Opinie o Poldanor w Przechlewo

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Poldanor. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Poldanor o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Hodowle trzody chlewnej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Poldanor w Przechlewo

Marek Nowy wpis

Na jakie zarobki można liczyć w Przechlewie, czego się spodziewać jeśli chodzi o godziny pracy? Od rana do nocy 7 dni w tygodniu czy znajdzie się też czas wolny ? :)

Jaka atmosfera jest między działami w Poldanor?

mirek Nowy wpis

sadząc po opiniach firma masakra, zresztą podobnie jak w agri plus - niby najlepsi w polsce - żenada!!! łamanie praw o ustawie o ochronie zwierząt to tylko kropla w tym oceanie gówna i gównianych ludzi na decyzyjnych stanowiskach. wiem, bo pracowałem i sam uciekłem.

On Nowy wpis

Miał na myśli że zabrali to co obiecali na koniec roku, ja też zwolniłam się niech się cisza że nie ma w okolicy tak dużej firmy bo zostali ci co muszą tam pracować bo za daleko na dojazdy.A tak większość na fermach jest bo musi zeszła na psy ta firma

@Życzliwy1987 czy pod pojęciem "co roku coś zabierają" miałeś na myśli dodatki do pensji, premię i benefity pozapłacowe? Czy oprócz wynagrodzenia działo się w firmie Poldanor coś jeszcze, co spowodowało, że podjąłeś decyzję o złożeniu rezygnacji z pracy?

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Poldanor. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.

@Gogol co rozumiesz pod pojęciem "gorszy czas" co takiego się dzieje w przedsiębiorstwie, co powoduje spowolnienie jej wzrostu? Czy działania pracownicze mogą pomóc w tej kwestii? Zauważyłam, że firma Poldanor poszukuje pracowników na http://kariera.poldanor.com.pl/pl/oferty-pracy/ czy w obecnej sytuacji polecisz tu pracę osobom poszukującym zatrudnienia w tej branży? Czy uruchomiony proces rekrutacyjny ma prowadzić do zwiększonej produkcji i poprawy kondycji przedsiębiorstwa?

@Karolina

Nie polecam pracy w jej firmie.To co teraz tam się dzieje to masakra.Jestem pracownikiem Produkcji zwierzęcej od 5 lat i złożyłem wypowiedzenie.Co roku coś zabierają i zarabia się tyle samo,chociaż są podwyżki.Dobrze kombinują.

Info

Tak wspólnymi siłami już było, na początku firmy za czasów jeszcze komuny, wspólnie miało się wyciągnąć autobus, a teraz widzę że ktoś z firmy(widać że to komentarz firmy) ponownie wraca do tamtych czasów, no cóż faktycznie poziom firmy jest na poziomie czasów, zarządzanie też ale aspiracje do korporacji ogromne aż żenujące. Odrobię lekcje, korporacja jeszcze nie jest w zasięgu nawet wzroku...

Gogol

Czasami bywa gorszy czas w firmie, ale może wspólnymi siłami poprawa nastąpi szybko?

Info

Tak to prawda, zmiany idą nie w tym kierunku.Ulubiona dobra zmiana zawitała do firmy.Biorą przykład z góry.Tylko że rząd dał 500 plus a oni zabrali bo równają do najlepszych,siostrzanej firmy PF.Ale to przecież jedna wielką rodzina i jak w każdej rodzinie bywa różnie jak z pracownikiem z Kochały z firmy, niestety przykre ż e trzeba takich tragedia aby zobaczyć że duńskie zarządzanie dyrektora produkcji ma niewiele wspólnego z wartościami. Czy do tego było trzeba psychologa? Pewnie lepszy byłby zdrowy rozsądek zarzadzajacych...

Olek

Wszędzie jest dobrze gdzie nas nie ma.!!

nj

słyszałam że atmosfera nie zachwyca - ale to tylko słyszałam, jak jest faktycznie nie mam pojhęcia bo tam nigdy nie pracowałam.ciekawi mnie tez jaka jest płaca

@nj

Zarobisz 2 tysie,a trzeba pracować i weekendy i w święta.Corsz wiecej obowiązków,ciągle audyty kontrole i tylko patrzą za co zabrać premie.Wszystko pozabierali deputat mięsny,teraz premie roczną.Niby dodali to do stawki,ale każdy umie liczyć.Jak się przyjmowałem 5 lat temu to było dużo lepiej.Dlatego złożyłem wypowiedzenie

Powiedzcie co się dzieje teraz w Poldanor? Jak się tam teraz pracuje? Warto tam starać się o posadę?

Życzliwy1987

Nie polecam!!!Jest masakra.Ludzie się zwalniają na potęgę.Ja pracuje 5 lat i też złożyłem wypowiedzenie

Stefan

Konkurencja próbuje zaszkodzić firmie? Może trzeba dobrze pracować jak Poldanor !!!

MonikaM

Sama praca jak każda inna - robić coś trzeba. Napewno wypłaty w terminie i umowy o pracę na plus. Ale na tym się zalety firmy kończą. Mnie najbardziej irytuje w kółko powtarzana propaganda. "ludzie są naszym największym kapitałem", "jesteście najlepszymi specjalistami w kraju", "kierujemy się przede wszystkim dobrem pracowników", "dbamy o środowisko, poszanowanie natury itd itp. Jedna wielka ściema w żywe oczy. Wolałbym słyszeć prawdę : maksymalne zejście z jakichkolwieg kosztów i maksymalizacja zysków. W sumie to normalne w każdej prywatnej firmie. PR jest ważny, ale pracownikom mogli by tego oszczędzić i nazywać rzeczy po imieniu - nie podoba się praca za 2000? Droga wolna. W naszym rejonie o lepszą ciężko. Podsumowując, podjęcie pracy w Poldanor jest jakimś wyjściem jeżeli nie masz nic lepszego na daną chwilę. Ale nie licz na to co usłyszysz na pierwszym spotkaniu... Aż tak pięknie nie ma :) P. S. Zapomniałem dodać, że Największy minus to praca w weekendy i święta...

FranekSmuda
@MonikaM

Ja słyszałem, że zaczynają strasznie kombinować. Omijają podatki zmieniając nazwę i poprawiają marketing bo kiełbasy z prime food już nawet psy nie chcą jeść. Teraz nasciagaja Ukraińców i będą robić za 2 koła po 12 h i w weekendy. Ogólnie sam nie pracowałem ale mam znajomych którzy strasznie narzekają także chyba lipa z tego Poldanoru

drajwer

to prawda jak zostaniesz ich pracownikiem to od razu jeste (usunięte przez administratora) bo każdy cię pilnuje w transporcie trzody obiecują złote góry a tak naprawde zarobisz 2.400 na ręke oni mówią że to dobre zarobki

gosc

W wiekszosci to prawda,kto zapierdziela zostanie dostrzezony po 10 latach,o ile wytrwa, a donosiciele i niekompetentni lizusi robia blyskawiczne kariery,vide poznanianka

ktoś

Odradzam pracę w firmie Poldanor S.A.. Wielu konfidentów, ciągłe donoszenie, sprawdzanie pracowników na każdym kroku, niekompetencja, lizidupstwo, atmosfera napięcia i podejrzliwości, nieufności. I Poldanorowskie "gwiazdy betlejemskie" - poznanianka i puchatek - pupilki szefostwa, a w rzeczywistości na niczym nieznające się lizuski (po trupach do celu - to ich motto). Ci co tam pracują dobrze o tym wiedzą. No i niektórzy przełożeni (szczególnie Ci co dobrze nie znają j. polskiego ;)) to nieodpowiedni ludzie na nieodpowiednich miejscach. Ich "pomysły" i zachowanie często wołają o pomstę do nieba. Odradzam pracę tam.

nelly44

wlsnie,bo z tego co wiem pracownicy dzwonia gdzie chca na prywane numery

Bozym

Mam pytanie jak państwo rozliczaja komórki słuzbowe

Były

Przesada. Firma fajna, socjal fajny. Klimat normalny, donosiciele jak wszędzie , ludzie muszą mieć o czym mówić, ogólnie wiele poniżej normy. Z kilku firm w których byłem, plasuje ją na miejscu numer 2. Ogólnie mogę polecić.

Pokrzywdzony

Gorąco odradzam dziwną firmę Poldanor jako pracodawcę (szczególnie dla osób spoza okolic działania spółki). Szczególnie jest to istotne w kontekście stanowisk menadżerskich (duża rotacja, niezdecydowanie zarządzających, donosicielstwo, wszędzie jest się obserwowanym, granie nie fair...). Poldanor - to duże ryzyko dla poszukującego pracy.

Zostaw merytoryczną opinię o Poldanor - Przechlewo

• Jak się pracuje w Poldanor?

Zobacz opinie na temat firmy Poldanor tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Poldanor