Logowanie dla kandydatów/kursantów

Rejestracja pracodawcy | Zapomniałem hasła

Nowe zasady dotyczące cookies

plus Dodaj ofertę pracy | Logowanie
Praca opiekunka
Kursy / Szkolenia - zobacz wszystkie 199!
Praca w Niemczech dla opiekunek - płacimy o 1000 zł więcej niż konkurencja
Sortuj: Najnowsze | Najstarsze

Opinie o Kredyty-chwilowki

Pracowałeś w firmie Kredyty-chwilowki i chcesz podzielić się opinią o niej? A może chciałbyś w niej pracować i zastanawiasz się, jakie warunki oferuje pracodawca? Dodaj wpis - może on pomóc Tobie i innym zainteresowanym osobom w uzyskaniu poszukiwanych informacji.

zdjecie uzytkownika
Habanera - 2014-10-15 19:34:58 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Dalej pracuje. Nawet na integracyjnej wgramolil sie na scene, by rzec kilka zacnych slow ku pokrzepieniu naszych maluczkich serc.
zdjecie uzytkownika
:) - 2014-10-16 15:52:40 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Oj Elwirka zajmij sie szukaniem nowej pracy a nie obrażaniem ludzi...
zdjecie uzytkownika
:) - 2014-10-16 16:38:35 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
widzę komuś mocno żal pupe ścisnął :)
zdjecie uzytkownika
hehe - 2014-10-16 17:17:43 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Nie no, nie gustuje w pryszczatych gościach hehe ale na terenie były takie co leciały jak muchy na lep.
zdjecie uzytkownika
... - 2014-10-16 20:20:27 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Haha jaki babsztyl zazdrosny :) spójrz w lustro !! Biedny ten nowy "mąż", stary sie zorientował i uciekł w sina dal! Kto by wytrzymał z tłustym potworem, pozdrowionka ps. Nikt za tobą nie płakał.
zdjecie uzytkownika
xxx - 2014-10-17 09:42:22 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
Ogarnijcie sie ludzie!!! Tyle nienawiści w Was!
zdjecie uzytkownika
yyy - 2014-10-18 12:29:37 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Odpowiedź na: [xxx - 2014-10-17 09:42:22]:
TYLE NIENAWIŚCI W NAS JEST,ILE NAM PRZEKAZANO !!!
zdjecie uzytkownika
bańki z nosa - 2014-10-18 12:34:24 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Tak ten dyrektor(usunięte przez administratora) to jest zakalec jakich mało,nadawał by sie razem z kiero (usunięte przez administratora)-razem (usunięte przez administratora) firmowej. A po chwili by to zjedli.
zdjecie uzytkownika
magda - 2014-10-18 13:01:18 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
to oni tacy są ze to jedzą?
zdjecie uzytkownika
bańki z nosa - 2014-10-18 13:03:01 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Magda czy ty jesteś blondynką?
zdjecie uzytkownika
magda - 2014-10-18 13:04:14 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
no tak,a skąd wiesz?
zdjecie uzytkownika
bańki z nosa - 2014-10-18 13:07:15 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Widzisz Magda,hm,zresztą już nic :)
zdjecie uzytkownika
f,,, - 2014-10-18 14:01:38 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
A co w Płocku słychać,tyle się tam działo i nagle ucichło-czyżby porozumienie stron?
zdjecie uzytkownika
tytus - 2014-10-18 14:12:21 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
O witamy byłego pracownika-witaj Wojtku,czy może cobra lub driver,to teraz f...?
zdjecie uzytkownika
f,,,, - 2014-10-18 14:16:38 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Witam moją pseudo przyjaciółkę Karolinke-to jeszcze pracujesz w k-ch?,musiałaś niezle smarować tyłeczek Pani dyrektor że jeszcze takiego bezmózgiego pracownika tam trzymają?!:(
zdjecie uzytkownika
qwerty - 2014-10-18 14:20:24 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
A (usunięte przez administratora) już nie ma he he he
zdjecie uzytkownika
Hugh Hefner - 2014-10-18 15:27:07 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Ludzie ludzie paranoja (usunięte przez administratora) ma pozować do playboya
zdjecie uzytkownika
piarna - 2014-10-18 15:36:09 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
ale jaja ja pierdziele ja słyszałem ze ma być wydanie razem dodatkiem wędkarskim pod tytułem "wieloryby świata"
zdjecie uzytkownika
urszulka - 2014-10-18 15:45:43 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
ta to jak tak to niech z Płocka wezma na sesje zdjeciową pontona (usunięte przez administratora) -ONA JAK WALEŃ W BIKINI WYGLĄDA!!!!!!!!!!
zdjecie uzytkownika
sun rise - 2014-10-18 17:47:52 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
co prawda to prawda ale elwire to zawsze chciałem (usunięte przez administratora) , nie wiem czemu ale miała coś w sobie.
zdjecie uzytkownika
miranda - 2014-10-18 17:49:22 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
co ty piszesz na długopis firmowy to nawet rolnik buraczany by się nie połaszczył,ale na traktor wartości 400000 tys już tak-i to masz przykład pazerności na wyssokim szczeblu,także zamknij morde i nie pisz bzdur-elwirka to taki rolnik...

zdjecie uzytkownika
BIAŁYSTOK - 2014-10-18 23:23:17 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Na te wasze długopisy,smyczki i inne pierdalansy to każdy ma (usunięte przez administratora)łącznie z ta waszą była dyrektorką.
A ty nie cukruj tu na worku,bo i tak nikt kto tam pracował nigdy w te bzdety nie uwierzy.
A jak jesteś taka rozwinięta w tym kierunku to znaczy że tez maczałaś w tym swe paluchy..................
zdjecie uzytkownika
jaka praca - 2014-10-20 09:21:19 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Jak ktoś jest ciekawy czy warto w tej firmie pracować proponuje przeczytać wypowiedzi z tego forum ! Masakra ! co za ciemnogród ! Ludzie z Biedronek i innych dyskontów mają barwniejsze słownictwo . Ja rezygnuję bo mówią że " z jakim przystajesz takim się stajesz"
zdjecie uzytkownika
kaczor - 2014-10-20 13:25:42 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Jaki więc dział wg Was działa najsprawniej? Z kim się najlepiej współpracuje??? Nie wierzę, że wszyscy są tacy daremni.
zdjecie uzytkownika
zzz - 2014-10-21 16:55:32 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Beznadziejna firma z okropną kadrą "menadżerską" nastawiona wyłącznie na skubanie emerytów i wciskanie im że nigdzie nie dostaną "lepszej" oferty a wszystko to za niewiele więcej niż najniższa krajowa.
Zostaw swoją opinię
Powiadomienia
o nowych wpisach
Obserwuj ten wątek!
Akceptuję Regulamin
captcha
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kredyty-chwilowki

Twoj email:
Wiadomość: