Opinie o Norwood w Rusocin

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Norwood. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Norwood o rekrutacji.

Branże: Stolarze

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Norwood w Rusocin

N2

Dziwi mnie to jak Inspekcja nie przyczepila sie jeszcze do tej firmy za to ze nie płaca za nadgodziny 50tki ani 100tki? Ludzie rypia te nadgodziny jak porypani i nie mam na myśli Ukraińców. W ciągu miesiąca dostaje sie po 600-800zł mniej na tych dodatkach.

@podziekowanie

I co zalujesz tego zegarka ze nie dostałes? Każdy kto ma go dostac to sie zarzeka ze go nie chce i pójdzie z tym do Mariana i nie idą. Jeden powiedzial ze go nie chce to mu powiedzieli ze firmy nie szanuje. Ale co z tego jak mu potem z wyplaty podatek pobieraja. Taki prezent to nie prezent czy tam wdzieczność za staż. Musisz go wziąść i basta.

Jak wygląda sprawa z nadgodzinami co ktoś tu wspominał? Chodzi mi dokładnie o stanowisko montera, nie wiem czego to się tyczyło w komentarzu akurat. Ale jeśli tu się zdarzają to czy są przymusowe czy dla chętnych? W ogłoszeniu nic na ten temat

Czy Norwood ma ściśle ustalone godziny pracy?

wlazly

a co ? szukasz zeby sie zatrudnic i po tygodniu na zwolnienie ? takich tam nie potrzebuja

Danuta
@wlazly

Skąd od razu pomysł że ktoś tak miałby zrobić? Dużo u was bywa takich przypadków?

wlazy
@Danuta

skad ? z zycia wziete i nie ma co udawac zaskoczenia ze to jakas nowosc

Do Jaki

A nie możesz przestawiać samochodu w inne miejsce albo z kims innym dojeżdzac zeby nie tobie sie sypało?

Popieram Jakiego
@Do Jaki

Twoje podejście to zwykła ignorancja i spychologia. Nie trzeba jezdzic swoim autem, wystarczy otworzyć drzwi żeby do środka naleciało pełno kurzu na tapicerke i ubranie - masakra. Pylenie obejmuje cały parking i przeszkadza to wszystkim, oprócz szefostwa więc ludzie boją się odezwać.

@Popieram Jakiego

No dobra ale to jest kolejna ignorancja ze strony kadry. To wygląda tak ze oni nam robia łaskę ze możemy postawić swoje auta na ich parkingu ( a może to samochody firmowe bo kupione za tej firmy pieniądze? ) Szczyt hipokryzji. A ta sytuacja nie dzieje sie od miesiąca czy nawet wakacji. Gdzie to można zgłosić? Jak nie normalną opcja to gdzieś wyżej. Jakas ochrona srodowiska czymkolwiek z tym związanym?

Dole
@Nowy

Sprawe zgłoś sołtysowi rusocina najlepiej a sam sie zgłoś do psychiatry na pewno ci pomoze i pamiętaj ze zawsze mozesz zmieč prace i mieć lepsze szefostwo

Edi
@Dole

Dole ma racje jak to mówią jeszcze taki się nie urodził co by każdemu dogodził Doceniajmy to co w życiu mamy a nie ciagle na wszystko narzekamy zrezygnuj z roboty siedź w domu i nikt cie nie będzie denerwował Głowa do góry i trochę więcej optymizmu smutasie hahah

@Edi

Do Dole i Edi - Moze nie tak ze nie dogodzil ale mozna to jakos poprawić. Z takimi jak wy to zawsze tak jest. Nie narzekaliście jak jak 2 lata temu nie ogrzewali hali i było 15 stopni w zimie ze trzeba było rekawiczki nosić ? Pewnie nie. Tak samo każdy łazi i gada jeden do drugiego czemu nie ma normalnych nadgodzin. Czemu w sobote tylko dodatkowo 50zl płacą. To kto tu jest smutnym "ludziem" ?

Riko Nowy wpis
@Nowy

Jak byś przeczytał umowę zanim podpisałeś to byś był bardziej świadomym pracownikiem. Uwierz mi. Nadgodziny są płatne tak jak totego wymaga kodeks pracy. .Nie trzeba było się godzić na wynagrodzenie-najnizsza krajowa +premia uznaniowa.

Natalia Nowy wpis
@Riko

Czyli na tych samych stanowiskach różne zasady na umowie proponują? Jakie są jeszcze alternatywne opcje?

marek Nowy wpis
@Do Jaki

wczoraj malowałem doklejki

W Norwood poszukiwana jest osoba na stanowisko Monter. Brałeś udział w procesie rekrutacji i zostałeś zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną? Napisz, jak Twoim zdaniem wyglądało spotkanie. Przekazane przez Ciebie informacje mogą okazać się cenną wskazówką dla osób, które biorą pod uwagę pracę w tym przedsiębiorstwie.

Greg

Tak bralem udzial proces przeszedl fantastycznie i od tego momentu wszystko w życiu sie zmienilo na lepsze i tak maja tu wszyscy dlatego nie ma potrzeby zebys ty zlosliwy administratorze zadawał cyniczne pytania ciagle o to samo

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Norwood na stanowisko Pracownik Produkcji? Czy przeprowadzana jest wstępna rozmowa telefoniczna?
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Gryfbud Sp. z o.o.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.

Czy nowo zatrudnione osoby w Norwood otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

N2

Nie. Umowa zlecenie na chyba 3 miesiace. Nie ma premii. Premie dostaniesz po kolejnych 3 miesiącach od dostania umowy czyli 6 miesiecy od przejscia przez bramę. Tylko pomysl sobie czy rzeczywiscie chcesz pracowac w tym miejscu.

N1

Najlepsi z N1 dostaja szybciej slabi z N2 dostaja pozniej taka jest prawda

Jaki

Chciałbym wydać swoje oburzenie na temat sypania trocin na parkingu samochodowym. Ostatnio bylem u znajomego który zajrzal mi pod maske i co dodatkowego stwierdzil to ze mam w kazdym zakamarku pył. Do kogo mam sie zwrócić aby mi oddali koszt wyczyszczenia auta czy zakupu nowych filtrów? Nie da sie to jakoś zabezpieczyć/zasłonić kurtyna czy czyms podobnym? I tu jest kolejne poważanie dyrekcji w cudze mienie. Dziękuje co chcialem to napisałem....

Witam, jak atmosfera, zarobki, czy można robić nadgodziny, czy istnieje takie coś jak pożyczka dla pracownika (jaka kwota), bonusy? Pozdrawiam

blend
@Michał

czy ie chlopie pogielo ? szukasz roboty czy kredytu ? od pozyczek sa banki hahaha dobre na rozmowie kwalifikacyjnej od razu powiedz ze kasy potrzebujesz i z walizka na siano od razu przyjdz

Riko

Firma zeszła na psy. Zwolniono kobietę z powodu chorego dziecka. Brawo za politykę prorodzinną. Nie w takim norwoodzie się zatrudniałem ponad dekadę temu. Wstyd.

wład
@Riko

ale sie komentarzem popisałeś , " na psy "???? nie znasz sytuacji to sie nie wypowiadaj zwolnili ja bo nie ma opieki do dziecka i ciagle jej nie ma w pracy . jak jestes taki bohater to zgloś sie do pracy na 2 etaty i rób to co ona powinna robić bo jak na razie to inne kobiety za nia to robily i miały juz dośc robota suie sama nie zrobi . Firma musi myslec o wszystkich .a nie o jednostkach z tego co wiem to jej poszli na reke i mogla zaczyna robote o innej godzinie i to tez nie pomogło wiec jeszce raz , nie wiesz to sie nie wymadrzaj na forum

@wład

Panie/Pani WŁAD.W pełni cię rozumię .Naukowo nazywa się to SYNDROM SZTOKCHOLMSKI.(wygoogluj).Nie zmienia to jednak faktu iż ta Pani zanim zdecydowała się na macierzyństwo przepracowała wiele lat z niemal zerową absencją. Nigdy nie były zwalniane osoby ciężko chore ,za które przez wiele miesięcy trzeba było wprowadzać zastępstwo.Dziwne to jak dla mnie.

juy
@Riko

a to wszystko małego zasługa

wlad
@Riko

to sie zgadza nigdy chorych nie zwalniali ale z tego co wiem to ona nie jest chora tylko nie ma opieki do dziecka toja tak firmy nie btronie ale jak uważasz ma firma dzialać ? jak jej nie ma 2 tyg to ma kogos zatrudnić za nia a jak ona jest 2 tygodnie to ma tego kogoś zwolnić ? i tak na zmiane ?

@wlad

Oczywiście.Dla firmy problemem jest każda nieobecność ,ale każdy zakładający firmę musi się liczyć z tym że takie rzeczy się zdarzają jak w każdej branży czy też w budżetówce.Tam jest gorzej bo nie można zwolnić pracownika bez likwidacji jego stanowiska. Znam dokładnie większość osób z N1 i nieciekawe klimaty tam panujące. To narasta latami .Nie będę pisało przyczynie ale każdy powinien się domyślić. Znam osobiście tę dziewczynę i rozumię jej sytuację.Nie jest jej łatwo. Każdy ,czy to kolega/koleżanka z pracy ,kierownik powinni kierować się empatią.Ich też może spotkać podobną sytuacja .

@Riko

Myslisz ze ona jeszcze to przezywa ze juz tam nie pracuje? Bynajmniej uwloniła sie od małego i jego sługusów a zwlaszcza rodzaju żenskiego. Ci co ponad 10 lat tam pracuja ma starej jak i na nowej hali. Czemu tak długo robia chyba nie to ze jest tam tak fajnie. do ciebie gadają co innego a do przelożonych co innego.

Agata
@N2

Tak sobie myślę, że możecie sporo wiedzieć na temat aktualnych warunków pracy, na jakie można liczyć w firmie Norwood. No więc prosiłabym Was o pomoc. Powiedzcie mi, jak ten pracodawca podchodzi do zatrudniania osób, które nie mają jeszcze jakiegoś bogatego doświadczenia zawodowego?

@Agata

Nie patrzy na twoje doswiadczenie. A dlaczego bo nikt nie chce tam przyjsc do pracy. Zdziwisz sie w szczgolnosci z umową bo kazdy ma najnizsza krajowa a stawke nadgodzinowa to jest juz indywidualna kwestia. Chca zwiekszyc produkcje go konca roku to kazdego potrzebuja. Trzeba jedynie przygotowac sie do robienia nadgodzin. Nie ma ze boli i chce sie tylko 8h robic

do N2
@N2

a co maja dac umowy ze stawka uwzgledniajaca premie ? a polowa ludzi pojdzie na L4 dorabiac na czarno ? moze zaloz sobie firme i pokaz jakie ty bys umowy dawal filozof sie znalazl

@do N2

Niech sobie robią z tą premią co chcą tylko ze w tym kraju obowiązują 50tki za nadgodziny

Alex
@N2

Nie podoba ci sie to zmien robote odz tam gdzie beda placic tak jak uwazasz

olgierd
@N2

pamietaj że ludzie nie muszą robić nadgodzin i jak by nie placili nadgodzin to by wszyscy poszli do innych firm -geniuszu

PC
@olgierd

Tu jak nie robisz to wypad z pracy. Albo robisz jak jest albo nic.

@olgierd

Jak to nie musza robić? A nie zwalniaja za notoryczny brak checi wykonywania nadgodzin? Kierownictwo patrzy na to. Mozesz robić po 50 okien dziennie przez 8h ale dla nich jest lepiej jak tyle samo zrobisz przez 12h. Z tym ze 10 razy pojdziesz do kibelka posiedziec na telefonie lub pod swoja szafke w szatni. I dlatego tacy pracownicy sa lepiej premiowani bo "wydajniej" pracuja./

podziekowanie

zapomnieli p0 raz 1 w od 10 lat podziekowac za 10 lat pracy

@podziekowanie

Czy można liczyć w Norwood na prywatną opiekę medyczną?

biały

oczywiście ze tak konserwatorzy w warsztacie maja fotel dentystyczny i ginekologiczny wiec najwazniejsze masz na miejscu

Riko

Tak. Są aptczki na ścianach.

Norwood

Nie polecam, umowa zlecenie za śmieszną stawkę i premia za obecność, która jest zabrana w razie nieobecności (np. L4) na 3 miesiące. Jeśli ktoś szuka stabilnej pracy w normalnej atmosferze, za godziwą stawkę to lepiej nie tracić czasu.

duch malarza

jk do pracy do norwoodu to prosze lecz trzeba LUDZI UCZCIWYCH I PRACOWITYCH pozdrawiam starszy zombi

duch malarza

tsorki poprawie kolegów na całej n2 pracujemy uczciwie ale malarnia jest naprawde w skali 1 do 10 na 10

przygladajacy sie

masz kolego racje malarnia na n2 jest bardzo w porzadku kazda poprawke załatatwi od reki i mamy bardzo dobrych kierowników ktorzy wymagaja ale sa zyczliwi dla ludzi pozdrawiam

duch maqlarza

malarnia na n2 najlepsza w województwie pomorskim

Hej, czy w firmie Norwood płacą za nadgodziny?

Płacą tyle ile masz na godzinę. Nie ma 50%

jak

płaca , nie pisz bzdur jakby nie placili to by w sadzie przegrywali i nikt by tam nie pracowal

lolek
@jak

ewidentnie nasadziles sie na firme i twoje bzdurne woisy sa niewiarygodne

duch

tak

Wiele osób zainteresowałaby kwestia, związana z możliwością rozwoju w Norwood. Czy taka w ogóle w niej istnieje?

Nie ma możliwości rozwoju.

Kamila

Cześć. Jakie są obowiązki lidera magazynu w tej firmie? Ktoś może dać informacje ?

Alex
@Kamila

A nie umiesz sie dowiedziec u zrodła? Czy nie wiesz jak to zrobic?

Uprzejmy

Praca dla desperatow. Pracowałem 2 miesiące... I tak za długo. Jeśli masz szacunek do siebie samego, znasz swoją wartość to poszukaj innej pracy.

Bogdan
@Uprzejmy

Dwa miesiące to niezbyt długo, żeby dobrze poznać firmę i warunki zatrudnienia. Czy możesz napisać na jakiej umowie pracowałeś i czy nowi pracownicy dostają stabilne i długoterminowe kontrakty, czy raczej umowę zlecenie?

Wiesiek

Muszę przyznać ze faktycznie cieżko mają nowi, sam to zaobserwowałem. Może pozytywnie przejść rozmowe kwalifikacyjną ale potem ma schody. Zero wsparcia ze strony starych pracowników a nawet faktyczna wrogość od niektórych z nich. To jest przejaw tego ze wiedża ze przez nowego beda sami mieli mniej roboty,mniej nadgodzin. A o to głównie tam sie rozchodzi. Ludzie chcą robić minimum 10h. Atmosfera spoko zależy na jaki dział trafisz. Nie gonią ciebie z batem. Nie ma szału ale nie jest też aż tak źle/ Typowy średniak.

Zostaw merytoryczną opinię o Norwood - Rusocin

• Jak się pracuje w Norwood?

Zobacz opinie na temat firmy Norwood tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Norwood?

Norwood
1.9/5 Na podstawie 38 ocen.
  • Rataja 6
    83-031 Rusocin