Opinie o Pośrednictwo Finansowe „KREDYTY-Chwilówki” Sp. z o.o. w Tychy

„KREDYTY-Chwilówki” sp. z o.o. to firma z wieloletnim doświadczeniem. Zatrudniamy około 1.600 pracowników w całej Polsce, głównie w działach sprzedaży i windykacji. Poszukujemy specjalistów w danej dziedzinie, ale dajemy także szansę młodym osobom, które są na początku swojej kariery zawodowej. Specjalizujemy się w pośredniczeniu przy produktach finansowych takich jak pożyczki, chwilówki, kredyty. W ofercie mamy pożyczki krótko, średnio i długoterminowe: chwilówki, chwilówki z wnioskiem przez internet (chwilówki online), chwilówki z wnioskiem przez telefon (TeleChwilówki), pożyczki online, pożyczki konsolidacyjne, kredyty gotówkowe, kredyty konsolidacyjne. www.kredyty-chwilowki.pl Pośrednictwo Finansowe „KREDYTY-Chwilówki” sp. z o.o. ul. Fabryczna 12 43-100 Tychy tel. 801-800-107 (koszt połączenia wg stawki operatora)

Branże: Doradcy finansowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pośrednictwo Finansowe „KREDYTY-Chwilówki” Sp. z o.o. w Tychy

REKLAMA II

Podobno jak się czegoś nie da zrobić,to trzeba to dać osobie,która o tym nie wie i to zrobi.(usunięte przez administratora) :) :) :)

zainteresowana

Czy wie ktoś może jak wyglądają zarobki na centrali w poszczególnych działach? np w dziale rozliczeń?

prawda

Prawda – cecha wypowiadanych zdań określająca ich zgodność z rzeczywistością. W mowie potocznej oraz w logice tradycyjnej prawda to stwierdzenie czegoś, co miało faktycznie miejsce lub stwierdzenie niewystępowania czegoś, co faktycznie nie miało miejsca. Problemem zdefiniowania tego pojęcia zajmowali się filozofowie od starożytności. Klasyczna definicja prawdy pochodzi od Arystotelesa i jest to zgodność sądów z rzeczywistym stanem rzeczy, którego ten sąd dotyczy.

abab

co ty chrzanisz??? nawet tym co kradli dawali porozumienie stron i po co straszysz???

Doradca Klienta

Bylam na,rozmowie w Zorach I drwiono ze mnie, osoba w blond krotkich wlosach rozmawiala ze mna I spogladala na swoja kolezanke I robila mimy I smiala sie.... zalosne, infantylne zachowanie 20to paro latki.... TRAGEDIA... Pisaly tez lisciki do siebie nawzajem.... brak slow... podziekowalam i wyszłam

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Serwisant rowerowy
obserwator

Widzę po postach,że znowusz kogoś tam zwolniono,popiszą dwa dni i będzie spokój,przecież i tak większość olewa te wpisy,czasami mam wrażenie że to taka ściana płaczu jest.Taki sobie mini kabarecik.ha ha ha.

byly pracownik

co to za gosc ten ha ha przypuszczam ze to krzyzak z elku (usunięte przez administratora)pomylil chyba forum

aaaa
@byly pracownik

o kim ty piszesz???????????/ bo sie nie okresliłeś

xxx

W JAKIM MIESCIE MA BYC TA PRACA?

hihi

Zwolnienie z pracy (dismissal) ma miejsce wtedy, gdy pracodawca przestaje Cię zatrudniać. Może ono przybrać różne formy, np.: rozwiązanie przez pracodawcę umowy o pracę, z wypowiedzeniem bądź nie; rezygnacja pracownika z pracy z powodu nieprzestrzegania przez pracodawcę warunków umowy (np. zaniżenie wynagrodzenia itp.) bądź jego niewłaściwego zachowania (np. presja na pracowniku) – tzw. wymuszone zwolnienie (constructive dismissal); nieodnowienie z pracownikiem umowy zawartej na czas określony (fixed-term contract).

xxx

czyli wniosek jest jeden jeżeli kończy ci się umowa 2-letnia to szukaj sobie innej pracy nie ważne czy jesteś dobrym pracownikiem czy złym.

ten

A ja słyszałem że z reklamy maja po 20lat umowy to oni szybko ich nie zwolnią :D

Małgorzata
@ten

Śmieszny i naiwny jesteś :)Uśmiałam się :) Właśnie dzisiaj jeden taki został zwolniony :)

jaa

oj tak ten teren to M A S A K R A obstawiony znajomymi szanownego pana kierownika nie ma co żałować tego (usunięte przez administratora)z panem kierownikiem regionalnym na czele

piotr
@jaa

Czemu nie nazwiecie tego po imieniu-(usunięte przez administratora)CI LUDZIE SĄ ODPOWIEDZIALNI ZA PORAZKĘ W TYM REGIONIE I KONIC!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!z tego co wiem to nawet nowy koordynator (usunięte przez administratora)te robote zanim naprawde ją zaczoł,...

iiihaaa
@piotr

zapomniałeś dodać że za "pracę" owych kiero regionalnych też ktoś odpowiada ale najwyraźniej chyba siedzi jak świstak i zawija nie wiedząc co się wokół dzieje

ZAINTERESOWANA

PODOBNO SZYKOJĄ SIĘ URLOPY,CZY KTOŚ COŚ WIE?

krzysiek

mozesz to olewac ale własnie dzis zakonczyłem prace w chwilowkach-powod-nie przedlozono mi umowy i kropka,bawcie sie sami.

jarek

Ja mam pytanie...umowa z firmą kończy mi się w listopadzie,a lasing na auie wygasa w pażdzierniku,i jak zdam auto to około miesiąca do wygaśnięcia umowy będę bez auta.Co w takim razie będę przez ten okres robił?,zakładając oczywiście że firma nie przedł.umowy?!W umowie mam napisane-pracownik reklamy z autem służbowym.Cz ktoś coś wie na ten temat?

fiskan
@jarek

Co ty sie martwisz o listopad!.przed nami impreza firmowa,darmowe chlanie i wyżerka,wakacje,słońce,a ty sie martwisz co bedzie w listopadie.W pazdzierniku firma zmieni zdanie i zostawi reklame,poprzedłza umowy i da podwyżkę,kupi nowe auta i bedzie git.jak juz tu napisali-olać t o.

były z reklamy

Ludzie dajcie, sobie spokój z tą firmą,są inne lepsze firmy,zawody,zajęcia które można wykonywać,tym bardzie że macie jeszcze czas poszukać pracy zanim wam umowy powygasają.Pozatym niech sobie wielu z was zada pytanie-jaka to przyszłość was czeka,jak wy latacie z kawałkiem papieru i wtykacie go w skrzynkę?Nie chcą was!to nie!A wy wypłakujecie się na worku-co to będzie.OLAĆ TO,jak macie choć trochę samozaparcia to szybko znajdziecie lepszą pracę,a oni niech sami budują swoją papierową przyszłość.też nie polecam pracy w tej firmie a praco wałem niemal 4 lATA I USŁYSZAŁEM -SORY ALE MAMY TAKIE CZASY!!!!

na full
@były z reklamy

no to firma nie ładnie postąpiła dlatego koniec reklamy w tej firmie zbliża się wielkimi krokami, najpierw polecą te osoby co mają umowy do przedłożenia a potem reszta

Mocny

niestety mojemu koledze też podziękowali po 2 latach, kierownik dał mu jasno do zrozumienia, że dział reklamy zostaje okrojony mnie pewno czeka ten sam los już nie długo

yhy

Wiem że na pewno nie przedłużają już umów po 2 latach w reklamie tylko dziękują za pracę także jak komuś się kończy umowa w tym roku to lepiej niech szuka nowej pracy:)

było to do przewidzenia

misia

Przestrzegam przed zatrudnianiem się w Kredytach-Chwilówkach. (usunięte przez administratora). Jak masz wybór pracy w chwilówkach ,a innym pośrednictwie to lepiej idź do tego drugiego. Te same warunki pracy ale przynajmniej pieniądze ci zapłacą konkretne.

potwierdzam

Nie wiem czy wiecie ale firma nie przedłuża umów w reklamie tłumacząc się że przechodzi w inna formę reklamy.

w11
@potwierdzam

tez tak słyszałam,a pracuje na fabrycznej.odbyło sie specjalne spotkanie na ten temat,lecz nie panikojcie-reklama bedzie prowadzona w obowjazujacej formie do czasu wygasniecia umow leasingowych,wiec to jeszcze potrwa,co do nowej formy reklamy,to nie ma jeszcze sprecyzowanych pomysłów.

Zostaw merytoryczną opinię o Pośrednictwo Finansowe „KREDYTY-Chwilówki” Sp. z o.o. - Tychy

• Jak się pracuje w Pośrednictwo Finansowe „KREDYTY-Chwilówki” Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Pośrednictwo Finansowe „KREDYTY-Chwilówki” Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 21.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Pośrednictwo Finansowe „KREDYTY-Chwilówki” Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 21, z czego 12 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Pośrednictwo Finansowe „KREDYTY-Chwilówki” Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Pośrednictwo Finansowe „KREDYTY-Chwilówki” Sp. z o.o. napisali 12 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Pośrednictwo Finansowe „KREDYTY-Chwilówki” Sp. z o.o.