Opinie o Ucb Pharma Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Ucb Pharma Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Ucb Pharma Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja leków, produktów leczniczych i suplementów diety

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ucb Pharma Sp. z o.o. w Warszawa

Były pracownik Nowy wpis

Niestety praca w UCB Polska jest ciężkim doświadczeniem, można się dużo nauczyć ale tylko dlatego ze 1 osoba pracuje za 3 stanowiska, ciagle nadgodziny oczywiście bezpłatne i niekompetentni managerowie, o pani HR nawet nie wspomnę. Negocjujcie wynagrodzenie na początku pracy bo później podwyżki są nieznaczne.

Jolanta Nowy wpis

Zastanawiałam się nad podjęciem pracy. Wiem, że wiąże się ona z relokacją, dlatego chciałabym dopytać, czy firma jest pomocna przy dopinaniu kwestii formalnych? Co z mieszkaniem, z komentarzy wynika, że opłaca je pracownik, a czy również musi znaleźć lokum na własną rękę, czy robi to firma?

Maciej Nowy wpis

@Szczery Czy to znaczy, że firma proponuje pracę jedynie poza granicami kraju?

kandydatka

czy ktos z pracowników móglby się wypowiedziec jak jest teraz w firmie? Miałam tel z HR i zostałam zaproszona do rekrtuacji na Linkedin. ROzmowa bardzo przyjemna i widac że pani z hr przygotowana. Aplikowałam na miedzynarodowe stanowisko. Na sam koniec pada pytanie o warunki finsnasowe. Juz zbieram sie do odpiwedzi kkiedy pani z HR rzuca dalej: tylko niech pani nie sadzi,ze skoro to stanowisko miedzynarodowe (w uk) to dostanie pani tamtejsza pensje. My mamy rozeznanie ile sie gdzie zarabia i zaproponujemy stawkę odpwiednia na Polskę. A dodam ze oferta wymaga relokacji wiec nie wiem jak za pensje na tutejsze warunki moża przekładac na zycie, wynajem i koszty życia w kraju na zachodzie gdzie przepaść wydatków i kosztów jest ogormna. Zraziłam się i poczułam jakbym byla wrogiem. Jak firma wypada na tle innych firm Pharma na rynku? I czy faktycznie sa tacy nieelastyczni przy negocjacjach ? Ajak jest z otwartoscia na prace zdalną?

Szczery Nowy wpis
@kandydatka

Dzień dobry. Tydzień te.u złożyłem wypowiedzenie po 10 miesiącach pracy w UCB.W Dziale medycznym. W 2005 i 2006 roku pracowałem jako lekarz w UK. Z pensja 50 tys funtów rocznie co dawało 2800 netto.900 funtów to zakwaterowanie z opłatami w małym miasteczku- w Londynie proszę dodać do tego 1500 funtów minimum. ZYCIE DLA 1 OSOBY TO OKOLO 500 FUNTOW W MALYM MIASTECZKU. PRACA ZDALNA AKCEPTOWANA BEZ PROBLEMU. NEGOCJACJE FINANSOWE- ZERO MOZLIWOSCI I.PROSZE WZIAC POD UWAGE ZE BEDXIE SUE PLACIC PODATEK WG POLSKIEJ SKALI DXIEKI OBECNEMU RZADOWI- JA PO ROKU MIALEM DO ZAPLACENIA 40 TUS PODATKU W POLSCE- URATOWALA MNIE ABOLIVJA PODATKOWA PO

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Ucb Pharma Sp. z o.o. spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
logo firmy Fizjoterapeuta- Praca w szpitalu
logo firmy Dietetyk
Radziejowice-Parcel
Rsp-Gastro Sp. z o.o.
Jakub

Czy można by powiedzieć, że UCB Pharma dba o swoich pracowników, zapewnia im stabilność zatrudnienia oraz rozwój zawodowy? Jakie jest Wasze zdanie na ten temat? Koniecznie podzielcie się swoją wiedzą. Dzięki.

enej

też widziałam tę ofertę i również bardzo zainteresowana jestem, MSL Immunology brzmi jak na Warszawę posada całkiem nieźle, poza tym takie zadania jak " Scientific support of Market Access projects" na pewno są genialnie płatne

Mis Polonia

robert - 2013-09-24 10:11:19 Mis Polonia to jakie miałaś zarobki w tej firmie? Chodzi mi o to żebyś kwotę podała miesięczną jaką zarabiałaś.O nie Robercie, ja jestem solidna firma do końca (nawet jeśli ktoś był nie w porządku wobec mnie), a takie informacje są poufne i się ich nie podaje. Poza tym - nawet gdyby, to i tak nie miałbyś do czego tego odnieść, bo musiałabym Ci podać dział i stanowisko, a tego też nie zrobię. Przyjmij tylko jako aksjomat, że stawka była głęboko w rynkowym dole. I taka też była opinia o firmie - daje bez rewelacji, za to oczekuje sporo. Oczywiście nie znajduje to zastosowania do najwyższych stołków (tzw. "elity" - prezes, dyrektorzy), ale ci mają się miodnie i dostatnio w każdym środowisku.

Mis Polonia

adam - 2013-05-13 21:04:41 A teraz jak jest w firmie UCB Pharma? Możecie napisać coś więcej na temat warunków jakie teraz tam panują? Wybieram się na rozmowę i szukam aktualnych informacji ale widzę że wątek się urwał. Bardzo proszę o pomoc wszystkie osoby które tam pracują lub pracowały. Z góry dziękuję bardzo wszystkim za pomoc.Witam. Dawno tu nie zaglądałam, wygląda na to że parę opinii zostało usuniętych. Mam nadzieję że ta nie zostanie, a gowork to portal niezależny. Opinia jest kulturalna, nie atakująca personalnie nikogo, a że niezbyt pozytywna... Pracowałam już chwilę temu, więc nie wiem jak jest teraz, być może coś się zmieniło na lepsze, gdyż doszły mnie słuchy że parę osób z elit władzy nie z własnej woli kontynuuje już "kariery" poza strukturami firmy (na szczęście - widać ktoś w centrali poszedł w końcu po rozum do głowy). Za moich czasów rewelacji nie było - płace niezbyt wysokie, za to modne było siedzenie po godzinach (wszyscy siedzieli - bo szef siedzi), obgadywanie za plecami i donoszenie. Taka dość ciężkawa atmosfera dla ludzi o mocnych nerwach. Ale mówię - być może coś się zmieniło na lepsze, bo ponoć gro obsady szczęśliwie uległo zmianie. Ja z mojej perspektywy firmy polecić nie mogę. Pozdrawiam.

Obama

W 100 % popieram swoich przedmówców. Dodałbym tylko jeszcze kilka wulgaryzmów.

Rozczarowany

Nic nowego, szef miał zawsze jakiegoś sprzymierzeńca nawet za mojej kadencji ale żeby teraz tak nisko upaść i zadać się z kierowniczką i tylko dlatego żeby mu donosiła to nisko upadł. Przejedzie się na niej tak jak na poprzednikach. Współczuję Wam że tam jeszcze siedzicie. Trzymajcie się mocno.

Słowa kojarzące się z . (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ... . Atmosfera i ludzie tam pracujący są ... . Od jakiej stawki można negocjować pensję? Najbardziej podobało mi się w .: Najbardziej nie podobało mi się w .:

Wie ktoś coś o UCB Pharma? Jak wygląda praca na stanowisku Przedstawiciela Medycznego w tej firmie, jakie są zarobki?

Zostaw merytoryczną opinię o Ucb Pharma Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Ucb Pharma Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Ucb Pharma Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ucb Pharma Sp. z o.o.?

Ucb Pharma Sp. z o.o.
1.9/5 Na podstawie 9 ocen.
  • Kruczkowskiego 8
    00-380 Warszawa