Opinie o Pośrednictwo Finansowe „KREDYTY-Chwilówki” Sp. z o.o. w Tychy

„KREDYTY-Chwilówki” sp. z o.o. to firma z wieloletnim doświadczeniem. Zatrudniamy około 1.600 pracowników w całej Polsce, głównie w działach sprzedaży i windykacji. Poszukujemy specjalistów w danej dziedzinie, ale dajemy także szansę młodym osobom, które są na początku swojej kariery zawodowej. Specjalizujemy się w pośredniczeniu przy produktach finansowych takich jak pożyczki, chwilówki, kredyty. W ofercie mamy pożyczki krótko, średnio i długoterminowe: chwilówki, chwilówki z wnioskiem przez internet (chwilówki online), chwilówki z wnioskiem przez telefon (TeleChwilówki), pożyczki online, pożyczki konsolidacyjne, kredyty gotówkowe, kredyty konsolidacyjne. www.kredyty-chwilowki.pl Pośrednictwo Finansowe „KREDYTY-Chwilówki” sp. z o.o. ul. Fabryczna 12 43-100 Tychy tel. 801-800-107 (koszt połączenia wg stawki operatora)

Branże: Doradcy finansowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pośrednictwo Finansowe „KREDYTY-Chwilówki” Sp. z o.o. w Tychy

nonews

nic się nie dzieje, nikogo nie likwidują

starynews
@nonews

I co piszesz ze nic sie nie dzieje!!! SIEJESZ KŁAMSTWO I PISZESZ NIE PRAWDEnie powinienes(aś)wypowiadac sie na tym forum kłamczuchu,osobiscie znam 2 kierowników reklamy z którymi firma rozwiazoje umowy-powód likwidacja stanowiska kierownika reklamy.Przyjeli cie chyba do siania pozytywnej propagandy,

vcvc

Aaaaa czy cos jaramy?poczułam dym!aaaaa pójdzie pisze sie przez o z kreską trybuno ludu.A REKLAMA ZAWSZE BYŁA TRAKTOWANA Z BUTA,przeciez ten dział zawsze był szpilką pod paznokciem rządzących-taka podrasa wielkich.

trybuna ludu

poczekaj niedługo i cała reklama pujdzie z dymem,a po niej kadra sprzedazy

news

Likwidują kadre zarzadzajaca reklamy!!! Ktoś wie cos wiecej w tym temacie? Jak zwykle reklama została potraktowana "z buta" :/ bo koszty trzeba ciac :/

Doradca Klienta

Bylam na,rozmowie w Zorach I drwiono ze mnie, osoba w blond krotkich wlosach rozmawiala ze mna I spogladala na swoja kolezanke I robila mimy I smiala sie.... zalosne, infantylne zachowanie 20to paro latki.... TRAGEDIA... Pisaly tez lisciki do siebie nawzajem.... brak slow... podziekowalam i wyszłam

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
mandela

w takim razie prezes musiałaby już jeździć złotym jaguarem :-) coś czuję, że nie pracujeszz na odpowiedzianym stanowisku, (usunięte przez administratora)

nela

Na co każdy pracuje w tej firmie? Na pensje? (usunięte przez administratora)

ola

Ciekawe ile dzieci będzie po tegorocznej imprezie firmowej....? Jeszcze trochę i zamiast wczasów pod gruszą to będą płacić becikowe hehehe

Rambo

A ja mam 18 lat, pracuje jako ulotkarz i moja przełożona... też jest świetna :) Mimo, że jestem pracownikiem szeregowym, to traktuje mnie z pełnym szacunkiem.

Zadowolona

Pracuję w tej firmie prawie od początku. Zaczynałam od infolinii, potem na biurze, teraz wyżej. Jak miałam dostać pochwałę, to ją dostawałam; jak miałam dostać po uszach, to mówili jak jest. Ale ZAWSZE z szacunkiem! ZAWSZE. Na każdym szczeblu ci, którzy byli wówczas nade mną doceniali moją pracę. Dostawałam premie w postaci: pochwały, kasy lub szkolenia :) Ja jestem bardzo zadowolona!

do kajaja

kajaja -wyleciałaś bo nie chciało ci się pracować ? i piszesz że zmarnowałaś w tej pracy rok a może dwa życia ?i kogo to wina? pracodawcy że ci jeszcze za to płacił dawał szanse i szkolił? i jak dostałaś stanowisko przez łóżko to nie pisz chociaż o tym na forum bo to takie niesmaczne jest ;/

pol2

@ania, oskarżasz ludzi, którzy potrafią docenić pracodawcę o to, że kłamią i są zmuszani do pisania pozytywów? ;D Zabawna jesteś

kolo

windykacja? śmiech na sali kolesie którzy łykają sterydy i latają na siłkę, sztucznie pompowani jak przyjdzie co do czego to uciekają aż się kurzy. cieszę się że coraz więcej klientów nie daje się zastraszyć. jedyne co winda potrafi to walnąć miśka jak klient przestaje się go bać. żenada

kajaja.

hej nie wiem jak wy ale ja zmarnowałam rok życia w chwilówkach... miało być pięknie a wyszło jak zawsze tam gdzie się nie szanuje ludzi... owszem prawdą jest że płacą na czas ale kiepska to kasa. jak sprzedasz kredyt to dostajesz ochłapy z prowizji resztę czyli to co najlepsze zgarnia góra i Twój kierownik a cisną... naszego kierownika spokojnie można by oskarżyć o mobing. no chyba że jest się pupilkiem i ma się tą pracę po znajomości wtedy.... żyć nie umierać nawet jak nic nie robisz to zostajesz chwalony, sama osobiście widziałam takie przypadki. karierę można zrobić szybko ... przez łóżko. a jak tam w stolicy???? bo słyszałam że nie ciekawie... ja na szczęście ten koszmar mam już za sobą od paru miesięcy mam fajną pracę gdzie ludzie się szanują i kasa jest pewna i przyzwoita. jeśli jeszcze tam tkwicie to dobrze radzę uciekajcie bo prędzej czy później będziecie żałować straconego czasu. nauczyć się tam niczego nie można, szkolenia to farsa.a potem oczernią Cię jak tylko mogą. taka polityka, firma ma kasę bo wie jak wykorzystywać swoich pracowników.

pol

Może niech się wypowiedza osoby które już odbyły rozmowę ;)

jest tak, jak mówią

@wewe, prześlę Ci to, co jest na stronie www w zakładce Kariera - może to Ci jakoś pomoże :-) Kiedy masz rozmowę? "A czy jest jakiś przepis na to, co mówić podczas rozmowy? Raczej nie, ale uczciwość, zrozumiałość, precyzja i prostota to cechy, którymi powinny się charakteryzować nasze wypowiedzi. Przede wszystkim uważnie słuchajmy rekrutera i odpowiadajmy na zadawane nam pytania. Nie odchodźmy również od tematu i pilnujmy by nie używać potocznego języka. Ważna jest także pewność w głosie połączona z uśmiechem na twarzy i utrzymywaniem kontaktu wzrokowego. Te czynniki zdecydowanie mogą nas przybliżyć do rekrutacyjnego sukcesu. W dzisiejszych czasach idąc na rozmowę możemy śmiało przyjąć zasadę - "nie oczekuj niczego, a spodziewaj się wszystkiego". Żadne pytanie, czy ewentualne zadanie do wykonania nie powinno nas zaskoczyć. Zawsze podchodźmy do nich z zaangażowaniem, powagą i szczerością. Na pewno warto doskonale znać zawartość swojego CV i wiedzieć, dlaczego zdecydowaliśmy się kliknąć "APLIKUJ". Przesada w tym względzie może przynieść zupełnie odwrotny skutek. Wyuczenie się gotowych odpowiedzi na standardowe pytania często może zostać odebrane jako brak autentyczności. Bądźmy sobą, gdyż sprawny rekruter z łatwością dojrzy niespójności w naszych odpowiedziach. A o co z kolei możemy zapytać my? Tak naprawdę o wszystko, musimy być jednak przygotowani na to, że nie na wszystko od razu uzyskamy odpowiedź. Pewne informacje związane z firmą i stanowiskiem można przedstawić tylko tym osobom, które zostały wytypowane do zatrudnienia."

wewe

Moze ktos opisać ja wyglada zadanie grupowe na rozmowie kwalfikacyjnej? Jak się wykazać podcczaas tego zadania?

JEJ_Diżej

Doświadczenie i gadane ida ze sobą w parze. Im lepsza sprzedaż, tym lepsze zarobki, ale wbrew temu, co niektórzy myślą, wcale nie trzeba wciskać ludziom pożyczek. W końcu sami po nie przychodza! I sa naprawdę zadowoleni, jak ją dostana ;D

jest tak, jak mówią

w finansach można dobrze zarobić. Tyle w temacie.

ciekawe

ile można zarobić?Więcej niż na kasie w Biedronce (tam mają 1800zł)

Kaśka

Hej : ) pracuję tu niedługo, jako doradca klienta, ale co na pewno mogę powiedzieć, ze z ta firma warto się zwiazac bo potrafią docenic człowieka i jego starania . pracowałam wcześniej u konkurencji, tyle że małej, i wiecie jak to jest w kilku osobowej firmie – zajmujesz si e wszystkim,a masz płacone jakbys nir robił nic. Kaśka w końcu jest doceniana i w końcu o mnie mówią pozytywnie – polecam każdemu : ) : ) :D

Zostaw merytoryczną opinię o Pośrednictwo Finansowe „KREDYTY-Chwilówki” Sp. z o.o. - Tychy

• Jak się pracuje w Pośrednictwo Finansowe „KREDYTY-Chwilówki” Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Pośrednictwo Finansowe „KREDYTY-Chwilówki” Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 21.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Pośrednictwo Finansowe „KREDYTY-Chwilówki” Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 21, z czego 12 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Pośrednictwo Finansowe „KREDYTY-Chwilówki” Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Pośrednictwo Finansowe „KREDYTY-Chwilówki” Sp. z o.o. napisali 12 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042
Pośrednictwo Finansowe „KREDYTY-Chwilówki” Sp. z o.o.