Procter & Gamble

Aleksandrów Łódzki

Opinie o Procter & Gamble

IQ 2014-01-30 12:50:11
Może ktoś napisać jakie są warunki pracy w firmie?
Jaka atmosfera między pracownikami?
Jakie zarobki?
Czy można pracować bezpośrednio w firmie?
Polak 2016-09-16 07:22:31
nie polecam .pranie mózgu za marną kasę . kontraktorow traktują jak śmiecie.jak brakuje pracy zwalniają techników . managerów więcej niż pracowników .
spion 2016-10-04 18:09:48
firma kiepsko przedzie sprowadzili old Spice wyrzucony z Czech i robią dobrą minę do złej gry . tylko patrzeć jak padnie .
Rydy menager 2016-10-26 21:53:05
Prblemy z wystartowaniem z Old Spice od kilku miesiecy . Sprzedaz kiepska -wiec nadrabiaja ideologią. Atmosfera w pracy fatalna.
Technik alex 2016-12-02 00:34:19
Dawno temu mieli się przenieś na wschód ale tam niebezpiecznie. Tutaj już źle i ściągają Polaków. Kasy nie ma . Z Ameryka tak jest . To my biedni mamy ich sponsorowac.
Rudy 2016-12-02 22:30:42
Wszyscy czekamy co będzie .Zero nadgodzin.Część managerów pouciekala do innych firm. Robi się syf . A tak obiecywali.
Korpo [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] Omijajcie z daleka .Młodych mamią na praktykach dobra kasą a później jest gorzej.Amerykanie lubią oszukiwać Polaków.
Zostaw swoją opinię o Procter & Gamble - Aleksandrów Łódzki
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Procter & Gamble