logo TELDAT Sp. z o.o. sp.k.

TELDAT Sp. z o.o. sp.k.

Bydgoszcz

Opinie o TELDAT Sp. z o.o. sp.k.

jacob 2013-06-21 16:12:57
To dlaczego Pan tam jeszcze pracuję ?
Barack 2013-06-23 16:56:16
Opis nie wnosi nic do opinii o pracodawcy... Można go dopasować do każdej firmy... a Teldat to ponad 200 pracowników, zaawansowane projekty, delegacje zagranicze= zwiedzanie świata na koszt firmy, dobre płace, cykle szkoleń... błędne decyzje? nie myli się tylko ten co nic nie robi, zarządzający po szkoleniu Prince 2, iso. aqap, świadczy o polityce jakości.... gdzie odchodzą ludzie z teldatu? nokia, bmw, to świadczy o personelu...
A może nie dałeś rady?
anonim 2013-07-03 19:15:23
czy ktoś ma informacje czy obecnie do firmy TELDAT SP.J H.Kruszyński M.Cichocki są jakieś przyjęcia ?
Jelen 2013-07-03 22:25:28
A po co Ci ta wiedza anonim?
loocsaram 2013-07-05 10:26:19
Pracowałem. Co mogę powiedzieć: można spotkać na prawdę wielu miłych, sympatycznych i mądrych ludzi. Można zarobić godziwe pieniądze. (usunięte przez administratora)
pure 2013-09-25 22:11:53
Moim zdaniem to rzetelny pracodawca. A osiagniecia firmy mowia same za siebie.
małamiss 2014-01-28 19:14:40
Teldat obecnie nie szuka pracowników...
miszczyk 2014-03-07 17:18:04
także to była chyba ich ostatnia oferta, bo teraz już w internecie całkowite zero jakichkolwiek ofert od TELDAT
mikołaj 2014-05-21 02:52:36
Nie byłbym takim pesymistą, bo chyba nie jest tak źle, by mieli z teldat ludzi wywalać, raczej będą szukac nowych w ramach rozwoju..
koretkor 2014-06-24 11:04:11
Piękne zdanie napisałeś Mikołaju. Wszystko tak jednym tchem robisz?
hasz 2014-11-30 19:53:08
Faktycznie brzmi to calkiem fajnie, pewnie to jeszcze jakies tajne projekty i dobrze finansowane znając zycie. Cieżko jest sie dostac w ogóle do Teldat? Jak już kogos przyjma to ile orientacyjnie utrzymuje sie on w firmie? Pytam, czy aby świeże osoby z firmy szybko się nie wykruszają, bo nie spełniają oczekiwań firmy, czy nie wytrzymują tempa.
tuch 2015-01-31 06:19:09
hehe, no ja to chciałbym wiecieć najbardziej jak dobrze są to finansowane projekty? bo jednak przy obecnym szukaniu pracy to najbardziej liczy się dla mnie zarobek i rodzaj umowy, bo marzy mi się w końcu jakaś stabilizacja w życiu. Jakie umowy Teldat oferuje swoim pracownikom co? jest szansa na umowe o prace czy same śmieciowe?
kominek 2015-02-22 05:02:19
Z tego co widzę to praca wydaje się być naprawdę ale to naprawdę ciekawa. Tylko że zainteresowanych jest więcej niż osób posiadających informację. A może to dlatego że nie można zdradzać informacji o firmie ? no nie wiem. Ale gdyby ktoś mógł powiedzieć w jaki sposób można się u nich zatrudnić ? Z góry wielkie dzięki
krzychu 2015-03-08 14:11:53
Teldat zajmuje się wdrażaniem nowoczesnych systemów zarządzania przedsiębiorstwem . Z takiego opisu wnioskować można , że praca tu musi być ekscytująca i wielu dałoby się za nią pokroić. (usunięte przez administratora)
gsm 2016-03-07 18:13:11
witam, mam pytanie dotyczące rozmowy kwalifikacyjnej.

Wie ktoś może jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w Teldat ?
Czy są zadawane pytania dotyczące wiedzy technicznej i czy przeprowadzane są testy umiejętności manualnych ??
Zostaw swoją opinię o TELDAT Sp. z o.o. sp.k. - Bydgoszcz
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie TELDAT Sp. z o.o. sp.k.