Opinie o Woodward Poland w Niepołomice

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Woodward Poland. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Woodward Poland o rekrutacji.

Branże: Instalowanie maszyn

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Woodward Poland w Niepołomice

poetaaa

Wszystko co piękne szybko przemija, liczy się każda w woodwardzie spędzona chwila. Co było nie wróci... , nie ma się o co kłócić. Nadeszły wielkie zmiany , kurcze że o rany. Co ma być to będzie , zawsze tak było wszędzie. cdn

Small Engine

Praca dobra dla osób zaraz po ukończeniu szkoły, ludzi którzy chcą w cieple doczekać emerytury lub takich którzy nie mają większych ambicji jeśli chodzi o kasę. Po 5 latach pracy niektórzy zarabiali 2300 netto co było i tak raczej jedną z większych stawek na produkcji w tej firmie... Ogólnie firma przyjmuje wszystkich jak leci pewnie nawet z wykształceniem gimnazjalnym, na przestrzeni lat poziom na produkcji spadł zastraszająco na początku było wymagane wykształcenie techniczne przynajmniej zawodowe a wśród pracowników przeważali technicy i ludzie po studiach którzy mieli problem ze znalezieniem pracy na etacie inżyniera. W tym momencie liczy się żeby ktoś chciał pracować za taką kasę, szybko wkręcał śrubki i nie odszedł po 3 dniach. Na początku oczywiście umowa agencyjna jak jest praca to super ale jak zamówień zaczyna brakować to z dnia na dzień zdarzało się podziękować za pracę kilkudziesięciu osobom. Praca sama w sobie nie jest tragiczna ważne żeby trafić na odpowiednią zmianę i omijać osoby które na stanowisku "gospodarzy'' wykazują nadgorliwość i za wszelką cenę pragną zostać docenieni.

po gimnazjum
@Small Engine

skoro praca polega w głównej mierze na wkreceniu obudowy , wyczyszczeniu ekranika i podlaczenia do stacji testów to nie jest potrzebny doktorat z elektroniki..

Szef Linii F4
@po gimnazjum

jak jesteś po gimnazjum i nie byleś zbyt mądry zęby się uczyć to i wkręcać śrubki sobie poradzisz.. :P Zapraszamy na aplikacja na produkcje linia f4 dla (usunięte przez administratora) każdy da rade.. ;-)

Fuck_ engine
@po gimnazjum

Taki (usunięte przez administratora) niech idzie do łopaty :P

Norbert

Słyszałem, że to firma z opinią dobrego pracodawcy. Warto aplikować?

Matylda dział zakupów
@Norbert

Ciąg faje leszczu z Kadr :P

Feliks

Podpowiedzcie czy firma prowadzi jakieś rekrutacje? Jakie wymagania stawia firma przed kandydatem?

WoDzi
@Feliks

Wystarczy ze masz dwie ręce i dwie nogi nadasz sie

Lolo-Brigda-Laska
@Feliks

Im głupszy jesteś tym bardziej cie zatrudnia za ta kasę.. :P

Rekrutacja składała się z trzech części: 1. Prezentacja firmy - około 20 minut, 2. Pytania z umiejętności miękkich - tutaj pojawiały się pytania o współpracę z kolegami z pracy, moją postawę w konkretnych sytuacjach przedstawianych przez osoby prowadzące rekrutację (w moim przypadku był to pracownik HR oraz menadżer). Ogólnie pytań było 5 - 6 w tym jedno w języku angielskim. Każde pytanie było rozwijane w trakcie odpowiedzi kolejnymi pytaniami więc ten etap rekrutacji trwał około godziny. 3. Pytania z wiedzy technicznej - przekrojowe, z szerokiego zakresu wiedzy elektronicznej. W moim przypadku były to pytania o dobór tranzystora do układu, rozpoznanie po charakterystyce konkretnego typu diody, wzmacniacze operacyjne, przetwornice DC-DC, główne aplikacje tranzystora bipolarnego. Oczywiście każdy temat był rozbijany na pytania dodatkowe w zależności od tego czy widzieli po mnie że znam temat. Generalnie im więcej wiedziałem na dany temat tym więcej pytań dodatkowych się pojawiało. Ogólnie pytania nie były trudne ale na takich najłatwiej się wyłożyć więc trzeba uważać i być skupionym cały czas. Ta część rozmowy również trwała koło godziny. Generalnie uważam że była to najlepiej przeprowadzona rozmowa kwalifikacyjna na jakiej w życiu byłem. Panowie byli bardzo sympatyczni i nie czuło się presji ani jakiś negatywnego nastawienia z ich strony. W mojej ocenie wystawiam Panom 3.5/5... było by 5/5 mimo że nie dostałem pracy ale uważam że bardzo nie w porządku w stosunku do kandydata jest nie informowanie o wyniku rekrutacji mimo że Panowie dwukrotnie podczas spotkania zapewniali mnie że maksymalnie do dwóch tygodni dostanę informację zwrotną. Jednym słowem słowa należy dotrzymywać Panowie! Pracy nie dostałem choć żałuje bo firma wygląda na dobrze zorganizowaną i gdybym miał taką możliwość to myślę że posadę bym przyjął.

j.w.

logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Leszno
Patrycja

@Small Engine, napisałeś, że na początku jest umowa agencyjna, na jaki okres i na jakich warunkach? Czy po podpisaniu umowy z firmą Woodward Poland można liczyć na dodatkowe benefity pozapłacowe oraz pakiet świadczeń socjalnych? Jak wygląda możliwość rozwoju i szkoleń w firmie? Jaka jest atmosfera i relacje z przełożonymi? Zachęcam również innych użytkowników forum do opisania teraźniejszej sytuację w firmie. Przyda się to wielu osobom zainteresowanym pracą w Woodward Poland.

Rok bez podwyzki
@Patrycja

Mozliwosc rozwoju zerowa. Gnijesz na produkcji za 2tys na reke, przelozeni maja pracownikow i ich potrzeby gleboko w D, socjal taki, ze pozal sie Boze. Dodatki groszowe zeby czesciowo zatuszowac nedzne place. Wlazi tylki gospodarze dostaja dodatek funkcyjny za sprzedanie duszy diablu czyli mowiac krotko za grosze robia robote brygadzistow i inzynierow zwyczajnie sie szmacac. Najgorsza firma w strefie.

Rok bez podwyzki
@Rok bez podwyzki

A Patrycja, ktora tak bardzo jest na tym forum zainteresowana losami firmy i wyciaganiem informacji to chyba na prawde na na imie Karolina.

polak
@Rok bez podwyzki

To ta o wysokim mniemaniu o sobie i zadufana to wiem

Nie dla psa kielbasa

Nie ma kasy na podwyżki dla pracowników produkcji, a tym czasem delegacja z USA i kasta kierownicza polskiego oddziału przepijają i balują za firmowe pieniądze robiąc na kacu gemba walking, a co śmieszne w dodatku w ramach oszczędności zrezygnowano z pikniku rodzinnego dla pracowników z powodu rzekomo kiepskich czasów dla RPS w WW. Na members day pewnie dostaniemy po parówce i kromke chleba do ręki.

Czarek

Podpowiedzcie czy firma prowadzi rekrutacje?

nieglupi
@Czarek

jesli nie wpadles na to zeby wejsc i sprawdzic na najpopularniejsza strone z ofertami pracy to.. bez komentarza

Patrycja

@Koala, masz jakieś informacje odnośnie stażu? Jeśli tak, podziel się nimi. Kto podpowie jakie jest wynagrodzenie na produkcji? Czy jest godziwe? Może również są przyznawane premie ? Czekamy na wasze opinie o Woodward.

lolek_krecidołek

Szefowie na produkcji są po zawodówce może jakiś ma nature bo zrobił za pieniądze firmy ale to (usunięte przez administratora) może jakiś ma studia ale to margines w zatrudnieniu a i tak w sumie (usunięte przez administratora) ze studiów jak (usunięte przez administratora) i tak nic nie osiągnie... przyjdziesz ze studiami, nie ważne co zrobisz bo i tak będzie od ciebie wymagane to co oni nie są w stanie sprostać... będziesz (usunięte przez administratora) na ich konto dostaniesz minimum jak coś chcesz więcej i awansować musisz wiedzieć 2 rzeczy : 1 ) co i jak to robić - lata nauki i 2) odpowiedniego item pobrać z magazynu , tam są tacy specjaliści i pseudo specjaliści i szefowie ci pseudo szefowie ze każdy ważny i ważniejszy - tam dobrze robią znają temat , i wiedza jak to zrobić, i jaki pobrać i jaki wybrać żeby była taka lepkość , gęstość i jechać temu kto to lubi.. przetrzesz 2 kiełbasy może coś się uda... bez tego (usunięte przez administratora) zdziałasz... Szefowie produkcji nie znają nawet 1 języka obcego płynnie a powinni 2 a czemu? bo firma USA zarządzana przez Niemcy(DE) wiec angielski niemiecki to podstawa , a czemu tam robią? bo wiedza komu smarować a za wypłatę kupią sobie bmw albo audi leząc :D (zawsze kogoś muszą (usunięte przez administratora) zęby coś się działo w firmie bo jak nie ma roboty to kogoś trzeba (usunięte przez administratora) donosić podjebywać szukać akcji rewelacji nawet siedząc na produkcji (usunięte przez administratora) magazyn ze źle wydali jest akcja niech coś się dzieje , bo to magazyn najniższy le-vel w firmie/zbędny/niepotrzebny..) Byli tacy ro robili na produkcji i na magazynie na agencji agencje cała (usunięte przez administratora) woodward jakies zwolnienia były potem na magazynie , potem agencje i potem się zwalniali inni robili (usunięte przez administratora) wie co tam się dzieje za siata... Mam (usunięte przez administratora) bo u mnie wiem o co chodzi bo siedze gram na telefonie ale zawsze ciekawi co tam u i tam... Pewno oni tam chcą robić i się wykazywac bo chodza lataja z tymi wózkami i mi przynosza braki/maile... ... skończyło się bo firma idzie na dno nie ma co produkować i cisza jedynie, cisza wieczna ze nic tylko kupiłem smartfona zeby siedzec siedziec grac i dłuzej trzymaj.. jedynie co słyszałem to na magazynie robią jakieś murzyny przez Leasing Team , jakaś dzierżawa ludzi dziwny układ po (usunięte przez administratora) przyjmować jak to może (usunięte przez administratora) z dna na dzień lepiej tacy bo zadupczają... chodza wózki przywaza z maila skoko jest gosc na zawołanie ale mi to wszystko nie paśi tak jak było kiedys jak ta kiedys działała to wszystko hulało i robota była i kasa a tu co to (usunięte przez administratora) jest ta firma i jej polityka i traktowanie ludzi co ich wydupczali kolega był z agencju zwolnili, ale ja mam tu umowę o prace i kręcę swoje na lewo dodatkowo wiec mam (usunięte przez administratora) bo tu mi opłaca lezeć, i tak nie znajda mnie na produkcji a nawet jak to i tak mam (usunięte przez administratora) bo kasę mam ... hahha :D

As kier
@lolek_krecidołek

Kolego drogi, do jasnej anielki, tego kompletnie nie da się czytać, nie będę odnosił się do merytoryki ale.. gdzie interpunkcja, zasady składni.. wstyd

taki sobie
@lolek_krecidołek

Jak sie nauczysz pisac to moze zaczniesz zarabiac

Technik UR
@lolek_krecidołek

Nic z tego nie rozumiem.Moze się muszę doprowadzić do takiego samego stanu?

koala

ile można zarobić na stażu? Ktoś może coś więcej powiedzieć o stażach w tej firmie? Jak ciężko się dostać, jakie zarobki, czy jest możliwość późniejszego zatrudnienia, czy obowiązki na stażu są ciekawe i rozwojowe?

Jonny

Witam ile zarobi na produkcji ?

grzegorz

Witam sa przyjecia bo chetnie bym wrocil

Hshs
@grzegorz

@Hshs

Przez adecco czy bezposrenio przez firme

John

Czy są przyjęcia w firmie woodward na produkcję?

Patrycja

@grzegorz, rozumiem, że już pracowałeś z Woodward Poland. Co sprawia, że chętnie zacząłbyś ponownie współpracę z tą firmą? Rozwinąłbyś wpis zamieszczony na tym forum?

@Patrycja

Spoko praca nie ciezka ia calkiem fajna atmosfera w pracy

Patrycja

W internecie również natknęłam się na informacje o tym, że Woodward Poland ma w planach rozbudowywanie swojego zakładu. Jak myślicie, czy wraz ze zmianami w firmie, zmienią się również dotychczasowe warunki zatrudnienia?

chętnie odpowiem
@Patrycja

ale co masz na myśli pisząc dotychczasowe warunki zatrudnienia?

inny
@Patrycja

Woodward już się rozbudował. Następne wolne miejsca to Bułgaria, Ukraina, Chiny i niestety nie Indie. Zrobiły sobie swój własny "woodward"

ciekawy
@inny

inny, co masz na mysli?

Mlisy
@inny

Jaka bulgaria? W bulgarii juz zamkneli zaklad

Patrycja

@chętnie odpowiem, mam na myśli m.in. warunki finansowe, formę zatrudnienia i wymiar godzinowy pracy w Woodward Poland. Możesz pozostawić informacje na ten temat? @Witek a jesteś zainteresowany pracą w firmie? Jeżeli zdecydujesz się zaaplikować to daj znać jak CI poszło i jak wszystkie etapy rekrutacji wyglądały.

Git

Biorą jak leci

Witek

Ile mozna zarobic na produkcji?

taki sobie
@Witek

troche ponad minimalna

Witek
@taki sobie

Są przyjęcia?

@Witek

Też jestem ciekawy jakie stawki i czy są zmiany. Proszę o info

z checia odpowiem

ale o jakich zmianach piszesz ?

Rabbit

Praca na stanowisku Inżynier Produktu. Polecacie? Jakie zarobki?

byly

brawo widzialem artykul ze Woodward w Niepolomicach bedzie sie rozbudowywal, gratulacje moze czas wrocic na stare smieci :) moze ktos wiecej cos napisac czy chodzi o jakas dodatkową produkcję czy dział engineeringu?

hmm..
@byly

o chyba za bardzo sie nakręcilem, doczytalem ze ta inwestycja to jedynie 10mln złotych..

Gościu

Słyszałem sporo dobrego o Woodward-zie i aplikuję do firmy. Czy może mi ktoś podpowiedzieć jak się tu pracuje? Na jaka umowę mogę liczyć na początku.?

costamwiem
@Gościu

jakie stanowisko

maciek
@Gościu

www.facc.com w tej firmie pracuje i jest sporo pracy tylko w Austrii.

Zostaw merytoryczną opinię o Woodward Poland - Niepołomice

• Jak się pracuje w Woodward Poland?

Zobacz opinie na temat firmy Woodward Poland tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 36.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Woodward Poland?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 23, z czego 6 to opinie pozytywne, 15 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Woodward Poland?

Kandydaci do pracy w Woodward Poland napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Woodward Poland
2.1/5 Na podstawie 483 ocen.
  • Skarbowa 32
    32-005 Niepołomice

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042