Opinie o Pośrednictwo Finansowe „KREDYTY-Chwilówki” Sp. z o.o. w Tychy

„KREDYTY-Chwilówki” sp. z o.o. to firma z wieloletnim doświadczeniem. Zatrudniamy około 1.600 pracowników w całej Polsce, głównie w działach sprzedaży i windykacji. Poszukujemy specjalistów w danej dziedzinie, ale dajemy także szansę młodym osobom, które są na początku swojej kariery zawodowej. Specjalizujemy się w pośredniczeniu przy produktach finansowych takich jak pożyczki, chwilówki, kredyty. W ofercie mamy pożyczki krótko, średnio i długoterminowe: chwilówki, chwilówki z wnioskiem przez internet (chwilówki online), chwilówki z wnioskiem przez telefon (TeleChwilówki), pożyczki online, pożyczki konsolidacyjne, kredyty gotówkowe, kredyty konsolidacyjne. www.kredyty-chwilowki.pl Pośrednictwo Finansowe „KREDYTY-Chwilówki” sp. z o.o. ul. Fabryczna 12 43-100 Tychy tel. 801-800-107 (koszt połączenia wg stawki operatora)

Branże: Doradcy finansowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pośrednictwo Finansowe „KREDYTY-Chwilówki” Sp. z o.o. w Tychy

zenek

a miałeś jakieś dowody na to że pracowałeś po tyle godzin opowiedz bo to bardzo ważne

nic nie zrobicie

Hej pisze do tych którzy się domagają zwroty za soboty i nad godziny, tak naprawdę nic nie zrobicie firma ma tak opłaconych prawników i inspektorów że wszystko tuszuje sam byłem ofiarą tego chorego systemu nawet był o mnie artykuł w ocenie http://wiadomosci.onet.pl/slask/pracownik-kredytow-chwilowek-apeluje-o-pomoc-setki-godzin-przepracowujemy-za-darmo/8dgfp i nic to nie dało olali mnie a w sadzie mi powiedzieli ze dostawałem wyższe wynagrodzenie na konto niż miałem w umowie, dlaczego? firma jest taka cwana że pisze w umowie najniższe warunki+premia uznaniowa i po zamiatane

oskarżony

Witam jestem byłym pracownikiem firmy, zostałem zwolniony w kwietniu 2013 nie będę pisał na jakim rejonie pracowałem bo miałem dużo problemów z firmą po odejściu. Mianowice bawiłem się na tym forum tak jak wy wszyscy tutaj pisałem różne brednie na temat firmy a tu nie wiadomo kiedy pukanie do drzwi, otwieram a tu patrze nasz polski organ ścigania. Został mi zarekwirowany laptop mojego syna z którego pisałem na forum chociaż miałem zmienne ip na internecie to i tak to nic nie dało. Po jakiś 2 miesiącach laptopa mi zwrócono a mi przedstawiono (art 216 KK zniesławienie za pomocą środków masowego przekazu). Wiec pisze tylko po to a byście uważali i ne dajcie się tej firmie bo trochę namieszała w moim życiu.

ytyt
@oskarżony

Jak pisałeś bzdury i kłamstwa to sie nie dziw ajak pisze się prawdę to czego sie mają ludzie bać ?

oskarżony
@ytyt

Też tak myślałem jak ty właśnie i jak powiedziałem to na przesłuchaniu to mi powiedzieli że to jest art 190 kk czyli jeżeli nie masz dowodów to możesz się..... no ja nie pisze tutaj do was żeby zaszkodzić tym co piszą, tylko żebyście uważali sam nie lubię tej firmy i jestem z wami:)

zenek
@oskarżony

coś musiało być nie tak że cię oskarżyli, napisz co pisałeś i wtedy ocenimuy czy tak naprawdę jest

marlena
@oskarżony

Na moje to totalna bzdura, pewnie chcesz zamknąć usta innym forumowiczom bo piszą prawdę. Art. 190 kk - stalking dot. osoby prywatnej a nie firmy czy instytucji, więc na moje kłamiesz. Chyba jesteś jedyną osobą pracująca w tej firmie co się takie cuda niewidy wydarzyły hehe Firmie na pewno chce się bawić w takie przesłuchania śledztwa itp itd.

bartosz

Hej może ktoś wypowie się co słychać na Białymstoku??

Doradca Klienta

Bylam na,rozmowie w Zorach I drwiono ze mnie, osoba w blond krotkich wlosach rozmawiala ze mna I spogladala na swoja kolezanke I robila mimy I smiala sie.... zalosne, infantylne zachowanie 20to paro latki.... TRAGEDIA... Pisaly tez lisciki do siebie nawzajem.... brak slow... podziekowalam i wyszłam

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
ODPRYSK

DAWAJ DZIS TEGO CHWILOLOTA-FAJNE BYŁO

elcybiades

TAK SIEDZ TAM JAK NAJDŁUZEJ NIECH CI PLACO ZA OPIERDZIELANIE SIE,KRÓJ ICH ILE MOZESZ [usunięte przez moderatora]

nanotechnologiaiprostytucjarazemwziete

ja tez mam troche sobót przepracowanych,ale jeszcze pracuje to nie bede sie siepał.

baba

jutro startuje CHWILOLOT ,czytajcie uwaznie bo nastąpiły zmiany w kadrze pilotów-[usunięte przez moderatora]

fcbarcelona

W Poznaniu niema juz bo trzonek ułamany i brak chłodnicy nic.został tylko stadion,[usunięte przez moderatora]

acemilan

a jak jest w Poznaniu?

wred

o jakim ty wizerunku myslisz?

kolo

bo to dziadowska firma jest,pierdzielą na szkoleniach-pożyczasz to oddaj,a sami oddać nie chcą-oddać? co ja piszę ZAPŁACIĆ ZA NADGODZINY!!! PŁACIĆ BEZ GADANIA!!!!!!!!INSPEKTORZY TYLKO CZEKAJĄ!!!!!!!!! I WAM TEN PORĄBANY WIZERUNEK POPSUJĄ!!!!!

były

a niech usuną,ale trzeba o tym pisać i walczyć o swoje,oni by ci nie odpuścili jak byś im zalegała z ratą za kredyt czy z chwilówą,zaraz by windykator przyleciał po kasę,to dlaczego my mamy im odpuścić?

Masz rację,zaraz rozpiszą się te bzdziągwy z fabrycznej jak im tu dobrze jest i jaka to wspaniała firma-do czasu kiedy je pozwalniają,a wtedy będą jechać na kredyty-chwilowki,co za fałszywy naród!

nnnnnn

Ja miałem tych sobót 32-po 4 h .co daje trochę grosza,daj kontakt zdzwonimy się

BYŁY

to tylko propozycja,lecz uważam że 5 złoty za godz,jest wystarczającą stawką by zadowolić obie strony,jak też moją osobę.

ASDETRG

PO 5 ZETA ZA GODZ,CO TY TO ZA MAŁO!TO SOBOTY BYŁY!

po 4 co daje 72 godz.ale jak to policzyć ja miałem umowe bez stawki godz. a ty?

@Tomek

ja też taką umowe miałem,jak policzyć?- a chociaż by po 5 zloty tak jak ulotkarze mieli,to daje ci wynik 360 zł no od tego jeszcze trzeba podatek odliczyć, ale na drodze nie znajdziesz,a ich obowiązkiem jest ci zapłacić.

masz racje,ja miałem 18 sobót przepracowanych i nikt mi za nie nie zapłacił,i nie dostawałem za nie dni wolnych,godzin nocnych nie miałem na szczęście,a jak u was?

@Tomek

no widzisz sam 18 sobót to jest trochę godzin-a po ile godzin pracowałeś?

pan
@były

dziwne, za przepracowaną sobotę dostajesz dzień wolnego w tygodniu

były

/*pewnie,jestem za ,utwórzmy sobie takie forum-jest sporo rzeczy do obgadania-przepracowane soboty za które nikt jak na razie nam nie zapłacił,nadgodziny,jak i również godziny nocne,i wiele innych spraw,za pracę trzeba płacić a oni myślą że im to ujdzie na sucho,zresztą ja już wysłałem zapytanie do prezesów o wyrównanie za godziny lecz nie mam odp.trudno nie chcą załatwić sprawy polubownie,bd czynił dalsze kroki prawne,was też zachęcam żaden wstyd i hańba domagać sie wynagrodzenia za pracę,poza tym w grupie siła,związki zwolnionym już nie pomogą,więc apeluję do byłych pracowników o to byśmy się domagali od firmy zapłaty za pracę.

Zostaw merytoryczną opinię o Pośrednictwo Finansowe „KREDYTY-Chwilówki” Sp. z o.o. - Tychy

• Jak się pracuje w Pośrednictwo Finansowe „KREDYTY-Chwilówki” Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Pośrednictwo Finansowe „KREDYTY-Chwilówki” Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 21.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Pośrednictwo Finansowe „KREDYTY-Chwilówki” Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 21, z czego 12 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Pośrednictwo Finansowe „KREDYTY-Chwilówki” Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Pośrednictwo Finansowe „KREDYTY-Chwilówki” Sp. z o.o. napisali 12 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Pośrednictwo Finansowe „KREDYTY-Chwilówki” Sp. z o.o.