wash serwis

Stalowa Wola

Opinie o wash serwis

pracownik 2009-05-12 19:51:00
Słowa kojarzące się z wash serwis: solidna, stresująca, wyczerpująca
Atmosfera i ludzie tam pracujący są wspaniałe.
Stawkę można licytować od 8zł/h.
kula 2014-07-31 16:57:18
Najgorsza firma w miescie,nie dbaja o pracownikow.Niema zadnych podwyzek,zadnego socjalnego,a nawet glupiej wody do picia .Raz do roku jest marna paczka za 50 zl.Nie polecam ludziom ,aby przyjmowali sie do firmy.Praca ponad wlasne sily.
kuglarz 2015-04-08 08:29:11
Jedna z najgorszych firm działających na terenie Stalowej Woli. Działalność tego podmiotu opiera się na wariackich papierach . Wśród kadry najgorszym jest nijaki ( usunięte przez administratora ) postać o mały rozumku i niemająca pojęcia o kierowaniu zespołami ludzkimi
worker24 2015-09-06 20:10:02
Sprzątają wszystko co popadnie, co w rączki wpadnie.
nikt 2015-12-20 16:54:31
właściciele firmy wash serwis to ludzie z wyższym wykształcenie i w swojej firmie nie mają nic do powiedzenia w sprawach związanych z zasobami ludzkimi o wszystkim decyduje nijaki( usunięte przez administratora ) nie mający zielonego pojęcia o sprawach kadrowych jak w ogóle można dopuścić takiego półgłówka i debila ,ażeby o takich sprawach decydował człowiek z żółtymi papierami
juma64 2016-09-02 21:28:32
W tej firmie jestem niewolnikiem bez jakiegokolwiek szacunku.
ela 2016-09-16 20:22:18
napisz jakiś kontakt do siebie mój mail ebaran@vp.pl , mega pilne dziękuje
Zostaw swoją opinię o wash serwis - Stalowa Wola
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie wash serwis