muehlhan

Gdańsk

Opinie o muehlhan

anonim 2009-04-12 20:45:00
Słowa kojarzące się z muehlhan (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca):
Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako .profasjonalna,solidna.. .
Atmosfera i ludzie tam pracujący są ... .
Od jakiej stawki można negocjować pensję?
Najbardziej podobało mi się w muehlhan:
Najbardziej nie podobało mi się w muehlhan:
rysiu 2010-06-25 22:00:38
pieniadze dobre.wypłaty opóżnione zawsze.malarze to mutanty do pracy.liczą sie tylko metry i premia majstra.ludziom obcieli stawki z powodu kryzysu a kierownikom i majstrom dali premie.
TITO 2011-03-27 22:15:13
Firma stawiająca tylko na zysk dla siebie. Z Ciebie wyciagną wszystko co się da a potem kopa w dupe.Zarobki żenada w polsce praca na umowe o dzieło a za granicą są niższe niż 5 lat temu.W niemczech na kontrakcie pijak kierownik. Majstrowie też piją a jeden nawet ma swoją kochanicę zatrudnioną i z nią mieszka. Wychodzi sobie o 16 z pracy i jest dobrze ty natomiast musisz byc najlepiej 10 minut przed końcem pracy .Praca na okrągło urlopu nie zaplanujesz o wyjeździe nie wspomnę może 7 dni raz na dwa trzy miesiace.Pseudo majstek [usunięte przez moderatora] który pojmęcia zero o pracy ale pseudo majster oceniany przez dr. jako super pracownik dzień w dzień na kacu no chyba że jest wizyta to wtedy nawet pojawia się kierownik a ten to już poniżej krytyki zero podejscia do ludzi a w dodatku pijak.Nie liczy się dla niego nikt no chyba że jakiś nędzny malarzyna który maluje po 3 razy aż się uda. Jest kilku niedocenianych dobrych ludzi ale i ci pewnie się wykruszą jak tak dalej będzie.Ogólnie nie polecam lepiej szukać gfdzie indziej.
ARCI 2012-04-03 17:18:42
DZISIAJ OTRZYMAŁEM TELEFON OD PANA , KTÓRY ZAPROSIŁ MNIE NA ROZMOWĘ DO GDAŃSKA. CZY WARTO TAM JECHAĆ ? ZAPROPONOWALI PRACĘ NA MORZU PÓŁNOCNYM - 10-15EU ZA 1GODZ.
tom 2012-04-04 19:44:53
Hej Kolego,na początku rozmowa po angielsku,sprawdzenie poziomu znajomości,potem spotkanie informacyjne (dla tych co przeszli rozmowę pozytywnie), a fakty są takie: 10 euro brutto, praca 2 tyg. na morzu, dwa tygodnie wolnego.Spanie na jakiejś łajbie czy coś takiego ale bez konkretów,nawet nie potrafili powiedzieć jak to dokładnie wygląda.
pełne wyżywienie na \"łajbie\".Aby podjąć pracę musisz przejść szkolenie ,które kosztuje 6 tyś, mogą je pokryć ale musisz te pieniążki odpracować.
Na początku zatrudnienie na szczątkowy etat,dopóki nie wyjedziesz na kontrakt. wyzysk polaka przez polaka.Nie mogę pojąć jak można dawać taką stawkę za tak ciężką pracę !!! [usunięte przez moderatora]
napał 2012-04-12 19:09:02
witam cie arci pisze bo do mnie gtez dzwonili z gdanska z ta sama oferta pracy natomiast ja dałem sobie spokuj po przeczytaniu tych wszystkich opini jesli ktos pracował w tej firmie i chciałby podzielic sie swojimi spostrzezeniami na temat pracy u nich prosze o kontakt na meila [usunięte przez moderatora]
peneriada 2012-04-19 14:10:03
NIEMCY CYCKAJA NAJ JUZ TYLE LAT A MY DALEJ JAK BARANY IDZIEMY JAK NA SCIECIE GLOWY. MUEHLHAN TO FIRMA Z GLEBOKIM DNEM LEDWO SIE TRZYMAJA ALE DZIEKI SLEBEMU RYNKOWI W TROJMIESCIE I TO ZE MAJA SWOJE DOKI NA REMONTOWCE W GDANSKU MYSLA ZE ROZDAJA KARTY. SKONCZA SIE LUDZIE TO SAMA SIEBIE FIRMA NIE OBRONI KIEROWNICY I DYREKTORZY NIE PUJDA PIASKOWAC BO SIE UBRUDZA... A CO DO STAWEK TO SMIECHU WARTE !!!!!!!!!!!!! 15.40 DLA FACHOWCA SMIEEEEESZNE !!!! NO CHYBA ZE MASZ DZIALANOSC ALE JUZ NIE POWIEDZA ZE DADZA DOPIERO NA ZUS JAK ZROBISZ 160 GODZIN... KIEROWNIK NA POLNOCNEJ NIC NIE KUPUJE I DLATEGO NICZEGO NIE MA, NIE MA PYLOWEK STOPEROW, WEZY USZCZELEK, JAK ZA PANOWANIA PEWNEGO KIEROWNIKA IDZ PAN A SE ZNAJDZIESZ GDZIES NA STOCZNI!!!!!! NIE OPLACA TAK JAK TRZEBA LUDZI !!! ZA NIEDZIELE ZERO DODATKOW, NAJLEPIEJ PLACA W GDYNI NA KOMUNIE TAM KIEROWNIK MA WSZYSTKO I PLACI LUDZIA ODPOWIEDNIO JAK TRZEBA SZANUJE LUDZI I JEST OTWARTY NA SUGESTIE... PODSUMOWUJAC FIRMA WYCYCKA CIE DO CNA DO OSTATNIEJ MINUTY BEDZIESZ PRACOWAL , MAJSTROWIE ZESRANI BO KIEROWNICY ICH CISNA JAK CYTRYNY, WSZELAKA AMATORKA KTO NIE POTRAFI PIASKOWAC MA SIE NAUCZYC.... I JAK TU ZYC !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! MONOPOLISTE TP.SA TEZ USIDLILI WIEC CZEKAM AZ MILHAN BO TAK KIEDYS SIE NAZYWALA OWA FIRMA A ZMIENIA NAZWE BO NASZ [usunięte przez moderatora] KRAJ POZWALA BY TE [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] NIE PLACILY ODPOWIEDNICH PODATKOW, TEZ UPADNIE TAM GDZIE JEJ MIEJSCE NA DNO TAK JAK KIEDYS UTOPIONY STATEK W NIEMCZECH GDZIE ROBBILA.......
HERMANN 2012-04-25 15:02:19
MUŁEM BYŁEŚ,JESTEŚ I NIESTETY BĘDZIESZ DO KOŃCA ŻYCIA
FACHOWIEC 2012-04-29 00:17:35
HE HE I WYSZLO NA MOIM JUZ SZUKACIE ZA POSREDNICTWEM [usunięte przez moderatora] NAIWNYCH DO WASZEJ FIREMKI... PANIE [usunięte przez moderatora] PRACUJ PAN DALEJ W MILHAMIE. TRZEBA BEDZIE SIE PRZEBRAZOWIC LUB ZATRUDNIC STATYSTOW Z BIEDNIEJSZYCH KRAJOW.....
prz. 2012-07-17 18:28:24
pozdro szczera prawda
fachowiec 2012-10-23 20:53:07
I co panie [usunięte przez moderatora] zajmij sie pan swoim pieskiem, bo juz doszlo do tego co wczesniej pisalem, cale trojmiasto musi poprawiac po waszych sciagnietych z biednych krajow pseudo piaskarzy malarzy he he a wiec jednak doszlo ze rumuni i ruscy [usunięte przez moderatora] za frajer bo prawdziwy fachowiec ma [usunięte przez moderatora] za te psie pieniadze. Ludzie od was uciekaja a nie przychodza. Sprawa nastepna ktora cisnie sie na usta biuro nawet nie wie co sie dzieje w stoczniach, majstry swoim pisza nadgodziny juz przed rozdaniem pracy, a [usunięte przez moderatora] ten jelop zwany tez teraz majstrem i tylko swoja rodzinke daje na najlepsze roboty a potem ida spac po szatniach jak aniolki, a zwyczajni ludzie gnija na myciach lub w ciasnych zbiornikach..... taka jest cala prawda o tej firmie widziana oczami ludzi w ktorej pracuja i prubuja zarobic !!!!! Zenada
Andre 2012-12-05 11:36:15
Jezeli chodzi o ta firme to prawdziwa farsa zostaniesz zaproszony na rozmowe przez telefon dostaniesz fajna stawke od 20 zł do 25 a jak przyjedziesz mamy cie 14 brutto bez ubezpieczenia firma drucik szef [usunięte przez moderatora] dodatkowo kroją na godzinach nie polecam firmy
bolek 2012-12-29 21:53:51
w muehlhanie sie poprawilo rusza sie norwegia stawki ida w gore pozdro dla [usunięte przez moderatora] oraz usmiechnietego [usunięte przez moderatora]. dla kosy nie bo stoi nad glowa jak pracujesz.
KUMATY KUMACZ 2013-04-30 12:55:11
Witam jest firma krzak ! robi sie bez zadnej umowy na czarno nawet nie wiadomo za ile roboty dostaje tylko sztywna ekipa [usunięte przez moderatora] majstra reszta zbiorniki karcher sprzatanie szlifowanie sprzet w tej firmie jest gorszy niz na rumunskiej stoczni [usunięte przez moderatora] hotel z szczurami cpunami i alkoholikami najlepiej wpasc na biuro i zrobic tam pozadek !!!!
szybki i wściekły 2013-05-07 20:24:00
Banda i tylko tyle traktują nas jak w obozie nie zgadzają się godz.[usunięte przez moderatora] najgorsze kierownictwo baranowscy cały brat kierownika cwaniaczek [usunięte przez moderatora] stały tekst na12 h 15 min przerwy reszta nigdy nie pracowałem z taką bandą do kibla nie można wyjść chłop nasrał w gacie tu tylko inspekcje pracy wpuścić
zinmy 2013-08-24 06:57:05
Witam panowie.
Dostalem propozycje pracy w tej firmie. W mojej okolicy kompletnie nie ma roboty a zyc z czegos trzeba. Wpisy sa nieciekawe ale wyboru nie ma. Jesli ktos ma fajny namiar na lepsza robote to prosze o pomoc.
Pozdrowienia dla wszystkich.
Mirek 2013-08-31 14:22:53
Większość wpisów nieprawdziwa. Przyjdź, zobacz a dowiesz się jak wygląda praca w Muehlhanie. Stocznia - wiadomo, ciężka praca ALE doceniana $$$. Pieniądze nie są kolosalne ale taki zwykły pomocnik dostanie te 18 brutto. Doswiadczeni to i po 24 ponoc mają. Ja nie narzekam. Robisz to co Ci majster mówi i tyle. Wiadomo...terminy kolosalne czasami to i majster krzyknie...ale od tego on jest bo tak to sam bys zapierniczal a reszta mialaby w prace wyrabane. Szczerze - polecam bo sam juz pracuje tu dlugo. Sa wyplacalni... do 10 zawsze jest kasa na koncie. Pilnuj tylko godzin bo czasami sie zdaza ze gdzies 8-10 godzin sie zapodzieje...ale i tak staraja sie jak najszybciej zaplacic. Teraz jest duzo pracy...w szczegolnosci na remontowce. przyjdz sprawdz a jak sie nie podoba to do kasy w biedronce zamarny grosz mozesz isc.
pozdro dla kolegow z muehlhana
Janusz 2013-12-02 12:48:17
Firma Muehlhan Polska zatrudni piaskarzy zbiornikowych.
Praca w Trójmieście.
tomi 2014-02-20 02:01:00
ja wrocilem dzis z dani katastrofa omijajcie ludzie z daleka !!!malarze lepiej do biedronki niz z muehlhanem za granice
Lelek 2014-02-27 07:47:16
a czemu w tej Danii aż tak źle?
q4k3r 2014-07-19 16:33:37
Ja tam pracuje juz 3 rok i nie narzekam. Ciezka robota ale za darmo nic nie ma! Jak ktos nie umie lub jest leniwy to marudzi... tak mysle. Pzdr.
papuga lusia 2015-01-23 16:23:24
ja również byłabym zainteresowana tym żebyście napisali kochani forumowicze co mogłaby zaproponować obecnie do pracy firma muehlhan? przede wszystkim nurtują mnie kwestie ubezpieczenie zdrowotnego i wynagrodzenia netto - czy możecie wyczerpująca rozwinąć ten proszę temat?pozdrawiam bardzo serdecznie kochani
ppp 2015-02-14 22:55:53
pracuję na dziale rusztowań i jakoś tak nie jest jak jest powyżej napisane może tylko w dziale z malarzami .
klakier 2015-04-02 19:47:44
nie zarobisz jak grubas kaminski zacznie jesc za twoje he he
mariusz2238 2015-05-31 12:26:28
witam ja takze pracowalem na dziale rusztowan i nie bylo takich problemow jak piszecie firma gwarantowala hotel i wyzywienie podczas delegacji pracowalismy na warszawie czy gdyni to bylo ok nikt na wyplaty nie nazekal i godziny sie zgadzaly i stawki takze byly bardzo dobre
Tom 2015-08-21 07:30:18
Wszyscy co narzekają to macie tu namiary na firmę ikc budownictwo gdańsk ul.szczęśliwa 46 --robota na ul.sadowej poszukuja tam cieśli ,zbrojarzy itp. Pan prezes daje umowe o prace na czas nieokreslony na umowie 1/4 etatu a robisz cały miesiac na wypłatę dostajesz to co na umowie 420 zł minus 200 ,..-300 jak sobie prezes zażyczy to tzw. kary za byle co !!!! siedzi juz nad nim pip i przed nim sprawy o wyłudzenie !!! straciłem 2500 tys. zł za uczciwą pracę !!!!
czarny 2015-12-07 12:36:47
pracowałem kilka lat w Muehlhanie kiedyś było dużo lepiej teraz firma idzie na dno,fakt na 10-tego zawsze była wypłata,stawki nie zmieniają się już od kilku lat w kraju,za granicą stawki spadły,kiedyś wyciągało się nawet ponad 10 tyś,teraz góra 6 tyś.
w Polsce robisz na działalności lub na czarno chyba że po kilku miesiącach dziobania u kierownika przyjmą ciebie na stałe
kierownicy i majstrowie mają swoich ludzi i tylko o nich dbają,jak jesteś nowy dostajesz najgorszą prace i najgorszą stawkę,kierownicy i majstrowie piją na kontraktach (pracuj w takich warunkach) najgorzej było w Norwegi i w Niemczech,ogólnie fachowcy odchodzą widzą co się dzieje,młodzi nie za bardzo się garną do pracy jak widzą co się dzieje
odszedłem od firmy i zrozumiałem że dawno powinienem to zrobić,w skróci nie polecam firmy jest dużo firm lepszych od Muehlhanu
Murzyn 2016-03-13 11:56:19
Firma krzak , ludzia karzą szkolenia robić za swoje pieniądze za grube tysiące a potem do stoczni wysyłają za 15zl a obiecują złote góry
Wypłaty zawsze za mało tłumacza sie holenderskim podatkiem
Omijać z daleka chyba ze jesteście desperatami
on 2016-04-29 00:30:06
Witam

Jak wyglada praca w Danii, jakie zarobki, umowa, socjal ,ile godzin sie pracuje, jak wyzywienie, zakwaterowanie, zjazdy do polski itp? Ma może ktos jakies namiary na inne prace w systemie rotacyjnym?
ilomar@onet.eu
on 2016-04-29 00:30:36
Witam

ilomar@onet.eu
Gamon 2016-05-30 09:55:05
Szanowni koledzy , praca jest tylko własnie zależy od indywidualnego podejścia ja za 15 zł robic nie będę żebym miał trawę gryżc przed domem bo jest to wyzysk,na kontrakty firma wysyła ale nie są to jakieś cuda , nawet na platformach czy wiatrakach kokosów nie zbijecie, jedynym pozytywem jest to ze dają szanse i pożyczke zeby zrobic szkolenia i podłapac troche doswiadczenia na offshorach i to wszystko.
Gamon 2016-09-19 21:31:53
Za 2500 zlotych utrzymasz siebie I najblizszych to gratuluje ! Zona I dzieci pewnie jedza same kartofle od swieta kawalek sloniny , mieszkacie w zagrzybialym socjalu a ty chodzisz w sandalach w zimie bo inaczej tego nie widze geniuszu ekonomi!
oszczędny :) 2016-09-20 12:33:48
Więc Gamon "Geniuszu ekonomii i matematyki".
Licząc na szybko codzienne wyżywienie rodziny 4 osoby (dwójka dzieci + Baba + chłop) to koszt rzędu ok 46 zł (18 zł - kg mięsa na obiad <-- tutaj może być taniej, ale może być i drożej
3 zł <-- kg ziemniaków
5 zł <-- dwa chleby
20 zł <-- coś do chleba
razem wychodzi 46 zł) zaokrąglijmy to do 50 zł i naprawdę nikt głodny chodzić nie będzie a jeszcze dużo jedzenia będzie się wyrzucało.
Otrzymujemy 1500 zł za samo jedzenie.
Mam mieszkanie w centrum Szczecina (68 metrów kwadratowych) razem z opłatami koszty tego mieszkania wahają się miedzy 700 a 800 zł.
To nam daje razem 2200.
Czyli zostaje jeszcze 300 zł na ciuchy. Może szaleństwa nie ma, ale żyjąc skromnie można sobie poradzić.
Wiadomo, że jak jeszcze dojdzie kredyt na mieszkanie to już nie starczy. Więc może nie jest to wypłata bardzo dobra, ale jeśli oprócz chłopa, baba też pójdzie do roboty za np: 1500 zł, to przy tych dwóch wypłatach są w stanie utrzymać Siebie i kupić mieszkanie na kredyt. Przy jednej wypłacie są w stanie przeżyć skromnie (nie chodząc głodnym) na swoim.
Więc Gamon sądzę, że nie masz racji, że nie można się z tego utrzymać, najpierw przelicz potem mów.
Stawki które podałem na jedzenie celowo zawyżyłem, żebyś nie był w stanie zarzucić, że wpieprzają pasztet z chlebem
acza 2016-09-21 22:39:32
mjk to jednak zależy od konkretnej rodziny i jej potrzeb, jednak przy takiej kwocie na rodzinę to trudno o jakiekolwiek oszczędności powiem szczerze. ale byc może jednak jest jakaś nadzieja że to s,a jednak tylko pieniądze na poczatek i potem one jakoś wzrosną
Zostaw swoją opinię o muehlhan - Gdańsk
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie muehlhan