Opinie o Procter & Gamble w Aleksandrów Łódzki

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Procter & Gamble. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Procter & Gamble o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Procter & Gamble w Aleksandrów Łódzki

Jagoda

Myślałam o pracy w firmie ale po lekturze opinii zastanawiam się co robić.

@Jagoda

Ogólnie firma jak firma może być, zarobki do tego co się robi tu można debatować. Najgorsze co może być to atmosfera panująca w pracy, tolerancja dla "młodych"czy "kontraktowych" pracowników słaba, zero pomocy i tylko szukanie pretekstów do naśmiewania się i robienia fotek ze coś się rozsypało lub nie tak podniosło a później jak niby nic podają rękę myśląc że nikt nic nie wie jak obrabiają cztery litery w kanciapie, kantynie, czy palarni. Ze swego doświadczenia nie polecam

Kris

Cześć. Czy ktoś może podać stawkę aktualnie obowiązującą na produkcji przy obsłudze maszyn. Na jaką pensję może liczyć nowozatrudniony pracownik. Dziękuję.

PG
@Kris

Na magazynach więcej zarobisz, w dodatku całą lista benefitow ktora jest... jest pociągana z pensji :D Jedyne co dostaniesz to 180brutto dodatku paliwowego.

mik Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 36 dni.

hej, ktos mi powiedzial ze na stazu (z politechniki chyba) na 60% mozna dostac nawet 10k, to prawda czy pic na wode fotomontaz? bo na stronie uczelni podaja polowe tego wynagrodzenia na 1 FTE, czyli caly etat

Jerry Nowy wpis

Dzień dobry Mam prośbę jeśli zapraszacie kandydata na rozmowę rekrutacyjna i przesyłacie testy do rozwiązania to byłoby by dobrze gdybyście oddzwonili i określili się czy jest możliwość zatrudnienia czy nie na dane stanowisko. Człowiek czeka w zawieszeniu na jaśnie państwa decyzję Jesteście nie poważni i nie dziwię się że poszukujecie wielu kandydatów

Kris

Camowiec
@Kris

Na rękę dostajesz na starcie 5800zl.Tylko jest na razie taki problem,że ludzi zwalniają ,a nie zatrudniają...

@Camowiec

Witam, na jakim stanowisku i przy jakich czynnościach otrzymuje się takie wynagrodzenie?

Technik
@Kasia

Raczej 5000 zł i to brutto. Przyczepa obsłudze maszyn lub na nawazalni

PG Nowy wpis

Robson Nowy wpis

Mam prośbę - zanim zaprosicie kogoś na rozmowę kwalifikacyjną i zmarnujecie czas swój i tej osoby to podajcie jaką macie ofertę płacową . Szkoda czasu i wydanych pieniędzy na dojazd . Pamiętajcie Państwo nikt nie będzie pracować dla idei - tu chodzi o zarobki . Nie marnujcie czasu osób chętnych do pracy i rekruterów . Pozdrawiam

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Procter & Gamble odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
logo firmy REKRUTER Kierowców, Spedytorów – handlujących ładunkami
Profesjonalny kierowca
logo firmy Wykładanie towaru w drogerii kosmetycznej Aleksandrów Łódzki
Agencja Pracy Tymczasowej Work&Profit
logo firmy Hydraulik wyjazd OD ZARAZ - atrakcyjne warunki
CDMD SHL Sp. z o.o.
logo firmy Audytor w banku (tylko dla firm)
QualitySite

Czy zdarzają się nadgodziny w Procter & Gamble?

Czy firma Procter & Gamble udziela pożyczek pracowniczych? Na jakie dodatkowe wsparcie może liczyć pracownik?

Czy istnieje możliwość rozwoju w Procter & Gamble?

Ccc

Rozwój narzucony przez team leadera I line lidera

tylko wilkinson

tylko wilkinson, nie gillette

obecny

fajna firma, polecam

Emilia

Może to jakoś uargumentujesz? Nie wiadomo komu wierzyć, a szczegółów podaliście mało.

Jakie benefity oferuje firma? Oprocz standardowej pensji czy sa jakies dodatki np. bonusy swiateczne, wakacyjne? Czy istnieje system podwyzkowy coroczny i jesli tak to jakiego rzedu sa podwyzki?

Sucha

Czy warto tu pracować? Jakie są zarobki? Czy jest (usunięte przez administratora)

Janko

Przestaliście zaglądać na forum z jakiegoś powodu? Firma jest dobrze oceniana to pewnie dobrze się pracuje ale czy warto aplikować?

Jagoda

Myślałam o pracy w firmie ale po lekturze opinii zastanawiam się co robić.

@Jagoda

Tonik

Podwyżki w firmie zależą od efektów naszej pracy. W sumie firma dobra i kto się stara ten nieźle zarabia!

Nikos

Teraz to podwyzki sa symboliczne, wymagania coraz większe a produkcja slabo idzie, duzo osob odeszlo do innych zakladow

Lidia
@Nikos

@Nikos Ale chyba należy docenić to, że w Procter & Gamble w ogóle możliwe jest uzyskanie podwyżki. A powodów odejścia innych pracowników może być naprawdę wiele. A dostajecie od tego pracodawcy jakieś dodatki pozapłacowe, czy raczej nie?

@Lidia

Raczej nie jest ich wiele, 3 glowne to kasa, slupki i managerowie, ktorzy zjedli wszystkie rozumy i tylko skacza po stanowiskach, awansowani bo lepsi odeszli

kolo

Tak jak mówisz

Nie polecam pracy przez agencję. Atmosfera okropna. (usunięte przez administratora) Liderki nie fajne choć są wyjątki :( nikomu nie polecam. Praca na wiadomość SMS nic nie zaplanujesz porostu praca na telefon zarobki małe w zależności od przepracowanych godzin.

Milka

Nie polecam praca na zlecenie dostajesz SMS jak do pracy. Wypłata w zależności od godzin. Zatrudniają przez agencję pracy. Literki jedna mądrzejsza od drugiej atmosfera nie ciekawa. Przepracuje może miesiąc i uciekam.

To-oboz-pracy

totalne upodlenie czlowieczeństwa.. jak starsza pani zarabiajaca 1000zl na smieciowke posmarowala sobie rękę kremem ktory i tak mial isc do wyrzucenia, to ja chcieli za to zwolnic z wilczym biletem za "kradzież mienia", a tymczasem tak zwane "biale fartuchy" czyli pracownicy umysłowi, nie dosc ze zarabiają kwoty po 6, 7 ,8, 9 i 10 tysiecy na reke (!) to jeszcze wynosza sobie na koniec kazdego miesiaca DARMOWE pelne torby kosmetykow odrzuconych przy selekcji robiac niemalze "spacer farmera" z firmy do auta, z tymi torbami wypchanymi po brzegi odrzuconymi z tasmy kosmetykami.

Erwin

Jesteście pewni, że nic pozytywnego nie można napisać?

Zryja ci mozg ze wyladujesz w Tworkach.Procter to chora ideologia i nic wiecej.

kcin
@ja

firma kontraktujaca zajmuje sie glownie plotami i przegladaniem fejsbuka. ot co! nie polecam

Zostaw merytoryczną opinię o Procter & Gamble - Aleksandrów Łódzki

• Jak się pracuje w Procter & Gamble?

Zobacz opinie na temat firmy Procter & Gamble tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Procter & Gamble?

Procter & Gamble