Opinie o Zakłady Usługowe Zachód Sp. z o.o. w Poznań

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Zakłady Usługowe Zachód Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Zakłady Usługowe Zachód Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Firmy sprzątające
Firmy sprzątające Poznań

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zakłady Usługowe Zachód Sp. z o.o. w Poznań

Siemka, od roku poprzedniego nikt niczego nie pisał a ja widzę ze właśnie poszukują do siebie robotników. I teraz pytanko z jakich przyczyn? stary zespół odszedł czy po prostu się rozbudowują. Będzie jakiś konkretny projekt? Ciekawe ile max bym zarobił

NiesCzesliwa Nowy wpis

Gdyby kierownictwo traktowało z szacunkiem pracowników to atmosfera byłaby o wiele lepsza. Wymaga się od pracowników oddania firmie , ale w zamian nie otrzymują nawet zaplaty za nadgodziny, a o obuwiu i odziezy roboczej juz nie wspomnę. Wiele rzeczy jeszcze powinno wypłynąć.....

byly pracownik

18zl brutto na umowe o prace to plucie ludzia w twarz,nadgodziny wekeendy swieta nieplatne przychodzenie do pracy na dwa razy w wekeendy to kpina przykladowo sobota od 7-10 i powrot na 14-23 za pranie na kwartal 25zl brak cieplych posilkow zima w okresie letnim brak wody kawa cukier we wlasnym zakresie ubranie robocze zreszta tez w okresie zimowym jakies dziwne nakaz bycia pod tel 24h tez nie platne

Piotr Nowy wpis
@byly pracownik

W jakiej tak jest miejscowość źle jak piszesz pozdrawiam

@Piotr

Czy to może oznaczać, że nie w każdej tak jest skoro takie pytanie pada? To inaczej, w razie czego w której może być najlepiej pod względem warunków i dlaczego? Odnośnie tej wspomnianej wody to ktoś to w ogóle gdzieś zgłaszał? Były rozmowy na temat tego typu socjali? Nie widzę aktualnych ogłoszeń i zastanawia mnie ten potencjalny brak rotacji. Czy warunki uległy jakiejś poprawie?

W jakim systemie wypłacane jest wynagrodzenie w firmie Zakłady Usługowe Zachód Sp. z o.o. na Opiekunka Osób Starszych? 25 października ogłoszenie na Nuzle.pl.

Firma Zakłady Usługowe Zachód Sp. z o.o. szukała nowego pracownika na stanowisko ROBOTNIK BUDOWLANY. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Po jakim czasie dostałeś odpowiedź zwrotną?
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości - oddział Gdynia
Partnerzy Nieruchomości

Swir

Adam Duchowski został dyscyplinarnie zwolniony i teraz rzuca pustak jeden swoje pseudo opinie. Będą konsekwencje prawne wobec tej niezrównoważonej osoby.

Wru
@Swir

to prawda duchowski myslal ze dziadek da mu posadkę i będzie rządził a tu nie ma ten dzeciak nawet do grabi się nie nadaje

Adam d.
@Swir

Nie zwolnilem sie. O prostu za mało płacili.

@Adam d.

Czyli w zasadzie ile i za jaki konkretnie nakład pracy? I o co chodzi z tymi konsekwencjami prawnymi, faktycznie było coś odnośnie tej sprawy na rzeczy?

elx

Czy to jest poważne przedsiębiorstwo? Czy dyrekcja dba o pracowników?

Marysia

Pozdrawiam mojego mentora E. Potockiego. Moje życie ma sens tylko przy Tobie. Zawsze będę oddana.

Widzę, że tu gromadnie jedziecie po jakiejś pani, uważam, że te dwuznaczne wpisy są nie fair. I że to już sporo mówi o atmosferze w firmie. Mylę się?

Marysia
@Monika

To jest najlepsza firma w Polsce

@Marysia

serio najlepsza? no jeśli tak to uważasz to jest szansa na przybliżenie tego zdania aktualnym kandydatom? na podstawie czego pada takie stwierdzenie i jak to zweryfikować?

Pani Iwona A .w Lesznie na bani przychodzi do tacy i chyba ma tam plecy:)Do tego nic nie robi .Dlaczego nie ma kontroli uczciwej pracy pracownika?

@Kasia

Do tacy... Nie wiem na ile w tym prawdy ale wiesz, że jakby jej się bardzo chciało to mogłaby się rościć o jakieś pomówienia, zwłaszcza, że inicjał nazwiska tu podajesz... A co do kwestii kontroli to gdzieś do szefostwa tego zgłosić się nie da?

Leon

Panie Edmundzie Potocki. Tyle lat razem. Życzę sobie i innym takiego Szefa. Prawdziwy mąż stanu i filantrop. Martwi mnie jedynie Pana smutna mina w poniedziałki.

Weronika
@Leon

A czemu życzysz nam takiego szefa? co sprawia że jest taki fajny? :)

Adam d.
@Weronika

Ma duże berło

Maja
@Adam d.

Co masz na myśli przez to berło?

Boguś

Chce serdecznie pozdrowić Panią Marysię z Rady nadzorczej. Dzięki jej trudowi i nadludzkiemu wręcz wysiłkowi firma wkracza dumnie na rynki europejskie. To prawdziwe dzieło życia. Jak mówią" dziś ukraina a jutro moze i polska"

Pracownica

Z okazji dnia ojca życzę Panu Prezesowi 100 lat w zdrowiu. Panie Edmundzie, Ojcze nasz dyrektorze. Żyj nam kolejne 84 lata. Rzadz nami, bądź nam dalej wspaniałym ojcem i przewodnikiem. Rozswietlaj dalej mrok swoim ojcowskim obliczem. Całuje twe zapracowane ręce i ojcowskie czoło. 100 lat.

Rysiek

Pozdrawiam PANA PREZESESA EDMUNDA POTOCKIEGO. prawdziwą epokę.

Jaki jest styl zarządzania kadrą w Zakłady Usługowe Zachód Sp. z o.o.?

twardą ręką ale sprawiedliwą

Agnieszka
@ania_z

Czyli co masz dokładnie na myśli? Nie za bardzo rozumiem... Wyjaśnisz i sprecyzujesz?

@Agnieszka

Prowadzona przez Prezesa, czyli Najwybitniejszego Polskiego Męża Stanu

rte
@ania_z

to prawda, Pan Prezes Edmund Potocki to prawdziwy mąż stanu, filantrop, mecenas sztuki i sportu. Człowiek surowy ale sprawiedliwy. Jak to mówią: "nie oceniaj książki po okładce"

RENIA
@rte

zgadzam sie, osobiście znam Pana Prezesa Edmunda P. Człowiek ambitny, serdeczny, wylewny, a przy tym oszczędny i mądry! 60 lat na stanowisku o czymś świadczy.

Stary Kolejarz

Dziękuje Panu Prezesowi za wszystkie lata wspólnej współpracy.

XXX
@Stary Kolejarz

NIE MA SPRAWY

Ted2

Wszystkie te poniższe opinie są pisane przez osoby nieznające firmy. Tak naprawdę atmosfera jest fajna, wypłaty w porządku, to nie korporacja. Pozdrawiam. T.

max z
@Ted2

Znam tę firmę od podszewki. sami figuranci i nieroby.

Wojciech
@max z

Skąd masz takie informacje? Jeśli tam pracujesz, to napisz ile można zarobić? Na jaką umowę można liczyć, jak wyglądają inne aspekty pracy?

Czy dyżury międzyświąteczne w Zakłady Usługowe Zachód Sp. z o.o. obstawiają najmłodszymi stażem?

aerty

akurat najstarszymi

@aerty

Czy to wynika z powodu ze Ci starsi mają po prostu większą wiedzę ? A jeśli mogę wiedzieć, czy jest jakiś dodatek za prace w dniach międzyświątecznych, czy już się to nie wlicza ?

rte
@Karolina

pracownik im starszy tym lepszy !

Czy w Zakłady Usługowe Zachód Sp. z o.o. pracuje się na open space?

Txd

Były takie próby, niestety nieudane.

Marzena
@Txd

czemu nieudane? to jak teraz pracujecie? bo szukam pracy biurowej z własnym pokojem :)

trf
@Marzena

brak pozwolenia na budowę

@trf

No i co teraz się dzieje, skoro nie ma tego pozwolenia?

Pracujesz na Specjalista ds. Kadr i Płac w firmie Zakłady Usługowe Zachód Sp. z o.o.? Co sądzisz o rekrutacji?

renata

Pracować w takiej firmie to powód do dumy! :-)

Nowy uzytkownik

Znam osobę która pracowała w tej firmie sporo miesięcy na zarobkach z ostatnich 3 miesięcy kwota 600zl za zekome ubezpieczenie które niby jest pełne kwota 900 a na papierku około 300 po zakończeniu współpracy ubezpieczenia jest zekomo jeszcze przez pu roku jeden wielki przekręt

piotr

Firma się szybko rozwija, właśnie uruchomiła największy parking w dzielnicy WILDA, dobre ceny, dobrze zorganizowane miejsca postojowe. POlecam!

@piotr

Bardzo wam dziękuję, dzięki temu moge wreszcie kupic auto. Wczesniej nie miałam gdzie parkować na Wildzie! Buziaki

Bartek
@piotr

Parking może i spory, ale wysypany tuczniem. Tylko czekać na zarysowabia lakieru, czy odbite szyby.

Zostaw merytoryczną opinię o Zakłady Usługowe Zachód Sp. z o.o. - Poznań

• Jak się pracuje w Zakłady Usługowe Zachód Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Zakłady Usługowe Zachód Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zakłady Usługowe Zachód Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 7, z czego 0 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Zakłady Usługowe Zachód Sp. z o.o.