Opinie o ulma oddział Jaworzno. w Jaworzno 50

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie ulma oddział Jaworzno.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w ulma oddział Jaworzno. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ulma oddział Jaworzno. w Jaworzno 50

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w ulma oddział Jaworzno.?

Szaki Nowy wpis

Jest to uzależnione od tego na jakie stanowisko pracy aplikuje.

Czy ulma oddział Jaworzno. zapewnia kartę multisportu?

Szaki

Tak , we wszystkich filiach firma daje możliwość przystąpienia do programu multisport. Udział jest dofinansowany z funduszu socjalnego.

Monika Nowy wpis
@Szaki

No to pracownicy mają się z czego cieszyć. ;) A są jeszcze jakieś inne benefity dostępne?

Odpowiedż Nowy wpis
@Monika

Poza mulisport- opieka w Medicover, wczasy pod gruszą, ubezpieczenie grupowe. I w ramach testu jeden dzień w tygodniu czwartek lub piątek dla grup pracowników gdzie jest to możliwe praca w home office za zgodą przełożonego i możliwości zastępstwa/ciągłości pracy działu. Dla osób , które wykorzystują język w pracy- nauka angielskiego lub hiszpańskiego. Dla osób które w pracy wykorzystują samochód służbowy możliwe jest również jego wykorzystywanie odpłatne na dojazdy do pracy oraz w weekend-y.

K

Praca łatwa, nie wymagająca za dużo myślenia. Na hali bardzo wysoki poziom zapylenia, a maski najniższej jakości. Na start prawdopodobnie 3850 brutto. Gorsze traktownie pracowników "pod agencją" pod względem wyposażenia. Praca dla ludzi z dystansem do siebie i odpornych na stres.

Cześć, macie tam wysokie stawki dla nowych pracowników ?

logo firmy Specjalista ds. spawalnictwa
Jaworzno
ZRE Katowice
logo firmy ROBOTNIK TOROWY/CZYŚCICIEL WAGONÓW
Jaworzno
PKP CARGO SERVICE sp. z o.o.
PT

Jak praca w Ulmie? (Umowy,płaca, ludzie zarządzający)

@Sebix czy stawka, o której piszesz jest tylko na początek i później można uzyskać podwyżkę czy jest stała? Jeśli możesz wyjaśnij bo to ważne dla poszukujących pracy tutaj.

Sebix

Jak dobrze że po 1,5 miesiąca się zwolniłem, praca dla mało ambitnych, w strasznym syfie, za stawke ciecia z bramy, 9,5 to to o czym każdy marzy haha, serio, już lepiej iść za ciecia, nie nadźwigacie się, ręce od szlifierki was nie będą boleć i nie będziecie musieli (usunięte przez administratora) gorzej niż mrówka, nie mówiąc o dźwiganiu ciężkich szalunków, jedynie co dobre to dzwonicie i mówicie że was nie ma i nikt się nie czepia, więc można szukać roboty w między czasie

Maly

ten caly luwix to straszna komedia, pracowalem tam 4 lata... zmarnowalem 4 lata.

baha

swe ja właśnie chce podjąć pracy tutaj dla picia kawy, chciałabym się po studiacz czegoą nauczyć i zdobyć doświadczenie

Ulma

Jasne ja jestem zadowolony bo atmosfera w pracy jest super. Tylko.trzeba chciec pracować bo opierdalaczy pelno którzy chca 3k na reke i najlepiej nic nie robic. Wielkim plusem sa premie kwartalne okolo 800-1000zl extra. Tak jak mowie trzeba chciec :) obecnie pojawiaja sie jakies nowe twarze wiec można próbować

Jamal
@Ulma

1000zł ekstra?? Hahaha dobrze wiesz, że o wiele mniej i nie zawsze :) twarze się pojawiają i znikają po tygodniu... czy to jest normalne zachowanie? Wytłumacz mi jedno. Czemu już nikt nie chce się tam przyjmować? :)

Ulma

10zl na godzine na zleceniu, około 1900-2100 na umowie o pracę ( 160godz w miesiacu)sobota na umowie o prace okolo 170-200zl. Cieple posiłki w okresie zimowym, napoje w okresie letnim

Malutki

Pracowałem w Ulmie szkoda gadac mało płatna robota nie za takie pieniadze szkoda słów jednioznacznie moge powiedziec hujstwo syf brud gnuj

A może ma ktoś opinie jak wygląda praca w samej Ulmie jako ich pracownik. Jak atmosfera kierownictwo czy warto się do niech przenosić?

Incognito

Gdybym nie wpisał się tutaj przy okazji znalezienia strony byłbym grzesznikiem. Otóż przedstawiam fakty aktualne o tej firmie. Pracuje tam od ponad 5 lat. Powiem tak, płacą 1700zł na umowie, nie licz na podwyżki ---> nigdy.Zlecenia ogólnie, koło 2 lat po wielkiej łasce ze strony kierownictwa dostaniesz umowe. Zero możliwości awansu, oszustwa na nadgodzinach, zero szacunku do pracownika, coraz większa inwigilacja ze strony przełożonych którzy nic innego nie umieją tylko uprzykrzyć Ci życie, totalne niedorajdy. Złe warunki atmosferyczne. Ludzie uciekają, ekipa się rozpada. Jeśli szukacie pracy na krótki okres czasu to polecam bo jakoś wielce się człowiek nie narobi, ale nigdy nie popełnijcie błędu i nie zwiążcie się z Luwixem na dłużej. Szkoda swojego czasu.

odido

większa połowa co negatywnie się wypowiada na temat pracy w ulmie juz niepracuje , wiec to nie sa obiektywne komentarze , i powinni zrobic zprstowanie bo praocwali pewnie w luwixie a nie ulmie ....

realny

Jeśli chodzi o terminowość wypłat to nigdy nie było z tym większych problemów. Jedynymi mankamentami to nastawienie przedstawiciela firmy Luwix pana Skiby, fakt że na umowe -zlecenie będziesz pracował przez najbliższe 2 lata oraz lekceważący stosunek do bhp (jedyna dbałość o ten aspekt pojawia się przed zapowiedzanymi kontrolami)

Luwix spawacz :D

Pracuje w ulmie juz od 9 miesiecy i faktycznie kolorowo nie jest ale narzekac tez nie mozna jak sie komus nie chce robic to chyba jedynie moze podawac frytki w McDonalds bo robota lekka nie jest ale zawsze jakas

cwaniak

Kto jest zainteresowany praca w spółce Luwix... niech sobie wybije z głowy normalna spokojna prace, szacunek, poparcie z strony kierownictwa, odpowiednie wynagrodzenie do stosunku pracy... Pozbawiają nas jakiejkolwiek emerytury dając umowy zlecenie, kto miał wypadek przy pracy żadnych korzyści, tylko uszczerbek na ciele i zwolniony bez podania przyczyny!!! Nieobecności są traktowane jako powód do zwolnienia, tak jak i wolno wykonywana praca. Kto tam jest zatrudniony życzę powodzenia dorobi się co najwyżej garba....Ja już SIKAM NA MUREK :)

nodi99
@cwaniak

odpowiadajac na post lucjusza stwierdzam ze ta osoba bankowo jest z zaawansaowana grupa inwalidzka!!!!umowa smieciowa to umowa ktora cie tepy kolego do niczego nie uprawnia jestes nikim majac taki papier.Robisz na lewusow ktorzy cale zycie sie oplacaja kosztem ciebie!!!!,twierdzac ze praca na godnych warunkach niczym sie nie rozni od umowy smieciowej.Majac takich przyglupow jak Ty nasz kraj skonczy jak Ty czyli beznadziejnie......

lucjusz
@nodi99

kazdy widzi kto pracuje , wiec jaka praca taka płaca , ups chyba nie ogarnales kątwówki lub innych prostych rzeczy a teraz masz problem uj wie do kogo , i kazdy pracuje na siebie

lucjusz

śmiać mi się z was chce.... zwalniają, owszem jak się komuś pracować nie chce lub się do pracy nie nadaje :) śmieciowe umowy? każdy orze jak może ale nawet przy takiej umowie da się jakoś uczciwie zarobić :) a jeżeli chcesz ubezpieczenia itd. zapłać tylko 50 zł ...... ehhh nieroby

hahahabajdura
@lucjusz

wybacz:) a sam tak może też jesteś zatrudniony? umowa śmieciowa i bez ubezpieczenia?

luwix

Jezeli ktos sie wybiera tam chociaz by zlozyc PAPIERY to odradzam szkoda czasu, kartki i tuszu!! PRACA NA UMOWE SMIECIOWA. 0 WOLNEGO MASZ TYLKO ROBIC I ROBIC ZA MARNE GROSZE A JAK SIE NIE PODOBA TO W KAZDEJ CHWILI MOZESZ SIE ZWOLNIC. ZERO POSZANOWANIA PRACOWNIKA. pracowalem tam ponad 2 lata na smieciowke (umowa zlecenie)

ktos tam
@luwix

a nie straciłeś pracy za alkochol ? albo nie stosowanie się do bhp ? bo większość krzykaczy i płaczków to takie właśnie nie ogarnięte leszcze ...

Zostaw merytoryczną opinię o ulma oddział Jaworzno. - Jaworzno

• Jak się pracuje w ulma oddział Jaworzno.?

Zobacz opinie na temat firmy ulma oddział Jaworzno. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ulma oddział Jaworzno.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ulma oddział Jaworzno.?

Kandydaci do pracy w ulma oddział Jaworzno. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042