Opinie o Pośrednictwo Finansowe „KREDYTY-Chwilówki” Sp. z o.o. w Tychy

„KREDYTY-Chwilówki” sp. z o.o. to firma z wieloletnim doświadczeniem. Zatrudniamy około 1.600 pracowników w całej Polsce, głównie w działach sprzedaży i windykacji. Poszukujemy specjalistów w danej dziedzinie, ale dajemy także szansę młodym osobom, które są na początku swojej kariery zawodowej. Specjalizujemy się w pośredniczeniu przy produktach finansowych takich jak pożyczki, chwilówki, kredyty. W ofercie mamy pożyczki krótko, średnio i długoterminowe: chwilówki, chwilówki z wnioskiem przez internet (chwilówki online), chwilówki z wnioskiem przez telefon (TeleChwilówki), pożyczki online, pożyczki konsolidacyjne, kredyty gotówkowe, kredyty konsolidacyjne. www.kredyty-chwilowki.pl Pośrednictwo Finansowe „KREDYTY-Chwilówki” sp. z o.o. ul. Fabryczna 12 43-100 Tychy tel. 801-800-107 (koszt połączenia wg stawki operatora)

Branże: Doradcy finansowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pośrednictwo Finansowe „KREDYTY-Chwilówki” Sp. z o.o. w Tychy

kosmitka

a czemu tak uwazasz to pracy dla ulotkarzy juz nie bedzie?

Asd

Witam Mam zaproszenie na rozmowy do pracy na stanowisko regionalnego kierownika sprzedaży. Warto się wybrać, czy sobie odpuścić ? Na czy taka pracy na w/w stanowisku polega ? Pozdrawiam

tyszanin

nie ma funduszu integracyjnego dla reklamy - to oznacza jedno....

xxx

KORONA Z GŁOWY NIKOMU NIE SPADNIE JAK POROZNOSI ULOTKI!

Doradca Klienta

Bylam na,rozmowie w Zorach I drwiono ze mnie, osoba w blond krotkich wlosach rozmawiala ze mna I spogladala na swoja kolezanke I robila mimy I smiala sie.... zalosne, infantylne zachowanie 20to paro latki.... TRAGEDIA... Pisaly tez lisciki do siebie nawzajem.... brak slow... podziekowalam i wyszłam

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
taki tam

była ulotkarka - 2013-08-03 22:41:25 przynajmniej poznacie co to znaczy praca w reklamie bo tego to dotyczy z całym szacunkiem poznacie kody wyzwiska ludzi zimno i gorąco nie ma zmiłuj i te łapy brudne od zrywania konkurencji i proszę pamiętac każdy dom nawet ten km w oddali i każda klatka ma byc zrobiona powinni wam dawac te zrąbane akcje i ubierac was w janki sranki i te koszmarne maluchy żal hehheeepracuje już długo sam chodziłem z ludźmi po blokach i nie rzadko przebierałem się czy to w Janka czy malucha na akcjach, więc dla mnie zmiany które zaszły niewiele zmieniły, gorzej z tymi co całe dnie siedzieli w aucie i aby wozili ulotkarzy na przerwę no to mają (usunięte przez administratora) bo nie nauczeni są pracy. Prace trzeba szanować nie taką to inną bo czasy są jakie są

była ulotkarka

marek panda

kolego jedno jest pewne a długo niepopracujemy,nic sie juz niezmieni nawet jesli reklama zostanie,to my tylko bedziemy roznosic ulotki i tak (usunięte przez administratora)

manual

jak u was praaca kierowcy wyglada?

Turbo

witam, czy ktos wie co bedzie dalej z reklama, kierowcami? Roznoszenie ulotek samemu, gdzie przy zatrudnieniu bylo inaczej. Beda zwolnienia? szukac nowej pracy?

Obserwator

W innych miatach też tak jest, nic nie robią. Jacyś pojedyńcze osoby roznoszą ulotki po parę godz. "maluchy" w garażu,

dany

to w końcu co się dzieje w tej firmie zwalniają nie zwalniają przyjmują nie przyjmują z moich obserwacji wynika że od początku wakacji nie widziałem reklamy na mieście. firma zawsze miała przemiał i to duży jeśli chodzi o pracowników i pewnie będzie tak dalej bądź dla nie poznaki piszą że przyjmują lub potrzebują do pracy a nikogo nie zatrudniają

luna

Widziałam ogłoszenie że szukają kierownika regionu, może ktoś napisać coś więcej? Jakie zarobki, dodatki, jak wygląda rozmowa? Są jakieś szkolenia wstępne? Jaką atmosfera w pracy?

kolegakolegi

Testy to chyba na rozmowie kwalifikacyjnej kolego a nie na szkoleniu. Chyba że coś się zmieniło od czasów kiedy ja pracowałem.

Obserwator

kandydat - 2013-07-22 20:53:24 Może ktoś powiedzieć jakim autem jeździ kierownik regionalny? I jak wygląda szkolenie w Tychach?Kierownik regionalny jeździ autem służbowym. Uważaj na pewno będzie test ze sprzedażą długopisu ;)))

kandydat

:-)

Jak czytam te wszystkie opinie to smiac mi sie chce ludzie dlaczego wy narzekacie na KCH firma jak firma bedzie dobrze jeszcze we wrzusniu zobaczycie beda dzwonic zebysmy do pracy wrucili kto bedzie chcial ten wruci kto nie to trudno niech sobie szuka innej pracy ale tyle moge wam powiedziec ze te opinie to wszystko bzdury i nie odpowiadajcie na nie bo nie warto.

czytelnik

Jak to wszystko czytam to śmiać mi sie chce sami reklamujecie konkurencje jeszcze czegos takiego nie widziałem,nikt normalny tego nie robi ,a raczej eliminuje konkurencje a tutaj widze odwrotnie tak trzymac ,piszcie dalej o konkurencji a sami pracownicy sie nia zainteresuja czy nie warto zmienic pracy ,pozdrawiam nie myślących

Obserwator

Jak to nic się nie dzieje, nawet prezesa zmienili w chwilówkach. "Na nowych koszulkach w centralnym miejscu będzie umieszczone logo firmy Kredyty-Chwilówki, która będzie działać z Podbeskidziem już trzeci sezon. - Druga runda poprzedniego sezonu przekonała nas, by zwiększyć zaangażowanie w klub. Rozmawialiśmy na ten temat bardzo krótko. Mamy nadzieję, że przyczynimy się do sukcesów i emocji takich jak w rundzie wiosennej - zaznacza [...], prezes firmy Kredyty Chwilówki."

.................

Nadużycie przez pracodawcę swojej ekonomicznej przewagi przezzawieranie umów terminowych w celu obejścia przepisów o ochronie trwałościbezterminowego stosunku pracy umożliwia uznanie klauzuli terminu za nieważną napodstawieart. 58 § 1k.c. w związku zart. 300k.p. (por. uchwałę składu 7 sędziów Sądu Najwyższego z dnia 16 kwietnia 1998 r.,III ZP 52/97, OSNAPiUS 1998 nr 19,poz. 558). Podobne zdanie wyraził Sąd Najwyższy w wyroku z dnia 7 września 2005r.,II PK 294/04(OSNP 2006 nr 13-14, poz. 207), w którym uznał, że zawarciedługoterminowej umowy o pracę na czas określony (9 lat) z dopuszczalnością jejwcześniejszego rozwiązania za dwutygodniowym wypowiedzeniem może byćkwalifikowane jako obejście przepisów prawa pracy, ich społeczno-gospodarczegoprzeznaczenia lub zasad współżycia społecznego (art. 58 § 1i2k.c. w związku zart. 300k.p.).

janko

"Kwestię odprawy w związku z rozwiązaniem stosunku pracy reguluje ustawa o zwolnieniach grupowych. Prawo do odprawy nabywa pracownik, którego stosunek pracy uległ rozwiązaniu. Może to nastąpić zarówno na mocy porozumienia stron jak i w wyniku wypowiedzenia umowy przez pracodawcę. Zgodnie z ustawą warunkiem uzyskania prawa do odprawy jest zwolnienie pracownika z przyczyn leżących po stronie pracodawcy. Nie uzyska zatem prawa do odprawy pracownik, który został zwolniony dyscyplinarnie, na podstawie art. 52 Kodeksu Pracy. Wysokość przysługującej pracownikowi odprawy zależy od długości okresu zatrudnienia oraz od wysokości wynagrodzenia." "Zwolnienie grupowe następuje wtedy, gdy w okresie, który nie przekracza 30 dni pracodawca zwolnił: 10 pracowników – w sytuacji, gdy pracodawca zatrudniał mniej niż 100 pracowników, 10 % zatrudnionych – w sytuacji, gdy pracodawca zatrudniał co najmniej 100 osób, ale mniej niż 300, 30 pracowników – w sytuacji, gdy pracodawca zatrudniał 300 lu więcej osób." Odprawa przysługiwała pracownikom np. FIATA (grupowa redukcja etatów ze względu na brak pracy, na zasadzie dobrowolnych odejść), czy też np: Żagla (Santander kupił Żagiel, placówki zostały zamknięte - tym sposobem pracownicy Żagla otrzymali odprawy). Natomiast chcąc sądzić się z pracodawcą w PIPie (bo np: zostaliśmy zwolnieni z własnej winy, a wina leży po stronie pracodawcy np: likwidacja etatów kierowców Pand) należy mieć świadków i dowody. A kto z pracujących poda swoje imię i nazwisko w sądzie pracy? Nikt. Wszyscy mądrzy są na forum. Bo wydaje się wam, że jesteście anonimowi.

Zostaw merytoryczną opinię o Pośrednictwo Finansowe „KREDYTY-Chwilówki” Sp. z o.o. - Tychy

• Jak się pracuje w Pośrednictwo Finansowe „KREDYTY-Chwilówki” Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Pośrednictwo Finansowe „KREDYTY-Chwilówki” Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 21.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Pośrednictwo Finansowe „KREDYTY-Chwilówki” Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 21, z czego 12 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Pośrednictwo Finansowe „KREDYTY-Chwilówki” Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Pośrednictwo Finansowe „KREDYTY-Chwilówki” Sp. z o.o. napisali 12 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Pośrednictwo Finansowe „KREDYTY-Chwilówki” Sp. z o.o.