Pro-System

Studzienice

Opinie o Pro-System

Arni 2010-08-10 16:52:17
Kombinatorstwo z każdej możliwej strony i [usunięte przez moderatora] pracownika. Upodlające wynagrodzenia mimo godzin pracy grubo przekraczającej czasem 200h a parokrotnie dobijało w okolice 300h na miesiąc. Wczasy pod gruszą nie istnieją ani żadne inne fundusze socjalne. Pracownicy są ok i bezkonfliktowi.
oki 2010-10-28 18:18:41
Arni - 2010-08-10 16:52:17

Kombinatorstwo z każdej możliwej strony i [usunięte przez moderatora]k pracownika. Upodlające wynagrodzenia mimo godzin pracy grubo przekraczającej czasem 200h a parokrotnie dobijało w okolice 300h na miesiąc. Wczasy pod gruszą nie istnieją ani żadne inne fundusze socjalne. Pracownicy są ok i bezkonfliktowi.

Ogólnie jest ok. Ja jestem zadowolony. Zarobki jak dla mnie oki. Zależy kto co chce jak ktos chce nadgodziny to je ma jak nie to nie, bez przykazów
anonim 2011-08-21 23:47:02
oki - 2010-10-28 18:18:41

Arni - 2010-08-10 16:52:17

Ogólnie ok? To chyba tam nie pracujesz :P nadgodziny kto chce? śmieszny jesteś. Nie polecam tej firmy, wypłaty nie na czas, ciągłe problemy, każdego dnia nie wiadomo, o której się kończy, a przy wypłacie zawsze czegoś brakuje. Nawet ubrań roboczych nie dostaniesz. Nie polecam..
anonim 2011-08-25 08:44:48
Godziwe wynagrodzenie na czas, pełny social,schłodzone napoje, ekwiwalent na drugi posiłek regeneracyjny w wysokości 10zl, karnety na basen w Goczałkowicach w wysokości 50zl ,Dla osób w trudnej sytuacji materialnej bezzwrotne zaliczki wysokości 1500zl, 3 dniowe imprezy integracyjne w Poroninie.
Gniewko 2011-09-23 16:14:56
Jestem szczęśliwy, że tam pracuje i jestem bardzo zadowolony z dużej i zawsze w terminie pensji.

Mosz to Gniewko!
jo 2011-09-27 19:08:34
ja ja ja ty mosz recht
jak mnie to rani !!!!!!!!
jo Gniewko ci muwie ze niema zle wypłaty sa na trzy raty lepi mogli dawać tygodniówki po 500
nygus 2011-09-28 15:30:52
na wypłatę trzeba czekać po kilka tygodni, do miesiąca, masakra. gdyby tylko była jakaś alternatywa
Gniewko 2011-09-28 20:50:34
Się zwolnij jak ci się nie podoba , ciulu
xxx 2011-10-03 08:39:04
firma robiaca z pracowników za przeproszeniem głupków, brak wynagrodzenia w terminie, problemy finansowe w firmie z komornikiem na głowie. Kwestia czasu gdy prezes ogłosi bankructwo i wszystkich pracowników wykorzysta nie płacac zaległych wynagrodzen. Brak zdecydownania w kadrze kierowniczej. Branie kasy za pomyłki i nic nie robienie przez technologów i to nie małej kasy.
xxx 2011-10-03 08:46:25
zero przejmowania sie sytuacja finansowa jaka maja pracownicy. Słynne powiedznie kierowników "jednostki, jednostki i jeszcze raz jednostki"
pracownik Pro-System 2013-02-02 15:41:43
Witam

Zaraz na wstępie po zatrudnieniu (2006) usłyszałem hasło "tu się pracuje od 6 do 16"
Jak się szefostwu ubzdurało to było nawet 12 godzin
Podczas pewnego projektu prezio oświadczył że teraz pracujemy po 12 godzin he i tak pracowaliśmy po 12 godzin przez 4 miesiące - trzeba było skończyć wyjazd
Inny wyjazd he nawet nie chce mi się przypominać tej mordęgi - przcowałem 26 godzin non stop - koszmar - prezio wtedy dał 100 zł i polecenie "kupcie sobie coś do jedzenia" kolega wyruszył po strawę i pracowaliśmy
Myślicie że za takie nadgodziny mieliśmy jakieś ekstra kokosy ? he nie bardzo
Nadal tam pracuję ale ostrzegam wszystkich - tu jest straszne niewolnictwo
Jeden pan się zbuntował na wieść o pracy po 12 godzin to zaraz został zwolniony przy wszystkich na zabraniu !!!
Pozdrawiam
Dawid 2013-07-18 09:39:16
Może mi ktoś napisze jak sytuacja teraz wygląda, na stronie PUP Pszczyna jest ogłoszenie, że zatrudnią 15 osób, zatrudnienie w systemie 2 zmianowym, wynagrodzenie od 2000-2500 ale nie wiem czy netto czy brutto... Tylko jak wygląda z czasem pracy? godziny pracy, ile dni w tygodniu ? weekendy ? Atmosfera pracy ? kierownictwo ? Social ? Czy warto wogóle tracić na tą firmę czas ??
Źle mówię ? ? ? 2013-07-19 21:34:36
Gościu , jakbyś nie miał pracy , żarł kit z okien i tynk ze ściany , miał do wyżywienia trójkę dzieci to byś nie zadawał takich pytań !!!
grzesiek 2015-01-31 22:58:59
no ja myśle że te 2000-25000 zł miesiecznie to już normalne pieniądze, tylko teraz rozchodzi się o to czy to sa kwoty netto czy brutto? bo to też istotne, a prócz tego to na jaką umowę ten pro system zatrudnia? wiem że pytań sporo no ale sam mam trochę dylematów więc mam nadzieję, że pomożecie mi! licze na to
smutny 2015-02-01 07:16:04
Kolego,ta firma już nieistnieje
t.s 2016-04-18 12:04:56
oszuści nie płacą w terminie o ile w ogóle płacą. Firma pro-system upadła a teraz wasa kombinuje jak nie płacić
gość 2016-05-20 21:08:17
jednak firma Pro-System nie działa w Ząbkach (tamta to z nieruchomościami jest). Pro-System ma siedzibę w Studzienicach, ale nie szukają nikogo obecnie
Zostaw swoją opinię o Pro-System - Studzienice
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Pro-System