Perfekt-SAN

Białystok

Opinie o Perfekt-SAN

oszukany24 2008-11-18 12:21:13
Witam! Nikomu nie polecam tej firmy o ile jeszcze pociagnie. [usunięte przez admina] notorycznie nie wypłaca pensji pracownikom. Zaniża stawki, nie dostarcza materiałow do pracy. Nawet jak je dostarczy to w takich ilosciach że nie starcza na tydzien. Nikomu nie polecam tej Firmy. Prosze poszukać innych opini w interencie.
anonim 2008-11-18 23:11:39
Witam. Również nie polecam tej firmy[usunięte przez admina] to spłukany bankrut. Podczas wypłaty wymyśla historie o jego "rzekomych chorobach". Dobrze, że mam jego odkurzacz. Ciekawy jestem ile jest w sumie osób wyrolowanych?? Jednym słowem PARODIA!!!!
maziak 2008-11-23 23:31:40
witam rowniez ja zostalem (usunięte przez administratora) firma perfekt san jest mi winna pieniedze od prawie roku. co chwila (usunięte przez administratora) wymyslal jakies nowe powody niedostarczenia pieniedzy. po rezygnacji z pracy obiecal ze mi odda wszystkie ale jak ilkroc nie kontaktowalem sie z nim to pieniadze juz mi wyslall tylko ze nigdy nie doszy do mnie. nie polecam tej firmy ani dla osob szukajacych pracy ani dla klientow.
PRFEKT-SAN 2008-12-03 01:00:13
przeciwko dwom z tych panow toczy sie juz postepownie(przywlaszczenie pieniedzy i powierzonego mienia), dojdzie rowniez publiczne znieslawienie.
pan trzeci dolaczy do grona.
maziak 2008-12-10 13:10:57
panie [usunięte przez admina] wypisujac takie glupoty na forum internetowym (narusza pan moje dobra osobiste za co pan rowniez odpowie ) tylko pogarsza pan swoja i tak juz tragiczna,zenujaca sytuacje ...pomimo pana pisemnego zobowiazania do wyplaty i tak zanizonej sumy pieniedzy ,ktorych do dzisiaj nie zobaczylem choc mija juz prawie rok,nadal pan mataczy i straszy publicznym znieslawieniem nie badz smieszny !!!
anonim 2008-12-23 18:18:39
Pan [usunięte przez admina] to [usunięte przez admina] !!! "Mydli" ludziom oczy o spłacie ciężko zarobionych pieniędzy. Stanowczo odradzam wszystkim współpracę z [usunięte przez admina] !!!
west 2009-10-14 12:37:52
Właściciel pan ( usunięte przez administratora )o jego drugie imię! Nie rozumiem jak można tak mataczyć i udawać przy tym wielkiego biznesmena.. Jest to żałosne i warte śmiechu, aczkolwiek nie ma co się martwić... życie samo zweryfikuje i wyeliminuje takich dzieciaków w garniturkach. Nie dajcie się nabrać! pozdrawiam
zdziwiony 2009-10-21 03:36:43
Komu jest jeszcze winny kase? Naprawde ma takie długi ?!
warszawiak 2010-02-16 23:33:21
Jak rozmawiałem z tym gościem wydawał się całkiem kumaty i uczciwy. Skąd wy ludzie znacie takie fakty z jego życia? O(usunięte przez administratora) Nie wyglądał mi na spłukanego. Nieźle gościu Wam zalazł na skóre.
wolf 2010-11-07 23:50:30
Dług ma drugie imie ( usunięte przez administratora )
BEAR 2011-03-03 13:59:06
zajmijcie sie wlasnym zyciem nieudacznicy.
Krystian 2011-03-03 14:09:34
jakie to Polskie:) facet probuje cos osiagnac. a wy? skoro jest mam winien kase do sadu powinniscie udac a nie na zmule pisac glupoty w sieci. zalosne
... 2011-03-15 21:18:21
Sam siebie bronisz po różnymi pseudonimami. Brawo! Jesteś genialny, ale głupi bo myślisz, że ludzie nie mają oczu i tego nie widzą. Co chcesz osiągnąć? Narastające długi? Jesteś w tym mistrzem!
zagubiona 2011-05-31 00:01:36
zagląda ktoś tu?
anonim 2011-06-05 00:05:56
ja sobie teraz zajrzałem. o jaką firmę chodzi?
anonim 2011-06-06 22:41:24
właśnie chciałabym się czegoś więcej dowiedzieć o firmie i właścicielu ponieważ czytając komentarze nabrałam pewnych wątpliwości co do pana którego niedawno poznałam
p 2011-06-06 23:21:14
tzn? jakich wątpliwości?
brak słów 2011-06-06 23:53:22
ludzie, ogarnijcie się!
nie wiecie czy ktoś tu pisze prawdę czy kłamie. i NIC nie udowodnicie. bo jak?
to internet... ludzie są tu anonimowi, i każdy może pisać, co mu wpadnie do głowy nieponosząc tego konsekwencji. zatem bez sensu jest brac coś na poważnie. i bez sensu są takie komentarze na temat pracodawców czy firm.
gdyby pod każdą własną opinią podpisała się osoba swoim imieniem, nazwiskiem, prawdziwymi danymi, byłoby o wiele mniej takich bzdur na internecie.
takie moje zdanie.
dokładnie 2011-09-28 17:35:15
ja też mam ogromną nadzieję,że sprawiedliwość go dosięgnie... . i zgadzam się z powyższym komentarzem.więc proszę zatem uważać na tego Pana.
zielona zofia 2015-01-05 14:37:33
mamy demokrację, każdy może pisać, co mnie jako osobie poszukującej teraz pracy najchętniej w Perfekt-SAN utrudnia i ułatwia jednoczesnie sprawę. z jednej strony pomocne info, z drugiej hejty... dlatego mam genialny pomysł. możecie napisać jakie są pluzy i pozytywne strony pracy w Perfekt-SAN i dlaczego są lepszym pracodawcą niż inni?
kaja 2015-03-06 14:40:18
no oczywiście, że każdy może pisać co chce, tylko warto jeszcze, żeby to miało jakiś większy sens i pomagało innym, a tak jak teraz piszecie to czasem naprawde mnie to załamuje jaki mamy poziom komunikacji na tym forum. Czekam jeszcze na dodatkowe informacje o pracy u Was, jak wszytsko wyglada od kuchni.
wojciech 2015-03-24 17:23:02
mam takie pytanie @kaja, bo mówisz, że załamuje Cię poziom komunikacji na forum, a ja już się dowiedziałem, ze nie warto za bardzo iśc do tej firmy, bo zdaje się szef a jakieś problemy z prawem, więc jeśli przeczytam cos takiego to raczej nie będę dalej wnikał o to jaki jest system zmainowy czy mają mikrofalówkę itd tylko zrezygnuje.
aada 2015-09-17 17:39:34
no cos slabo kazdy pisanie. moze to znacz ze nie jest tam tak zle dlatego sie nit nie wypowiada. chcoiaz zastanawia mnie fakt ze proobowalam wejsc na strone Perfekt-SANu i jest ona niedostepna. mozecie mi powieziec w takim razie gdziemam znalezc ofert pracy, bo ostetecznie zadzwonie do nich do biura.. z gory dzieki
Zostaw swoją opinię o Perfekt-SAN - Białystok
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Perfekt-SAN