zachęcamy do dodawania komentarzy o firmie Abimex Sp. z o.o. na naszym forum. Inni użytkownicy czekają na twoją wiedzę.

Zostaw merytoryczną opinię o Abimex Sp. z o.o. - Łódź

• Jak się pracuje w Abimex Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Abimex Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Abimex Sp. z o.o.