Opinie o Marzenia24 Sp z o.o. w Lublin

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Marzenia24 Sp z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Marzenia24 Sp z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Marzenia24 Sp z o.o. w Lublin

Karol Nowy wpis

Czy firma zapewnia swoim pracownikom dodatkowe nagrody do wypłat ?

:D Nowy wpis

Marzenia Włodek, marzenia nie kosztują lecz cza się naklepać

Zuzanna Nowy wpis

@Iza, jesteś zainteresowana pracą w Marzenia24? Jakie stanowisko Cię interesuje? @anonim, czy to potwierdzone informacje? Brzmi to nieprawdopodobnie. Jak aktualnie przedstawia się sytuacja w firmie Marzenia24? Czy firma poszukuje aktualnie nowych pracowników? W Internecie nie znalazłam żadnych informacji na ten temat.

Iza Nowy wpis

Czym jest spowodowana ta cisza na forum? Jak się pracuje i czy warto aplikować?

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Marzenia24 Sp z o.o. odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Lublin
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Specjalista ds. kontroli obiektów logistycznych
Lublin
"GWARANT POZNAŃ" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Firma w tej chwili prowadzi dochodzenie wynajęli firmie w Polsce która po IP komputerów z których zostaly wysłane opinnie szkalujące firmę i będzie dochodzić naruszenia praw od tych osób oraz utraty przychodów i należnych zarobków oraz utryty dobrego imienia, ktore utraciła w wyniku szkalowania Pani Prezes i firmy, ja juz dostałam pozew do sądu nie wygląda to dobrze.. Pozdrawiam

Kolorado

Czy zmieniło się coś w firmie? Dawno nikt nie pisał.

Zuzanna

Pracujesz w Marzenia24? Chętnie dowiemy się więcej na temat tego, co zmieniło się w firmie. Na jakie warunki zatrudnienia mogą obecnie liczyć pracownicy?

no more

Hej, a wiecie jakich zarobków można się teraz spodziewać? Podobno jest szansa na jakieś premie do tego.

gosia

nick KISIU to chyba ktos z szefostwa bo nie slyszalam zeby ktokolwiek inny mial wyplate na czas w dodatku co z tego ze jest cos na umowie to jest nigdy nie przestrzegane u tego pracodawcy a nawet niektorzy pracujac nie dostaja umow

Jestem2
@gosia

Jestem bylym pracownikiem ,przestrzegam przed ta firma i pania ,ktora jest szefowa i wlascicielka,zle traktowanie pracownika to codziennosc o wyplatach juz nie wspomne prosisz sie o nie tygodniami a szanowna pani nawet nie odbiera telefonow jak komus odpowiada pracowac bez wyplaty to zapraszam do Marzen24,jak rowniez do Itaki do Olimpu. Pierwszy raz sie z czyms takim spotkalam zeby tak traktowac pracownikow .Moze pani szanowna by sie troszke zastanowila nad swoim postepowaniem bo to chyba juz czas pani malgorzato.Jak mozna tak traktowac pracownikow jak mozna nie rozliczac sie z pracownikami jak mozna spasc tak nisko i nawet nie odpowiadac na telefony.Ciesze sie ,ze odeszlam z tej firmy w momencie kiedy jeden ze wspolpracujacych z pania m.naswietlil mi jak wyglada wspolpraca z ta kobieta (nie wyplacane pensje,zastraszanie itd) Czasami czytajac opinie zastanawiamy sie czy to prawda,ja przynajmniej sie zastanawialam ALE TO CO TU PRZECZYTALAM NEGATYWNEGO O PANI M.TO SZCZERA PRAWDA .ZA NIM KTOS PRZEKROCZY PROGI TEJ FIRMY NIECH TO PRZEMYSLI jesli nie chce pracowac za gratis dla pani m

Zgadzam się ze wszystkimi powyższymi negatywnymi opiniami. Pracodawca nieuczciwy, tygodniami zalegający z wypłatami, nie wypłacający należnych nadgodzin albo niedziel, grafiki urągające jakiemukolwiek prawu pracy, przysyłane w ostatniej chwili (np.wieczorem w przeddzień), złośliwie ustalane przez szefostwo (np.poprosisz o dzień wolny to go dostaniesz, ale za to będziesz pracować 10-15 dni bez przerwy). Mobbing to mało powiedziane, chamstwo i kłamstwo to język, jakim posługuje się szefostwo. Brak przerw na jedzenie i zakaz jedzenia w pracy. Pracownicy są wykorzystywani, obrażani i poniżani, począwszy od krytykowania wyglądu, a na rzekomych błędach w pracy skończywszy (podkreślam - rzekomych, gdyż szefowa, która jest z ortografią i gramatyką na bakier, potrafi podwładnym zrobić awanturę za źle postawiony przecinek). Sama praca jest ciekawa i interesująca, ale sugeruję u innego zwierzchnika.

Demaskatorka

We wcześniejszej opinii chodziło mi o wypowiedź użytkownika ona2 tj.Ze została napisana przez sama panią M.

Demaskatorka

Ta opinia jest pisana przez właścicielkę.Typowy dla niej potok słów,brak interpunkcji,chaos... Wszystkie inne opinie nie są przesadzone.Pracodawczyni jest niekompletna,zawistna i zazdrosna.Włącza pracowników w swoje prywatne sprawy, za wszelką cenę próbowała sklocic pracowników ( bo jak sama nam oświadczyła sklocony pracownik lepiej pracuje,nie ma wtedy smiechow,pogaduszek tylko praca)Ta pani prosi się o sprawę o mobbing,kto wie być może niedługo się doczeka. Nie przyslugiwala nam żadna przerwa. Zabraniala jeść w pracy, miałyśmy jeść rano,przez cały dzień nic i dopiero w domu, bo ona tak robiła,gdy na stałe siedziała w biurze,a ze 11 godzin trwała zmiana,to co z tego.Prośbę o zaległe wynagrodzenie,traktowała jako atak w jej własną osobę. Brak wynagrodzenia za nadgodziny (na moje pytanie o wynagrodzenie za nadgodziny,odpowiedziała mi że nie mam rodziny,dzieci i że z przyjemnością powinnam tu siedzieć,bo nie mam żadnych obowiązków) o Pani M. można pisać i pisać. Jeżeli zastanawiasz się nad pracą u tej pani w Itace lub Marzeniach to odradzam, czarowac i omotac to Ona potrafi, tylko,że "ulgowe"traktowanie pracownika szybko mija,a ze zawsze musi mieć jakieś kozla ofiarnego, to zawsze może paść na Ciebie.

A.

wypłaty opóźnione nawet o miesiąc, mobbing, to tak w wielkim skrócie. Nikomu nie polecam takie pracodawcy. Obiecuje premie, awanse, zapomnijcie!

była pracowniczka

Pracowałam przez niedługi okres w firmie. Szefowa uważała, że nie zasłużyłyśmy na podstawowe wyposażenie typu czajnik, mikrofala, bo salon nie przynosił dochodu. Cały czas obwiniała nas za małą sprzedaż mimo, że nikt nie wchodził do salonu. Do tego ubrania, które były na stanie wystawione jako nowa kolekcja były opisane na stronie producenta jako... sprzed 2-3 lat! Pomijając słaby asortyment, to przede wszystkim mobbing! Człowiek bał się przyjścia szefowej. Oczywiście opóźnienia w wypłatach na porządku dziennym, a jak napisałam raz maila jedenastego (dziesiątego były w umowie ustalone wypłaty) kiedy mogę spodziewać się wypłaty, to w wiadomości zwrotnej z oburzeniem odpisała, że to niestosowne i niegrzeczne tak pytać. Nigdy przedtem nie miałam tak okropnej pracodawczyni, jedyny plus tej pracy to dobra godzinówka... Jeżeli nie chcesz psuć sobie nerwów, to omijaj tę firmę z daleka. Ja długo nie wytrzymałam.

Firma Marzenia 24 w dzisiejszych czasach może być utożsamiana jedynie z obozem pracy. Problem jest ze wszystkim: - brak wypłat na czas - otrzymanie wynagrodzenia zależy od utargów. Dla szefostwa nie jest oczywistym to, że do danego dnia miesiąca muszą być wypłacone pieniądze, zawsze tłumaczą się w absurdalny sposób: za mało klientów, za słaby wkład w sprzedaż, salon na siebie nie zarabia i takie tłumaczenia trwają w nieskończoność, z miesiąca nie miesiąc biją rekordy głupoty - zachowania tożsame z mobbingiem - psychiczny terror pracowników, wypisywanie maili, zastraszanie - nieprzestrzeganie zasad bhp - brak wypłacania ekwiwalentów głównie na czyszczenie uniformów, gdzie w każdej szanowanej firmie istnieje taki obowiązek - nadgodziny oczywiście nie są dodatkowo płatne - jeżeli pracownik ma problem ze zdrowiem usłyszy od szefowej jedynie pogadankę w stylu: wybieraj albo praca albo urlop, nie potrafisz dbać o własne zdrowie, jak pójdziesz na zwolnienie to nie masz po co wracać - męczące jest także wciąganie pracowników w swoje osobiste problemy (romanse) - właściciele firmy zawsze znajdą sobie osobę, która jest przez nich faworyzowana a reszta pracowników traktowana jest jako zło konieczne (?) Wcześniejsze komentarze na plus firmy napisała pewnie właścicielka firmy, ponieważ tylko ona pracuje tam od początku Emotikon smile a każdy pracownik jest tak wyszkolony, że niemożliwe jest pomylenie Sycylii z Santorini. Reasumując: zanim ktokolwiek będzie chciał tam podjąć pracę niech się poważnie zastanowi sto razy. Praca w beznadziejnej atmosferze kreowanej przez niekompetentne szefostwo to porażka ...

byłypracownik

Pracowałam u tego pracodawcy dłuższy czas. Stresowanie, wykorzystywanie, oszukiwanie i poniżanie pracowników to codzienność. Szefowa doprowadza pracownice do łez, szantażując je na każdym możliwym kroku. Opóźnia termin wypłat nie o 2-3dni, ale dłuższe okresy czasu, mówiąc, że sobie na nie nie zarobiłyśmy. Nastawia negatywnie pracowników między sobą, bo uważa, że to dobry sposób na wzrost sprzedaży. Wyjazdy służbowe to jej zdaniem NAGRODY ale i ZACHĘTY, które wypomina miesiącami. Warto też zainteresować się swoimi składkami w Zusie jeśli jest się pracownikiem tej Pani, bo "zdarza" jej się ich nie opłacać. Chorowanie? jest niedozwolone, nie ma na to miejsca w jej podejściu do pracy.Z gorączką, biegunką, zapaleniem pęcherza przychodzi się do pracy, nawet gdy lekarz uważa, że to niewskazane. Mobbing jest na takim poziomie, że pracownice boją się od niej odejść ze względu na konfrontację z tą osobą. ODRADZAM WSPÓŁPRACĘ Z TYM PRACODAWCĄ ZARÓWNO W MARZENIACH24 jak i ITACE.

ja nie narzekam, pracowałam tam i teraz pracuje gdzie indziej, powiem wam tak wszędzie dobrze gdzie nas nie ma tyle w temacie, jak ktoś nie spróbuje to się niech nie sugeruje opiniami to jest pojecie względne każdy lubi różnych szefów ale nigdy nie jest źle by nie mogło być gorzej ;-) pozdrawiam trzymajcie się

ona2

Ja pracuję od początku w tej firmie i nie mam problemów, jeżeli komuś nie chce się pracować, to może nic nie robić, wyjazdy na które za darmo są w biurze zagranicę to codzienność każdy ma szanse jeździć i zwiedzać, praca odpowiedzialna jeżeli ktoś myśli że będzie sobie siedział na pudelku albo na FB to się myli, praca odpwoiedzialna jak w banku nie ma co ukrywać, koleżanki które się przewineły chyba się pomyliły i myślały że to rozdawanie ulotek na mieście, pomyłka duzo kosztuje skoro ktoś nie wie i myli kierunki i wysyła klienta zamiast na sycylie na santorini bo to dla niego to samo a potem wszyscy ponoszą konsekwencje tego to chyba coś jest nie tak

ona

Nie polecam pracy w tej firmie , pracowałam parę miesięcy Pani prezes myśli że jej można wszystko, łącznie z wyzywaniem pracowników od (usunięte przez administratora)

mariola

Praca wvtej firmie to porazka.Atmosfera to istne dno.Wystarczy zasiegnac opinii jednej z osob tam pracujących, ktore juz nie pracuja, a nawet tych kt.jeszcze tam sa i boja sie odejsc.Klamstwo i obluda to codzienność.

Zostaw merytoryczną opinię o Marzenia24 Sp z o.o. - Lublin

Marzenia24 Sp z o.o.