Procter & Gamble

Aleksandrów Łódzki

Opinie o Procter & Gamble

IQ 2014-01-30 12:50:11
Może ktoś napisać jakie są warunki pracy w firmie?
Jaka atmosfera między pracownikami?
Jakie zarobki?
Czy można pracować bezpośrednio w firmie?
Polak 2016-09-16 07:22:31
nie polecam .pranie mózgu za marną kasę . kontraktorow traktują jak śmiecie.jak brakuje pracy zwalniają techników . managerów więcej niż pracowników .
spion 2016-10-04 18:09:48
firma kiepsko przedzie sprowadzili old Spice wyrzucony z Czech i robią dobrą minę do złej gry . tylko patrzeć jak padnie .
Rydy menager 2016-10-26 21:53:05
Prblemy z wystartowaniem z Old Spice od kilku miesiecy . Sprzedaz kiepska -wiec nadrabiaja ideologią. Atmosfera w pracy fatalna.
Technik alex 2016-12-02 00:34:19
Dawno temu mieli się przenieś na wschód ale tam niebezpiecznie. Tutaj już źle i ściągają Polaków. Kasy nie ma . Z Ameryka tak jest . To my biedni mamy ich sponsorowac.
Rudy 2016-12-02 22:30:42
Wszyscy czekamy co będzie .Zero nadgodzin.Część managerów pouciekala do innych firm. Robi się syf . A tak obiecywali.
Korpo [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] Omijajcie z daleka .Młodych mamią na praktykach dobra kasą a później jest gorzej.Amerykanie lubią oszukiwać Polaków.
rudy 2016-12-23 23:52:15
pracujemy nie wiedząc co będzie . część prac przejmują firmy kontraktowanie oszukujace swoich pracowników.będą robić za pół darmo .sodexo zarabia na nas .zarabia na bonach .zarabia na posiłkach.ceny jak na zachodzie.przejmują utrzymanie ruchu.managerka nieudacznik bedzie zarzadzac bez pojecia dzialem .p.g. przyklasnie choc bedzie kiepsko .nas nikt nie docenial za dobra prace.Polacy niszcza dobre zachodnie firmy. żeby zarobić grosiki. Spion bez pojęcia awansuje Żenada.Żenada.
Zostaw swoją opinię o Procter & Gamble - Aleksandrów Łódzki
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Procter & Gamble