Opinie o Pośrednictwo Finansowe „KREDYTY-Chwilówki” Sp. z o.o. w Tychy

„KREDYTY-Chwilówki” sp. z o.o. to firma z wieloletnim doświadczeniem. Zatrudniamy około 1.600 pracowników w całej Polsce, głównie w działach sprzedaży i windykacji. Poszukujemy specjalistów w danej dziedzinie, ale dajemy także szansę młodym osobom, które są na początku swojej kariery zawodowej. Specjalizujemy się w pośredniczeniu przy produktach finansowych takich jak pożyczki, chwilówki, kredyty. W ofercie mamy pożyczki krótko, średnio i długoterminowe: chwilówki, chwilówki z wnioskiem przez internet (chwilówki online), chwilówki z wnioskiem przez telefon (TeleChwilówki), pożyczki online, pożyczki konsolidacyjne, kredyty gotówkowe, kredyty konsolidacyjne. www.kredyty-chwilowki.pl Pośrednictwo Finansowe „KREDYTY-Chwilówki” sp. z o.o. ul. Fabryczna 12 43-100 Tychy tel. 801-800-107 (koszt połączenia wg stawki operatora)

Branże: Doradcy finansowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pośrednictwo Finansowe „KREDYTY-Chwilówki” Sp. z o.o. w Tychy

Kicia

Od 22.01.2018 firma musi byc wpisana na specjalna liste, Knf nie wyrazil zgody poniewaz Kch jest w publicznym rejestrze ostrzezen. W zwiazku z tym nie moze prowadzic dzialalnosci, dzisiaj o tym na zebraniu bedzie. Nobiles i pro zysk zostaja.

Realista

Jutro upadlosc , nawet l4 nie pomoze

Xyz

To jest niemożliwe żeby chwilówki się pozamykaly nie wierzę

Xyz

Czy to co jest pisane to jest prawda przecież to nie jest możliwe żeby się chwilówki pozamykaly napewno coś wymyśla

Doradca Klienta

Bylam na,rozmowie w Zorach I drwiono ze mnie, osoba w blond krotkich wlosach rozmawiala ze mna I spogladala na swoja kolezanke I robila mimy I smiala sie.... zalosne, infantylne zachowanie 20to paro latki.... TRAGEDIA... Pisaly tez lisciki do siebie nawzajem.... brak slow... podziekowalam i wyszłam

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Wielka szkoda

W dniu 22.01.2018 firma kredyty chwilowki ogłosi upadłość jednym słowem masakra zostaniemy bez odpraw itp

Wzorowy pracownik

Jutro ogłoszenie upadłości ukladowej przez firmę

sx

Płock zachował się beznadziejnie...zeby faceci nie mieli j....j - katastrofa, na pewne rzeczy nie ma wplywu a odejsc z twarza to moim zdaniem dobry koniec

Ehhs
@sx

Madrym jest oszukiwanie ludzi i mowienie, ze wszystko jest ok i nikt nic nie wie?

W komunikacie bylo napisane ze firma zrobila wszystko zeby nie utracic plynnosci wiec o upadlosci nie ma mowy. Nie zwolnia nas, moze połączą z jakas inna firma, albo zmniejsza nagrody. Za duzo by stracili

MM

Tak samo, jak nie miało być zmian kadrowych do końca roku. A były jednak i to dość spore ... 500 osób! Po prostu nie panikujcie, będzie co ma być, rozglądać się za pracą można, nikt tego nie zabroni, świat się nie kończy na tej jednej firmie ;)

Tester

O jakim komunikacie mówisz? Gdzie można znaleźć ten komunikat?

Ciekawa świata

Nie utralici dzięki zwolnieniom,a teraz zwolnia kolejne osoby bo wtedy zachowali płynność ale już im się ta płynność kończy. Ja też odebralam to jako pożegnanie, nie łudzcie się ludzie, litości...

Haha

Taaa jasne co mają do stracenia ? Na końcu pójdzie centrala a wczesniej sprzedaż poczekaj do jutra

xxy

W piątek kolejne zwolnienia!

@xxy

Firma jest jedna z lepszych w regionie slaskim.Rynek i jego prawa spowodowaly ,ze zarzad szuka oszczednosci.Kazdy z Was postapilby tak samo.Cieszcie sie,ze mogliscie przez te wszystkie lata popracowac w tak dobrej firmie.

Ciekawejajo

Co się stało z placówkami z Płocka

Niby obsady brak, wszyscy na L4

@Ciekawejajo

W Płocku pewnie doradcy poszli na L4. LEGIONOWO też nie czynne do odwołania.

Ona

Mirinda

Kiedy sprzedaż poleci???

Pepsi
@Mirinda

Sprzedaż nie leci- jak firma miała by działać bez sprzedazy- drodzy koledżu i koleżanki pomyślcie trochę i nie powtarzajcie plotek

Nic nie wiadomo
@Mirinda

A czy to jest pewne ze sprzedaż tez leci?? Wiecie coś więcej?

Jake Sully
@Nic nie wiadomo

W komunikacie i regulaminie zwolnień grupowych, było wyraźnie napisane, że w dziale sprzedaży nie ma zwolnień.

WILK Z WALLSTREET
@Pepsi

NORMALNIE W TYM CAŁYM ZAMIESZANIU NAJDROŻSZY MOI DRODZY JEST PRACOWNIK ZUS PENSJA ITD.,,,,,,,,LUDZIE POTRAFIĄ OBSŁUŻYĆ SIĘ SAMI PO CO MAJĄ OGLĄDAĆ JAKĄŚ SKWASZONĄ PANIĄ ZA BIURKIEM I TRACIĆ CZAS................

AGGGA
@Jake Sully

Nie ma zwolnień ale umów nie przedłużają w dziale sprzedaży

Jake Sully
@AGGGA

To prawda, niektórym niestety nie przedłużyli umowy choć byli super pracownikami, a inni dostali przedłużenie.

jutro

jutro

Pracownica centrali

Sprzedaz zostaje po staremu

Nic nie wiadomo
@Jake Sully

Zawsze mogą uchwalić po nowym roku nowy regulamin grupowych zwolnien:) wolne za 6 stycznia ma być tak szybko wybrane.... za 11 listopada cały miesiąc do rozdysponowania był. ....

ktoś
@Nic nie wiadomo

Gdzie Ty wyczytałes /as to że sprzedaż nie poleci ? Jest napisane ze zwolnienia w dziale sprzedaży w TYMŻE dokumencie nie dotyczy. TYMŻE, ale może następnym już tak..

Mm
@AGGGA

Tu sie z Toba nie zgodze. Umowy sa przedłużanie

AGGGA
@Mm

W większości nie są wszystkie moje koleżanki z firmy już nie pracują w ciągu ostatniego miesiąca

Katiana
@Mm

Za kilka dni kończy mi się umowa, nikt nie powiedział mi do dzisiaj na czym stoję, nikogo nie interesuje że nie śpię po nocach, wolałabym wykorzystać urlop wiedząc że nic z przedłużenia na szukanie nowej pracy, bo dziecka które wychowuje nikt mi nie nakarmi. Rodzice nauczyli mnie lojalności, uważam że zawsze byłam w porządku wobec współpracowników i pracodawcy. Czy to zbyt wiele oczekiwać szacunku do siebie jako pracownika? , czy to zbyt wiele prosić o lojalność? Każdy dzień jest dla mnie wielką niewiadomą , każda noc długa bez zmrużenia oka, nie mogę sobie pozwolić na zachwianie płynności finansowej bo nie ma mi kto pomóc, czy to kogoś interesuje? Boli, na prawdę boli, bo do pracy zawsze wstawałam z pozytywnym nastawieniem i zawsze robiłam wynik wraz ze współpracownikami jak i sama . zżyłam się z biurem , z ludźmi i ze wspaniałej perspektywy patrzyłam na przyszłość. Dziś lojalnie idę do biura , pracuje , ale w stresie i z olbrzymim bólem brzucha....

qqqqq
@Katiana

z tego co obserwuje, to nie dająnowych umów.... zostają jednostanowiskowe.. zgadzam sie, ze powinni powiedzieć co i jak. kierownik na pewno juz wie co z Tobą będzie... oby Twoja lojalność się opłaciła.

@qqqqq

Dają umowy, u nas przedłużyłi

@qqqqq

Praca dla Doradcy,Windykatora i Kierownika na terenie : Częstochowa,Opole,Kielce,Piotrków Trybunalski,Tomaszów Mazowiecki,Bełchatów w dynamicznie rozwijającej się firmie pożyczkowej. CV na lpsa@poczta.onet.pl

Zdziwiona
@Katiana

Kobieto zamiast lemantowac zacznij szukać roboty. Tym bardziej, ze masz dzieci, nie rozumiem na co czekasz....

Jeszcze pracownik
@Katiana

I co z twoją umową, została Ci przedłużona? Mi też się niedługo kończy i cisza. Nawet nie wiadomo co dalej z firma????

Katiana
@Jeszcze pracownik

Niestety nie.... Miałam najlepszy wynik z ubiegłego roku na naszym terenie... także zapewne ludzie z mojego terenu już wiedzą kim jestem, góra zresztą też , firma to Titanic... Jeszcze mydlą oczy, ale jak mi ktoś mądry powiedział skoro nie dali mi umowy, nie chcą ratować co zostało, bo tyle serca i wysiłku w tą pracę wkładałam że żal powinno im być mnie się pozbywać... cóż byłam tylko nic nieznacącą osóbką nabijającą liczby, przykro.

Xxx

W piątek

Umowa
@Jeszcze pracownik

Napiszcie komu jeszcze sie kończy niedlugo umowa??

Ehh

Nie zostala przedluzona

Obca
@Mirinda

Ciekawe czy znajomi -znajomych ,kuzynki ,ciotunie zostana dalej na stolkach ?

Xyz123
@Mirinda

Mnie również nie przedłużyli umowy... Byłem kierownikiem placówki, miałem wysokie wyniki a placówka jest rentowna... Nie łudźcie sie!!!

Addda

w piątek zamykamy?? Ktoś coś

W piatek zostanie ogloszona informacja dotyczaca firmy, musimy niestety przyjac do wiadomosci ze firma niestety zbankrutowala i nie jest wstanie, nas dalej utrzymywac. dziekuje

Imbir

Zamykają placówki Nie przedłużają umów W piątek każdy będzie w szoku

Wzorowy pracownik

Jest dziś jakieś zebranie na centrali? ? Ktoś coś wie????

Pewna
@Wzorowy pracownik

Nie ma żadnego spotkania.

Xxxx
@Wzorowy pracownik

Wiemy od k.reg. ze przelozone nastepny tydzień ponoc.

ludź

w pt ma być

Imbir
@ludź

Zwolnią wszystkich

Magdalena

No to by było chyba na tyle.. W firmie mogli się liczyć z tym, że jeśli wydadzą 50mln zł na nową centralę i parę mln na reklamę w tv, która i tak nic nie dała, to prędzej czy później to padnie.. Już nawet nie wspomnę o dziesiątkach zupełnie niepotrzebnych stanowiskach dyrektorskich i kierowniczych w firmie. Prawda jest taka, że robią z Nami co chcą i jak chcą. Był komunikat zarządu, że do końca 2017 roku nie zostaje nic zmienione w sprawie zatrudnienia, a niestety ponad 500 osób straciło pracę przed samymi świętami. Wczorajszy komunikat, hmm... zarząd chyba chciał się ładnie pożegnać.. :) Prawda jest taka, że w piątek na centrali będzie zebranie w sprawie upadłości firmy. Mało tego.. na poniedziałek w CAŁEJ Polsce zostały zamówione konwoje po odbiór pieniędzy z placówek.. Proszę, nie łudźcie się, że będzie dobrze, bo nie będzie.. Dziękuję wszystkim i każdemu z osobna za lata współpracy i życzę Wam wszystkiego co najlepsze! Ps. Pamiętajcie, że świat się nie kończy na "Chwilówkach" :)

Marecki

W piatek ma sie odbyc zebranie w centrali. Zapewne dowiemy sie o nowym regulaminie pracy/odpraw, bo z pewnoscia beda kolejne redukcje. Moze w koncu dowiemy sie co dalej z firma, kto ja przejmuje. Kto moze i tak ucieka na L4. Maja odchodzic od kredytow bankowych. Dowiemy sie juz za kilkadziesiat godzin...

Ciekawaa

Co myślicie o dzisiejszym komunikacie

@Ciekawaa

Jaki komunikat??

@Ciekawaa

Proszę o info co to za komunikat?

Pracownikk

Bardzo proszę o informację jaki komunikat się wczoraj pojawił bo u mnie nic nie wiadomo dalej???????

SX

Nikt dziś nic nie pisał o komunikacie . Jsctylkonpowiem ze tez dziękuje firmie zd mogłam tu pracować. .. smutno

Zostaw merytoryczną opinię o Pośrednictwo Finansowe „KREDYTY-Chwilówki” Sp. z o.o. - Tychy

• Jak się pracuje w Pośrednictwo Finansowe „KREDYTY-Chwilówki” Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Pośrednictwo Finansowe „KREDYTY-Chwilówki” Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 21.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Pośrednictwo Finansowe „KREDYTY-Chwilówki” Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 21, z czego 12 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Pośrednictwo Finansowe „KREDYTY-Chwilówki” Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Pośrednictwo Finansowe „KREDYTY-Chwilówki” Sp. z o.o. napisali 12 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Pośrednictwo Finansowe „KREDYTY-Chwilówki” Sp. z o.o.