Opinie o Perfekt-SAN w Białystok

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Perfekt-SAN. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Perfekt-SAN o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Perfekt-SAN w Białystok

Edyta Nowy wpis

Jak oceniacie socjal firmy ?

aada Nowy wpis

no cos slabo kazdy pisanie. moze to znacz ze nie jest tam tak zle dlatego sie nit nie wypowiada. chcoiaz zastanawia mnie fakt ze proobowalam wejsc na strone Perfekt-SANu i jest ona niedostepna. mozecie mi powieziec w takim razie gdziemam znalezc ofert pracy, bo ostetecznie zadzwonie do nich do biura.. z gory dzieki

wojciech Nowy wpis

mam takie pytanie @kaja, bo mówisz, że załamuje Cię poziom komunikacji na forum, a ja już się dowiedziałem, ze nie warto za bardzo iśc do tej firmy, bo zdaje się szef a jakieś problemy z prawem, więc jeśli przeczytam cos takiego to raczej nie będę dalej wnikał o to jaki jest system zmainowy czy mają mikrofalówkę itd tylko zrezygnuje.

kaja Nowy wpis

no oczywiście, że każdy może pisać co chce, tylko warto jeszcze, żeby to miało jakiś większy sens i pomagało innym, a tak jak teraz piszecie to czasem naprawde mnie to załamuje jaki mamy poziom komunikacji na tym forum. Czekam jeszcze na dodatkowe informacje o pracy u Was, jak wszytsko wyglada od kuchni.

Czy po rozmowie w Perfekt-SAN rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
logo firmy Doradca hipoteczny
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Białystok
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Handlowiec
ID Energy Sp. z o.o.
zielona zofia

mamy demokrację, każdy może pisać, co mnie jako osobie poszukującej teraz pracy najchętniej w Perfekt-SAN utrudnia i ułatwia jednoczesnie sprawę. z jednej strony pomocne info, z drugiej hejty... dlatego mam genialny pomysł. możecie napisać jakie są pluzy i pozytywne strony pracy w Perfekt-SAN i dlaczego są lepszym pracodawcą niż inni?

dokładnie

ja też mam ogromną nadzieję,że sprawiedliwość go dosięgnie... . i zgadzam się z powyższym komentarzem.więc proszę zatem uważać na tego Pana.

brak słów

ludzie, ogarnijcie się! nie wiecie czy ktoś tu pisze prawdę czy kłamie. i NIC nie udowodnicie. bo jak? to internet... ludzie są tu anonimowi, i każdy może pisać, co mu wpadnie do głowy nieponosząc tego konsekwencji. zatem bez sensu jest brac coś na poważnie. i bez sensu są takie komentarze na temat pracodawców czy firm. gdyby pod każdą własną opinią podpisała się osoba swoim imieniem, nazwiskiem, prawdziwymi danymi, byłoby o wiele mniej takich bzdur na internecie. takie moje zdanie.

p

tzn? jakich wątpliwości?

właśnie chciałabym się czegoś więcej dowiedzieć o firmie i właścicielu ponieważ czytając komentarze nabrałam pewnych wątpliwości co do pana którego niedawno poznałam

ja sobie teraz zajrzałem. o jaką firmę chodzi?

zagubiona

zagląda ktoś tu?

...

Sam siebie bronisz po różnymi pseudonimami. Brawo! Jesteś genialny, ale głupi bo myślisz, że ludzie nie mają oczu i tego nie widzą. Co chcesz osiągnąć? Narastające długi? Jesteś w tym mistrzem!

Krystian

jakie to Polskie:) facet probuje cos osiagnac. a wy? skoro jest mam winien kase do sadu powinniscie udac a nie na zmule pisac glupoty w sieci. zalosne

BEAR

zajmijcie sie wlasnym zyciem nieudacznicy.

wolf

Dług ma drugie imie (usunięte przez administratora)

warszawiak

Jak rozmawiałem z tym gościem wydawał się całkiem kumaty i uczciwy. Skąd wy ludzie znacie takie fakty z jego życia? O(usunięte przez administratora) Nie wyglądał mi na spłukanego. Nieźle gościu Wam zalazł na skóre.

zdziwiony

Komu jest jeszcze winny kase? Naprawde ma takie długi ?!

west

Właściciel pan (usunięte przez administratora)o jego drugie imię! Nie rozumiem jak można tak mataczyć i udawać przy tym wielkiego biznesmena.. Jest to żałosne i warte śmiechu, aczkolwiek nie ma co się martwić... życie samo zweryfikuje i wyeliminuje takich dzieciaków w garniturkach. Nie dajcie się nabrać! pozdrawiam

Pan [usunięte przez admina] to [usunięte przez admina] !!! "Mydli" ludziom oczy o spłacie ciężko zarobionych pieniędzy. Stanowczo odradzam wszystkim współpracę z [usunięte przez admina] !!!

maziak

panie [usunięte przez admina] wypisujac takie glupoty na forum internetowym (narusza pan moje dobra osobiste za co pan rowniez odpowie ) tylko pogarsza pan swoja i tak juz tragiczna,zenujaca sytuacje ...pomimo pana pisemnego zobowiazania do wyplaty i tak zanizonej sumy pieniedzy ,ktorych do dzisiaj nie zobaczylem choc mija juz prawie rok,nadal pan mataczy i straszy publicznym znieslawieniem nie badz smieszny !!!

Zostaw merytoryczną opinię o Perfekt-SAN - Białystok

Perfekt-SAN