Poldanor

Przechlewo

Opinie o Poldanor

Pokrzywdzony 2010-12-02 21:02:14
Gorąco odradzam dziwną firmę Poldanor jako pracodawcę (szczególnie dla osób spoza okolic działania spółki). Szczególnie jest to istotne w kontekście stanowisk menadżerskich (duża rotacja, niezdecydowanie zarządzających, donosicielstwo, wszędzie jest się obserwowanym, granie nie fair...). Poldanor - to duże ryzyko dla poszukującego pracy.
Były 2013-01-03 13:47:49
Przesada. Firma fajna, socjal fajny.
Klimat normalny, donosiciele jak wszędzie , ludzie muszą mieć o czym mówić, ogólnie wiele poniżej normy.
Z kilku firm w których byłem, plasuje ją na miejscu numer 2.
Ogólnie mogę polecić.
Bozym 2014-05-10 19:18:26
Mam pytanie jak państwo rozliczaja komórki słuzbowe
nelly44 2014-05-10 20:48:51
wlsnie,bo z tego co wiem pracownicy dzwonia gdzie chca na prywane numery
ktoś 2014-09-04 15:44:28
Odradzam pracę w firmie Poldanor S.A.. Wielu konfidentów, ciągłe donoszenie, sprawdzanie pracowników na każdym kroku, niekompetencja, lizidupstwo, atmosfera napięcia i podejrzliwości, nieufności. I Poldanorowskie "gwiazdy betlejemskie" - poznanianka i puchatek - pupilki szefostwa, a w rzeczywistości na niczym nieznające się lizuski (po trupach do celu - to ich motto). Ci co tam pracują dobrze o tym wiedzą. No i niektórzy przełożeni (szczególnie Ci co dobrze nie znają j. polskiego ;)) to nieodpowiedni ludzie na nieodpowiednich miejscach. Ich "pomysły" i zachowanie często wołają o pomstę do nieba. Odradzam pracę tam.
gosc 2014-09-21 21:20:08
W wiekszosci to prawda,kto zapierdziela zostanie dostrzezony po 10 latach,o ile wytrwa, a donosiciele i niekompetentni lizusi robia blyskawiczne kariery,vide poznanianka
drajwer 2015-06-11 14:57:04
to prawda jak zostaniesz ich pracownikiem to od razu jeste [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] bo każdy cię pilnuje w transporcie trzody obiecują złote góry a tak naprawde zarobisz 2.400 na ręke oni mówią że to dobre zarobki
nj 2016-05-22 16:14:12
słyszałam że atmosfera nie zachwyca - ale to tylko słyszałam, jak jest faktycznie nie mam pojhęcia bo tam nigdy nie pracowałam.ciekawi mnie tez jaka jest płaca
Zostaw swoją opinię o Poldanor - Przechlewo
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Poldanor