logo Szynaka Meble

Szynaka Meble

Iława

Opinie o Szynaka Meble

??? 2014-11-16 21:10:13
to ta stara bezczelna napiorkowska jeszcze na tym magazynie pracuje >..??? pewnie jej córeczka glupii wieloryb tez tam szponci jeszcze, stare uklady i nic wiecej w tym zakladzie
666 2014-12-01 09:12:20
miód malina! wypłata 3100 PLN (20 dni roboczych + 3 soboty) !!!!!! ale za 3 miechy pracy! czyli w miesiącu idzie zarobić olbrzymią kwotę! 1050 PLN !!! szał macicy!! arek na premiera!!!!!!
Leopanteo 2014-12-05 15:30:17
To makabrycznie mało, pensja głodowa.Proszę się nie martwić w iławie jest Caritas tam możecie się starać o ubrania. Jedzenie można dosdać w internacie LO iława zawsze jakieś ochłapy zostają po obiedzie także spoko jedzenie i szmaty już macie, a za ten tysiączek zrobicie opłaty i życie jak w madrycie.
Andrzejrozkr 2014-12-13 09:27:31
Na początek umowa zlecenie na 2 miesiące. Informują, że praca 3 zmianowa, 6-14, 14-22 i 22-6. Po pierwszym tygodniu pracy wymyślają, że do świąt przechodzimy na 2 zmiany po 12h, bo nie ma ludzi do pracy. Pierwsza zmiana 6-18, na drugi dzień nocka 18-6 i 'dzień wolny'. Nie płacą za nadgodziny/soboty i niedziele, za wszystko 10 zł brutto. W biurze wszystko ładnie pięknie, ale dopiero u majstra dowiadujesz się, że musisz robić wszystkie soboty i często dwunastki. Śmiech na sali ta firma. Jeżeli masz wybór to nawet nie składaj tam cv, bo oni tylko żerują na tym, że w Iławie jest duże bezrobocie.
Zgadzam sie 2015-01-02 19:01:01
ten zaklad zeruje tylko na tym ze w Ilawie nie ma gdzie odejsc...., wyplata to jałmłuzna a premie zabieraja pod byle jakim pretekstem, zenada.
pracownik 2015-01-09 10:20:13
Dokładnie, ludzie trzymajcie się z daleka od tej firmy. Ci co mają normalne umowy mają zaległe urlopy z poprzednich lat, bo nie chcą dać wolnego i tylko chcą wykupić te dni za grosze, porażka. Babka od BHP, która prowadzi szkolenia też jest dobra "nie słuchajcie co ludzie mówią o Szynace" haha. Pracowników to już z wiosek oddalonych o 50km ściągają, bo nikt z Iławy nie chce tam robić. Omijać szerokim łukiem.
Jożin.... 2015-01-10 08:42:58
odradzam nawet najgorszemu wrogowi pracy tam,to jest wyzysk ludzi, pracujemy za marne pieniądze a oczekują od nas żebyśmy najlepiej pracowali 24 /h,chcąc zarobić w miarę dobrą wypłatę ,,musimy' siedzieć po godzinach a i tak niema kokosów......mistrzowie(jeden lepszy od drugiego, kilku już odeszło bo już nie wytrzymywali), tak jak kierownicy teraz to mistrz wiodący zmieniaja sie często,jedni odchodzą drudzy przychodzą.....ogólnie w tym zakładzie jest zero organizacji,ludzie przychodza do pracy i bywa że idą do domu bo niema pracy albo zbijaja ,,bąki' przez 8 godzin ale maja to robić tak żeby nie miec zaraz sesjii zdjęciowej z kamer ......PRAWDZIWY [usunięte przez admina słowo niecenzuralne]
Mateusz 2015-01-21 15:15:52
Mam takie małe pytanko, czy w soboty płacą tzw. setki oraz w nadgodzinach w dni pracy, tj. od poniedziałku do piątku, w przypadku umowy o pracę?
Mateusz 2015-01-21 15:18:38
Co miałeś na myśli, że "jeden mistrz jest lepszy od drugiego"?
wed 2015-01-26 17:47:54
Z tego co wiem to na umowie o pracę ludzie mają już ustaloną z góry pensję, a o setkach w sobotę zapomnij
V 2015-01-30 21:20:30
odradzam prace w tej fabryce, zarówno na produkcji, na magazynie jaki w administracji, odpowiadam na pytanie : nie nie ma w tym zakładzie sobót płatnych 100%, jest za sobote 50% ale przede wszystkim jest wyzysk i lipna organizacja pracy, na produkcji i magazynie najważniejsze sa porządki a nie wyrobienie normy czy prace magazynowe, na produkcji mistrzowie zmieniaj się ciagle, organizatorzy pracy tez...kierownikiem produkcji w tym zakładzie to był już chyba każdy hahahah ale według dyrektorka nikt się nie nadaje 9tylko on jest najmadrzejszy oczywiście buhahaha - to chory na glowe koles, nie nadaje się na stanowisko dyrektora i cala ilawa to wie , tylko w Lubawie glupa palai uda ze nic nie wiedza o tym co się dziej w ilawie), ten zakład to syf, marne pensje, lipna organizacja, bardzo niskie pensje. problemem tego zakładu jest dyrektorek który się zajmuje pierdolami zamiast zarzadaniem, jedyne na czy się zna to zmiatanie kurzu z maszyn i to dla niego jest najważniejsze a nie wyrobienie planu czy załadunki na czas. Ludzie tam pracują tylko dlatego ze nigdzie indziej w ilawie pracy nie ma a nie dla tego ze tam jest fajnie...
Jurand ze Spychowa 2015-02-07 20:38:22
dyrektor jozin to schizorenik , ma schizofrenie na punkcie porzadkow, zamiast się zajac zarzadzaniem i planem produkcji zajmuje się chlop porządkami hahhha
antolak 2015-02-09 20:22:32
daje wam wszystkim po zoltej kartce!!
Do antolak 2015-02-15 14:31:31
Hahahhaha dobre !!
XXX 2015-03-02 21:08:47
matka z córka z magzynu to bezczelne krowyyyyyyyyyyyy
xyz 2015-04-10 07:48:24
W ilawie to jest jeden wielki [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] ten zaklad jest gorszy niz ruski kołchoz. Nie radze nikomu tam isc, ucinaja kase za byle co i na dodatek mozesz nagane dostac jak w szkole... dyrektor to chyba potrafi tylko sobie w kieszenie pchac, bo my robimy za marne 1100 na zleceniu, a o prace...hmmm... 1700? W tym w cholere nadgodzin w tygodniu i soboty. Najgorszy zaklad w jakim pracowalem.
tomek 2015-04-22 21:50:54
Tak beznadziejnej organizacji pracy i takiej rotacji wśród pracowników to nigdzie jeszcze nie widziałem... W tym zakładzie trzeba wlaczyc o przetrwanie jak w dżungli ,zamiast normalnie zajac się praca.
marek 2015-05-05 20:54:35
a jak sie pracuje na magazynach na ostrudzkiej na widlakach wysokiego skladowania i jakie zarobki i atmosfera w pracy.
wed 2015-05-08 14:59:57
Nie ma takiej ulicy w Iławie, jest Ostródzka.
PopieramPIS 2015-06-06 10:52:52
Myślałem że Afryka dzika dawno odkryta a tu takie kwiatki w centrum miasta.Czyli ten zakład to takie małe safari pracownicy to murzyni. Kochani rozumiem waszą sytuację głosujcie na PIS a zajmę się tą sprawą. Wygramy wybory i odmienimy oblicze Polski. Każdy kto dorobił się na wyzysku i niwolniczej pracy będzie musiał się z tego wytłumaczyć. CBA sparwdzi umowy US podadeczki. PIS WAS UWOLNI.
jacek 2015-06-13 18:53:37
porzadki wokół maszyny robic a nie w internecie pisac bo w tym zakladzie najwazniejsze sa porzadki buhahahahahahahaha
menager 2015-06-17 14:48:44
Szybki kurs zarządzania. Ty jako pracodawca czyli menager dbasz o kontrakty dla firmy oraz godne wynagrodzenia, a o porządki dba bhp jeśli takiego posiadasz Panie menagerze. To takie podstawy wyniesione ze szkoły podstawowej.Możemy się zagłębić w tema o procedury itp ale to zapraszam na kurs wtedy wyjaśnie z czym to sie je.pozdrawiam
PK 2015-07-09 12:45:58
Muszę przyznać ,że czytanie Waszych opinii to całkiem dobra zabawa bez względu na to czy pracuje się w tej firmie czy nie :) Banda nieudaczników którzy już do końca życia będą "wyzyskiwani" przez okrutnych pracodawców . Ależ Wy macie cięzko w życiu ... może czas na jakieś ostateczne rozwiązanie ? przeciez nikt Was nie traktuje poważnie ... nikt Wam nie płaci ... wszyscy wyzyskują ... zastanówcie się , może jest to jakiś pomysł dla Was. A jeśli zdecydujecie się jednak walczyć dalej z przeciwnościami tego Waszego okrutnego losu to mam radę . DO ROBOTY SIĘ WEŹCIE A NIE DO NARZEKANIA !!! Za darmo to można w py.. dostać ! Pozdrawiam .
lol 2015-07-15 20:22:57
Właśnie jestem w trakcie załatwiania papierów na wózek widłowy na magazyn na Ostródzkiej gość w biurze spoko.Extra gdyby ktoś napisał jak jest w realu i jaka jest kasa operatora pozdrawiam.
Michu 2015-07-27 21:36:49
Zapraszamy do współpracy za te pieniądze
don pedro 2015-08-06 14:02:15
to nie sa narzekanai tylko szczera prawda o tym zakladzie , a ta strona jest po tio zeby ostrzec inne osoby zeby nie skladaly nawet paierow do tej firmy bo szkoda czasu , tak jak pracownicy tutaj pisza zarobki marne , organizacja beznadziejna. JAk ci cos nie pasuje to nie wchodz na ta strone i nie czytaj. Boli prawda CO ?
do PK 2015-08-12 10:05:34
Ooo chyba ktoś z Szynaki haha
byly juz mistrz 2015-09-13 15:54:11
w tym zakładzie trzeba z wszystkimi walczyc - nie ma zadnej współpracy pomiędzy dzialami a ten stary pudel z magazynu lila jest naprawdę bezczelna podobnie jak jej cwana cora maciora bezczelna
marek 2015-09-28 15:22:59
Ten zakład to jeden wielki przekręt wprowadzili czterobrygadówkę a nie podpisywaliśmy aneksu do umowy praca w soboty w niedziele i w święta jak komu wypadnie nie płacą setek za nadgodziny tylko 50 % potrafią za niprzyjście w święto wstawić nkę ukrywają nadgodziny których nie ma na odcinku od wypłaty tylko wpisana jest premia kwotwa listy w soboty nie ma tylko zeszyt tam ludzie się wpisują derektor to debil do kwadratu zabierają premię za urlop na żądanie nie ma możliwości skorzystania z urlopu który pracownik musi im sprzedać za marne grosze albo trzeba im oddać za darmo za tak zwane pezy mobing totalny trzeba pilnować wpisywania godzin bo też oszukują nie można też dostać opieki nad dzieckiem dyrektor i pracownicy zarządzający akceptują te oszustwa pracuję w zakładzie dosyć długo stanowisko operator zarobki marne zabierają premie za byle co straszą naganami praca niwolnicza na halach pozakładali kamery a także zegary z dzwonkami które sygnalizują rozpoczęcie pracy przerwę i koniec pracy jak w obozie oszuści jak nasze państwo pozwala na funkcjonowanie tego zakładu który okrada pracownikow jak i państwo a jozin to [usunięte przez admina słowo niecenzuralne]
mmue 2015-10-22 18:47:57
2000 w miecions bende?
Wieści. 2015-11-14 12:16:58
Firma spoko można przyjść nabrać doświadczenia i próbować do ikea. To jedyny solidny pracodawca. A Szynakę można traktować jako przyuczenie do zawodu a przy okazji wpadnie jakiś grosz.
mdf_ka 2015-12-13 09:16:34
a my mamy nowego mistrza :))) ... wymaga , ale nie gasi uśmiechu :))
Może nie ma doświadczenia w produkcji meblowej ale widać że ma doświadczenie z ludźmi. Może w końcu dyrekcja zorientowała się kogo przyjmować. /oby się nie zniechęcił /
mądryżyd 2016-01-14 11:41:51
Po co pracowac fizycznie to głupota. Od tysię cy lat wiadomo, że bradziej płatna jest praca umysłowa. Żydzi 200 lat przestali pracować fizycznie i na dobre im to wyszło. Handel, pśrednictwo, doractwo itp. Panie mądry za mało czystasz patrz i ucz się.
marek 2016-01-20 19:26:01
witam ponownie !!! osoby które piszą posty po moim czyli marek chyba s [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] albo sam jozin józefowicz [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] quot;dyrektor" sam to pisze , dalej totalny wyzysk zimno na chalach jego przydupas baton dalej stosuje mobbing zwalniają ludzi za byle co póżniej nie ma komu pracować rotują ludżmi na stanowiskach , bez przeszkolenia konsekwęcją wypadki ,przykład dziewczyna miała wypadek w pracy chciała to zgłosić i iść na zwolnienie lekarskie jozin zaproponował żeby wypisala urlop zamiast iść na zwolnienie lekarskie dziewczyna odmówiła ,konsekwencje zwolnienie z pracy i wiele by jeszcze pisać ale jest i jaskółka inspekcja zaczęła ich trzepać zobaczymy czy będzie efekt.Pozdrawiam
Były ich niewolnik, ale już nie 2016-02-01 12:59:58
Piszcie skargi do Okręgowego Inspektoratu Pracy w Olsztynie. Zleceniobiorcy nie mają obowiązku pracować w nadgodzinach. Tym bardziej w soboty. Sobota jest dniem wolnym od pracy. Za soboty nie są odprowadzane żadne składki. To tak jakby Was nie było w pracy. Na tym tylko korzysta pracodawca. W y jesteście wykorzystani. Nie bójcie się zgłaszać skarg do Inspektoratu Pracy w Olsztynie. Tylko nie anonimowo. W przypadku gdy wchodzi się normalnie na zmiany to już istnieje stosunek pracy i muszą Wam dać umowę o pracę. Walczcie o to. Tak na marginesie - pracowałem tam trochę i zgadzam się z Wami, że rzeczywiście rządzi tam chołota. W biurach siedzą ludzie po średnim wykształceniu - skandal. Ale jaka dyrekcja taki zakład. Piszcie skargi do Olsztyna i bierzcie się za nich. Wiem, że jest Was niezliczona ilość. Najważniejsze jest to, aby Inspektor ustalił od kiedy zaistniał stosunek pracy. A nie zlecenie przez długie miesiące. To jawny bandytyzm. A teraz ogłaszają się nawet w radio, żeby iść tam do nich do pracy. Zapomnijcie. Ludzie wiedzą kim wy jesteście. Macie coraz większe braki pracowników, ale dobrze wam tak. Jak ci starzy pracownicy poodchodzą czy to na emerytury czy z innych powodów - to leżycie. Hahaha.
Klaudia 2016-02-29 13:23:38
Hej poradzcie,trafiłam na dział Rozkrój i zastanawiam się czy w ogóle tam iść,koleżanka mówi,że nie dam tam rady :( nawet nie powiedzieli dokładnie co tam będę robiła,może ktoś coś wie :) z góry dzięki.
byly wozkowy 2016-03-12 21:30:59
a jak panie magazynierki co zbiura nie wychodza i prze telfon tylko dzwonia co 5 minut dlaej strugaja wieleki gwiazdy i nic nie robia i o niczym pojecia nie maja

boja sie ze zmarzna na magzynie albo sie ubrudza wielkie gwiazdy
rumun 2016-03-28 22:55:42
Chciałbym się zapytać jak tam wygląda praca na magazynach,prawda że zarabiają tam 2600 do ręki wózkowi?
akars 2016-04-12 13:09:43
Na ostródzkiej na magazynach po 2100~ mają, ale wiadomo, że na start tylu nie dostaniesz :P
mateo 2016-04-14 12:13:22
popre wiekszosc ludzi, nie bede sie rozpisywal co i jak ale ogolnie. Tragedia ! ten oboz to ostatecznosc
Ojciecrodziny 2016-05-02 13:12:59
Kochani muszę Wam wyjaśnić kilka spraw zanim napiszcie więcej bzdur. Przedewszystkim dyrektor jest jak ojciec w rodzinie nagrodzi i skarci jak trzeba. Wy jesteście jak dzieci, płaczecie że ktos lizaka zabrał a że teraz to chipsy byście zjedli a potem czekoladę i wciąż takie trele morele. Ja to się z Wami mam, ale wiadomo jak ojciec kocha swoje dzieci tak ja Was kocham.
wieloletni pracownik 2016-07-03 19:48:53
Szynaka day 2016 - czyli jest to święto firmy, a my w Iławie pracowaliśmy .
Proste pytanie zadam , dla kogo są fundowane imprezy firmowe ?
Dyrektor , kierownik , administracja była ....
PhP 2016-09-29 22:31:57
oj tam zara z górnego C ... nie ma i nie ma ... jest !!!! I cisza ma być ! :D :D :D :D
Puśka 2016-09-30 19:32:04
powyższa firma wraz z państwem Sz... nie ma prawa bytu na dzisiejszym rynku. Totalnie nieumiejętnie zarządzana, mentalnie tkwi w komunie a pycha pana Sz. coraz większa. To jeden z grzechów, prowadzi wiadomo gdzie...... nie polecam kontaktu z tymi ludźmi, jeśli macie wybór to uciekajcie do innej pracy
śmieszek 2016-10-07 12:36:32
dobre ??? haaa :))))) sprawdź z jakiej jakości materiałów są wykonywane :))))
koszty,koszty,koszty najważniejsze :))))))
As 2016-10-07 12:47:19
Dokładnie, jednak uwazam ze może są ludzie którzy narzekaja na wypłaty na produkcji bo od razu kokosów nie zarobisz a jako specjalista z pewnością płaca więcej teraz tez jest oferta
Alojzy z Iławy 2016-10-31 15:11:31
dla Prezesa, jego Kolesi, jego Ego oraz dla jego Małżonki..... robole robią i niech się nie odzywają.....
Marek.I 2016-11-15 13:35:11
Ciekawe dlaczego osoby z Ikei przyjeżdżają na kontrolę do "firmy" Szynaka?Może chodzi o złe traktowanie pracownikówy od pracodawcy po kierownika?Uważajcie na tę firmę w Iławie bo ja już się naciołem kiedyś.
ktosia 2016-11-16 08:28:33
nawet kiedy przyjadą to część pracowników wysyła się np do jadalni aby ukryć przed IKEA niezgodności ,
wstyd Panie Dyrektorze , wymaga się od pracowników przestrzegania zasad, a samemu robi się wręcz coś innego .
anioł 2016-11-29 14:25:34
Mam bardzo dobrą wiadomość dla pracowników chetnych pracować w naszych fabrykach. Podpisalismy akt erekcyjny pod rozbudowę naszej fabryki. Dodatkowe 5 ha ziemi na których rozbudujemy nasze hale i zwiększymy zatrudnienie o następnę 1000 osób w ciągu 2 lat. Strategia firmy nakreślona przez braci Kamprad stworzyć lokalnie wyspę dobrobytu:praca,pieniądze,odpoczynek.
Zostaw swoją opinię o Szynaka Meble - Iława
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Szynaka Meble