Wavenet

Pruszków

Opinie o Wavenet

cincin 2011-02-18 10:40:55
Wydaje mi sie ze Ci żal [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] ściska z zadrości, że sie udało chłopakowi i dlatego wygadujesz takie bzdury. Mowisz ze jest ( usunięte przez administratora ) gdybyś miał tyle na głowie co on to byś ( usunięte przez administratora ) . Ja osobiscie uwazam ze jest opanowanym czlowiekiem. Jezeli chodzi o prace w tej firmie to nie mam zadnych zastrzezen i jestem zadowolony z pracodawcy. To by bylo na tyle.
ALPINWAR 2011-05-18 15:05:29
TA FIRMA TO JEDNO WIELKIE NIEPOROZUMIENIE A TY JEJ TAK NIE BRON BO PEWNIE PRACUJESZ SOBIE 8 GODZ. PRZY KOMPUTERZE I MASZ WSZYSTKO W( usunięte przez administratora ) A PRACE NA WYSOKOSCIACH TO NA ZDJECIACH WIDZIALES.WAVENET ZATRUDNIA ALPINISTÓW A POTEM KAZA CI JECHAC NA BUDOWE NOWEJ FILII W PRUSZKOWIE I [usunięte przez moderatora] NA NIEJ KŁADĄC GLAZURE LUB POMAGAC MURARZOM.ZA WISZENIE NA KOMINIE PRZY -10% (upale) PŁACA OD 1800 DO 2000.POZATYM FIRMOWE AUTO TO ROZPIEPRZONY TRUP .PANUJE OGÓLNIE JEDEN WIELKI BAŁAGAN.A PODCZAS ROZMOWY KWALIFIKACYJNEJ MIAŁO BYC TAK PIĘKNIE...TEZ NIE WIERZYŁEM OPINIOM NA GOWORK ALE WSZYSTKO CO PISZĄ TU LUDZIE TO JEST PRAWDA NIESTETY.............................
zenek 2012-05-15 20:04:14
Pojawiły się ogłoszenia na Specjalista ds. Transmisji . Jak wygląda praca w WaveNet na tym stanowisku tzn. jakie zarobki, czy są płacone nadgodziny i delegację, czy jest sprzęt do pracy na wysokości i odpowiednie narzędzia, ogólnie jak to teraz wygląda ?
ja 2013-11-06 19:03:57
bardzo kiepski płatnik, nie polecam do współpracy a zwłaszcza w obsłudze transportu
poinformowany 2014-06-24 19:28:56
lepiej się odinteresuj. Mają prokuratora na karku i masę kontroli z powodu śmierci pracownika i nieprawidłowości w sprzęcie BHP (brak aktualnych atestów sprzętu lub brak go w ogóle).
stary 2014-07-11 15:00:12
Jest tak jak mówi, na dodatek zalegają pracownikom z kasą jeszcze za 2013r.
uk 2015-08-25 10:16:22
Witam, a jak wyglądam sprawa na stanowisku Serwisanta GMS/UMT, ktoś coś może powiedzieć na ten temat??
uk 2015-08-25 10:21:52
GSM/UMTS*
Franio 2016-03-08 21:28:06
Startujesz od razu z kasą, albo mówisz mało dostajesz mniej i przez cały czas masz tyle samo. Także przed rozmową kwalifikacyjną zastanówcie się ile chcecie zarabiać.

Co do zasad - pracę wykonujcie, ale nie może dać się przeładować, bo o to bardzo tu łatwo.
kopernik 2016-06-19 00:01:19
sądze że preferują skrajności - albo dużo, albo taki co chce bardzo mało
bgh 2016-06-19 21:16:04
Zawsze warto próbować @56y7u bo może uda Ci się znaleźć u nich zatrudnienie. Ostatnio nie słyszałem, żeby była prowadzona rekrutacja, ale najlepiej dowiadywać się u nich.
Zostaw swoją opinię o Wavenet - Pruszków
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Wavenet