Monstal

Opinie o Monstal

anonim 2009-04-13 15:45:41
Firma jest ok
xxx 2013-06-18 22:32:36
Mont-stal przede wszystkim a nie monstal. Firma nie istnieje. Znajdowali się kiedyś na Fabrycznej w Policach. Teraz siedzi tam syndyk i po trochu rozsprzedaje wszystko. Ostatnio cały majątek był wystawiony za (usunięte przez administratora) ale chyba nie poszedł. Ktoś tam podnajmuje od syndyka część hali i coś tam dłubie ale to nie jest nic poważnego. Pracowałem kiedyś w mont-stalu za czasów kontraktów w Rosji i Niemczech i sobie chwaliłem. W tej firmie zależało wszystko do którego kierownika się robiło. Ja robiłem u (usunięte przez administratora)i było oki. Pozdrawiam starych pracowników.
Mare 2016-05-18 18:32:41
Mam nadzieję że jeśli chodzi o nowych pracowników to się jakoś sensowniej to wszystko układa niż sądziłem, jesli nie to nie wiem naprawdę jak jest w tym momencie, bo tam nie pracuje, ale jestem dobrej mysli że może jakoś to się ustawi, sam nie wiem jak
Zostaw swoją opinię o Monstal - Police
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Monstal