Opinie o Szynaka Meble w Iława

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Szynaka Meble. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Szynaka Meble o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Szynaka Meble w Iława

Jaka jest kultura pracy w Szynaka Meble?

Ex pracownik

Ja już na szczęście tam nie pracuję. Poważnie nic nie dali Wam na święta? Gdzie Wasz socjal ?

Amigo

Szynaka meble beznadzieja pan jaśnie bawi się na wakacjach a oni ludzi zwalniają nawet potrafią kadry przyjść na 22:15 aby przekazać wypowiedzenie. Majstry szkoda pisać ale jak w tyłek nie wchodzisz to jesteś nikim

Dr G

Oby tak bylo ,trzymam za słowo,koniec musi nadejsc i to szybko

Ooo Nowy wpis

Cześć. Proszę mi wytłumaczyć dlaczego w ofercie dla magazyniera jest napisane, że znajomość branży meblarskiej byłaby uznana za dodatkowy atut. Z opisu zadań wynika, że mam zajmować się załadunkiem i rozładunkiem, układaniem i liczeniem. Po co mi więcej wiedzieć?

Endi Nowy wpis

Siedziałam w tej firmie wiele lat z roku na rok coraz gorzej,kamery normy ,zdjęcia porządków dwa razy w tygodniu , upomnienia ,nagany tzn pez za źle wiercenia obarczanie kobiet zamiast operatorów.Kosmetyka na elementów tych co widać reszta jakoś pójdzie .Jak się odezwałaś że coś jest nie tak zabierali Ci premie która i tak była wyszarpana normą którą sami wypracowaliśmy nie raz była wyrównaniem z najniższą krajową.Ludzie pracują tam po 15lat i nie mają najniższej krajowej podstawy .Tekst tam są drzwi są na porządku dziennym a jak chcesz odejść robią problemy.

Jaka jest kultura pracy w Szynaka Meble?

Śmiech

Kultura? Brak jakiejkolwiek kultury wśród ludzi zarządzajcych ta firmą...

Joanna

Hmm, a możesz wyjaśnić o co chodzi? Ja tam nie pracuję i jak czytam takie komentarze to się zniechęcam, przydałyby się rzetelne informacje.

Hfr
@Śmiech

Popieram

Magdalena
@Hfr

Czemu ty z kolei uważasz, że nie ma kultury? Nadal pracujesz w firmie czy odszedłeś?

Wolsztyniak
@Magdalena

Pracowałem w wolsztynskim oddziale za dyr. S...iego. Kultura była na wysokim poziomie. 2- metrowy wzrost dyrektora sprawiał że wszyscy byli równie wysoko opie(przeni) za swoje niekompetencje, głupotę, brak zaangażowania czy co się jeszcze akurat nawinęło. :D

@Wolsztyniak

Tak to ubrałeś słowa, że nie wiem, czy to zwrócenie uwagi było ostatecznie słuszne, czy też nie? Zdarzało się czasami popełniać jakieś błędy podczas pracy? Jakie przykładowe?

T
@Śmiech

(usunięte przez administratora), wyzwiska,wysmiewanie i psychiczne (usunięte przez administratora) ze strony pracownikow takich jak mechanicy,operatorzy i majstrowie,nie polecam tego doswiadczyc nikomu.Osoby te juz dawno nie powinny tam pracowac,bo nie potrafia nawet przyjsc i przeprosic za swoje idiotyczne zachowanie, co o nich swiadczy zreszta jakimi sa burakami,a dyrektor niby zalozyl kamery,a i tak nie wie jakich ma pracownikow,wiec co to za dyrektor pytam sie?

Ex pracownik Nowy wpis

Czy jest możliwość pracy w Szynaka Meble na część etatu?

W tej ofercie dla magazyniera, którą macie na swojej stronie w sumie nie jest wprost napisane, czy to pełny etat czy też nie. Mnie przy tym jeszcze tylko zastanawia aktualne zapotrzebowanie. Stale brakuje rąk na magazynie czy po prostu to jakaś oferta poglądowa? Tak na oko ilu ludzi potrzeba by wszystko na spokojnie ogarnąć?

logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Iława
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy SPAWACZ TIG ZA GRANICA
Iława
ATN Service ApS

Witam serdecznie odnośnie pracy meble Iława ul ostródzka 54 dyrektor(usunięte przez administratora)nie mający o niczym pojęcia tak samo zastępca wymagane nadgodziny żeby pracować kiedy zbliża się koniec miesiąca krąży takich dwóch (usunięte przez administratora)po halach żeby tylko za byle co zabrać premię obiecuję złote góry a jeżeli przyjdzie co do czego to kompletnie nic pracownika mają za nic totalnie za (usunięte przez administratora)teraz nawet nie chcą wypłacać socjalu wymyślają sobie jakiś przepisy wewnątrzzakładowe które są (usunięte przez administratora) zwalniają ludzi za chorobowe którym później rzekomo nic się nie należy żadnych świadczeń ludzie odchodzą sami nie ma komu pracować to jeszcze przychodzi taki (usunięte przez administratora)i mówi No i co odchodzą i wracają jak bumerangi nie pozdrawiam i nie polecam tej firmy (usunięte przez administratora)

Co mogło mieć miejsce właśnie wczoraj u Was bo nie każdy wie? był to dzień z jakimiś postanowieniami w firmie czy o co chodzi? jeszcze jakis czas temu ktoś o robotę pytał na zakładzie, sam byłem jej ciekaw. czy wpływa to na zatrudnienie tutaj?

Cześć, i co z ta pracą w zakładzie? Ktoś pisał, że dni są policzone a widzę, że oferta na stronie wisi. Chodzi o referenta od administracji zamówień oraz planowania wysyłek. Mam doświadczenie i zastanawiam się czy by nie złożyć cv, czy ktoś z biura mógłby napisać parę słów na temat aktualnej sytuacji? jaka atmosfera?

Amigo

@Amigo

To kto tymi zwolnieniami się zajmuje w takim razie? Odpraw pewnie brak? I ogólnie wiadomo skąd taka potrzeba redukcji?

Operator
@Amigo

Dni tego zakładu są policzone...

Agnieszka
@Operator

Zdradzisz szczegóły czemu tak sądzisz?

Operator
@Agnieszka

Z 3 zmian zrobiono 2 zmiany oraz ludzie sami odchodzą z firmy, na początku nie robiono problemów gdy ktoś odchodziła teraz już firma nie chce iść na rękę

Dr G

Oby tak bylo ,trzymam za słowo,koniec musi nadejsc i to szybko

Ona

Nie miałam lepszego w życiu, zwolniłam się, ale z przyczyn osobistych. Pozdrawiam "muszkę" i wszystkich którzy tam pracują

@Ona

A co takiego robił, że go tak wychwalasz? ;)

ona
@Edyta

podejście do pracowników odmienne niż innych , potrafił docenić wysiłek i nasze zaangażowanie, fakt, jak ktoś podchodził do pracy w sposób niezgodny, nie pobłażał takiemu zachowaniu, ale sposób w jaki to robił nie był dyskomfortem dla nas , i to działało, zapewniam. Nie znam odmiennego zdania o "muszcze" jak moje a z tego co się dowiedziałam, to chyba się zwolnił :(

@ona

Tak? A wiadomo czemu? To w takim razie ciekawe jak teraz praca tutaj wygląda skoro go nie ma?

Waldek

Meble ładnie wyglądają na ekspozycji. Nie polecam ich kupna. Po dwóch latach użytkowania wszystkie elementy luźne jakby elementy porozsychały się. Drzwi opadają, Nie ma możliwości ich regulacji. Meble tandeta. Szkoda pieniędzy.

Czy wypłacają dodatkowe nagrody w Szynaka Meble?

Dawny pracownik

Nagrody?? Tam coś takiego nie istnieje

Byly praownik

W soboty odrabianie i chodzenie za darmo do pracy jak tak duza firma moze na to pozwolic gdzie policja i inne sluzby (usunięte przez administratora) na kazdy kroku omijac z daleka sklepy i zaklady produkcyjjne Szynaka

Ola

Dwa i pół roku temu kupiłam kolekcję mebli kaszmir, to jakiś koszmar: z połowy odchodzi cała okleina. Oczywiście gwarancja do dwóch lat, więc po sprawie, najlepiej kupić nowe. TRAGEDIA. Co dają słowa firmy, ze jest im przykro?!

konsument

Odradzam zakupy u tego producenta! Otrzymany towar odbiega całkowicie od prezentowanego w katalogu i na ekspozycjach! Zakupiliśmy szafkę RTV z kolekcji Mosaic w której po rozpakowaniu okazało się, że każdy element fronty, korpus oraz cokół posiada zupełnie inny odcień wybarwienia. Szafka przychodzi gotowa w całości, a nie w częściach do samodzielnego montażu, więc ciężko taki defekt przeoczyć podczas produkcji. Ponieważ szafka została zakupiona przez pośrednika producent odmówił anulacji zamówienia i przyjęcia zwrotu uznając wadę za nieistotną. Rzecznik praw konsumenta stwierdził, że nie jest w stanie orzec oraz rozstrzygnąć sporu, a Naszych praw możemy dochodzić jedynie drogą sądową lub próbować rozwiązać spór polubownie. Sprawa ma bardzo długi przebieg więc, pozwolę sobie opisać samo zakończenie: Po 3 miesiącach od zgłoszenia reklamacyjnego zgodziliśmy się na propozycję naprawy poprzez pomalowanie szafki przyciemniając jaśniejsze elementy, tylko i wyłącznie dlatego, że jak stwierdził serwisant, nie gwarantuje nam, że będziemy zadowoleni z wymiany mebla lub jego poszczególnych elementów. Jako dowód, serwisant rozpakował przy nas fabrycznie zapakowany blat, który przyniósł na ewentualną wymianę. Blat dedykowany pod wymianę nie był podobny kolorem, do żadnego elementu reklamowanej szafki wpadając odcieniem w zielony kolor co dodatkowo zniechęciło nas do dalszych prób wymiany mebla. Przestroga dla kupujących! Zgadzając się na naprawę, skazujecie się na wizyty serwisanta firmy Szynaka w odstępach miesięcznych z informacją dzień przed planowaną wizytą, który będzie wymieniał po kolei wszystkie elementy, a ostatecznie żaden nie będzie do siebie pasował lub zgodzicie się na przyciemnienie, a efekt i tak nie będzie satysfakcjonujący. My zamówiliśmy tylko jedną szafkę, nie chce myśleć co by było w przypadku zamówienia całego kompletu i ile odcieni może mieć jeden kolor wg. producenta Szynaka Meble.

Królowa

Pracowałem w Lubawie na produkcji, w biurze a nawet w Iławie, również jako pracownik administracji. Beznadzieja. Jedna wielka (usunięte przez administratora) dyrektorzy i kierownicy to oczywiście psiapsi najlepsze. Wszystko im wolno, zgłaszanie ich zachowań lub metod, liczy się z szukaniem nowej pracy. Kierownicy kierują działami o których nie mają pojęcia. Myślą, że jak pracujesz z komputerem to wystarczy kliknąć myszką aby problem znikł. Chory system operacyjny a atmosfera tragiczna. Przez pół roku byłem na środkach antydepresyjnych. Nigdy nie usłyszałem miłego słowa, mimo że pracowałem w nadgodzinach, bo bałem się reakcji, na niewykonane zadania, których było za dużo jak na 1 osobę, która jest świeżo zatrudniona i nie ma dużego doświadczenia. Oczekują wysokiej kultury osobistej a kierownicy to jakieś (usunięte przez administratora) Liżą (usunięte przez administratora) klientom, a plują na pracowników. Ludzie z innych działów, też nie są najmilsi na świecie. Zwolniłem się, najlepsza decyzja w życiu. Nie pozdrawiam, elo.

Karol

Nie przesadzajcie z narzekaniem bo jeśli ktoś daje z siebie dużo to dużo otrzymuje bo firma zapracowała na dobrą opinię pracodawcy.

???
@Karol

Miałem do czynienia z tą firmą dużo i nie wierzę w żadne z Twoich słów. Praca od rana czasami do nocy po godzinach by przygotować system do wdrożenia i głupiego dziękuję nie usłyszysz poza podsumowaniem jaki jesteś do niczego... więc sory... żyj sobie dalej w swojej utopii.

Miki

Ja pracuje w zakładzie Szynaka Meble ale myślę już poważnie nad zmianą pracy . Co do samego zakładu nie mam nic praca jak każda inne ale pracują tam ludzie zwani majstrowie którzy wgl nie mają pojęcia tam o niczym A udawaj kogoś kim nie są . My z mężem mieliśmy na samym początku pracy źle relacje z Majstrem Piotrem R. Który czepiał się nas o byle co na wszystko co zrobiliśmy było źle ... Bo tym jak w przerwe poszlismy do domu ponieważ dość mieliśmy jego krytyki nam obcieli premie A on chyba został bez winy teraz szuka nam pracy na siłę mimo że jest nadmiar ludzi połowa idzie do domu to nam szuka coś na siłę . I szczerze nie polecam pracy w tym zakładzie nie w takiej atmosferze nie ten jeden majster jest taki tylko ale jest ich kilku A przede wszystkim na ZUS odciągają prawie 700 zł A wypłaty odcinaja za byle co nawet za pójście do wc .

@Miki

Pamiętaj, że w swojej wypowiedzi nie powinnaś podawać danych osobowych innych osób, nawet inicjałów, po których mogą być rozpoznani. Zabrania tego regulamin https://www.gowork.pl/regulamin Z Twojej wypowiedzi wynika, że nie byłaś zadowolona z atmosfery w pracy i relacji z przełożonym. Czy spokojna rozmowa, zamiast wychodzenia w środku pracy nie byłby lepszym rozwiązaniem? Jeśli chodzi o składki ZUS pracodawca ma obowiązek je odciągać z wynagrodzenia. W przyszłości wracają do Ciebie w postaci emerytury. Czy mogłabyś napisać, czy pracodawca przewidywał premie lub dodatki do wynagrodzenia za pracę na akord? Na stronie https://www.szynaka.pl/work w zakładce kariera firma szuka asystenta/tłumacza języka rosyjskiego, informatyka programisty i koordynatora do spraw wdrożeń produktu. Warto tam zajrzeć i zapoznać się z tą ofertą.

Dawny pracownik
@Miki

Haha czy to dziwne że pracodawca ucina premie za wyjście z pracy w trakcie przerwy?? Chyba normalne

kupujacy

nie polecam mebli od szynaka meble - kupiłem szafka tv - 1000 zł, witryna 1600 zł, stół 2800 zł... otrzymałem meble po 3 tygodniach w grudniu... podczas montażu (wypakowanie z kartonów i skrecenie stołu) okazało sie ze meble mają wady producenta zostało wykonanych 30 zdjec.... dostalismy informacje ze przyjedzie serwis... od grudnia.. do lutego nikt nie przyjechał... w połowie lutego okazało sie ze meble sie rozeszły... -szafka tv - okleina odeszła, w nogach od stołu zrobiły sie szpary na 0,5 cm.... po zgłoszeniu do szynaki kolejnych 30 zdjec... podjeli decyzje o wymianie mebli.. na nowe... po czym wczoraj otrzymałem meble... nowe - z dziurami.... i porysowane... i dostałem informacje ze dostane kolejne nowe... a 3 tygodnie... smiech na sali... robia z ludzi idiotów!!!!! Gdyby nie to ze mam cały salon dostosowany do tych mebli to bym wypier.... te meble na smieci.... Firma nie godna polecenia!!!!!!!!

@kupujacy

Jestem w podobnej sytuacji, stół kupiony w lipcu, kolejna reklamacja, otrzymujemy kolejny wadliwy produkt.

klient
@kupujacy

no niestety to samo mam z tymi gównomeblami - tak drogo i tak spartolić to tylko szynaka potrafi, a jakość obsługi równa sie jakości produktów, mi wmawiają że moja wina że mają wadliwe meble, takich bezczelnych ludzi jak w szynace to ze świeca szukać, napierw się ślinią aby (usunięte przez administratora) wcisnąc człowiekowi a potem to chyba hitlerowcy nawet byli bardziej uprzejmi w getcie niż oni od kierownika produkcji, po pania od reklamacji która jeszcze w beszczelny i chamski sposób oskarża ludzi, chcecie mieć meble dobre i nie żyć w nerwach omijajcie te gówna które szynaka wam próbuje wcisnąć

Jacek
@klient

Ja właśnie zaczynam "przygodę" z meblami szynaka i panią od reklamacji i jestem w szoku, że można tak zlewać klientów. Uważają za zasadne przykręcanie mebli do ścian w celu regulacji mebla a w instrukcji jest wyraźnie napisane, że przykręcenie potrzebne jest ale w celu bezpieczeństwa i zapobiegnięciu przewrócenia mebla.

Bartek

Forum dla pracowników nie jest właściwym miejscem na uwagi klientów!

Mariusz

Są tak nieuczciwi że szkoda nawet pisać.Pierwszego listopada zamówiłem meble z dostawą do salonu ,miały być dostarczone za maksymalnie 4 tygodnie.Po czterech tygodniach dzwonię do nich i pytam kiedy dostanę zamówienie,jakiś pracownik ocenia że oczywiście minął termin i już wysyła kurierem.I co i nic. po kolejnych 2 tygodniach i kilkukrotnych telefonach pan dowodzący sklepem internetowym stwierdza że temat złatwiony bo zamówienie wysłane i powinienem je otrzymać dwa dni temu,oczywiście do chwili obecnej nic nie dotarło.Omijać z daleka takich............ i tu cisną się słowa ale,,,,?

Syli

Solidne i trwałe meble choć te wyprodukowane w interline w NML są lepsze więcej mebli masywnych i lepsze oferty

Zostaw merytoryczną opinię o Szynaka Meble - Iława

• Jak się pracuje w Szynaka Meble?

Zobacz opinie na temat firmy Szynaka Meble tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Szynaka Meble?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Szynaka Meble?

Kandydaci do pracy w Szynaka Meble napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Szynaka Meble