ulma oddział Jaworzno.

Jaworzno

Opinie o ulma oddział Jaworzno.

mały 2010-12-02 20:18:58
W ramach oszczędności zwalniają pracowników zatrudnionych na umowę o pracę,(z długo letnim stażem)a przyjmują ludzi na umowę zlecenie bez żadnej praktyki,i znajomości asortymentu.Po remanencie braki są uzupełniane tym co zwinęli przyjmując towar z budów(towar nie policzony z faktycznym stanem na samochodzie,za zgodą kierownika magazynu i jego namową;bo jak nie zrobisz tego to cie zwolnię???????).Dużo by można jeszcze pisać,ale tyle wystarczy.Szkoda tylko,że Pan prezes nic nie wie na ten temat.Żadne wiadomości nie dochodzą do Niego.
Jak przyjedzie całe kierownictwo oddziału Jaworzno nie dopuszcza Go do ludzi,którzy tam pracują.
Ktoś 2011-11-20 10:40:35
jak tam jest w tej (usunięte przez moderatora), Ulmie?,dalej robi się na zleceniu,bez ubezpieczenia chorobowego i wypadkowego i jakie są tam teraz zarobki?,niech ktoś napisze kto tam robi.
luwix 2012-04-06 17:01:59
Jezeli ktos sie wybiera tam chociaz by zlozyc PAPIERY to odradzam szkoda czasu, kartki i tuszu!! PRACA NA UMOWE SMIECIOWA. 0 WOLNEGO MASZ TYLKO ROBIC I ROBIC ZA MARNE GROSZE A JAK SIE NIE PODOBA TO W KAZDEJ CHWILI MOZESZ SIE ZWOLNIC. ZERO POSZANOWANIA PRACOWNIKA. pracowalem tam ponad 2 lata na smieciowke (umowa zlecenie)
lucjusz 2013-01-13 23:32:36
śmiać mi się z was chce.... zwalniają, owszem jak się komuś pracować nie chce lub się do pracy nie nadaje :) śmieciowe umowy? każdy orze jak może ale nawet przy takiej umowie da się jakoś uczciwie zarobić :) a jeżeli chcesz ubezpieczenia itd. zapłać tylko 50 zł ...... ehhh nieroby
cwaniak 2013-04-05 12:22:34
Kto jest zainteresowany praca w spółce Luwix... niech sobie wybije z głowy normalna spokojna prace, szacunek, poparcie z strony kierownictwa, odpowiednie wynagrodzenie do stosunku pracy... Pozbawiają nas jakiejkolwiek emerytury dając umowy zlecenie, kto miał wypadek przy pracy żadnych korzyści, tylko uszczerbek na ciele i zwolniony bez podania przyczyny!!! Nieobecności są traktowane jako powód do zwolnienia, tak jak i wolno wykonywana praca. Kto tam jest zatrudniony życzę powodzenia dorobi się co najwyżej garba....Ja już SIKAM NA MUREK :)
Luwix spawacz :D 2014-02-20 15:04:40
Pracuje w ulmie juz od 9 miesiecy i faktycznie kolorowo nie jest ale narzekac tez nie mozna jak sie komus nie chce robic to chyba jedynie moze podawac frytki w McDonalds bo robota lekka nie jest ale zawsze jakas
hahahabajdura 2014-03-21 22:15:45
wybacz:) a sam tak może też jesteś zatrudniony? umowa śmieciowa i bez ubezpieczenia?
nodi99 2014-05-21 19:29:26
odpowiadajac na post lucjusza stwierdzam ze ta osoba bankowo jest z zaawansaowana grupa inwalidzka!!!!umowa smieciowa to umowa ktora cie tepy kolego do niczego nie uprawnia jestes nikim majac taki papier.Robisz na lewusow ktorzy cale zycie sie oplacaja kosztem ciebie!!!!,twierdzac ze praca na godnych warunkach niczym sie nie rozni od umowy smieciowej.Majac takich przyglupow jak Ty nasz kraj skonczy jak Ty czyli beznadziejnie......
ktos tam 2014-07-07 20:04:25
a nie straciłeś pracy za alkochol ? albo nie stosowanie się do bhp ? bo większość krzykaczy i płaczków to takie właśnie nie ogarnięte leszcze ...
realny 2014-10-10 11:30:18
Jeśli chodzi o terminowość wypłat to nigdy nie było z tym większych problemów. Jedynymi mankamentami to nastawienie przedstawiciela firmy Luwix pana Skiby, fakt że na umowe -zlecenie będziesz pracował przez najbliższe 2 lata oraz lekceważący stosunek do bhp (jedyna dbałość o ten aspekt pojawia się przed zapowiedzanymi kontrolami)
odido 2014-11-02 11:20:24
większa połowa co negatywnie się wypowiada na temat pracy w ulmie juz niepracuje , wiec to nie sa obiektywne komentarze , i powinni zrobic zprstowanie bo praocwali pewnie w luwixie a nie ulmie ....
lucjusz 2014-11-02 11:25:27
kazdy widzi kto pracuje , wiec jaka praca taka płaca , ups chyba nie ogarnales kątwówki lub innych prostych rzeczy a teraz masz problem uj wie do kogo , i kazdy pracuje na siebie
Incognito 2015-10-22 21:44:10
Gdybym nie wpisał się tutaj przy okazji znalezienia strony byłbym grzesznikiem.
Otóż przedstawiam fakty aktualne o tej firmie. Pracuje tam od ponad 5 lat. Powiem tak, płacą 1700zł na umowie, nie licz na podwyżki ---> nigdy.Zlecenia ogólnie, koło 2 lat po wielkiej łasce ze strony kierownictwa dostaniesz umowe. Zero możliwości awansu, oszustwa na nadgodzinach, zero szacunku do pracownika, coraz większa inwigilacja ze strony przełożonych którzy nic innego nie umieją tylko uprzykrzyć Ci życie, totalne niedorajdy. Złe warunki atmosferyczne. Ludzie uciekają, ekipa się rozpada. Jeśli szukacie pracy na krótki okres czasu to polecam bo jakoś wielce się człowiek nie narobi, ale nigdy nie popełnijcie błędu i nie zwiążcie się z Luwixem na dłużej. Szkoda swojego czasu.
anonim 2015-12-07 15:38:01
A może ma ktoś opinie jak wygląda praca w samej Ulmie jako ich pracownik. Jak atmosfera kierownictwo czy warto się do niech przenosić?
Malutki 2016-06-06 17:22:24
Pracowałem w Ulmie szkoda gadac mało płatna robota nie za takie pieniadze szkoda słów jednioznacznie moge powiedziec hujstwo syf brud gnuj
Ulma 2016-08-10 20:30:39
10zl na godzine na zleceniu, około 1900-2100 na umowie o pracę ( 160godz w miesiacu)sobota na umowie o prace okolo 170-200zl. Cieple posiłki w okresie zimowym, napoje w okresie letnim
Ulma 2016-08-11 07:09:32
Jasne ja jestem zadowolony bo atmosfera w pracy jest super. Tylko.trzeba chciec pracować bo opierdalaczy pelno którzy chca 3k na reke i najlepiej nic nie robic. Wielkim plusem sa premie kwartalne okolo 800-1000zl extra. Tak jak mowie trzeba chciec :) obecnie pojawiaja sie jakies nowe twarze wiec można próbować
Jamal 2016-09-25 17:00:17
1000zł ekstra?? Hahaha dobrze wiesz, że o wiele mniej i nie zawsze :) twarze się pojawiają i znikają po tygodniu... czy to jest normalne zachowanie? Wytłumacz mi jedno. Czemu już nikt nie chce się tam przyjmować? :)
baha 2016-09-25 18:52:46
swe ja właśnie chce podjąć pracy tutaj dla picia kawy, chciałabym się po studiacz czegoą nauczyć i zdobyć doświadczenie
Maly 2016-10-26 23:34:41
ten caly luwix to straszna komedia, pracowalem tam 4 lata... zmarnowalem 4 lata.
Zostaw swoją opinię o ulma oddział Jaworzno. - Jaworzno
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ulma oddział Jaworzno.